MyFitness

Laiks Pirmdiena 18.06.2018 Otrdiena 19.06.2018 Trešdiena 20.06.2018 Ceturtdiena 21.06.2018 Piektdiena 22.06.2018 Sestdiena 23.06.2018 Svētdiena 24.06.2018
07:00
Pilates (07:30 - 08:30) Viktorija Plivča Aerobika 2
Pilates (07:30 - 08:30) Viktorija Plivča Aerobika 2  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 15
GRIP (07:30 - 08:30) Evita Tomanoviča Aerobika 1
GRIP (07:30 - 08:30) Evita Tomanoviča Aerobika 1  
Vietu skaits: 45 Reģistrētie cilvēki: 18
Functional Training (07:00 - 08:00) Viktorija Plivča Aerobika 1
Functional Training (07:00 - 08:00) Viktorija Plivča Aerobika 1  
Vietu skaits: 45 Reģistrētie cilvēki: 18
ROCK'N'CORE (07:30 - 08:30) Evita Tomanoviča Aerobika 1
ROCK'N'CORE (07:30 - 08:30) Evita Tomanoviča Aerobika 1  
Vietu skaits: 45 Reģistrētie cilvēki: 7
Tabata (07:00 - 08:00) Viktorija Plivča Aerobika 1
Tabata (07:00 - 08:00) Viktorija Plivča Aerobika 1  
Vietu skaits: 45 Reģistrētie cilvēki: 9
08:00
BodyToning (08:30 - 09:30) Viktorija Plivča Aerobika 1
BodyToning (08:30 - 09:30) Viktorija Plivča Aerobika 1  
Vietu skaits: 45 Reģistrētie cilvēki: 11
bodyART (08:00 - 09:00) Genadijs Baikovs Aerobika 2
bodyART (08:00 - 09:00) Genadijs Baikovs Aerobika 2  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 15
MyFit abs 30 (08:30 - 09:00) Evita Tomanoviča Aerobika 1
MyFit abs 30 (08:30 - 09:00) Evita Tomanoviča Aerobika 1  
Vietu skaits: 45 Reģistrētie cilvēki: 12
ROCK'N'CORE (08:30 - 09:30) Viktorija Plivča Aerobika 1
ROCK'N'CORE (08:30 - 09:30) Viktorija Plivča Aerobika 1  
Vietu skaits: 45 Reģistrētie cilvēki: 4
Fitness Yoga (08:30 - 09:30) Madara Ludriksone Aerobika 2
Fitness Yoga (08:30 - 09:30) Madara Ludriksone Aerobika 2  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 3
Pilates (08:00 - 09:00) Viktorija Plivča Aerobika 2
Pilates (08:00 - 09:00) Viktorija Plivča Aerobika 2  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 4
MyFit abs 30 (08:00 - 08:30) Jeļena Djumajeva Aerobika 1
MyFit abs 30 (08:00 - 08:30) Jeļena Djumajeva Aerobika 1  
Vietu skaits: 45 Reģistrētie cilvēki: 2
MyBeat 45 (08:30 - 09:15) Jeļena Djumajeva Aerobika 1
MyBeat 45 (08:30 - 09:15) Jeļena Djumajeva Aerobika 1  
Vietu skaits: 45 Reģistrētie cilvēki: 0
09:00
Zumba (09:30 - 10:30) Jeļena Djumajeva Aerobika 1
Zumba (09:30 - 10:30) Jeļena Djumajeva Aerobika 1  
Vietu skaits: 45 Reģistrētie cilvēki: 3
Brazillian Butt (09:30 - 10:30) Madara Ludriksone Aerobika 1
Brazillian Butt (09:30 - 10:30) Madara Ludriksone Aerobika 1  
Vietu skaits: 45 Reģistrētie cilvēki: 10
Body Toning (09:30 - 10:30) Viktorija Plivča Aerobika 1
Body Toning (09:30 - 10:30) Viktorija Plivča Aerobika 1  
Vietu skaits: 45 Reģistrētie cilvēki: 11
10:00
bodyART (10:00 - 11:00) Laura Timoško Aerobika 2
bodyART (10:00 - 11:00) Laura Timoško Aerobika 2  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 5
Shadowboxer Performence (10:30 - 11:30) Alīna Silicka Aerobika 1
Shadowboxer Performence (10:30 - 11:30) Alīna Silicka Aerobika 1  
Vietu skaits: 45 Reģistrētie cilvēki: 3
Pilates (10:00 - 11:00) Judīte Žižkune Aerobika 2
Pilates (10:00 - 11:00) Judīte Žižkune Aerobika 2  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 8
Shadowboxer Performence (10:30 - 11:30) Alīna Silicka Aerobika 1
Shadowboxer Performence (10:30 - 11:30) Alīna Silicka Aerobika 1  
Vietu skaits: 45 Reģistrētie cilvēki: 3
BAX (10:45 - 11:45) Alīna Silicka Aerobika 2
BAX (10:45 - 11:45) Alīna Silicka Aerobika 2  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 2
VERVE (10:30 - 11:30) Viktorija Plivča Aerobika 2
VERVE (10:30 - 11:30) Viktorija Plivča Aerobika 2  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 1
12:00
Gym ABC (12:00 - 13:00) Artūrs Beiša Gym
Gym ABC (12:00 - 13:00) Artūrs Beiša Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
GRIP (12:20 - 13:20) Evita Tomanoviča Aerobika 1
GRIP (12:20 - 13:20) Evita Tomanoviča Aerobika 1  
Vietu skaits: 45 Reģistrētie cilvēki: 12
MyBeat 45 (12:00 - 12:45) Laura Timoško Aerobika 1
MyBeat 45 (12:00 - 12:45) Laura Timoško Aerobika 1  
Vietu skaits: 45 Reģistrētie cilvēki: 8
Interval Training (12:30 - 13:30) Irina Troščenkova Aerobika 1
Interval Training (12:30 - 13:30) Irina Troščenkova Aerobika 1  
Vietu skaits: 45 Reģistrētie cilvēki: 5
AIZVIETOSANA! Latino (12:00 - 13:00) Alīna Silicka Aerobika 1
AIZVIETOSANA! Latino (12:00 - 13:00) Alīna Silicka Aerobika 1  
Vietu skaits: 45 Reģistrētie cilvēki: 5
MyFit abs 30 (12:30 - 13:00) Judīte Žižkune Aerobika 2
MyFit abs 30 (12:30 - 13:00) Judīte Žižkune Aerobika 2  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 5
Apļa treniņš (12:00 - 13:00) Artūrs Beiša Gym
Apļa treniņš (12:00 - 13:00) Artūrs Beiša Gym  
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 7
Tabata (12:30 - 13:30) Irina Troščenkova Aerobika 1
Tabata (12:30 - 13:30) Irina Troščenkova Aerobika 1  
Vietu skaits: 45 Reģistrētie cilvēki: 1
13:00
Apļa treniņš (13:00 - 14:00) Artūrs Beiša Gym
Apļa treniņš (13:00 - 14:00) Artūrs Beiša Gym  
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10
VERVE (13:30 - 14:30) Evita Tomanoviča Aerobika 2
VERVE (13:30 - 14:30) Evita Tomanoviča Aerobika 2  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 11
bodyART (13:00 - 14:00) Laura Timoško Aerobika 2
bodyART (13:00 - 14:00) Laura Timoško Aerobika 2  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 7
BAX (13:00 - 14:00) Anita Rezevska Aerobika 1
BAX (13:00 - 14:00) Anita Rezevska Aerobika 1  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 5
Fitness Yoga (13:30 - 14:30) Irina Troščenkova Aerobika 2
Fitness Yoga (13:30 - 14:30) Irina Troščenkova Aerobika 2  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 6
Pilates (13:00 - 14:00) Judīte Žižkune Aerobika 2
Pilates (13:00 - 14:00) Judīte Žižkune Aerobika 2  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 5
Gym ABC (13:00 - 14:00) Artūrs Beiša Gym
Gym ABC (13:00 - 14:00) Artūrs Beiša Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
Fitness Yoga (13:30 - 14:30) Irina Troščenkova Aerobika 2
Fitness Yoga (13:30 - 14:30) Irina Troščenkova Aerobika 2  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 5
14:00
MK Pilates Matwork (14:15 - 15:15) Anita Rezevska Aerobika 2
MK Pilates Matwork (14:15 - 15:15) Anita Rezevska Aerobika 2  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 6
16:00
Gym ABC (16:00 - 17:00) Ilze Zujeva Gym
Gym ABC (16:00 - 17:00) Ilze Zujeva Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 1
BAX (16:50 - 17:50) Laura Timoško Aerobika 2
BAX (16:50 - 17:50) Laura Timoško Aerobika 2  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 2
17:00
BAX (17:30 - 18:30) Alīna Silicka Aerobika 2
BAX (17:30 - 18:30) Alīna Silicka Aerobika 2  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 12
Brazilian Butt (17:30 - 18:30) Viktorija Plivča Aerobika 1
Brazilian Butt (17:30 - 18:30) Viktorija Plivča Aerobika 1  
Vietu skaits: 45 Reģistrētie cilvēki: 27
Apļa treniņš (17:00 - 18:00) Ilze Zujeva Gym
Apļa treniņš (17:00 - 18:00) Ilze Zujeva Gym  
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 5
GRIP (17:20 - 18:20) Kristaps Ence Aerobika 1
GRIP (17:20 - 18:20) Kristaps Ence Aerobika 1  
Vietu skaits: 45 Reģistrētie cilvēki: 8
Apļa treniņš (17:00 - 18:00) Oskars Štāls Gym
Apļa treniņš (17:00 - 18:00) Oskars Štāls Gym  
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 4
Shadowboxer Performance (17:30 - 18:30) Alīna Silicka Aerobika 1
Shadowboxer Performance (17:30 - 18:30) Alīna Silicka Aerobika 1  
Vietu skaits: 45 Reģistrētie cilvēki: 4
deepWORK (17:45 - 18:45) Anita Rezevska Aerobika 2
deepWORK (17:45 - 18:45) Anita Rezevska Aerobika 2  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 3
Gym ABC (17:00 - 18:00) Ilze Zujeva Gym
Gym ABC (17:00 - 18:00) Ilze Zujeva Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
AIZVIETOSANA! ROCK'N'CORE (17:20 - 18:20) Una Pirktiņa Aerobika 1
AIZVIETOSANA! ROCK'N'CORE (17:20 - 18:20) Una Pirktiņa Aerobika 1  
Vietu skaits: 45 Reģistrētie cilvēki: 1
MyFit abs 30 (17:50 - 18:20) Laura Timoško Aerobika 2
MyFit abs 30 (17:50 - 18:20) Laura Timoško Aerobika 2  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 5
Zumba (17:00 - 18:00) Jeļena Djumajeva Aerobika 1
Zumba (17:00 - 18:00) Jeļena Djumajeva Aerobika 1  
Vietu skaits: 45 Reģistrētie cilvēki: 1
18:00
MyFit abs 30 (18:30 - 19:00) Viktorija Plivča Aerobika 2
MyFit abs 30 (18:30 - 19:00) Viktorija Plivča Aerobika 2  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 21
AIZVIETOSANA! Functional Training (18:30 - 19:30) Alīna Silicka Aerobika 1
AIZVIETOSANA! Functional Training (18:30 - 19:30) Alīna Silicka Aerobika 1  
Vietu skaits: 45 Reģistrētie cilvēki: 22
Interval Training (18:30 - 19:30) Irina Troščenkova Aerobika 1
Interval Training (18:30 - 19:30) Irina Troščenkova Aerobika 1  
Vietu skaits: 45 Reģistrētie cilvēki: 25
Power Balance&Stretching (18:30 - 19:30) Gunta Pīķe Aerobika 2
Power Balance&Stretching (18:30 - 19:30) Gunta Pīķe Aerobika 2  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 16
Gym ABC (18:00 - 19:00) Oskars Štāls Gym
Gym ABC (18:00 - 19:00) Oskars Štāls Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
AIZVIETOSANA! Brazilian Butt (18:30 - 19:30) Viktorija Plivča Aerobika 1
AIZVIETOSANA! Brazilian Butt (18:30 - 19:30) Viktorija Plivča Aerobika 1  
Vietu skaits: 45 Reģistrētie cilvēki: 33
bodyART (18:45 - 19:45) Anita Rezevska Aerobika 2
bodyART (18:45 - 19:45) Anita Rezevska Aerobika 2  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 11
Apļa treniņš (18:00 - 19:00) Ilze Zujeva Gym
Apļa treniņš (18:00 - 19:00) Ilze Zujeva Gym  
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 13
AIZVIETOSANA! GRIP (18:20 - 19:20) Una Pirktiņa Aerobika 1
AIZVIETOSANA! GRIP (18:20 - 19:20) Una Pirktiņa Aerobika 1  
Vietu skaits: 45 Reģistrētie cilvēki: 12
MyBeat 45 (18:20 - 19:05) Laura Timoško Aerobika 2
MyBeat 45 (18:20 - 19:05) Laura Timoško Aerobika 2  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 9
MyFit abs 30 (18:00 - 18:30) Viktorija Plivča Aerobika 2
MyFit abs 30 (18:00 - 18:30) Viktorija Plivča Aerobika 2  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 14
Shadowboxer Performance (18:10 - 19:10) Alīna Silicka Aerobika 1
Shadowboxer Performance (18:10 - 19:10) Alīna Silicka Aerobika 1  
Vietu skaits: 45 Reģistrētie cilvēki: 5
Pilates (18:30 - 19:30) Viktorija Plivča Aerobika 2
Pilates (18:30 - 19:30) Viktorija Plivča Aerobika 2  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 8
19:00
AIZVIETOSANA! Power Balance&Stretching (19:30 - 20:30) Alīna Silicka Aerobika 2
AIZVIETOSANA! Power Balance&Stretching (19:30 - 20:30) Alīna Silicka Aerobika 2  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 11
Zumba (19:30 - 20:30) Diana Strautiņa Aerobika 1
Zumba (19:30 - 20:30) Diana Strautiņa Aerobika 1  
Vietu skaits: 45 Reģistrētie cilvēki: 9
Body Toning (19:30 - 20:30) Gunta Pīķe Aerobika 1
Body Toning (19:30 - 20:30) Gunta Pīķe Aerobika 1  
Vietu skaits: 45 Reģistrētie cilvēki: 18
Fitness Yoga (19:45 - 20:45) Irina Troščenkova Aerobika 2
Fitness Yoga (19:45 - 20:45) Irina Troščenkova Aerobika 2  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 18
AIZVIETOSANA! BOSU (19:45 - 20:45) Viktorija Plivča Aerobika 1
AIZVIETOSANA! BOSU (19:45 - 20:45) Viktorija Plivča Aerobika 1  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 12
Pilates (19:20 - 20:20) Irina Troščenkova Aerobika 2
Pilates (19:20 - 20:20) Irina Troščenkova Aerobika 2  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 12

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?