MyFitness

Nodarbību saraksts
Filters
Klubs
Bolero
Sky & More
Domina
Berga Bazārs
Matīss
Galleria Riga
Imanta
Zolitūde
Barona Centrs
Dzelzava
Alfa
Aleja
Upitis
Treneris
Aleksejs Ērglis
Aleksis Timofejevs
Alens Zeltiņš
Alīna Silicka
Anastasija Domņina
Anastasija Tkačova
Ance Olte
Anita Rezevska
Anna Vasiļjeva
Arta Zaņuka
Artis Bebris
Baiba Ceļmalniece
Daiga Otomere - Freiberga
Dana Sture
Diāna Strautiņa
Dārta Vinovska
Dāvis Zaikovskis
Dāvis Ābele
Edgars Gorjačko
Edvīns Bušs
Elita Einika
Elza Zālīte
Evelīna Semenoviča
Gundega Immere
Gunta Pīķe
Guntis Grubaums
Ignats Taraņenko
Igors Siminaitis
Ilona Grigjane
Ilona Ovlaščenko
Ilze Līne
Ilze Matīsa
Inese Liepiņa
Ineta Miškūna
Inga Velmere
Inārs Ritmanis
Irina Savčenko
Irina Troščenkova
Ivans Šapošņikovs
Iveta Pumpura
Jekaterina Neteča
Jānis Klīve
Jānis Vītols
Jūlija Ezīte
Jūlija Homenko
Jūlija Ratobiļska
Jūlija Vegnere
Karīna Svikle
Katrīna Bambīte
Kristaps Celms
Kristaps Škuts
Lana Lāce
Laura Beķere- Puisīte
Laura Ivanova
Laura Melbārde
Lauris Siliņš
Linda Jakovele
Līga Dziļuma
Līva Tihovska
Madara Druķe
Maryia Voinova
Matīss Rieksts
Mārtiņš Mellakauls
Nataļja Špikova
Nils Edgars Briedis
Olga Ķerpe
Paula Pūpola
Regīna Beinare
Sandija Freimane
Sandis Savickis
Santa Irbe
Santa Linga
Signija Rancāne
Solvita Ļeļeva
Tatjana Novojevska
Una Pirktiņa
Valentīna Narme
Vents Hugo Liepnieks
Viktorija Plivča
Viktorija Podoprigora
Viktorija Siļventoinena
Zane Krēsliņa
Zinaida Veselova
Žanna Koževņikova
Treniņa stils
Body&Mind
Gym
Kardio nodarbības
Strength
Youth trainings
Treniņš
Laika josla

6:00

21:00

Pievienot jaunu laika intervālu
NÄITA TULEMUSI
Galleria Riga
Iepriekšējā nedēļa

38 Nedēļa (20.09.2021 - 26.09.2021)

Nākošā nedēļa
Laiks Pirmdiena 20.09.2021 Otrdiena 21.09.2021 Trešdiena 22.09.2021 Ceturtdiena 23.09.2021 Piektdiena 24.09.2021 Sestdiena 25.09.2021 Svētdiena 26.09.2021
06:00
ATVĒRTS NO 08:00 (06:30 - 08:00) Gym Alfa
ATVĒRTS NO 08:00 (06:30 - 08:00) Gym Alfa   
 
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0 Sporta klubs slēgts līdz plkst. 08:00 saistībā ar evakuācijas apmācībām, paredzētām tirdzniecības parka Alfa darbiniekiem. Paldies par sapratni!
07:00
TRX (07:00 - 08:00) Kristaps Škuts TRX Zale Bolero
TRX (07:00 - 08:00) Kristaps Škuts TRX Zale Bolero   
 
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Interval Training (07:00 - 08:00) Santa Irbe Aerobika Dzelzava
Interval Training (07:00 - 08:00) Santa Irbe Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

ATCELTS! Functional Training (07:00 - 08:00) Aerobikas zāle 1 Matīss
ATCELTS! Functional Training (07:00 - 08:00) Aerobikas zāle 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

ATCELTS! BOXBOX (07:10 - 08:00) BOXBOX Galleria Rīga
ATCELTS! BOXBOX (07:10 - 08:00) BOXBOX Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0 BOXBOX treneri dodas pieredzes apmaiņā uz Tallinu. Ceram uz sapratni un gaidam trenerus atpakaļ iedvesmas bagātus.
Power, Balance & Stretching (07:15 - 08:15) Karīna Svikle Aerobika 2 Aleja
Power, Balance & Stretching (07:15 - 08:15) Karīna Svikle Aerobika 2 Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Zumba (07:30 - 08:30) Ilona Ovlaščenko Aerobika Zolitūde
Zumba (07:30 - 08:30) Ilona Ovlaščenko Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 7
TRX (07:30 - 08:30) Līga Dziļuma Aerobic Hall Domina
TRX (07:30 - 08:30) Līga Dziļuma Aerobic Hall Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

CrossTraining (07:30 - 08:30) Dāvis Ābele Crosstraining Aleja
CrossTraining (07:30 - 08:30) Dāvis Ābele Crosstraining Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Pilates (07:30 - 08:30) Ineta Miškūna Aerobika Alfa
Pilates (07:30 - 08:30) Ineta Miškūna Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

StrongBody (07:30 - 08:30) Dāvis Zaikovskis Functional Upītis
StrongBody (07:30 - 08:30) Dāvis Zaikovskis Functional Upītis   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

StrongBody (07:30 - 08:30) Sandis Savickis Crosstraining Alfa
StrongBody (07:30 - 08:30) Sandis Savickis Crosstraining Alfa   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Body Toning (07:00 - 08:00) Ilona Ovlaščenko Aerobika Zolitūde
Body Toning (07:00 - 08:00) Ilona Ovlaščenko Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Functional Training (07:00 - 08:00) Karīna Svikle Aerobic Hall Berga Bazārs
Functional Training (07:00 - 08:00) Karīna Svikle Aerobic Hall Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 2

Treniņa apraksts

Interval Training (07:00 - 08:00) Santa Irbe Aerobikas zāle 1 Matīss
Interval Training (07:00 - 08:00) Santa Irbe Aerobikas zāle 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Interval Training (07:00 - 08:00) Kristaps Celms Aerobic Hall Bolero
Interval Training (07:00 - 08:00) Kristaps Celms Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Pilates (07:15 - 08:15) Daiga Otomere - Freiberga Aerobic Hall Sky & More
Pilates (07:15 - 08:15) Daiga Otomere - Freiberga Aerobic Hall Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Yoga (07:15 - 08:15) Elita Einika Aerobika Alfa
Yoga (07:15 - 08:15) Elita Einika Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Tabata (07:15 - 08:15) Dārta Vinovska Aerobika 1 Galleria Rīga
Tabata (07:15 - 08:15) Dārta Vinovska Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 16

Treniņa apraksts

Interval Training (07:15 - 08:15) Ilze Matīsa Aerobika 1 Aleja
Interval Training (07:15 - 08:15) Ilze Matīsa Aerobika 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

ATCELTS! Tabata (07:30 - 08:30) Aerobika 1 Imanta
ATCELTS! Tabata (07:30 - 08:30) Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

TRX (07:00 - 08:00) Kristaps Škuts TRX Zale Bolero
TRX (07:00 - 08:00) Kristaps Škuts TRX Zale Bolero   
 
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Body Toning (07:00 - 08:00) Santa Irbe Aerobika Dzelzava
Body Toning (07:00 - 08:00) Santa Irbe Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Interval Training (07:00 - 08:00) Inārs Ritmanis Aerobikas zāle 1 Matīss
Interval Training (07:00 - 08:00) Inārs Ritmanis Aerobikas zāle 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Functional Training (07:00 - 08:00) Ilze Līne Aerobika 1 Galleria Rīga
Functional Training (07:00 - 08:00) Ilze Līne Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 15

Treniņa apraksts

Interval Training (07:15 - 08:15) Dārta Vinovska Aerobikas zāle 1 Upītis
Interval Training (07:15 - 08:15) Dārta Vinovska Aerobikas zāle 1 Upītis   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Fatburner (07:30 - 08:30) Ilona Ovlaščenko Aerobika Zolitūde
Fatburner (07:30 - 08:30) Ilona Ovlaščenko Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Tabata (07:30 - 08:30) Jūlija Vegnere Aerobic Hall Domina
Tabata (07:30 - 08:30) Jūlija Vegnere Aerobic Hall Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

StrongBody (07:30 - 08:30) Dāvis Ābele Crosstraining Aleja
StrongBody (07:30 - 08:30) Dāvis Ābele Crosstraining Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (07:30 - 08:15) Ineta Miškūna Aerobika Alfa
Brazilian Butt (07:30 - 08:15) Ineta Miškūna Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

StrongBody (07:30 - 08:30) Sandis Savickis Crosstraining Alfa
StrongBody (07:30 - 08:30) Sandis Savickis Crosstraining Alfa   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Interval Training (07:00 - 08:00) Kristaps Celms Aerobic Hall Bolero
Interval Training (07:00 - 08:00) Kristaps Celms Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Body Toning (07:00 - 08:00) Ilona Ovlaščenko Aerobika Zolitūde
Body Toning (07:00 - 08:00) Ilona Ovlaščenko Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (07:00 - 08:00) Karīna Svikle Aerobic Hall Berga Bazārs
Power, Balance & Stretching (07:00 - 08:00) Karīna Svikle Aerobic Hall Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Nike Training Club Strength (07:00 - 08:00) Ance Olte Aerobikas zāle 1 Matīss
Nike Training Club Strength (07:00 - 08:00) Ance Olte Aerobikas zāle 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 18

Treniņa apraksts

Pilates (07:15 - 08:15) Daiga Otomere - Freiberga Aerobic Hall Sky & More
Pilates (07:15 - 08:15) Daiga Otomere - Freiberga Aerobic Hall Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

ATCELTS! Yoga (07:15 - 08:15) Aerobika Alfa
ATCELTS! Yoga (07:15 - 08:15) Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

GRIP (07:15 - 08:15) Dārta Vinovska Aerobika 1 Galleria Rīga
GRIP (07:15 - 08:15) Dārta Vinovska Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (07:15 - 08:15) Ilze Matīsa Aerobika 2 Aleja
Power, Balance & Stretching (07:15 - 08:15) Ilze Matīsa Aerobika 2 Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

CrossTraining (07:30 - 08:30) Jānis Klīve Crosstraining Aleja
CrossTraining (07:30 - 08:30) Jānis Klīve Crosstraining Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

StrongBody (07:30 - 08:30) Dāvis Zaikovskis Functional Upītis
StrongBody (07:30 - 08:30) Dāvis Zaikovskis Functional Upītis   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Functional Training (07:30 - 08:30) Ilze Līne Aerobika 1 Imanta
Functional Training (07:30 - 08:30) Ilze Līne Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

TRX (07:00 - 08:00) Kristaps Škuts TRX Zale Bolero
TRX (07:00 - 08:00) Kristaps Škuts TRX Zale Bolero   
 
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (07:00 - 08:00) Anastasija Domņina Aerobika Dzelzava
Power, Balance & Stretching (07:00 - 08:00) Anastasija Domņina Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Tabata (07:00 - 08:00) Ilze Līne Aerobika 1 Galleria Rīga
Tabata (07:00 - 08:00) Ilze Līne Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

GRIP (07:15 - 08:15) Edgars Gorjačko Aerobikas zāle 1 Matīss
GRIP (07:15 - 08:15) Edgars Gorjačko Aerobikas zāle 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Functional Training (07:15 - 08:15) Karīna Svikle Aerobika 1 Aleja
Functional Training (07:15 - 08:15) Karīna Svikle Aerobika 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (07:15 - 08:15) Dārta Vinovska Aerobikas zāle 1 Upītis
Power, Balance & Stretching (07:15 - 08:15) Dārta Vinovska Aerobikas zāle 1 Upītis   
 
Vietu skaits: 9 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Stretching (07:30 - 08:30) Ilona Ovlaščenko Aerobika Zolitūde
Stretching (07:30 - 08:30) Ilona Ovlaščenko Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Yoga (07:30 - 08:30) Jūlija Vegnere Aerobic Hall Domina
Yoga (07:30 - 08:30) Jūlija Vegnere Aerobic Hall Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

CrossTraining (07:30 - 08:30) Jānis Klīve Crosstraining Aleja
CrossTraining (07:30 - 08:30) Jānis Klīve Crosstraining Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Functional Training (07:30 - 08:30) Ineta Miškūna Aerobika Alfa
Functional Training (07:30 - 08:30) Ineta Miškūna Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

CrossTraining (07:30 - 08:30) Linda Jakovele Gym Galleria Rīga
CrossTraining (07:30 - 08:30) Linda Jakovele Gym Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

08:00
ATCELTS! Total Body X (08:00 - 09:00) Studio X Matīss
ATCELTS! Total Body X (08:00 - 09:00) Studio X Matīss   
 
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0
StrongBody (08:00 - 09:00) Nataļja Špikova Gym Zolitūde
StrongBody (08:00 - 09:00) Nataļja Špikova Gym Zolitūde   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (08:30 - 09:30) Dārta Vinovska Aerobika 2 Galleria Rīga
Power, Balance & Stretching (08:30 - 09:30) Dārta Vinovska Aerobika 2 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

MyFit abs (08:30 - 09:00) Karīna Svikle Aerobika 1 Aleja
MyFit abs (08:30 - 09:00) Karīna Svikle Aerobika 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 2

Treniņa apraksts

GymABC (08:30 - 09:30) Dāvis Zaikovskis Gym Upītis
GymABC (08:30 - 09:30) Dāvis Zaikovskis Gym Upītis   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
Tabata (08:00 - 09:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall Bolero
Tabata (08:00 - 09:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

TRX (08:15 - 09:15) Daiga Otomere - Freiberga Funkcionālā zāle Sky & More
TRX (08:15 - 09:15) Daiga Otomere - Freiberga Funkcionālā zāle Sky & More   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (08:30 - 09:15) Elita Einika Aerobika Alfa
Brazilian Butt (08:30 - 09:15) Elita Einika Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (08:30 - 09:15) Ilze Matīsa Aerobika 1 Aleja
Brazilian Butt (08:30 - 09:15) Ilze Matīsa Aerobika 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

CrossTraining (08:30 - 09:30) Sandis Savickis Crosstraining Alfa
CrossTraining (08:30 - 09:30) Sandis Savickis Crosstraining Alfa   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

BODYART (08:30 - 09:30) Viktorija Podoprigora Aerobika 2 Imanta
BODYART (08:30 - 09:30) Viktorija Podoprigora Aerobika 2 Imanta   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

ATCELTS! Tabata (08:45 - 09:45) Aerobika Dzelzava
ATCELTS! Tabata (08:45 - 09:45) Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

Upper Body X (08:00 - 09:00) Inārs Ritmanis Studio X Matīss
Upper Body X (08:00 - 09:00) Inārs Ritmanis Studio X Matīss   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 3
BODYART 75 (08:10 - 09:25) Anita Rezevska Aerobic Hall Berga Bazārs
BODYART 75 (08:10 - 09:25) Anita Rezevska Aerobic Hall Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Gym ABC (08:30 - 09:30) Dāvis Ābele Gym Aleja
Gym ABC (08:30 - 09:30) Dāvis Ābele Gym Aleja   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
Power, Balance & Stretching (08:30 - 09:30) Alīna Silicka Aerobika 2 Galleria Rīga
Power, Balance & Stretching (08:30 - 09:30) Alīna Silicka Aerobika 2 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Functional Training (08:30 - 09:30) Jūlija Ratobiļska Aerobika 1 Aleja
Functional Training (08:30 - 09:30) Jūlija Ratobiļska Aerobika 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

BOXBOX (08:30 - 09:20) Ilze Līne BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (08:30 - 09:20) Ilze Līne BOXBOX Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 6 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Drīkstat izmantot arī savus boksa cimdus.
Gym ABC (08:30 - 09:30) Sandis Savickis Gym Alfa
Gym ABC (08:30 - 09:30) Sandis Savickis Gym Alfa   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
Tabata (08:00 - 09:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall Bolero
Tabata (08:00 - 09:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

TRX (08:15 - 09:15) Daiga Otomere - Freiberga Funkcionālā zāle Sky & More
TRX (08:15 - 09:15) Daiga Otomere - Freiberga Funkcionālā zāle Sky & More   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 2

Treniņa apraksts

Interval Training (08:30 - 09:30) Elita Einika Aerobika Alfa
Interval Training (08:30 - 09:30) Elita Einika Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Interval Training (08:30 - 09:30) Ilze Matīsa Aerobika 1 Aleja
Interval Training (08:30 - 09:30) Ilze Matīsa Aerobika 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

CrossTraining (08:30 - 09:30) Sandis Savickis Crosstraining Alfa
CrossTraining (08:30 - 09:30) Sandis Savickis Crosstraining Alfa   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (08:45 - 09:45) Jūlija Vegnere Aerobika Dzelzava
Power, Balance & Stretching (08:45 - 09:45) Jūlija Vegnere Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

BODYART 75 (08:00 - 09:15) Anita Rezevska Aerobic Hall Berga Bazārs
BODYART 75 (08:00 - 09:15) Anita Rezevska Aerobic Hall Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Burn X (08:00 - 09:00) Viktorija Plivča Studio X Matīss
Burn X (08:00 - 09:00) Viktorija Plivča Studio X Matīss   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 5
MyFit abs (08:30 - 09:00) Jūlija Ratobiļska Aerobika 1 Aleja
MyFit abs (08:30 - 09:00) Jūlija Ratobiļska Aerobika 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

09:00
Functional Training (09:00 - 10:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall Domina
Functional Training (09:00 - 10:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Yoga (09:00 - 10:00) Irina Troščenkova Aerobika Dzelzava
Yoga (09:00 - 10:00) Irina Troščenkova Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 16

Treniņa apraksts

StrongBody (09:00 - 10:00) Elza Zālīte Gym Matīss
StrongBody (09:00 - 10:00) Elza Zālīte Gym Matīss   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

ATCELTS! Total Body X (09:00 - 10:00) Studio X Aleja
ATCELTS! Total Body X (09:00 - 10:00) Studio X Aleja   
 
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0
Yoga (09:00 - 10:00) Regīna Beinare Aerobic Hall Bolero
Yoga (09:00 - 10:00) Regīna Beinare Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Pilates (09:30 - 10:30) Viktorija Podoprigora Aerobikas zāle 2 Matīss
Pilates (09:30 - 10:30) Viktorija Podoprigora Aerobikas zāle 2 Matīss   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Functiona Training (09:30 - 10:30) Nataļja Špikova Aerobika 1 Imanta
Functiona Training (09:30 - 10:30) Nataļja Špikova Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Pilates (09:00 - 10:00) Viktorija Siļventoinena Aerobika Zolitūde
Pilates (09:00 - 10:00) Viktorija Siļventoinena Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

StrongBody (09:00 - 10:00) Mārtiņš Mellakauls Gym Imanta
StrongBody (09:00 - 10:00) Mārtiņš Mellakauls Gym Imanta   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

StrongBody (09:00 - 10:00) Lana Lāce Gym Domina
StrongBody (09:00 - 10:00) Lana Lāce Gym Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (09:00 - 10:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall Bolero
Power, Balance & Stretching (09:00 - 10:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Yoga 75 (09:45 - 11:00) Dana Sture Aerobic Hall Sky & More
Yoga 75 (09:45 - 11:00) Dana Sture Aerobic Hall Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Yoga (09:00 - 10:00) Regīna Beinare Aerobic Hall Bolero
Yoga (09:00 - 10:00) Regīna Beinare Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Abs, back & legs + stretching (09:00 - 10:00) Jūlija Vegnere Aerobic Hall Domina
Abs, back & legs + stretching (09:00 - 10:00) Jūlija Vegnere Aerobic Hall Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

PRIVATE (09:00 - 17:00) Aerobikas zāle 1 Matīss
PRIVATE (09:00 - 17:00) Aerobikas zāle 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0
Yoga (09:00 - 10:00) Gunta Pīķe Aerobika Dzelzava
Yoga (09:00 - 10:00) Gunta Pīķe Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 16

Treniņa apraksts

Interval Training (09:00 - 10:00) Baiba Ceļmalniece Aerobikas zāle 1 Upītis
Interval Training (09:00 - 10:00) Baiba Ceļmalniece Aerobikas zāle 1 Upītis   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Pilates (09:30 - 10:30) Viktorija Podoprigora Aerobikas zāle 2 Matīss
Pilates (09:30 - 10:30) Viktorija Podoprigora Aerobikas zāle 2 Matīss   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Lower body X (09:30 - 10:30) Jūlija Ratobiļska Studio X Aleja
Lower body X (09:30 - 10:30) Jūlija Ratobiļska Studio X Aleja   
 
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 4
Interval Training (09:30 - 10:30) Anastasija Domņina Aerobika 1 Imanta
Interval Training (09:30 - 10:30) Anastasija Domņina Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (09:00 - 10:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall Bolero
Power, Balance & Stretching (09:00 - 10:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Pilates (09:00 - 10:00) Nataļja Špikova Aerobika Zolitūde
Pilates (09:00 - 10:00) Nataļja Špikova Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

StrongBody (09:00 - 10:00) Madara Druķe Gym Imanta
StrongBody (09:00 - 10:00) Madara Druķe Gym Imanta   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

PRIVATE (09:00 - 17:00) Aerobikas zāle 1 Matīss
PRIVATE (09:00 - 17:00) Aerobikas zāle 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0
Body Toning (09:00 - 10:00) Baiba Ceļmalniece Aerobikas zāle 1 Upītis
Body Toning (09:00 - 10:00) Baiba Ceļmalniece Aerobikas zāle 1 Upītis   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

VERVE (09:00 - 10:00) Ilze Līne Aerobika 1 Imanta
VERVE (09:00 - 10:00) Ilze Līne Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

StrongBody (09:30 - 10:30) Aleksis Timofejevs Gym Dzelzava
StrongBody (09:30 - 10:30) Aleksis Timofejevs Gym Dzelzava   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Yoga 75 (09:45 - 11:00) Dana Sture Aerobic Hall Sky & More
Yoga 75 (09:45 - 11:00) Dana Sture Aerobic Hall Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Yoga (09:00 - 10:00) Regīna Beinare Aerobic Hall Bolero
Yoga (09:00 - 10:00) Regīna Beinare Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Body Toning (09:00 - 10:00) Valentīna Narme Aerobika Zolitūde
Body Toning (09:00 - 10:00) Valentīna Narme Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 2

Treniņa apraksts

PRIVATE (09:00 - 17:00) Aerobikas zāle 1 Matīss
PRIVATE (09:00 - 17:00) Aerobikas zāle 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0
Interval Training (09:00 - 10:00) Jūlija Vegnere Aerobic Hall Domina
Interval Training (09:00 - 10:00) Jūlija Vegnere Aerobic Hall Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Interval Training (09:00 - 10:00) Jūlija Ratobiļska Aerobika 1 Aleja
Interval Training (09:00 - 10:00) Jūlija Ratobiļska Aerobika 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Pilates (09:30 - 10:30) Viktorija Podoprigora Aerobikas zāle 2 Matīss
Pilates (09:30 - 10:30) Viktorija Podoprigora Aerobikas zāle 2 Matīss   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (09:30 - 10:15) Nataļja Špikova Aerobika 1 Imanta
Brazilian Butt (09:30 - 10:15) Nataļja Špikova Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Yoga (09:15 - 10:15) Dana Sture Aerobic Hall Bolero
Yoga (09:15 - 10:15) Dana Sture Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 23

Treniņa apraksts

Interval Spinning (09:30 - 10:30) Evelīna Semenoviča Spinning Imanta
Interval Spinning (09:30 - 10:30) Evelīna Semenoviča Spinning Imanta   
 
Vietu skaits: 11 Reģistrētie cilvēki: 20

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (09:30 - 10:30) Ilona Ovlaščenko Aerobika Zolitūde
Power, Balance & Stretching (09:30 - 10:30) Ilona Ovlaščenko Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Pilates (09:30 - 10:30) Ilze Matīsa Aerobikas zāle 2 Matīss
Pilates (09:30 - 10:30) Ilze Matīsa Aerobikas zāle 2 Matīss   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 18

Treniņa apraksts

Yoga (09:30 - 10:30) Elita Einika Aerobika Alfa
Yoga (09:30 - 10:30) Elita Einika Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 19

Treniņa apraksts

StrongBody (09:30 - 10:30) Dāvis Zaikovskis Functional Upītis
StrongBody (09:30 - 10:30) Dāvis Zaikovskis Functional Upītis   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

StrongBody (09:30 - 10:30) Katrīna Bambīte Gym Barona Centrs
StrongBody (09:30 - 10:30) Katrīna Bambīte Gym Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Power, Balance& Stretching (09:30 - 10:30) Zane Krēsliņa Aerobikas zāle 1 Upītis
Power, Balance& Stretching (09:30 - 10:30) Zane Krēsliņa Aerobikas zāle 1 Upītis   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 15

Treniņa apraksts

Gym ABC (09:30 - 10:30) Viktorija Siļventoinena Gym Zolitūde
Gym ABC (09:30 - 10:30) Viktorija Siļventoinena Gym Zolitūde   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 3
TRX (09:45 - 10:45) Kristaps Škuts Aerobic Hall Domina
TRX (09:45 - 10:45) Kristaps Škuts Aerobic Hall Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 17

Treniņa apraksts

10:00
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Valentīna Narme Aerobika Zolitūde
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Valentīna Narme Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Senior Fitness (10:00 - 11:00) Viktorija Siļventoinena Aerobika 1 Barona Centrs
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Viktorija Siļventoinena Aerobika 1 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 13 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Aerobika Alfa
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

BOXBOX (10:00 - 10:50) Dārta Vinovska BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (10:00 - 10:50) Dārta Vinovska BOXBOX Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Drīkstat izmantot arī savus boksa cimdus.
Interval Training (10:00 - 11:00) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall Bolero
Interval Training (10:00 - 11:00) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

StrongBody (10:30 - 11:30) Edvīns Bušs TRX Zale Bolero
StrongBody (10:30 - 11:30) Edvīns Bušs TRX Zale Bolero   
 
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

VERVE (10:30 - 11:30) Nataļja Špikova Aerobika 1 Imanta
VERVE (10:30 - 11:30) Nataļja Špikova Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Senioru Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Aerobika 1 Barona Centrs
Senioru Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Aerobika 1 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 13 Reģistrētie cilvēki: 16

Treniņa apraksts

Pilates (10:00 - 11:00) Anastasija Tkačova Aerobic Hall Domina
Pilates (10:00 - 11:00) Anastasija Tkačova Aerobic Hall Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Yoga (10:00 - 11:00) Žanna Koževņikova Aerobika Alfa
Yoga (10:00 - 11:00) Žanna Koževņikova Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 17

Treniņa apraksts

Tabata (10:00 - 11:00) Nataļja Špikova Aerobika 2 Imanta
Tabata (10:00 - 11:00) Nataļja Špikova Aerobika 2 Imanta   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

ATCELTS! TRX (10:00 - 11:00) Gym Dzelzava
ATCELTS! TRX (10:00 - 11:00) Gym Dzelzava   
 
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

Abs, Back & Legs (10:00 - 11:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall Bolero
Abs, Back & Legs (10:00 - 11:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Body Toning (10:10 - 11:10) Viktorija Siļventoinena Aerobika Zolitūde
Body Toning (10:10 - 11:10) Viktorija Siļventoinena Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Senior Fitness (10:30 - 11:30) Anna Vasiļjeva Aerobika 1 Imanta
Senior Fitness (10:30 - 11:30) Anna Vasiļjeva Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Step + MyFit abs (10:00 - 11:00) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall Bolero
Step + MyFit abs (10:00 - 11:00) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Senior Fitness (10:00 - 11:00) Valentīna Narme Aerobika Zolitūde
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Valentīna Narme Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Aerobika Alfa
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

CrossTraining (10:00 - 11:00) Ilze Līne Gym Galleria Rīga
CrossTraining (10:00 - 11:00) Ilze Līne Gym Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Interval Training (10:00 - 11:00) Alīna Silicka Aerobika 1 Galleria Rīga
Interval Training (10:00 - 11:00) Alīna Silicka Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (10:00 - 10:45) Baiba Ceļmalniece Aerobikas zāle 2 Upītis
Brazilian Butt (10:00 - 10:45) Baiba Ceļmalniece Aerobikas zāle 2 Upītis   
 
Vietu skaits: 9 Reģistrētie cilvēki: 2

Treniņa apraksts

StrongBody (10:00 - 11:00) Dāvis Zaikovskis Gym Zolitūde
StrongBody (10:00 - 11:00) Dāvis Zaikovskis Gym Zolitūde   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

StrongBody (10:30 - 11:30) Edvīns Bušs TRX Zale Bolero
StrongBody (10:30 - 11:30) Edvīns Bušs TRX Zale Bolero   
 
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Abs, Back & Legs+Stretching (10:00 - 11:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall Bolero
Abs, Back & Legs+Stretching (10:00 - 11:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Aerobika 1 Barona Centrs
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Aerobika 1 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 13 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

StrongBody (10:00 - 11:00) Lana Lāce Gym Domina
StrongBody (10:00 - 11:00) Lana Lāce Gym Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 2

Treniņa apraksts

Pilates (10:00 - 11:00) Anastasija Tkačova Aerobic Hall Domina
Pilates (10:00 - 11:00) Anastasija Tkačova Aerobic Hall Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Interval Training (10:00 - 11:00) Jūlija Vegnere Aerobika Dzelzava
Interval Training (10:00 - 11:00) Jūlija Vegnere Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Yoga (10:00 - 11:00) Žanna Koževņikova Aerobika Alfa
Yoga (10:00 - 11:00) Žanna Koževņikova Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 19

Treniņa apraksts

Body Toning (10:10 - 11:10) Nataļja Špikova Aerobika Zolitūde
Body Toning (10:10 - 11:10) Nataļja Špikova Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Gym ABC (10:30 - 11:30) Aleksis Timofejevs Gym Dzelzava
Gym ABC (10:30 - 11:30) Aleksis Timofejevs Gym Dzelzava   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
Senior Fitness (10:30 - 11:30) Anastasija Domņina Aerobika 1 Imanta
Senior Fitness (10:30 - 11:30) Anastasija Domņina Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Interval Training (10:00 - 11:00) Anna Vasiļjeva Aerobic Hall Bolero
Interval Training (10:00 - 11:00) Anna Vasiļjeva Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Senior Fitness (10:00 - 11:00) Valentīna Narme Aerobika Zolitūde
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Valentīna Narme Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Senior Fitness (10:00 - 11:00) Viktorija Siļventoinena Aerobika 1 Barona Centrs
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Viktorija Siļventoinena Aerobika 1 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 13 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Aerobika Alfa
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (10:00 - 11:00) Alīna Silicka Aerobika 1 Galleria Rīga
Power, Balance & Stretching (10:00 - 11:00) Alīna Silicka Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 16

Treniņa apraksts

CrossTraining (10:00 - 11:00) Ilze Līne Gym Zolitūde
CrossTraining (10:00 - 11:00) Ilze Līne Gym Zolitūde   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

StrongBody (10:30 - 11:30) Edvīns Bušs TRX Zale Bolero
StrongBody (10:30 - 11:30) Edvīns Bušs TRX Zale Bolero   
 
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

StrongBody (10:45 - 11:45) Nataļja Špikova Gym Imanta
StrongBody (10:45 - 11:45) Nataļja Špikova Gym Imanta   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

BOXBOX (10:00 - 10:50) Inārs Ritmanis BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (10:00 - 10:50) Inārs Ritmanis BOXBOX Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 20 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Drīkstat izmantot arī savus boksa cimdus.
Functional Training (10:00 - 11:00) Ilona Grigjane Aerobic Hall Sky & More
Functional Training (10:00 - 11:00) Ilona Grigjane Aerobic Hall Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 22

Treniņa apraksts

StrongBody (10:00 - 11:00) Jānis Klīve Gym Aleja
StrongBody (10:00 - 11:00) Jānis Klīve Gym Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 20

Treniņa apraksts

Interval Training (10:00 - 11:00) Dārta Vinovska Aerobikas zāle 1 Matīss
Interval Training (10:00 - 11:00) Dārta Vinovska Aerobikas zāle 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 23

Treniņa apraksts

StrongBody (10:00 - 11:00) Linda Jakovele Crosstraining Alfa
StrongBody (10:00 - 11:00) Linda Jakovele Crosstraining Alfa   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 18

Treniņa apraksts

Functional Training (10:00 - 11:00) Līga Dziļuma Aerobika 1 Galleria Rīga
Functional Training (10:00 - 11:00) Līga Dziļuma Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 27

Treniņa apraksts

StrongBody (10:00 - 11:00) Aleksis Timofejevs Gym Dzelzava
StrongBody (10:00 - 11:00) Aleksis Timofejevs Gym Dzelzava   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 19

Treniņa apraksts

Pilates (10:00 - 11:00) Nataļja Špikova Aerobika 1 Imanta
Pilates (10:00 - 11:00) Nataļja Špikova Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 25

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (10:30 - 11:30) Evelīna Semenoviča Aerobika 2 Imanta
Power, Balance & Stretching (10:30 - 11:30) Evelīna Semenoviča Aerobika 2 Imanta   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 27

Treniņa apraksts

Zumba (10:30 - 11:30) Ilona Ovlaščenko Aerobika Zolitūde
Zumba (10:30 - 11:30) Ilona Ovlaščenko Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 18
Pilates (10:30 - 11:30) Maryia Voinova Aerobika 1 Barona Centrs
Pilates (10:30 - 11:30) Maryia Voinova Aerobika 1 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 13 Reģistrētie cilvēki: 17

Treniņa apraksts

Body Toning (10:30 - 11:30) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall Bolero
Body Toning (10:30 - 11:30) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 21

Treniņa apraksts

Interval Training (10:30 - 11:30) Elita Einika Aerobika Alfa
Interval Training (10:30 - 11:30) Elita Einika Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 21

Treniņa apraksts

GymABC (10:30 - 11:30) Dāvis Zaikovskis Gym Upītis
GymABC (10:30 - 11:30) Dāvis Zaikovskis Gym Upītis   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
Interval Spinning (10:30 - 11:30) Jūlija Homenko Aerobikas zāle 2 Upītis
Interval Spinning (10:30 - 11:30) Jūlija Homenko Aerobikas zāle 2 Upītis   
 
Vietu skaits: 9 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Functional Training (10:30 - 11:30) Zane Krēsliņa Aerobikas zāle 1 Upītis
Functional Training (10:30 - 11:30) Zane Krēsliņa Aerobikas zāle 1 Upītis   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

StrongBody (10:30 - 11:30) Viktorija Siļventoinena Gym Zolitūde
StrongBody (10:30 - 11:30) Viktorija Siļventoinena Gym Zolitūde   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

VERVE (10:00 - 11:00) Nataļja Špikova Aerobika 1 Imanta
VERVE (10:00 - 11:00) Nataļja Špikova Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 30

Treniņa apraksts

GRIP (10:00 - 11:00) Una Pirktiņa Aerobikas zāle 1 Matīss
GRIP (10:00 - 11:00) Una Pirktiņa Aerobikas zāle 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 28

Treniņa apraksts

Functional Training (10:00 - 11:00) Ilze Līne Aerobika 1 Aleja
Functional Training (10:00 - 11:00) Ilze Līne Aerobika 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 26

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (10:00 - 10:45) Līga Dziļuma Aerobika 1 Galleria Rīga
Brazilian Butt (10:00 - 10:45) Līga Dziļuma Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 34

Treniņa apraksts

GymABC (10:00 - 11:00) Linda Jakovele Gym Dzelzava
GymABC (10:00 - 11:00) Linda Jakovele Gym Dzelzava   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 5
11:00
StrongBody (11:00 - 12:00) Līga Dziļuma Funkcionālā zāle Sky & More
StrongBody (11:00 - 12:00) Līga Dziļuma Funkcionālā zāle Sky & More   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Functional Training (11:00 - 12:00) Laura Melbārde Aerobika 1 Galleria Rīga
Functional Training (11:00 - 12:00) Laura Melbārde Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

MyFit abs (11:00 - 11:30) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall Bolero
MyFit abs (11:00 - 11:30) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (11:15 - 12:15) Valentīna Narme Aerobika Zolitūde
Power, Balance & Stretching (11:15 - 12:15) Valentīna Narme Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Gym ABC (11:00 - 12:00) Jekaterina Neteča Gym Bolero
Gym ABC (11:00 - 12:00) Jekaterina Neteča Gym Bolero   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 2
BODYART (11:00 - 12:00) Anita Rezevska Aerobic Hall Berga Bazārs
BODYART (11:00 - 12:00) Anita Rezevska Aerobic Hall Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Pilates (11:00 - 12:00) Daiga Otomere - Freiberga Aerobika 2 Aleja
Pilates (11:00 - 12:00) Daiga Otomere - Freiberga Aerobika 2 Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Interval Spinning + Core (11:00 - 12:00) Nataļja Špikova Spinning Imanta
Interval Spinning + Core (11:00 - 12:00) Nataļja Špikova Spinning Imanta   
 
Vietu skaits: 11 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

GRIP (11:30 - 12:30) Viktorija Siļventoinena Aerobika Zolitūde
GRIP (11:30 - 12:30) Viktorija Siļventoinena Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (11:40 - 12:40) Anna Vasiļjeva Aerobika 1 Imanta
Power, Balance & Stretching (11:40 - 12:40) Anna Vasiļjeva Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Alīna Silicka Aerobika 1 Galleria Rīga
Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Alīna Silicka Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Gym ABC (11:00 - 12:00) Katrīna Bambīte Gym Barona Centrs
Gym ABC (11:00 - 12:00) Katrīna Bambīte Gym Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
Gym ABC (11:00 - 12:00) Dāvis Zaikovskis Gym Zolitūde
Gym ABC (11:00 - 12:00) Dāvis Zaikovskis Gym Zolitūde   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
MyFit abs (11:15 - 11:45) Valentīna Narme Aerobika Zolitūde
MyFit abs (11:15 - 11:45) Valentīna Narme Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 2

Treniņa apraksts

MyFit abs (11:25 - 11:55) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Berga Bazārs
MyFit abs (11:25 - 11:55) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

GymABC (11:00 - 12:00) Madara Druķe Gym Imanta
GymABC (11:00 - 12:00) Madara Druķe Gym Imanta   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 1
BODYART (11:00 - 12:00) Anita Rezevska Aerobic Hall Berga Bazārs
BODYART (11:00 - 12:00) Anita Rezevska Aerobic Hall Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Pilates (11:00 - 12:00) Daiga Otomere - Freiberga Aerobika 2 Aleja
Pilates (11:00 - 12:00) Daiga Otomere - Freiberga Aerobika 2 Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Baiba Ceļmalniece Aerobikas zāle 2 Upītis
Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Baiba Ceļmalniece Aerobikas zāle 2 Upītis   
 
Vietu skaits: 9 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

StrongBody (11:00 - 12:00) Viktorija Siļventoinena Gym Zolitūde
StrongBody (11:00 - 12:00) Viktorija Siļventoinena Gym Zolitūde   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 2

Treniņa apraksts

Pilates (11:40 - 12:40) Anastasija Domņina Aerobika 1 Imanta
Pilates (11:40 - 12:40) Anastasija Domņina Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Anna Vasiļjeva Aerobic Hall Bolero
Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Anna Vasiļjeva Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

StrongBody (11:00 - 12:00) Lana Lāce Funkcionālā zāle Sky & More
StrongBody (11:00 - 12:00) Lana Lāce Funkcionālā zāle Sky & More   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Tabata 45 (11:00 - 11:45) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Berga Bazārs
Tabata 45 (11:00 - 11:45) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (11:00 - 11:45) Alīna Silicka Aerobika 1 Galleria Rīga
Brazilian Butt (11:00 - 11:45) Alīna Silicka Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 15

Treniņa apraksts

BOXBOX (11:00 - 11:50) Inārs Ritmanis BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (11:00 - 11:50) Inārs Ritmanis BOXBOX Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 22 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Drīkstat izmantot arī savus boksa cimdus.
Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Ilona Grigjane Aerobic Hall Sky & More
Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Ilona Grigjane Aerobic Hall Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 21

Treniņa apraksts

Yoga (11:00 - 12:00) Dana Sture Aerobic Hall Domina
Yoga (11:00 - 12:00) Dana Sture Aerobic Hall Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 22

Treniņa apraksts

VERVE (11:00 - 12:00) Dārta Vinovska Aerobikas zāle 1 Matīss
VERVE (11:00 - 12:00) Dārta Vinovska Aerobikas zāle 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 21

Treniņa apraksts

Gym ABC (11:00 - 12:00) Linda Jakovele Gym Alfa
Gym ABC (11:00 - 12:00) Linda Jakovele Gym Alfa   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 3
Pilates (11:00 - 12:00) Līga Dziļuma Aerobika 1 Galleria Rīga
Pilates (11:00 - 12:00) Līga Dziļuma Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 23

Treniņa apraksts

Interval Training (11:10 - 12:10) Nataļja Špikova Aerobika 1 Imanta
Interval Training (11:10 - 12:10) Nataļja Špikova Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 23

Treniņa apraksts

Pilates (11:15 - 12:15) Anastasija Domņina Aerobika Dzelzava
Pilates (11:15 - 12:15) Anastasija Domņina Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 27

Treniņa apraksts

GRIP (11:30 - 12:30) Laura Melbārde Aerobika 1 Barona Centrs
GRIP (11:30 - 12:30) Laura Melbārde Aerobika 1 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 16

Treniņa apraksts

GRIP (11:00 - 12:00) Laura Melbārde Aerobic Hall Domina
GRIP (11:00 - 12:00) Laura Melbārde Aerobic Hall Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 23

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Una Pirktiņa Aerobikas zāle 1 Matīss
Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Una Pirktiņa Aerobikas zāle 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 27

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Līga Dziļuma Aerobika 1 Galleria Rīga
Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Līga Dziļuma Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 32

Treniņa apraksts

StrongBody (11:00 - 12:00) Linda Jakovele Gym Dzelzava
StrongBody (11:00 - 12:00) Linda Jakovele Gym Dzelzava   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 24

Treniņa apraksts

GRIP (11:10 - 12:10) Nataļja Špikova Aerobika 1 Imanta
GRIP (11:10 - 12:10) Nataļja Špikova Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 33

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (11:10 - 12:10) Ilze Līne Aerobika 2 Aleja
Power, Balance & Stretching (11:10 - 12:10) Ilze Līne Aerobika 2 Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 23

Treniņa apraksts

12:00
Abs, Back & Legs +Stretching (12:00 - 13:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall Sky & More
Abs, Back & Legs +Stretching (12:00 - 13:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

StrongBody (12:00 - 13:00) Artis Bebris Gym Domina
StrongBody (12:00 - 13:00) Artis Bebris Gym Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Senior Fitness (12:00 - 13:00) Zinaida Veselova Aerobika Dzelzava
Senior Fitness (12:00 - 13:00) Zinaida Veselova Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Body Toning (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Berga Bazārs
Body Toning (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

GRIP (12:00 - 13:00) Baiba Ceļmalniece Aerobika Alfa
GRIP (12:00 - 13:00) Baiba Ceļmalniece Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 17

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (12:00 - 12:45) Līva Tihovska Aerobika 1 Aleja
Brazilian Butt (12:00 - 12:45) Līva Tihovska Aerobika 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Interval Training (12:00 - 13:00) Viktorija Podoprigora Aerobika 1 Imanta
Interval Training (12:00 - 13:00) Viktorija Podoprigora Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

StrongBody (12:00 - 13:00) Katrīna Bambīte Gym Barona Centrs
StrongBody (12:00 - 13:00) Katrīna Bambīte Gym Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (12:00 - 12:45) Anna Vasiļjeva Aerobic Hall Bolero
Brazilian Butt (12:00 - 12:45) Anna Vasiļjeva Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Pilates (12:20 - 13:20) Nataļja Špikova Aerobika 2 Imanta
Pilates (12:20 - 13:20) Nataļja Špikova Aerobika 2 Imanta   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Interval Training (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Sky & More
Interval Training (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Pilates (12:00 - 13:00) Ilze Matīsa Aerobika 1 Barona Centrs
Pilates (12:00 - 13:00) Ilze Matīsa Aerobika 1 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 13 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Interval Training (12:00 - 13:00) Laura Melbārde Aerobic Hall Domina
Interval Training (12:00 - 13:00) Laura Melbārde Aerobic Hall Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

ATCELTS! GRIP (12:00 - 13:00) Aerobika Dzelzava
ATCELTS! GRIP (12:00 - 13:00) Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

Body Toning (12:00 - 13:00) Dana Sture Aerobic Hall Berga Bazārs
Body Toning (12:00 - 13:00) Dana Sture Aerobic Hall Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Latino (12:00 - 13:00) Laura Ivanova Aerobika Alfa
Latino (12:00 - 13:00) Laura Ivanova Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

ATCELTS! Total body X (12:00 - 13:00) Studio X Alfa
ATCELTS! Total body X (12:00 - 13:00) Studio X Alfa   
 
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0 Studio X treneri dodas pieredzes apmaiņā uz Tallinu. Ceram uz sapratni un gaidam trenerus atpakaļ iedvesmas bagātus.
BODYART (12:00 - 13:00) Viktorija Podoprigora Aerobika 1 Galleria Rīga
BODYART (12:00 - 13:00) Viktorija Podoprigora Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

ATCELTS! BOXBOX (12:00 - 12:50) BOXBOX Galleria Rīga
ATCELTS! BOXBOX (12:00 - 12:50) BOXBOX Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0 BOXBOX treneri dodas pieredzes apmaiņā uz Tallinu. Ceram uz sapratni un gaidam trenerus atpakaļ iedvesmas bagātus.
Fatburner (12:00 - 13:00) Daiga Otomere - Freiberga Aerobika 1 Aleja
Fatburner (12:00 - 13:00) Daiga Otomere - Freiberga Aerobika 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

StrongBody (12:00 - 13:00) Aleksis Timofejevs Functional Upītis
StrongBody (12:00 - 13:00) Aleksis Timofejevs Functional Upītis   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Yoga (12:00 - 13:15) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall Bolero
Yoga (12:00 - 13:15) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Interval Training (12:30 - 13:30) Viktorija Siļventoinena Aerobika Zolitūde
Interval Training (12:30 - 13:30) Viktorija Siļventoinena Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Pilates (12:30 - 13:30) Ineta Miškūna Aerobikas zāle 2 Matīss
Pilates (12:30 - 13:30) Ineta Miškūna Aerobikas zāle 2 Matīss   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Functional Training (12:00 - 13:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall Bolero
Functional Training (12:00 - 13:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

TRX (12:00 - 13:00) Jūlija Vegnere Funkcionālā zāle Sky & More
TRX (12:00 - 13:00) Jūlija Vegnere Funkcionālā zāle Sky & More   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Yoga (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Berga Bazārs
Yoga (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Senior Fitness (12:00 - 13:00) Zinaida Veselova Aerobika Dzelzava
Senior Fitness (12:00 - 13:00) Zinaida Veselova Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Gym ABC (12:00 - 13:00) Jānis Vītols Gym Matīss
Gym ABC (12:00 - 13:00) Jānis Vītols Gym Matīss   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 1
Interval Training (12:00 - 13:00) Baiba Ceļmalniece Aerobika Alfa
Interval Training (12:00 - 13:00) Baiba Ceļmalniece Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 15

Treniņa apraksts

StrongBody (12:00 - 13:00) Aleksis Timofejevs Functional Upītis
StrongBody (12:00 - 13:00) Aleksis Timofejevs Functional Upītis   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 2

Treniņa apraksts

Pilates (12:00 - 13:00) Ilze Matīsa Aerobika 2 Aleja
Pilates (12:00 - 13:00) Ilze Matīsa Aerobika 2 Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

StrongBody (12:00 - 13:00) Katrīna Bambīte Gym Barona Centrs
StrongBody (12:00 - 13:00) Katrīna Bambīte Gym Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Body Toning (12:00 - 13:00) Anastasija Domņina Aerobika 1 Imanta
Body Toning (12:00 - 13:00) Anastasija Domņina Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

BODYART (12:00 - 13:00) Viktorija Podoprigora Aerobika 2 Imanta
BODYART (12:00 - 13:00) Viktorija Podoprigora Aerobika 2 Imanta   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Tabata (12:30 - 13:30) Ilze Līne Aerobika Zolitūde
Tabata (12:30 - 13:30) Ilze Līne Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Interval Training (12:30 - 13:30) Ineta Miškūna Aerobika 1 Galleria Rīga
Interval Training (12:30 - 13:30) Ineta Miškūna Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Yoga (12:00 - 13:15) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall Bolero
Yoga (12:00 - 13:15) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Functional Training (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Sky & More
Functional Training (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Pilates (12:00 - 13:00) Ilze Matīsa Aerobika 1 Barona Centrs
Pilates (12:00 - 13:00) Ilze Matīsa Aerobika 1 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 13 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Abs, Back & Legs + stretching (12:00 - 13:00) Jūlija Vegnere Aerobic Hall Domina
Abs, Back & Legs + stretching (12:00 - 13:00) Jūlija Vegnere Aerobic Hall Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Interval Training (12:00 - 13:00) Una Pirktiņa Aerobic Hall Berga Bazārs
Interval Training (12:00 - 13:00) Una Pirktiņa Aerobic Hall Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

ATCELTS! Burn X (12:00 - 13:00) Studio X Alfa
ATCELTS! Burn X (12:00 - 13:00) Studio X Alfa   
 
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0
Fatburner (12:00 - 13:00) Daiga Otomere - Freiberga Aerobika 1 Aleja
Fatburner (12:00 - 13:00) Daiga Otomere - Freiberga Aerobika 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

BOXBOX (12:00 - 12:50) Inārs Ritmanis BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (12:00 - 12:50) Inārs Ritmanis BOXBOX Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 7 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Drīkstat izmantot arī savus boksa cimdus.
Functional Training (12:00 - 13:00) Baiba Ceļmalniece Aerobikas zāle 1 Upītis
Functional Training (12:00 - 13:00) Baiba Ceļmalniece Aerobikas zāle 1 Upītis   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

Gym ABC (12:00 - 13:00) Viktorija Siļventoinena Gym Zolitūde
Gym ABC (12:00 - 13:00) Viktorija Siļventoinena Gym Zolitūde   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 1
Pilates (12:30 - 13:30) Ineta Miškūna Aerobikas zāle 2 Matīss
Pilates (12:30 - 13:30) Ineta Miškūna Aerobikas zāle 2 Matīss   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Interval Training (12:30 - 13:30) Viktorija Podoprigora Aerobika 1 Galleria Rīga
Interval Training (12:30 - 13:30) Viktorija Podoprigora Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Gym ABC (12:00 - 13:00) Lana Lāce Gym Sky & More
Gym ABC (12:00 - 13:00) Lana Lāce Gym Sky & More   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 1
Brazilian Butt (12:00 - 12:45) Dārta Vinovska Aerobika Dzelzava
Brazilian Butt (12:00 - 12:45) Dārta Vinovska Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 15

Treniņa apraksts

Functional Training (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Berga Bazārs
Functional Training (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Latino (12:00 - 13:00) Laura Ivanova Aerobika Alfa
Latino (12:00 - 13:00) Laura Ivanova Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

GRIP (12:00 - 13:00) Ilze Līne Aerobika 1 Galleria Rīga
GRIP (12:00 - 13:00) Ilze Līne Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Interval Training (12:00 - 13:00) Līva Tihovska Aerobika 1 Aleja
Interval Training (12:00 - 13:00) Līva Tihovska Aerobika 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Interval Training (12:00 - 13:00) Nataļja Špikova Aerobika 1 Imanta
Interval Training (12:00 - 13:00) Nataļja Špikova Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

BODYART (12:00 - 13:00) Viktorija Podoprigora Aerobika 2 Imanta
BODYART (12:00 - 13:00) Viktorija Podoprigora Aerobika 2 Imanta   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Interval Spinning + Core (12:10 - 13:10) Nataļja Špikova Spinning Imanta
Interval Spinning + Core (12:10 - 13:10) Nataļja Špikova Spinning Imanta   
 
Vietu skaits: 11 Reģistrētie cilvēki: 20

Treniņa apraksts

Body Toning (12:15 - 13:15) Anastasija Domņina Aerobika Dzelzava
Body Toning (12:15 - 13:15) Anastasija Domņina Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 25

Treniņa apraksts

VERVE (12:30 - 13:30) Laura Melbārde Aerobika 1 Barona Centrs
VERVE (12:30 - 13:30) Laura Melbārde Aerobika 1 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Interval Training (12:00 - 13:00) Laura Melbārde Aerobic Hall Domina
Interval Training (12:00 - 13:00) Laura Melbārde Aerobic Hall Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 18

Treniņa apraksts

Interval Spinning 30 (12:10 - 12:40) Nataļja Špikova Spinning Imanta
Interval Spinning 30 (12:10 - 12:40) Nataļja Špikova Spinning Imanta   
 
Vietu skaits: 11 Reģistrētie cilvēki: 21

Treniņa apraksts

MyFit abs (12:40 - 13:10) Nataļja Špikova Aerobika 2 Imanta
MyFit abs (12:40 - 13:10) Nataļja Špikova Aerobika 2 Imanta   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 18

Treniņa apraksts

13:00
GRIP (13:00 - 14:00) Viktorija Siļventoinena Aerobika Zolitūde
GRIP (13:00 - 14:00) Viktorija Siļventoinena Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Fatburner (13:00 - 14:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall Sky & More
Fatburner (13:00 - 14:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 1

Treniņa apraksts

Gym ABC (13:00 - 14:00) Artis Bebris Gym Domina
Gym ABC (13:00 - 14:00) Artis Bebris Gym Domina   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
Interval Training (13:00 - 14:00) Irina Troščenkova Aerobika Dzelzava
Interval Training (13:00 - 14:00) Irina Troščenkova Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

MyFit abs (13:00 - 13:30) Baiba Ceļmalniece Aerobika Alfa
MyFit abs (13:00 - 13:30) Baiba Ceļmalniece Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (13:00 - 13:45) Elita Einika Aerobika 1 Galleria Rīga
Brazilian Butt (13:00 - 13:45) Elita Einika Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Pilates (13:00 - 14:00) Līva Tihovska Aerobika 2 Aleja
Pilates (13:00 - 14:00) Līva Tihovska Aerobika 2 Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (13:00 - 14:00) Anna Vasiļjeva Aerobic Hall Bolero
Power, Balance & Stretching (13:00 - 14:00) Anna Vasiļjeva Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Yoga (13:10 - 14:10) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Berga Bazārs
Yoga (13:10 - 14:10) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Senior Fitness (13:30 - 14:30) Nataļja Špikova Aerobika 1 Imanta
Senior Fitness (13:30 - 14:30) Nataļja Špikova Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (13:45 - 14:45) Elita Einika Aerobika 1 Galleria Rīga
Power, Balance & Stretching (13:45 - 14:45) Elita Einika Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 16

Treniņa apraksts

Pilates (13:00 - 14:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Sky & More
Pilates (13:00 - 14:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Tabata (13:00 - 14:00) Ilze Matīsa Aerobika 1 Barona Centrs
Tabata (13:00 - 14:00) Ilze Matīsa Aerobika 1 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 13 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (13:00 - 14:00) Dana Sture Aerobic Hall Berga Bazārs
Power, Balance & Stretching (13:00 - 14:00) Dana Sture Aerobic Hall Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Interval Training (13:00 - 14:00) Viktorija Podoprigora Aerobika 1 Galleria Rīga
Interval Training (13:00 - 14:00) Viktorija Podoprigora Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (13:00 - 14:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall Bolero
Power, Balance & Stretching (13:00 - 14:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Body Toning (13:00 - 14:00) Jūlija Vegnere Aerobic Hall Sky & More
Body Toning (13:00 - 14:00) Jūlija Vegnere Aerobic Hall Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

CrossTraining (13:00 - 14:00) Madara Druķe Crosstraining Aleja
CrossTraining (13:00 - 14:00) Madara Druķe Crosstraining Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 1

Treniņa apraksts

StrongBody (13:00 - 14:00) Jānis Vītols Gym Matīss
StrongBody (13:00 - 14:00) Jānis Vītols Gym Matīss   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Pilates (13:00 - 14:00) Anita Rezevska Aerobikas zāle 2 Matīss
Pilates (13:00 - 14:00) Anita Rezevska Aerobikas zāle 2 Matīss   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

MyFit abs (13:00 - 13:30) Baiba Ceļmalniece Aerobika Alfa
MyFit abs (13:00 - 13:30) Baiba Ceļmalniece Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Functional Training (13:00 - 14:00) Ilze Matīsa Aerobika 1 Aleja
Functional Training (13:00 - 14:00) Ilze Matīsa Aerobika 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

BOXBOX (13:10 - 14:00) Aleksejs Ērglis BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (13:10 - 14:00) Aleksejs Ērglis BOXBOX Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 15 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Drīkstat izmantot arī savus boksa cimdus.
Abs, Back & Legs (13:15 - 14:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Berga Bazārs
Abs, Back & Legs (13:15 - 14:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (13:30 - 14:30) Laura Ivanova Aerobika 2 Galleria Rīga
Power, Balance & Stretching (13:30 - 14:30) Laura Ivanova Aerobika 2 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Yoga (13:00 - 14:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Sky & More
Yoga (13:00 - 14:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (13:00 - 13:45) Ilze Matīsa Aerobika 1 Barona Centrs
Brazilian Butt (13:00 - 13:45) Ilze Matīsa Aerobika 1 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 13 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (13:00 - 14:00) Una Pirktiņa Aerobic Hall Berga Bazārs
Power, Balance & Stretching (13:00 - 14:00) Una Pirktiņa Aerobic Hall Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

StrongBody (13:00 - 14:00) Lana Lāce Gym Galleria Rīga
StrongBody (13:00 - 14:00) Lana Lāce Gym Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (13:15 - 14:00) Anastasija Domņina Aerobika 1 Imanta
Brazilian Butt (13:15 - 14:00) Anastasija Domņina Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

BODYART (13:30 - 14:30) Viktorija Podoprigora Aerobika 2 Galleria Rīga
BODYART (13:30 - 14:30) Viktorija Podoprigora Aerobika 2 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Functional Training (13:00 - 14:00) Viktorija Siļventoinena Aerobika Zolitūde
Functional Training (13:00 - 14:00) Viktorija Siļventoinena Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Interval Training (13:00 - 14:00) Dārta Vinovska Aerobika Dzelzava
Interval Training (13:00 - 14:00) Dārta Vinovska Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

CrossTraining (13:00 - 14:00) Dāvis Ābele Crosstraining Aleja
CrossTraining (13:00 - 14:00) Dāvis Ābele Crosstraining Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 1

Treniņa apraksts

Functional Training (13:00 - 14:00) Jūlija Vegnere Aerobikas zāle 2 Matīss
Functional Training (13:00 - 14:00) Jūlija Vegnere Aerobikas zāle 2 Matīss   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Stretching (13:00 - 13:30) Laura Ivanova Aerobika Alfa
Stretching (13:00 - 13:30) Laura Ivanova Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

CrossTraining (13:00 - 14:00) Sandis Savickis Crosstraining Alfa
CrossTraining (13:00 - 14:00) Sandis Savickis Crosstraining Alfa   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Pilates (13:00 - 14:00) Līva Tihovska Aerobika 2 Aleja
Pilates (13:00 - 14:00) Līva Tihovska Aerobika 2 Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Yoga (13:10 - 14:10) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Berga Bazārs
Yoga (13:10 - 14:10) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

BOXBOX (13:10 - 14:00) Ilze Līne BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (13:10 - 14:00) Ilze Līne BOXBOX Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 11 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Drīkstat izmantot arī savus boksa cimdus.
Pilates (13:15 - 14:15) Nataļja Špikova Aerobika 1 Imanta
Pilates (13:15 - 14:15) Nataļja Špikova Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

TRX (13:00 - 14:00) Līga Dziļuma TRX Zale Bolero
TRX (13:00 - 14:00) Līga Dziļuma TRX Zale Bolero   
 
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

14:00
Yoga (14:00 - 15:00) Irina Troščenkova Aerobika Dzelzava
Yoga (14:00 - 15:00) Irina Troščenkova Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Stretching (14:10 - 15:10) Viktorija Siļventoinena Aerobika Zolitūde
Stretching (14:10 - 15:10) Viktorija Siļventoinena Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Pilates (14:00 - 15:00) Anita Rezevska Aerobika 2 Galleria Rīga
Pilates (14:00 - 15:00) Anita Rezevska Aerobika 2 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Mother To Be (14:30 - 15:30) Ineta Miškūna Aerobika 1 Galleria Rīga
Mother To Be (14:30 - 15:30) Ineta Miškūna Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Gym ABC (14:00 - 15:00) Lana Lāce Gym Galleria Rīga
Gym ABC (14:00 - 15:00) Lana Lāce Gym Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 2
Interval Training (14:10 - 15:10) Anastasija Domņina Aerobika 1 Imanta
Interval Training (14:10 - 15:10) Anastasija Domņina Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

Mother To Be (14:30 - 15:30) Ineta Miškūna Aerobika 1 Galleria Rīga
Mother To Be (14:30 - 15:30) Ineta Miškūna Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Gym ABC (14:00 - 15:00) Dāvis Ābele Gym Aleja
Gym ABC (14:00 - 15:00) Dāvis Ābele Gym Aleja   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
Gym ABC (14:00 - 15:00) Sandis Savickis Gym Alfa
Gym ABC (14:00 - 15:00) Sandis Savickis Gym Alfa   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
10Stretching (14:10 - 15:10) Viktorija Siļventoinena Aerobika Zolitūde
10Stretching (14:10 - 15:10) Viktorija Siļventoinena Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 10
Brazilian Butt (14:15 - 15:00) Nataļja Špikova Aerobika 1 Imanta
Brazilian Butt (14:15 - 15:00) Nataļja Špikova Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Interval Training (14:00 - 15:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall Bolero
Interval Training (14:00 - 15:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 20

Treniņa apraksts

Total body X (14:30 - 15:30) Jūlija Vegnere Studio X Alfa
Total body X (14:30 - 15:30) Jūlija Vegnere Studio X Alfa   
 
Vietu skaits: 7 Reģistrētie cilvēki: 14
15:00
StrongBody (15:00 - 16:00) Lana Lāce Gym Galleria Rīga
StrongBody (15:00 - 16:00) Lana Lāce Gym Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

BOXBOX (15:00 - 15:50) Aleksejs Ērglis BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (15:00 - 15:50) Aleksejs Ērglis BOXBOX Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 9 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Drīkstat izmantot arī savus boksa cimdus.
Interval Training (15:50 - 16:50) Jūlija Vegnere Aerobika Alfa
Interval Training (15:50 - 16:50) Jūlija Vegnere Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 23

Treniņa apraksts

16:00
Youth Training (16:00 - 17:00) Santa Irbe Aerobikas zāle 1 Matīss
Youth Training (16:00 - 17:00) Santa Irbe Aerobikas zāle 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 1
Youth Training (16:30 - 17:30) Daiga Otomere - Freiberga Aerobika 1 Aleja
Youth Training (16:30 - 17:30) Daiga Otomere - Freiberga Aerobika 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 1
Youth Training (16:30 - 17:30) Elita Einika Aerobika Dzelzava
Youth Training (16:30 - 17:30) Elita Einika Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 2
Interval Training (16:30 - 17:30) Ineta Miškūna Aerobika Alfa
Interval Training (16:30 - 17:30) Ineta Miškūna Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Youth Training (16:30 - 17:30) Daiga Otomere - Freiberga Aerobika 1 Aleja
Youth Training (16:30 - 17:30) Daiga Otomere - Freiberga Aerobika 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 1
GymABC (16:15 - 17:15) Inese Liepiņa Gym Upītis
GymABC (16:15 - 17:15) Inese Liepiņa Gym Upītis   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 1
Youth Training (16:00 - 17:00) Santa Irbe Aerobikas zāle 2 Matīss
Youth Training (16:00 - 17:00) Santa Irbe Aerobikas zāle 2 Matīss   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 1
Tabata (16:00 - 17:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall Domina
Tabata (16:00 - 17:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Interval Training (16:00 - 17:00) Dārta Vinovska Aerobikas zāle 1 Matīss
Interval Training (16:00 - 17:00) Dārta Vinovska Aerobikas zāle 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 22

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (16:15 - 17:00) Solvita Ļeļeva Aerobika Zolitūde
Brazilian Butt (16:15 - 17:00) Solvita Ļeļeva Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 17

Treniņa apraksts

17:00
Body Toning (17:15 - 18:15) Solvita Ļeļeva Aerobika Zolitūde
Body Toning (17:15 - 18:15) Solvita Ļeļeva Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

VERVE (17:15 - 18:15) Dārta Vinovska Aerobic Hall Berga Bazārs
VERVE (17:15 - 18:15) Dārta Vinovska Aerobic Hall Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

ATCELTS! Lower body X (17:15 - 18:15) Studio X Alfa
ATCELTS! Lower body X (17:15 - 18:15) Studio X Alfa   
 
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0 Studio X treneri dodas pieredzes apmaiņā uz Tallinu. Ceram uz sapratni un gaidam trenerus atpakaļ iedvesmas bagātus.
StrongBody (17:15 - 18:15) Dāvis Zaikovskis Functional Upītis
StrongBody (17:15 - 18:15) Dāvis Zaikovskis Functional Upītis   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 1

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (17:15 - 18:00) Baiba Ceļmalniece Aerobikas zāle 1 Upītis
Brazilian Butt (17:15 - 18:00) Baiba Ceļmalniece Aerobikas zāle 1 Upītis   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Interval Training (17:15 - 18:15) Nataļja Špikova Aerobika 1 Imanta
Interval Training (17:15 - 18:15) Nataļja Špikova Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Interval Training (17:20 - 18:20) Laura Melbārde Aerobika Dzelzava
Interval Training (17:20 - 18:20) Laura Melbārde Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Interval Training (17:20 - 18:20) Ineta Miškūna Aerobika Alfa
Interval Training (17:20 - 18:20) Ineta Miškūna Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Interval Training (17:30 - 18:30) Ivans Šapošņikovs Aerobika 1 Barona Centrs
Interval Training (17:30 - 18:30) Ivans Šapošņikovs Aerobika 1 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 13 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Interval Training (17:30 - 18:30) Santa Irbe Aerobikas zāle 1 Matīss
Interval Training (17:30 - 18:30) Santa Irbe Aerobikas zāle 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 17

Treniņa apraksts

StrongBody (17:30 - 18:30) Katrīna Bambīte Gym Matīss
StrongBody (17:30 - 18:30) Katrīna Bambīte Gym Matīss   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

Tabata (17:30 - 18:30) Līga Dziļuma Aerobika 1 Galleria Rīga
Tabata (17:30 - 18:30) Līga Dziļuma Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 17

Treniņa apraksts

StrongBody (17:00 - 18:00) Mārtiņš Mellakauls TRX Zale Bolero
StrongBody (17:00 - 18:00) Mārtiņš Mellakauls TRX Zale Bolero   
 
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

StrongBody (17:00 - 18:00) Vents Hugo Liepnieks Gym Matīss
StrongBody (17:00 - 18:00) Vents Hugo Liepnieks Gym Matīss   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

GRIP (17:00 - 18:00) Santa Irbe Aerobika Alfa
GRIP (17:00 - 18:00) Santa Irbe Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (17:00 - 18:00) Karīna Svikle Aerobika 2 Aleja
Power, Balance & Stretching (17:00 - 18:00) Karīna Svikle Aerobika 2 Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Gym ABC (17:00 - 18:00) Linda Jakovele Gym Alfa
Gym ABC (17:00 - 18:00) Linda Jakovele Gym Alfa   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 1
Tabata (17:15 - 18:15) Zane Krēsliņa Aerobikas zāle 1 Upītis
Tabata (17:15 - 18:15) Zane Krēsliņa Aerobikas zāle 1 Upītis   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Interval Training (17:20 - 18:20) Ivans Šapošņikovs Aerobic Hall Domina
Interval Training (17:20 - 18:20) Ivans Šapošņikovs Aerobic Hall Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Pilates (17:20 - 18:20) Santa Linga Aerobic Hall Bolero
Pilates (17:20 - 18:20) Santa Linga Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Functional Training (17:30 - 18:30) Dārta Vinovska Aerobikas zāle 1 Matīss
Functional Training (17:30 - 18:30) Dārta Vinovska Aerobikas zāle 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

ATCELTS! Burn X (17:30 - 18:30) Studio X Alfa
ATCELTS! Burn X (17:30 - 18:30) Studio X Alfa   
 
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0 Studio X treneri dodas pieredzes apmaiņā uz Tallinu. Ceram uz sapratni un gaidam trenerus atpakaļ iedvesmas bagātus.
GRIP (17:30 - 18:30) Baiba Ceļmalniece Aerobika 1 Galleria Rīga
GRIP (17:30 - 18:30) Baiba Ceļmalniece Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 15

Treniņa apraksts

Interval Training (17:30 - 18:30) Laura Melbārde Aerobika 2 Galleria Rīga
Interval Training (17:30 - 18:30) Laura Melbārde Aerobika 2 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Tabata (17:30 - 18:30) Anna Vasiļjeva Aerobika 1 Imanta
Tabata (17:30 - 18:30) Anna Vasiļjeva Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Gym ABC (17:00 - 18:00) Artis Bebris Gym Domina
Gym ABC (17:00 - 18:00) Artis Bebris Gym Domina   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
Youth Training (17:00 - 18:00) Anastasija Domņina Aerobika 1 Imanta
Youth Training (17:00 - 18:00) Anastasija Domņina Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 3
Abs, Back & Legs + Stretching (17:15 - 18:15) Solvita Ļeļeva Aerobika Zolitūde
Abs, Back & Legs + Stretching (17:15 - 18:15) Solvita Ļeļeva Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

GRIP (17:15 - 18:15) Dārta Vinovska Aerobic Hall Berga Bazārs
GRIP (17:15 - 18:15) Dārta Vinovska Aerobic Hall Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Interval Training (17:20 - 18:20) Ilze Līne Aerobic Hall Bolero
Interval Training (17:20 - 18:20) Ilze Līne Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Pilates (17:20 - 18:20) Ignats Taraņenko Aerobika Dzelzava
Pilates (17:20 - 18:20) Ignats Taraņenko Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

StrongBody (17:30 - 18:30) Dāvis Zaikovskis TRX Zale Bolero
StrongBody (17:30 - 18:30) Dāvis Zaikovskis TRX Zale Bolero   
 
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

GRIP (17:30 - 18:30) Baiba Ceļmalniece Aerobikas zāle 1 Matīss
GRIP (17:30 - 18:30) Baiba Ceļmalniece Aerobikas zāle 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (17:30 - 18:30) Ineta Miškūna Aerobika Alfa
Power, Balance & Stretching (17:30 - 18:30) Ineta Miškūna Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Upper body X (17:30 - 18:30) Lauris Siliņš Studio X Alfa
Upper body X (17:30 - 18:30) Lauris Siliņš Studio X Alfa   
 
Vietu skaits: 7 Reģistrētie cilvēki: 7
GRIP (17:30 - 18:30) Zane Krēsliņa Aerobika 1 Galleria Rīga
GRIP (17:30 - 18:30) Zane Krēsliņa Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Nike Training Club Endurance (17:30 - 18:30) Aleksejs Ērglis Aerobika 1 Aleja
Nike Training Club Endurance (17:30 - 18:30) Aleksejs Ērglis Aerobika 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Youth Training (17:00 - 18:00) Anastasija Domņina Aerobika Dzelzava
Youth Training (17:00 - 18:00) Anastasija Domņina Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 5
VERVE (17:00 - 18:00) Santa Irbe Aerobika Alfa
VERVE (17:00 - 18:00) Santa Irbe Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

StrongBody (17:15 - 18:15) Inese Liepiņa Functional Upītis
StrongBody (17:15 - 18:15) Inese Liepiņa Functional Upītis   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (17:15 - 18:00) Alīna Silicka Aerobika 1 Galleria Rīga
Brazilian Butt (17:15 - 18:00) Alīna Silicka Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Interval Training (17:15 - 18:15) Zane Krēsliņa Aerobikas zāle 1 Upītis
Interval Training (17:15 - 18:15) Zane Krēsliņa Aerobikas zāle 1 Upītis   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (17:20 - 18:05) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall Bolero
Brazilian Butt (17:20 - 18:05) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 15

Treniņa apraksts

Total Body X (17:30 - 18:30) Inārs Ritmanis Studio X Matīss
Total Body X (17:30 - 18:30) Inārs Ritmanis Studio X Matīss   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 4
Abs X (17:30 - 18:30) Jūlija Vegnere Studio X Alfa
Abs X (17:30 - 18:30) Jūlija Vegnere Studio X Alfa   
 
Vietu skaits: 7 Reģistrētie cilvēki: 7
Power, Balance & Stretching (17:30 - 18:30) Dārta Vinovska Aerobika 2 Galleria Rīga
Power, Balance & Stretching (17:30 - 18:30) Dārta Vinovska Aerobika 2 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

PRIVATE (17:00 - 18:00) Aerobic Hall Sky & More
PRIVATE (17:00 - 18:00) Aerobic Hall Sky & More   
 
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0
Zumba (17:00 - 18:00) Dārta Vinovska Aerobika 1 Galleria Rīga
Zumba (17:00 - 18:00) Dārta Vinovska Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 23
Youth Training (17:00 - 18:00) Anastasija Domņina Aerobika 1 Imanta
Youth Training (17:00 - 18:00) Anastasija Domņina Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 2
Body Toning (17:15 - 18:15) Solvita Ļeļeva Aerobika Zolitūde
Body Toning (17:15 - 18:15) Solvita Ļeļeva Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 15

Treniņa apraksts

GRIP (17:15 - 18:15) Laura Melbārde Aerobika Alfa
GRIP (17:15 - 18:15) Laura Melbārde Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (17:15 - 18:15) Aleksejs Ērglis Aerobika 2 Aleja
Power, Balance & Stretching (17:15 - 18:15) Aleksejs Ērglis Aerobika 2 Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Body Toning (17:20 - 18:20) Santa Linga Aerobic Hall Bolero
Body Toning (17:20 - 18:20) Santa Linga Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 16

Treniņa apraksts

Step (17:30 - 18:30) Ilze Matīsa Aerobika 1 Barona Centrs
Step (17:30 - 18:30) Ilze Matīsa Aerobika 1 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 13 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Interval Training (17:30 - 18:30) Santa Irbe Aerobikas zāle 1 Matīss
Interval Training (17:30 - 18:30) Santa Irbe Aerobikas zāle 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 20

Treniņa apraksts

StrongBody (17:30 - 18:30) Aleksis Timofejevs Gym Dzelzava
StrongBody (17:30 - 18:30) Aleksis Timofejevs Gym Dzelzava   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

GRIP (17:40 - 18:40) Ivans Šapošņikovs Aerobic Hall Domina
GRIP (17:40 - 18:40) Ivans Šapošņikovs Aerobic Hall Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Pilates (17:00 - 18:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall Domina
Pilates (17:00 - 18:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (17:00 - 17:45) Dārta Vinovska Aerobikas zāle 1 Matīss
Brazilian Butt (17:00 - 17:45) Dārta Vinovska Aerobikas zāle 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 28

Treniņa apraksts

Total Body X (17:00 - 18:00) Dārta Vinovska Studio X Matīss
Total Body X (17:00 - 18:00) Dārta Vinovska Studio X Matīss   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 14
Power, Balance & Stretching (17:00 - 18:00) Jūlija Vegnere Aerobika Alfa
Power, Balance & Stretching (17:00 - 18:00) Jūlija Vegnere Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 31

Treniņa apraksts

Tabata (17:00 - 18:00) Viktorija Plivča Aerobika 1 Galleria Rīga
Tabata (17:00 - 18:00) Viktorija Plivča Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 34

Treniņa apraksts

Latino (17:00 - 18:00) Laura Ivanova Aerobikas zāle 1 Upītis
Latino (17:00 - 18:00) Laura Ivanova Aerobikas zāle 1 Upītis   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 18

Treniņa apraksts

Interval Training (17:10 - 18:10) Solvita Ļeļeva Aerobika Zolitūde
Interval Training (17:10 - 18:10) Solvita Ļeļeva Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 18

Treniņa apraksts

18:00
StrongBody (18:00 - 19:00) Lana Lāce Funkcionālā zāle Sky & More
StrongBody (18:00 - 19:00) Lana Lāce Funkcionālā zāle Sky & More   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

CrossTraining (18:00 - 19:00) Alens Zeltiņš Gym Galleria Rīga
CrossTraining (18:00 - 19:00) Alens Zeltiņš Gym Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Zumba (18:00 - 19:00) Ilona Ovlaščenko Aerobika 1 Aleja
Zumba (18:00 - 19:00) Ilona Ovlaščenko Aerobika 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 11
Fatburner (18:00 - 19:00) Daiga Otomere - Freiberga Aerobika 2 Aleja
Fatburner (18:00 - 19:00) Daiga Otomere - Freiberga Aerobika 2 Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Functional Training (18:00 - 19:00) Baiba Ceļmalniece Aerobikas zāle 1 Upītis
Functional Training (18:00 - 19:00) Baiba Ceļmalniece Aerobikas zāle 1 Upītis   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Pilates (18:15 - 19:15) Solvita Ļeļeva Aerobika Zolitūde
Pilates (18:15 - 19:15) Solvita Ļeļeva Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 11 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Functional Training (18:15 - 19:15) Dārta Vinovska Aerobic Hall Berga Bazārs
Functional Training (18:15 - 19:15) Dārta Vinovska Aerobic Hall Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Pilates (18:15 - 19:15) Nataļja Špikova Aerobika 2 Imanta
Pilates (18:15 - 19:15) Nataļja Špikova Aerobika 2 Imanta   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Core (18:20 - 18:50) Laura Melbārde Aerobika Dzelzava
Core (18:20 - 18:50) Laura Melbārde Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Functional Training (18:20 - 19:20) Regīna Beinare Aerobic Hall Bolero
Functional Training (18:20 - 19:20) Regīna Beinare Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Tabata (18:30 - 19:30) Elita Einika Aerobic Hall Sky & More
Tabata (18:30 - 19:30) Elita Einika Aerobic Hall Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Pilates (18:30 - 19:30) Ivans Šapošņikovs Aerobika 1 Barona Centrs
Pilates (18:30 - 19:30) Ivans Šapošņikovs Aerobika 1 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 13 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (18:30 - 19:15) Santa Irbe Aerobikas zāle 1 Matīss
Brazilian Butt (18:30 - 19:15) Santa Irbe Aerobikas zāle 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 17

Treniņa apraksts

Pilates (18:30 - 19:30) Ineta Miškūna Aerobika Alfa
Pilates (18:30 - 19:30) Ineta Miškūna Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

ATCELTS! Gym ABC (18:30 - 19:30) Gym Matīss
ATCELTS! Gym ABC (18:30 - 19:30) Gym Matīss   
 
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0
Functional Training (18:30 - 19:30) Līga Dziļuma Aerobika 1 Galleria Rīga
Functional Training (18:30 - 19:30) Līga Dziļuma Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Body Toning (18:30 - 19:30) Evelīna Semenoviča Aerobika 1 Imanta
Body Toning (18:30 - 19:30) Evelīna Semenoviča Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (18:00 - 18:45) Ilona Ovlaščenko Aerobika Zolitūde
Brazilian Butt (18:00 - 18:45) Ilona Ovlaščenko Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

StrongBody (18:00 - 19:00) Guntis Grubaums Funkcionālā zāle Sky & More
StrongBody (18:00 - 19:00) Guntis Grubaums Funkcionālā zāle Sky & More   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

StrongBody (18:00 - 19:00) Katrīna Bambīte Functional Zone Berga Bazārs
StrongBody (18:00 - 19:00) Katrīna Bambīte Functional Zone Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Functional Training (18:00 - 19:00) Ineta Miškūna Aerobika Dzelzava
Functional Training (18:00 - 19:00) Ineta Miškūna Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 15

Treniņa apraksts

StrongBody (18:00 - 19:00) Jānis Klīve Gym Aleja
StrongBody (18:00 - 19:00) Jānis Klīve Gym Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Functional Training (18:00 - 19:00) Gunta Pīķe Aerobika Alfa
Functional Training (18:00 - 19:00) Gunta Pīķe Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Functional Training (18:00 - 19:00) Karīna Svikle Aerobika 1 Aleja
Functional Training (18:00 - 19:00) Karīna Svikle Aerobika 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

CrossTraining (18:00 - 19:00) Linda Jakovele Crosstraining Alfa
CrossTraining (18:00 - 19:00) Linda Jakovele Crosstraining Alfa   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Pilates (18:00 - 19:00) Nataļja Špikova Aerobika 2 Imanta
Pilates (18:00 - 19:00) Nataļja Špikova Aerobika 2 Imanta   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

StrongBody (18:00 - 19:00) Dāvis Zaikovskis Gym Zolitūde
StrongBody (18:00 - 19:00) Dāvis Zaikovskis Gym Zolitūde   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Interval Training (18:15 - 19:15) Maryia Voinova Aerobika 1 Barona Centrs
Interval Training (18:15 - 19:15) Maryia Voinova Aerobika 1 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 13 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

ATCELTS! Barre (18:15 - 19:00) Aerobika 2 Aleja
ATCELTS! Barre (18:15 - 19:00) Aerobika 2 Aleja   
 
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0
Stretching (18:15 - 18:45) Zane Krēsliņa Aerobikas zāle 1 Upītis
Stretching (18:15 - 18:45) Zane Krēsliņa Aerobikas zāle 1 Upītis   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

ATCELTS! TRX (18:20 - 19:20) TRX Zale Bolero
ATCELTS! TRX (18:20 - 19:20) TRX Zale Bolero   
 
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

BODYART (18:20 - 19:20) Ivans Šapošņikovs Aerobic Hall Domina
BODYART (18:20 - 19:20) Ivans Šapošņikovs Aerobic Hall Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Body Toning (18:20 - 19:20) Santa Linga Aerobic Hall Bolero
Body Toning (18:20 - 19:20) Santa Linga Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Yoga (18:25 - 19:25) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Sky & More
Yoga (18:25 - 19:25) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

MyFit abs (18:30 - 19:00) Dārta Vinovska Aerobikas zāle 1 Matīss
MyFit abs (18:30 - 19:00) Dārta Vinovska Aerobikas zāle 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 16

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (18:30 - 19:15) Laura Melbārde Aerobika 1 Galleria Rīga
Brazilian Butt (18:30 - 19:15) Laura Melbārde Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

ATCELTS! Giro di Spin (18:30 - 19:30) Aerobikas zāle 2 Upītis
ATCELTS! Giro di Spin (18:30 - 19:30) Aerobikas zāle 2 Upītis   
 
Vietu skaits: 9 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (18:45 - 19:45) Laura Ivanova Aerobikas zāle 2 Matīss
Power, Balance & Stretching (18:45 - 19:45) Laura Ivanova Aerobikas zāle 2 Matīss   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

ATCELTS! Total Body X (18:45 - 19:45) Studio X Matīss
ATCELTS! Total Body X (18:45 - 19:45) Studio X Matīss   
 
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0
StrongBody (18:00 - 19:00) Artis Bebris Gym Domina
StrongBody (18:00 - 19:00) Artis Bebris Gym Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 2

Treniņa apraksts

CrossTraining (18:00 - 19:00) Alens Zeltiņš Gym Galleria Rīga
CrossTraining (18:00 - 19:00) Alens Zeltiņš Gym Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Fatburner (18:00 - 19:00) Daiga Otomere - Freiberga Aerobika 2 Aleja
Fatburner (18:00 - 19:00) Daiga Otomere - Freiberga Aerobika 2 Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Latino (18:00 - 19:00) Laura Ivanova Aerobikas zāle 1 Upītis
Latino (18:00 - 19:00) Laura Ivanova Aerobikas zāle 1 Upītis   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Pilates (18:15 - 19:15) Solvita Ļeļeva Aerobika Zolitūde
Pilates (18:15 - 19:15) Solvita Ļeļeva Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Interval Training (18:15 - 19:15) Dārta Vinovska Aerobic Hall Berga Bazārs
Interval Training (18:15 - 19:15) Dārta Vinovska Aerobic Hall Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (18:15 - 19:00) Una Pirktiņa Aerobika 1 Imanta
Brazilian Butt (18:15 - 19:00) Una Pirktiņa Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Functional Training (18:20 - 19:20) Regīna Beinare Aerobic Hall Bolero
Functional Training (18:20 - 19:20) Regīna Beinare Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Functional Training (18:25 - 19:25) Ilona Grigjane Aerobic Hall Sky & More
Functional Training (18:25 - 19:25) Ilona Grigjane Aerobic Hall Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Gym ABC (18:30 - 19:30) Dāvis Zaikovskis Gym Bolero
Gym ABC (18:30 - 19:30) Dāvis Zaikovskis Gym Bolero   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
Body Toning (18:30 - 19:30) Evelīna Semenoviča Aerobika 1 Barona Centrs
Body Toning (18:30 - 19:30) Evelīna Semenoviča Aerobika 1 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 13 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Interval Training (18:30 - 19:30) Ignats Taraņenko Aerobika Dzelzava
Interval Training (18:30 - 19:30) Ignats Taraņenko Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

GRIP (18:30 - 19:30) Lauris Siliņš Aerobika Alfa
GRIP (18:30 - 19:30) Lauris Siliņš Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (18:30 - 19:30) Zane Krēsliņa Aerobika 2 Galleria Rīga
Power, Balance & Stretching (18:30 - 19:30) Zane Krēsliņa Aerobika 2 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (18:30 - 19:15) Karīna Svikle Aerobika 1 Aleja
Brazilian Butt (18:30 - 19:15) Karīna Svikle Aerobika 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Interval Training (18:30 - 19:30) Inārs Ritmanis Aerobika 1 Galleria Rīga
Interval Training (18:30 - 19:30) Inārs Ritmanis Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

CrossTraining (18:40 - 19:40) Ilze Līne Gym Zolitūde
CrossTraining (18:40 - 19:40) Ilze Līne Gym Zolitūde   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Total Body X (18:45 - 19:45) Aleksejs Ērglis Studio X Aleja
Total Body X (18:45 - 19:45) Aleksejs Ērglis Studio X Aleja   
 
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 5
Tabata (18:00 - 19:00) Ilze Līne Aerobika Zolitūde
Tabata (18:00 - 19:00) Ilze Līne Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

StrongBody (18:00 - 19:00) Guntis Grubaums Funkcionālā zāle Sky & More
StrongBody (18:00 - 19:00) Guntis Grubaums Funkcionālā zāle Sky & More   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

StrongBody (18:00 - 19:00) Katrīna Bambīte Functional Zone Berga Bazārs
StrongBody (18:00 - 19:00) Katrīna Bambīte Functional Zone Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Gym ABC (18:00 - 19:00) Madara Druķe Gym Aleja
Gym ABC (18:00 - 19:00) Madara Druķe Gym Aleja   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 1
Brazilian Butt (18:00 - 18:45) Gunta Pīķe Aerobika Alfa
Brazilian Butt (18:00 - 18:45) Gunta Pīķe Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

GRIP (18:00 - 19:00) Ignats Taraņenko Aerobika 1 Galleria Rīga
GRIP (18:00 - 19:00) Ignats Taraņenko Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Abs, Back & Legs + Stretching (18:00 - 19:00) Jūlija Ratobiļska Aerobika 1 Aleja
Abs, Back & Legs + Stretching (18:00 - 19:00) Jūlija Ratobiļska Aerobika 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

StrongBody (18:00 - 19:00) Sandis Savickis Crosstraining Alfa
StrongBody (18:00 - 19:00) Sandis Savickis Crosstraining Alfa   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 1

Treniņa apraksts

Zumba (18:00 - 19:00) Ilona Ovlaščenko Aerobika 2 Aleja
Zumba (18:00 - 19:00) Ilona Ovlaščenko Aerobika 2 Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10
Pilates (18:00 - 19:00) Nataļja Špikova Aerobika 2 Imanta
Pilates (18:00 - 19:00) Nataļja Špikova Aerobika 2 Imanta   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (18:15 - 19:00) Laura Melbārde Aerobika 1 Barona Centrs
Brazilian Butt (18:15 - 19:00) Laura Melbārde Aerobika 1 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 13 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

BOXBOX (18:15 - 19:05) Alīna Silicka BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (18:15 - 19:05) Alīna Silicka BOXBOX Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Drīkstat izmantot arī savus boksa cimdus.
Pilates (18:15 - 19:15) Zane Krēsliņa Aerobikas zāle 1 Upītis
Pilates (18:15 - 19:15) Zane Krēsliņa Aerobikas zāle 1 Upītis   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

TRX (18:20 - 19:20) Kristaps Škuts TRX Zale Bolero
TRX (18:20 - 19:20) Kristaps Škuts TRX Zale Bolero   
 
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Body Toning (18:20 - 19:20) Līga Dziļuma Aerobic Hall Domina
Body Toning (18:20 - 19:20) Līga Dziļuma Aerobic Hall Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Functional Training (18:20 - 19:20) Baiba Ceļmalniece Aerobikas zāle 1 Matīss
Functional Training (18:20 - 19:20) Baiba Ceļmalniece Aerobikas zāle 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Yoga (18:25 - 19:25) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Sky & More
Yoga (18:25 - 19:25) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Zumba (18:30 - 19:30) Dārta Vinovska Aerobika 2 Galleria Rīga
Zumba (18:30 - 19:30) Dārta Vinovska Aerobika 2 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12
Abs, Back & Legs (18:30 - 19:15) Evelīna Semenoviča Aerobika 1 Imanta
Abs, Back & Legs (18:30 - 19:15) Evelīna Semenoviča Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

TRX (18:45 - 19:45) Inārs Ritmanis Gym Matīss
TRX (18:45 - 19:45) Inārs Ritmanis Gym Matīss   
 
Vietu skaits: 11 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (18:45 - 19:45) Ineta Miškūna Aerobikas zāle 2 Matīss
Power, Balance & Stretching (18:45 - 19:45) Ineta Miškūna Aerobikas zāle 2 Matīss   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Tabata (18:00 - 19:00) Ignats Taraņenko Aerobika Dzelzava
Tabata (18:00 - 19:00) Ignats Taraņenko Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 16

Treniņa apraksts

StrongBody (18:00 - 19:00) Guntis Grubaums Gym Domina
StrongBody (18:00 - 19:00) Guntis Grubaums Gym Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Functional Training (18:00 - 19:00) Dārta Vinovska Aerobika 1 Galleria Rīga
Functional Training (18:00 - 19:00) Dārta Vinovska Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 23

Treniņa apraksts

StrongBody (18:00 - 19:00) Signija Rancāne Gym Barona Centrs
StrongBody (18:00 - 19:00) Signija Rancāne Gym Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (18:00 - 18:45) Ilona Ovlaščenko Aerobikas zāle 1 Upītis
Brazilian Butt (18:00 - 18:45) Ilona Ovlaščenko Aerobikas zāle 1 Upītis   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Pilates (18:15 - 19:15) Solvita Ļeļeva Aerobika Zolitūde
Pilates (18:15 - 19:15) Solvita Ļeļeva Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 18

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (18:15 - 19:15) Laura Melbārde Aerobika Alfa
Power, Balance & Stretching (18:15 - 19:15) Laura Melbārde Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 22

Treniņa apraksts

Nike Training Club Endurance (18:15 - 19:15) Karīna Svikle Aerobika 1 Aleja
Nike Training Club Endurance (18:15 - 19:15) Karīna Svikle Aerobika 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Pilates (18:20 - 19:20) Santa Linga Aerobic Hall Bolero
Pilates (18:20 - 19:20) Santa Linga Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (18:30 - 19:15) Elita Einika Aerobic Hall Sky & More
Brazilian Butt (18:30 - 19:15) Elita Einika Aerobic Hall Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 21

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (18:30 - 19:30) Ilze Matīsa Aerobika 1 Barona Centrs
Power, Balance & Stretching (18:30 - 19:30) Ilze Matīsa Aerobika 1 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 13 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

GRIP (18:30 - 19:30) Santa Irbe Aerobikas zāle 1 Matīss
GRIP (18:30 - 19:30) Santa Irbe Aerobikas zāle 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 19

Treniņa apraksts

Total Body X (18:30 - 19:30) Aleksejs Ērglis Studio X Aleja
Total Body X (18:30 - 19:30) Aleksejs Ērglis Studio X Aleja   
 
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 7
Interval Spinning (18:30 - 19:30) Jūlija Homenko Aerobikas zāle 2 Upītis
Interval Spinning (18:30 - 19:30) Jūlija Homenko Aerobikas zāle 2 Upītis   
 
Vietu skaits: 9 Reģistrētie cilvēki: 2

Treniņa apraksts

Gym ABC (18:30 - 19:30) Aleksis Timofejevs Gym Dzelzava
Gym ABC (18:30 - 19:30) Aleksis Timofejevs Gym Dzelzava   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 1
Tabata (18:30 - 19:30) Evelīna Semenoviča Aerobika 1 Imanta
Tabata (18:30 - 19:30) Evelīna Semenoviča Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 20

Treniņa apraksts

Pilates (18:45 - 19:45) Ivans Šapošņikovs Aerobic Hall Domina
Pilates (18:45 - 19:45) Ivans Šapošņikovs Aerobic Hall Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Body Toning (18:00 - 19:00) Solvita Ļeļeva Aerobika Zolitūde
Body Toning (18:00 - 19:00) Solvita Ļeļeva Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 18

Treniņa apraksts

Interval Training (18:30 - 19:30) Olga Ķerpe Aerobika 1 Galleria Rīga
Interval Training (18:30 - 19:30) Olga Ķerpe Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 23

Treniņa apraksts

GRIP (18:00 - 19:00) Dārta Vinovska Aerobikas zāle 1 Matīss
GRIP (18:00 - 19:00) Dārta Vinovska Aerobikas zāle 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 34

Treniņa apraksts

Pilates (18:00 - 19:00) Viktorija Plivča Aerobika 1 Galleria Rīga
Pilates (18:00 - 19:00) Viktorija Plivča Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 27

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (18:00 - 19:00) Laura Ivanova Aerobikas zāle 1 Upītis
Power, Balance & Stretching (18:00 - 19:00) Laura Ivanova Aerobikas zāle 1 Upītis   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 19

Treniņa apraksts

Zumba (18:00 - 19:00) Ilona Ovlaščenko Aerobika 1 Aleja
Zumba (18:00 - 19:00) Ilona Ovlaščenko Aerobika 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 25
Pilates (18:20 - 19:20) Solvita Ļeļeva Aerobika Zolitūde
Pilates (18:20 - 19:20) Solvita Ļeļeva Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 25

Treniņa apraksts

19:00
Power, Balance & Stretching (19:00 - 20:00) Laura Melbārde Aerobika Dzelzava
Power, Balance & Stretching (19:00 - 20:00) Laura Melbārde Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

ATCELTS! Total body X (19:00 - 20:00) Studio X Alfa
ATCELTS! Total body X (19:00 - 20:00) Studio X Alfa   
 
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0 Studio X treneri dodas pieredzes apmaiņā uz Tallinu. Ceram uz sapratni un gaidam trenerus atpakaļ iedvesmas bagātus.
Power, Balance & Stretching (19:00 - 20:00) Karīna Svikle Aerobika 2 Aleja
Power, Balance & Stretching (19:00 - 20:00) Karīna Svikle Aerobika 2 Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Nike Training Club Endurance (19:00 - 20:00) Daiga Otomere - Freiberga Aerobika 1 Aleja
Nike Training Club Endurance (19:00 - 20:00) Daiga Otomere - Freiberga Aerobika 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (19:00 - 20:00) Baiba Ceļmalniece Aerobikas zāle 1 Upītis
Power, Balance & Stretching (19:00 - 20:00) Baiba Ceļmalniece Aerobikas zāle 1 Upītis   
 
Vietu skaits: 9 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Interval Spinning (19:00 - 20:00) Jūlija Homenko Aerobikas zāle 2 Upītis
Interval Spinning (19:00 - 20:00) Jūlija Homenko Aerobikas zāle 2 Upītis   
 
Vietu skaits: 9 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Zumba (19:15 - 20:15) Olga Ķerpe Aerobika 2 Imanta
Zumba (19:15 - 20:15) Olga Ķerpe Aerobika 2 Imanta   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 13
Yoga (19:20 - 20:20) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Domina
Yoga (19:20 - 20:20) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 15

Treniņa apraksts

Yoga (19:20 - 20:20) Regīna Beinare Aerobic Hall Bolero
Yoga (19:20 - 20:20) Regīna Beinare Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Yoga (19:30 - 20:30) Elita Einika Aerobic Hall Sky & More
Yoga (19:30 - 20:30) Elita Einika Aerobic Hall Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (19:30 - 20:15) Gundega Immere Aerobika Alfa
Brazilian Butt (19:30 - 20:15) Gundega Immere Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 18

Treniņa apraksts

Latino (19:30 - 20:30) Laura Ivanova Aerobika 1 Galleria Rīga
Latino (19:30 - 20:30) Laura Ivanova Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 17

Treniņa apraksts

Interval Spinning (19:30 - 20:30) Evelīna Semenoviča Spinning Imanta
Interval Spinning (19:30 - 20:30) Evelīna Semenoviča Spinning Imanta   
 
Vietu skaits: 11 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Functional Training (19:00 - 20:00) Ilona Ovlaščenko Aerobika Zolitūde
Functional Training (19:00 - 20:00) Ilona Ovlaščenko Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

StrongBody (19:00 - 20:00) Nataļja Špikova Gym Imanta
StrongBody (19:00 - 20:00) Nataļja Špikova Gym Imanta   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Gym ABC (19:00 - 20:00) Guntis Grubaums Funkcionālā zāle Sky & More
Gym ABC (19:00 - 20:00) Guntis Grubaums Funkcionālā zāle Sky & More   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
Tabata (19:00 - 20:00) Ineta Miškūna Aerobika Dzelzava
Tabata (19:00 - 20:00) Ineta Miškūna Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Zumba (19:00 - 20:00) Dārta Vinovska Aerobikas zāle 1 Matīss
Zumba (19:00 - 20:00) Dārta Vinovska Aerobikas zāle 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 16
ATCELTS! Abs X (19:00 - 20:00) Studio X Alfa
ATCELTS! Abs X (19:00 - 20:00) Studio X Alfa   
 
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0 Studio X treneri dodas pieredzes apmaiņā uz Tallinu. Ceram uz sapratni un gaidam trenerus atpakaļ iedvesmas bagātus.
Yoga (19:00 - 20:00) Gunta Pīķe Aerobika Alfa
Yoga (19:00 - 20:00) Gunta Pīķe Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

ATCELTS! Total Body X (19:00 - 20:00) Studio X Aleja
ATCELTS! Total Body X (19:00 - 20:00) Studio X Aleja   
 
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0
Body Toning (19:00 - 20:00) Anna Vasiļjeva Aerobika 1 Imanta
Body Toning (19:00 - 20:00) Anna Vasiļjeva Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

ATCELTS! GRIP (19:15 - 20:15) Aerobika 1 Barona Centrs
ATCELTS! GRIP (19:15 - 20:15) Aerobika 1 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (19:15 - 20:15) Laura Melbārde Aerobika 1 Galleria Rīga
Power, Balance & Stretching (19:15 - 20:15) Laura Melbārde Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 18

Treniņa apraksts

Step (19:15 - 20:15) Karīna Svikle Aerobika 1 Aleja
Step (19:15 - 20:15) Karīna Svikle Aerobika 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Functional Training (19:20 - 20:20) Līga Dziļuma Aerobic Hall Domina
Functional Training (19:20 - 20:20) Līga Dziļuma Aerobic Hall Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Body Toning (19:25 - 20:25) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Sky & More
Body Toning (19:25 - 20:25) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Pilates (19:30 - 20:30) Maryia Voinova Aerobika 2 Barona Centrs
Pilates (19:30 - 20:30) Maryia Voinova Aerobika 2 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 11 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Interval Training (19:30 - 20:30) Solvita Ļeļeva Aerobic Hall Bolero
Interval Training (19:30 - 20:30) Solvita Ļeļeva Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

VERVE (19:00 - 20:00) Baiba Ceļmalniece Aerobikas zāle 2 Matīss
VERVE (19:00 - 20:00) Baiba Ceļmalniece Aerobikas zāle 2 Matīss   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Interval Spinning (19:00 - 20:00) Jūlija Homenko Aerobikas zāle 2 Upītis
Interval Spinning (19:00 - 20:00) Jūlija Homenko Aerobikas zāle 2 Upītis   
 
Vietu skaits: 9 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Abs, Back & Legs + Stretching (19:00 - 20:00) Laura Ivanova Aerobikas zāle 1 Upītis
Abs, Back & Legs + Stretching (19:00 - 20:00) Laura Ivanova Aerobikas zāle 1 Upītis   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Interval Training (19:00 - 20:00) Una Pirktiņa Aerobika 1 Imanta
Interval Training (19:00 - 20:00) Una Pirktiņa Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Interval Spinning (19:00 - 20:00) Olga Ķerpe Spinning Imanta
Interval Spinning (19:00 - 20:00) Olga Ķerpe Spinning Imanta   
 
Vietu skaits: 11 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (19:15 - 20:15) Karīna Svikle Aerobika 2 Aleja
Power, Balance & Stretching (19:15 - 20:15) Karīna Svikle Aerobika 2 Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Interval Training (19:15 - 20:15) Daiga Otomere - Freiberga Aerobika 1 Aleja
Interval Training (19:15 - 20:15) Daiga Otomere - Freiberga Aerobika 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Yoga (19:20 - 20:20) Regīna Beinare Aerobic Hall Bolero
Yoga (19:20 - 20:20) Regīna Beinare Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Yoga (19:20 - 20:20) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Domina
Yoga (19:20 - 20:20) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (19:25 - 20:25) Ilona Grigjane Aerobic Hall Sky & More
Power, Balance & Stretching (19:25 - 20:25) Ilona Grigjane Aerobic Hall Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Interval Spinning (19:30 - 20:30) Evelīna Semenoviča Aerobika 2 Barona Centrs
Interval Spinning (19:30 - 20:30) Evelīna Semenoviča Aerobika 2 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 11 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Interval Training (19:30 - 20:30) Gundega Immere Aerobika Alfa
Interval Training (19:30 - 20:30) Gundega Immere Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

VERVE (19:30 - 20:30) Inārs Ritmanis Aerobika 2 Galleria Rīga
VERVE (19:30 - 20:30) Inārs Ritmanis Aerobika 2 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (19:40 - 20:25) Ignats Taraņenko <