MyFitness

Grūtniecība ir viens no skaistākajiem periodiem sievietes dzīvē, taču tas nav iemesls pārtraukt nodarboties ar fiziskām aktivitātēm, tieši pretēji, būt aktīvai bērniņa gaidībās ir pat ieteicams, īpaši ja tas darīts arī pirms tam un nav nekādu sarežģījumu, kas liegtu šo iespēju.  Vingrošana jaunajām māmiņām palīdzēs saglabāt labu fizisko formu un ātrāk to atgūt pēc dzemdībām, samazinās vai novērsīs muguras sāpes (kas īpaši novērojamas otrajā un trešajā trimestrī), saglabās un uzlabos muskuļu tonusu(kas palīdzēs dzemdību laikā), uzlabos asins cirkulāciju (līdz ar to, mazulis būs labāk apgādāts ar skābekli), samazinās kāju tūsku, uzlabos miega kvalitāti, veicinās pareizas mazuļa guļas ieņemšanu, kā arī uzlabos garastāvokli un pašsajūtu. Vingrošanas laikā katra māmiņa darbojas sev piemērotā intensitātē, treniņa laikā uzmanība tiek pievērsta vispārējai fiziskās sagatavotības uzlabošanai ar uzsvaru uz muguras jostas daļas stiprināšanu un Kegel vingrinājumiem.

❗️Vingrošana jaunajām māmiņām, kuras iepriekš nav nodarbojušās ar fiz.akt. ieteicams uzsākt tikai no 12.grūtniecības nedēļas.

❗️Protams, pirms pievēršanās fiz.akt. grūtniecības laikā, obligāti jākonsultējās ar ārstu, ja nav nekādu problēmu, sarežģījumu un ārsts ir devis akceptu, tad droši var turpināt vai uzsākt nodarboties ar fiziskām aktivitātēm.

 

Spēks
Lokanība
Intensitāte
Horeogrāfija

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?