MyFitness

Sākot ar abonementa izvēlēšanos, beidzot ar pirmā treniņa apmeklējumu.

1.ABONEMENTA IZVĒLE.

Tūres laikā konkrētā MyFitness kluba vadītājs Tev pastāstīs par klubu, nodarbībām, telpām un to izmantošanas veidiem un atbildēs uz visiem Tevi interesējošajiem jautājumiem saistībā ar sporta klubu.

PIETEIKTIES KLUBA TŪREI

2. GYM ABC

Ja Tevi interesē tieši sporta kluba trenažieru zāle, tad piesakies GYM ABC – ekskursijai trenažieru pasaulē. GYM ABC laikā privātais treneris iepazīstinās ar trenažieru zāli, pastāstīs par trenažieru iedalījumu,  kā arī nodemonstrēs tehniku. Varēsi izmēģināt vingrinājumus uz trenažieriem arī pats.

PIETEIKTIES GYM ABC

3. GRUPU NODARBĪBAS

Lai saprastu kāda tipa treniņi Tev patīk vislabāk, izmēģini MyFitness grupu nodarbības. Tās ir iedalītas 3 tipos. Ja ar fiziskajām aktivitātēm līdz šim neesi aizrāvies, tad sāc ar zaļajām nodarbībām – to intensitāte būs zemāka (tas nenozīmē, ka tās būs vieglākas).  Izvēlies vienu nodarbību, ar ko sāksi, droši saki trenerim, ka esi pirmo reizi, un jautā, ja nav skaidrs, kā pareizi izpildīt vingrinājumus.

  • Sarkans – kardio nodarbības
  • Melns – spēka nodarbības
  • Zaļš – Body&Mind nodarbības

Detalizētāk par katru no nodarbībām vari uzzināt šeit.

PIETEIKTIES GRUPU NODARBĪBAI

4. SEMINĀRI

Lai teorētiski saprastu, kā iegūt labu fizisko formu (tai skaitā, kādam jābūt uzturam) apmeklē mūsu treneru seminārus “Padomi, kā iegūt sportisko formu visai dzīvei”.  Tuvākos semināru datumus vari apskatīt šeit.

PIETEIKTIES SEMINĀRAM

5. ĶERMEŅA UZBŪVES ANALĪZE

Lai objektīvi novērtētu sportošanas rezultātus, piesakies Ķermeņa uzbūves analīzei. Visi privātie treneri, kas veic šo analīzi, ir ne tikai savas jomas profesionāļi, bet arī draudzīgas personības.

Šis pakalpojums ir pieejams piecos MyFitness klubos – Matīss,  Galleria Riga,  Imanta,  Barona Centrs, Zolitūde. Maksa par Ķermeņa uzbūves analīzi ir 15 EUR.

PIETEIKTIES ĶERMEŅA UZBŪVES ANALĪZEI

KAS VĒL JĀZINA?

Visas iepriekš minētās aktivitātes meklē katra sporta kluba nodarbību sarakstā (pieejams arī MyFitness aplikācijā). Turpat nodarbību sarakstā tām arī jāpiesakās – vēlākais, 1 stundu pirms aktivitātes sākuma. Ja, esot klubā, redzi, ka aktivitātes apmeklēšanai vēl pieejamas brīvas vietas, vari tai pieteikties 5 minūtes pirms tās sākuma.

Klubu tūres, GYM ABC, grupu nodarbības un semināri ir iekļauti abonementa cenā.

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?

MyFitness

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?