MyFitness

ATVĒRT Rīga Plaza nodarbību saraksts

Sporta klubs atrodas t/c Rīga Plaza 2.stāvā.

P-C 06:30 – 23:00 Pk 06:30 – 22:00 S,Sv 09:00 – 21:00 Ārpus centra darba laika piekļuve sporta klubam caur 2. stāva ieeju Parīze.

Reģistrēties

Trainings

  • Grupu nodarbības

  • Body&Mind

  • BOXBOX

  • Sauna

  • Privātie treniņi

  • Trenažieru zāle

 

 

RĪGA PLAZA

Sporta klubs atrodas Modes un Izklaides centra Rīga Plaza 2. stāvā netālu no ēdināšanas zonas. Sporta kluba platība ir vairāk kā 1 700 kvadtrātmetri. Trenažieru zāle ir aprīkota ar jaunākās paaudzes Technogym trenažieriem. Plašajās telpās ir atdalīta funkcionālā zona, CrossTraining zona un Pure Strength zona – smago svaru piekritējiem. Grupu nodarbības notiek divās studijās. Viena studija pielāgota spēka, kardio treniņiem un Body&Mind nodarbībām. Otra studija atvēlēta BOXBOX koncepta grupu nodarbību treniņiem. Sporta klubā pieejami profesionāli treneri, kas atbildēs uz Tev interesējošiem jautājumiem un sastādīs īpaši Tev paredzētu treniņu plānu, lai sasniegtu vēlamo rezultātu. Pēc treniņiem ikvens ir laipni aicināts relaksēties saunā.

BOXBOX

Lieliska mūzika un boksa sitieni garantēs lielu kaloriju patēriņu un daudzveidos Tavu treniņu procesu. Nodarbībā nav nepieciešamas boksa priekšzināšanas. Nodarbība notiek boksa cimdos, kuri ir pieejami klubā bez maksas, bet, ņemiet vērā, ka šajos cimdos ir jābūt personīgajiem iekšējiem cimdiem vai saitēm. Iekšējos cimdus var iegādāties sporta kluba administrācijā.

Pirmie soļi trenažieru zālē bez uztraukuma

Apmeklē Gym ABC grupu nodarbību!

Privātie treniņi

Mums katram ir savs sportiskais mērķis un vēlmes, ko gribam panākt ar treniņu palīdzību! Privātais Treneris ir atslēga uz ātrāku un efektīvāku mērķu sasniegšanu!

MyFitness Rīga Plaza
Mūkusalas iela 71, Zemgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1004

Klientu apkalpošana +371 67280183
rigaplaza@myfitness.lv

Treneri un personāls

P-C 06:30 – 23:00 Pk 06:30 – 22:00 S,Sv 09:00 – 21:00 Ārpus centra darba laika piekļuve sporta klubam caur 2. stāva ieeju Parīze.

Bezmaksas stāvvieta

Maksājumi tikai ar maksājumu karti

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?