MyFitness

Par mums

MyFitnesss ir mans dzīvesveids!

MyFitness uzņēmums dibināts 2008.gadā Igaunijā, kad tika atvērts pirmais sporta klubs Tallinā. MyFitness ātri kļuva par lielāko sporta klubu tīklu Igaunijā, dažu gadu laikā palielinot savu sporta klubu skaitu līdz divciparu skaitlim. 2014.gadā MyFitness ienāca arī Latvijas tirgū un tagad ir jau lielākais tīkls Baltijā. Uz doto brīdi Latvijā darbojas 8 MyFitness sporta klubi, bet jau tuvākajā nākotnē plānota vēl 3 sporta klubu atklāšana.

Mūsu misija ir iedvesmot, motivēt un atbalstīt cilvēkus, kas izvēlējušies pievērsties aktīvam, veselīgam un kvalitatīvam dzīvesveidam, to realizējot ar treniņu un kustību palīdzību.

Mūsu vīzija ir kļūt par pirmo sporta klubu izvēli klientu vidū. Uzlabot Rīgas iedzīvotāju dzīves kvalitāti, piedāvājot kvalitatīvus sporta klubu pakalpojumus par pieejamu cenu. MyFitness neapstājas pie sasniegtā, tāpēc regulāri seko līdzi fitnesa tendencēm pasaulē, lai turpinātu augt un uzlabot pakalpojumu klāstu.

Mūsu ikdienā sports iet ārpus sporta klubu sienām, jo paralēli sporta klubu vadīšanai darbojamies arī kā pasākumu organizētaji un arī iesaistāmies citu pasākumu organizēšanā, kas orientēti uz veselīga un aktīva dzīvesveida popularizēšanu.

Mūsu  moto –  “Fitness ir mūsu kaislība”.

Katrs MyFitness darbinieks ir arī fitnesa entuziasts, jo mēs mīlam to, ko darām! Par ļoti svarīgu ikdienas  sastāvdaļu uzskatām nemitīgu izglītošanos. Apmeklējam seminārus, konferences un paplašinām redzeslauku.

Katra diena MyFitness uzņēmumā tiek uzsākta ar mērķi kļūt vēl labākiem kā aizvadītajā dienā un piedāvāt mūsu biedriem aizvien plašāku pakalpojumu klāstu ar augstāku servisu!

Priecājamies, ka paralēli mūsu biedru uzslavām saņemam arī atzītus apbalvojumus:

  • 2016.gadā diploms  “Izcilība sporta pakalpojumu sniegšanā”. Jo mums patīk tas, ko darām!
  • 2015.gadā diploms “Rekomendētākais izcila servisa sniedzējs “. Mūsu klienti ir apmierināti ar mūsu pakalpojumiem un servisu, tāpēc iesaka mūs arī saviem draugiem!
  • 2013.gadā diploms: “Klienti mūs uzslavē 2013”.
  • 2012.gadā diploms: “Klienti mūs uzslavē 2012”.

 

Uz tikšanos treniņos!

Tavs MyFitness

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?