MyFitness

Laiks Pirmdiena 15.01.2018 Otrdiena 16.01.2018 Trešdiena 17.01.2018 Ceturtdiena 18.01.2018 Piektdiena 19.01.2018 Sestdiena 20.01.2018 Svētdiena 21.01.2018
07:00
AIZVIETOSANA! GRIP (07:00 - 08:00) Ilze Līne Aerobic Hall
AIZVIETOSANA! GRIP (07:00 - 08:00) Ilze Līne Aerobic Hall  
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 4
Functional Training (07:00 - 08:00) Tatjana Novojevska Aerobic Hall
Functional Training (07:00 - 08:00) Tatjana Novojevska Aerobic Hall  
Vietu skaits: 21 Reģistrētie cilvēki: 3
GRIP (07:00 - 08:00) Tatjana Novojevska Aerobic Hall
GRIP (07:00 - 08:00) Tatjana Novojevska Aerobic Hall  
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 7
08:00
bodyART (08:15 - 09:15) Arta Zaņuka Aerobic Hall
bodyART (08:15 - 09:15) Arta Zaņuka Aerobic Hall  
Vietu skaits: 21 Reģistrētie cilvēki: 5
AIZVIETOSANA! bodyART (08:15 - 09:15) Genadijs Baikovs Aerobic Hall
AIZVIETOSANA! bodyART (08:15 - 09:15) Genadijs Baikovs Aerobic Hall  
Vietu skaits: 21 Reģistrētie cilvēki: 3
09:00
Apļa treniņš (09:00 - 10:00) Aleksis Timofejevs Aerobic Hall
Apļa treniņš (09:00 - 10:00) Aleksis Timofejevs Aerobic Hall  
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 0
Gym ABC (09:00 - 10:00) Aleksis Timofejevs Gym
Gym ABC (09:00 - 10:00) Aleksis Timofejevs Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
10:00
TBW (10:00 - 11:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall
TBW (10:00 - 11:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall  
Vietu skaits: 21 Reģistrētie cilvēki: 4
Body Toning (10:00 - 11:00) Agrita Rūsiņa Aerobic Hall
Body Toning (10:00 - 11:00) Agrita Rūsiņa Aerobic Hall  
Vietu skaits: 22 Reģistrētie cilvēki: 8
11:00
ATCELTA! Pilates Spirals (11:00 - 12:00) Anita Rezevska Aerobic Hall
ATCELTA! Pilates Spirals (11:00 - 12:00) Anita Rezevska Aerobic Hall  
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0
MyFit abs 30 (11:30 - 12:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
MyFit abs 30 (11:30 - 12:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 21 Reģistrētie cilvēki: 5
ATCELTA! bodyART Stretching (11:00 - 12:00) Anita Rezevska Aerobic Hall
ATCELTA! bodyART Stretching (11:00 - 12:00) Anita Rezevska Aerobic Hall  
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0
Gym ABC (11:00 - 12:00) Aleksis Timofejevs Gym
Gym ABC (11:00 - 12:00) Aleksis Timofejevs Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
Tabata 45 (11:10 - 11:55) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
Tabata 45 (11:10 - 11:55) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 21 Reģistrētie cilvēki: 5
Pilates (11:00 - 12:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall
Pilates (11:00 - 12:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall  
Vietu skaits: 21 Reģistrētie cilvēki: 16
Pilates (11:00 - 12:00) Agrita Rūsiņa Aerobic Hall
Pilates (11:00 - 12:00) Agrita Rūsiņa Aerobic Hall  
Vietu skaits: 22 Reģistrētie cilvēki: 6
12:00
TBW (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
TBW (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 22 Reģistrētie cilvēki: 18
AIZVIETOSANA! Body Toning (12:00 - 13:00) Daiga Otomere Aerobic Hall
AIZVIETOSANA! Body Toning (12:00 - 13:00) Daiga Otomere Aerobic Hall  
Vietu skaits: 22 Reģistrētie cilvēki: 10
Fitness Yoga (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
Fitness Yoga (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 22 Reģistrētie cilvēki: 22
Interval Training (12:00 - 13:00) Santa Linga Aerobic Hall
Interval Training (12:00 - 13:00) Santa Linga Aerobic Hall  
Vietu skaits: 22 Reģistrētie cilvēki: 12
Functional Training (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
Functional Training (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 22 Reģistrētie cilvēki: 11
13:00
Fitness Yoga (13:00 - 14:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
Fitness Yoga (13:00 - 14:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 22 Reģistrētie cilvēki: 17
AIZVIETOSANA! Pilates (13:00 - 14:00) Daiga Otomere Aerobic Hall
AIZVIETOSANA! Pilates (13:00 - 14:00) Daiga Otomere Aerobic Hall  
Vietu skaits: 22 Reģistrētie cilvēki: 12
ABL (13:00 - 14:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
ABL (13:00 - 14:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 22 Reģistrētie cilvēki: 10
Pilates (13:00 - 14:00) Santa Linga Aerobic Hall
Pilates (13:00 - 14:00) Santa Linga Aerobic Hall  
Vietu skaits: 22 Reģistrētie cilvēki: 7
Fitness Yoga (13:00 - 14:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
Fitness Yoga (13:00 - 14:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 22 Reģistrētie cilvēki: 10
17:00
Fitness Yoga (17:15 - 18:15) Madara Ludriksone Aerobic Hall
Fitness Yoga (17:15 - 18:15) Madara Ludriksone Aerobic Hall  
Vietu skaits: 21 Reģistrētie cilvēki: 13
RNC+MyFit abs (17:15 - 18:15) Madara Treimane Aerobic Hall
RNC+MyFit abs (17:15 - 18:15) Madara Treimane Aerobic Hall  
Vietu skaits: 21 Reģistrētie cilvēki: 12
Functional Training (17:15 - 18:15) Madara Ludriksone Aerobic Hall
Functional Training (17:15 - 18:15) Madara Ludriksone Aerobic Hall  
Vietu skaits: 21 Reģistrētie cilvēki: 8
Body Toning (17:15 - 18:15) Santa Linga Aerobic Hall
Body Toning (17:15 - 18:15) Santa Linga Aerobic Hall  
Vietu skaits: 21 Reģistrētie cilvēki: 10
18:00
GRIP (18:15 - 19:15) Irina Savčenko Aerobic Hall
GRIP (18:15 - 19:15) Irina Savčenko Aerobic Hall  
Vietu skaits: 22 Reģistrētie cilvēki: 5
Interval Spinning (18:15 - 19:15) Jūlija Homenko Spinning Hall
Interval Spinning (18:15 - 19:15) Jūlija Homenko Spinning Hall  
Vietu skaits: 22 Reģistrētie cilvēki: 13
TBW (18:15 - 19:15) Madara Treimane Aerobic Hall
TBW (18:15 - 19:15) Madara Treimane Aerobic Hall  
Vietu skaits: 21 Reģistrētie cilvēki: 15
Interval Training (18:15 - 19:15) Irina Savčenko Aerobic Hall
Interval Training (18:15 - 19:15) Irina Savčenko Aerobic Hall  
Vietu skaits: 22 Reģistrētie cilvēki: 5
Interval Spinning (18:15 - 19:15) Jūlija Homenko Spinning Hall
Interval Spinning (18:15 - 19:15) Jūlija Homenko Spinning Hall  
Vietu skaits: 22 Reģistrētie cilvēki: 11
Fatburner (18:15 - 19:15) Santa Linga Aerobic Hall
Fatburner (18:15 - 19:15) Santa Linga Aerobic Hall  
Vietu skaits: 21 Reģistrētie cilvēki: 10
Interval Training (18:00 - 19:00) Madara Treimane Aerobic Hall
Interval Training (18:00 - 19:00) Madara Treimane Aerobic Hall  
Vietu skaits: 21 Reģistrētie cilvēki: 3
Interval Spinning (18:15 - 19:15) Jūlija Homenko Spinning Hall
Interval Spinning (18:15 - 19:15) Jūlija Homenko Spinning Hall  
Vietu skaits: 22 Reģistrētie cilvēki: 5
Functional Training (18:00 - 19:00) Madara Ludriksone Aerobic Hall
Functional Training (18:00 - 19:00) Madara Ludriksone Aerobic Hall  
Vietu skaits: 21 Reģistrētie cilvēki: 6
19:00
Gym ABC (19:00 - 20:00) Aleksis Timofejevs Gym
Gym ABC (19:00 - 20:00) Aleksis Timofejevs Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 1
Step&Body (19:15 - 20:15) Irina Savčenko Aerobic Hall
Step&Body (19:15 - 20:15) Irina Savčenko Aerobic Hall  
Vietu skaits: 21 Reģistrētie cilvēki: 9
bodyART (19:15 - 20:15) Arta Zaņuka Aerobic Hall
bodyART (19:15 - 20:15) Arta Zaņuka Aerobic Hall  
Vietu skaits: 21 Reģistrētie cilvēki: 19
Pilates (19:15 - 20:15) Irina Savčenko Aerobic Hall
Pilates (19:15 - 20:15) Irina Savčenko Aerobic Hall  
Vietu skaits: 21 Reģistrētie cilvēki: 6
ATCELTA! bodyART (19:15 - 20:15) Arta Zaņuka Aerobic Hall
ATCELTA! bodyART (19:15 - 20:15) Arta Zaņuka Aerobic Hall  
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0
GRIP (19:00 - 20:00) Madara Treimane Aerobic Hall
GRIP (19:00 - 20:00) Madara Treimane Aerobic Hall  
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 8
MyFit abs 30 (19:00 - 19:30) Madara Ludriksone Aerobic Hall
MyFit abs 30 (19:00 - 19:30) Madara Ludriksone Aerobic Hall  
Vietu skaits: 21 Reģistrētie cilvēki: 3
20:00
Zumba (20:15 - 21:15) Jeļena Djumajeva Aerobic Hall
Zumba (20:15 - 21:15) Jeļena Djumajeva Aerobic Hall  
Vietu skaits: 21 Reģistrētie cilvēki: 5
Zumba Toning (20:15 - 21:15) Jeļena Djumajeva Aerobic Hall
Zumba Toning (20:15 - 21:15) Jeļena Djumajeva Aerobic Hall  
Vietu skaits: 21 Reģistrētie cilvēki: 5

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?