MyFitness

Laiks Pirmdiena 14.10.2019 Otrdiena 15.10.2019 Trešdiena 16.10.2019 Ceturtdiena 17.10.2019 Piektdiena 18.10.2019 Sestdiena 19.10.2019 Svētdiena 20.10.2019
07:00
TRX (07:00 - 08:00) Kristaps Škuts TRX Zale
TRX (07:00 - 08:00) Kristaps Škuts TRX Zale  
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 13
Interval Training (07:00 - 08:00) Kristaps Celms Aerobic Hall 1
Interval Training (07:00 - 08:00) Kristaps Celms Aerobic Hall 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 7
TRX (07:00 - 08:00) Kristaps Škuts TRX Zale
TRX (07:00 - 08:00) Kristaps Škuts TRX Zale  
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 13
Interval Training (07:00 - 08:00) Kristaps Celms Aerobic Hall 1
Interval Training (07:00 - 08:00) Kristaps Celms Aerobic Hall 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 9
TRX (07:00 - 08:00) Kristaps Škuts TRX Zale
TRX (07:00 - 08:00) Kristaps Škuts TRX Zale  
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 8
08:00
Tabata (08:00 - 09:00) Inga Velmere Aerobic Hall 1
Tabata (08:00 - 09:00) Inga Velmere Aerobic Hall 1  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 17
Nike Training Club Strength (08:00 - 09:00) Una Pirktiņa Aerobic Hall 1
Nike Training Club Strength (08:00 - 09:00) Una Pirktiņa Aerobic Hall 1  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 17
AIZVIETOŠANA! Tabata (08:00 - 09:00) Kristaps Ence Aerobic Hall 1
AIZVIETOŠANA! Tabata (08:00 - 09:00) Kristaps Ence Aerobic Hall 1  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 21
09:00
Yoga (09:00 - 10:00) Regīna Beinare Aerobic Hall 1
Yoga (09:00 - 10:00) Regīna Beinare Aerobic Hall 1  
Vietu skaits: 35 Reģistrētie cilvēki: 28
TRX (09:00 - 10:00) Madara Ludriksone TRX Zale
TRX (09:00 - 10:00) Madara Ludriksone TRX Zale  
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 9
Gym ABC (09:00 - 10:00) Edvīns Bušs Gym
Gym ABC (09:00 - 10:00) Edvīns Bušs Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 1
Power, Balance & Stretching (09:00 - 10:00) Inga Velmere Aerobic Hall 1
Power, Balance & Stretching (09:00 - 10:00) Inga Velmere Aerobic Hall 1  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 26
TRX (09:00 - 10:00) Kristaps Ence TRX Zale
TRX (09:00 - 10:00) Kristaps Ence TRX Zale  
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 11
Yoga (09:00 - 10:00) Regīna Beinare Aerobic Hall 1
Yoga (09:00 - 10:00) Regīna Beinare Aerobic Hall 1  
Vietu skaits: 35 Reģistrētie cilvēki: 19
TRX (09:00 - 10:00) Una Pirktiņa TRX Zale
TRX (09:00 - 10:00) Una Pirktiņa TRX Zale  
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 11
AIZVIETOŠANA! Power Balance & Stretching (09:00 - 10:00) Agrita Spēlmane Aerobic Hall 1
AIZVIETOŠANA! Power Balance & Stretching (09:00 - 10:00) Agrita Spēlmane Aerobic Hall 1  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 21
TRX (09:00 - 10:00) Kristaps Ence TRX Zale
TRX (09:00 - 10:00) Kristaps Ence TRX Zale  
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 7
Yoga (09:00 - 10:00) Regīna Beinare Aerobic Hall 1
Yoga (09:00 - 10:00) Regīna Beinare Aerobic Hall 1  
Vietu skaits: 35 Reģistrētie cilvēki: 26
TRX (09:00 - 10:00) Madara Ludriksone TRX Zale
TRX (09:00 - 10:00) Madara Ludriksone TRX Zale  
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 13
Yoga (09:15 - 10:15) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall 1
Yoga (09:15 - 10:15) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall 1  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 28
GRIP (09:30 - 10:30) Una Pirktiņa Aerobic Hall 1
GRIP (09:30 - 10:30) Una Pirktiņa Aerobic Hall 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 19
10:00
Interval Training (10:00 - 11:00) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall 1
Interval Training (10:00 - 11:00) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall 1  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 30
Apļa treniņš (10:00 - 11:00) Edvīns Bušs Gym
Apļa treniņš (10:00 - 11:00) Edvīns Bušs Gym  
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 5
Figura 8 (10:00 - 11:00) Inga Velmere Aerobic Hall 1
Figura 8 (10:00 - 11:00) Inga Velmere Aerobic Hall 1  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 22
Step + MyFit abs (10:00 - 11:00) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall 1
Step + MyFit abs (10:00 - 11:00) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall 1  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 20
AIZVIETOŠANA! Abs, Back & Legs+Stretching (10:00 - 11:00) Agrita Spēlmane Aerobic Hall 1
AIZVIETOŠANA! Abs, Back & Legs+Stretching (10:00 - 11:00) Agrita Spēlmane Aerobic Hall 1  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 10
Interval Training (10:00 - 11:00) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall 1
Interval Training (10:00 - 11:00) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall 1  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 30
Apļa treniņš (10:00 - 11:00) Edvīns Bušs Gym
Apļa treniņš (10:00 - 11:00) Edvīns Bušs Gym  
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 10
Body Toning (10:30 - 11:30) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall 1
Body Toning (10:30 - 11:30) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall 1  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 26
Power, Balance & Stretching (10:40 - 11:40) Anna Vasiļjeva Aerobic Hall 1
Power, Balance & Stretching (10:40 - 11:40) Anna Vasiļjeva Aerobic Hall 1  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 40
11:00
MyFit abs (11:00 - 11:30) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall 1
MyFit abs (11:00 - 11:30) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall 1  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 14
MyFit abs (11:00 - 11:30) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall 1
MyFit abs (11:00 - 11:30) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall 1  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 13
Brazilian Butt (11:45 - 12:30) Anna Vasiļjeva Aerobic Hall 1
Brazilian Butt (11:45 - 12:30) Anna Vasiļjeva Aerobic Hall 1  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 35
12:00
Nike Training Club Endurance (12:00 - 13:00) Kristaps Ence Aerobic Hall 1
Nike Training Club Endurance (12:00 - 13:00) Kristaps Ence Aerobic Hall 1  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 17
Yoga (12:00 - 13:15) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall 1
Yoga (12:00 - 13:15) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall 1  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 31
Nike Training Club STRENGTH (12:00 - 13:00) Kristaps Ence Aerobic Hall 1
Nike Training Club STRENGTH (12:00 - 13:00) Kristaps Ence Aerobic Hall 1  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 13
Yoga (12:00 - 13:15) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall 1
Yoga (12:00 - 13:15) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall 1  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 28
Tabata (12:00 - 13:00) Anna Vasiļjeva Aerobic Hall 1
Tabata (12:00 - 13:00) Anna Vasiļjeva Aerobic Hall 1  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 7
13:00
TRX (13:00 - 14:00) Kristaps Ence TRX Zale
TRX (13:00 - 14:00) Kristaps Ence TRX Zale  
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 6
Power, Balance & Stretching (13:00 - 14:00) Kristaps Ence Aerobic Hall 1
Power, Balance & Stretching (13:00 - 14:00) Kristaps Ence Aerobic Hall 1  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 17
Power, Balance & Stretching (13:00 - 14:00) Anna Vasiļjeva Aerobic Hall 1
Power, Balance & Stretching (13:00 - 14:00) Anna Vasiļjeva Aerobic Hall 1  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 22
17:00
Body Toning (17:20 - 18:20) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall 1
Body Toning (17:20 - 18:20) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall 1  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 25
Apļa treniņš (17:00 - 18:00) Vera Ivanova Gym
Apļa treniņš (17:00 - 18:00) Vera Ivanova Gym  
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 6
Power, Balance & Stretching (17:20 - 18:20) Santa Linga Aerobic Hall 1
Power, Balance & Stretching (17:20 - 18:20) Santa Linga Aerobic Hall 1  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 11
Interval Training (17:20 - 18:20) Ilze Līne Aerobic Hall 1
Interval Training (17:20 - 18:20) Ilze Līne Aerobic Hall 1  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 15
Apļa treniņš (17:00 - 18:00) Vera Ivanova Gym
Apļa treniņš (17:00 - 18:00) Vera Ivanova Gym  
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 9
Brazilian Butt (17:20 - 18:05) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall 1
Brazilian Butt (17:20 - 18:05) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall 1  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 25
Body Toning (17:20 - 18:20) Santa Linga Aerobic Hall 1
Body Toning (17:20 - 18:20) Santa Linga Aerobic Hall 1  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 9
18:00
Functional Training (18:20 - 19:20) Regīna Beinare Aerobic Hall 1
Functional Training (18:20 - 19:20) Regīna Beinare Aerobic Hall 1  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 19
Body Toning (18:20 - 19:20) Santa Linga Aerobic Hall 1
Body Toning (18:20 - 19:20) Santa Linga Aerobic Hall 1  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 29
TRX (18:20 - 19:20) Inga Velmere TRX Zale
TRX (18:20 - 19:20) Inga Velmere TRX Zale  
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 9
Functional Training (18:20 - 19:20) Regīna Beinare Aerobic Hall 1
Functional Training (18:20 - 19:20) Regīna Beinare Aerobic Hall 1  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 18
GRIP (18:20 - 19:20) Agrita Spēlmane Aerobic Hall 1
GRIP (18:20 - 19:20) Agrita Spēlmane Aerobic Hall 1  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 19
AIZVIETOŠANA! TRX (18:20 - 19:20) Vera Ivanova TRX Zale
AIZVIETOŠANA! TRX (18:20 - 19:20) Vera Ivanova TRX Zale  
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 11
TRX (18:00 - 19:00) Madara Ludriksone TRX Zale
TRX (18:00 - 19:00) Madara Ludriksone TRX Zale  
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 4
Power, Balance & Stretching (18:20 - 19:20) Santa Linga Aerobic Hall 1
Power, Balance & Stretching (18:20 - 19:20) Santa Linga Aerobic Hall 1  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 23
19:00
AIZVIETOŠANA! TRX (19:15 - 20:15) Madara Ludriksone TRX Zale
AIZVIETOŠANA! TRX (19:15 - 20:15) Madara Ludriksone TRX Zale  
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 11
Yoga (19:20 - 20:20) Regīna Beinare Aerobic Hall 1
Yoga (19:20 - 20:20) Regīna Beinare Aerobic Hall 1  
Vietu skaits: 35 Reģistrētie cilvēki: 17
Tabata 75 (19:20 - 20:35) Inga Velmere Aerobic Hall 1
Tabata 75 (19:20 - 20:35) Inga Velmere Aerobic Hall 1  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 14
AIZIETOŠANSA! TRX (19:15 - 20:15) Ieva Ciekure TRX Zale
AIZIETOŠANSA! TRX (19:15 - 20:15) Ieva Ciekure TRX Zale  
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10
Yoga (19:20 - 20:20) Regīna Beinare Aerobic Hall 1
Yoga (19:20 - 20:20) Regīna Beinare Aerobic Hall 1  
Vietu skaits: 35 Reģistrētie cilvēki: 18
AIZVIETOŠANA! Tabata (19:20 - 20:35) Agrita Spēlmane Aerobic Hall 1
AIZVIETOŠANA! Tabata (19:20 - 20:35) Agrita Spēlmane Aerobic Hall 1  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 11
Apļa treniņš (19:00 - 20:00) Nils Edgars Briedis Gym
Apļa treniņš (19:00 - 20:00) Nils Edgars Briedis Gym  
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 18
20:00
AIZVIETOŠANA! Interval Training (20:20 - 21:20) Madara Ludriksone Aerobic Hall 1
AIZVIETOŠANA! Interval Training (20:20 - 21:20) Madara Ludriksone Aerobic Hall 1  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 10
Abs,Back & Legs +stretching (20:40 - 21:40) Inga Velmere Aerobic Hall 1
Abs,Back & Legs +stretching (20:40 - 21:40) Inga Velmere Aerobic Hall 1  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 22
AIZVIETOŠANA! Brazilian Butt (20:20 - 21:05) Ieva Ciekure Aerobic Hall 1
AIZVIETOŠANA! Brazilian Butt (20:20 - 21:05) Ieva Ciekure Aerobic Hall 1  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 10
AIZVIETOŠANA! Abs, Back & Legs +stretching (20:40 - 21:40) Agrita Spēlmane Aerobic Hall 1
AIZVIETOŠANA! Abs, Back & Legs +stretching (20:40 - 21:40) Agrita Spēlmane Aerobic Hall 1  
Vietu skaits: 30 Reģistrētie cilvēki: 8

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?