MyFitness

Trainings

  • Grupu nodarbības

  • Body&Mind

  • Sauna

  • Privātie treniņi

  • Trenažieru zāle

SPICE

UZZINI ATKLĀŠANAS DATUMU PIRMAIS

Kluba atklāšana 2023.gada pavasarī.

Sporta klubs atrodas Spice Home tirdzniecības centra 2. stāvā. Sporta kluba platība sasniedz 2 000 m2. Trenažieru zāle ir aprīkota ar jaunākās paaudzes Technogym trenažieriem. Plašajās telpās ir atdalīta funkcionālā zona, CrossTraining zona un Pure Strength zona – smago svaru piekritējiem. Grupu nodarbības notiek divās studijās. Viena studija pielāgota spēka, kardio treniņiem un otra studija Body&Mind nodarbībām. Sporta klubā pieejami profesionāli treneri, kas atbildēs uz Tev interesējošiem jautājumiem un sastādīs īpaši Tev paredzētu treniņu plānu, lai sasniegtu vēlamo rezultātu.

CROSSTRAINING

Vai treniņi Tevi vairs neizaicina? Esi pazaudējis dzinuli, kas bija, kad uzsāki treniņus sporta klubā? Mums ir īpašs treniņš tieši Tev – CrossTtraining! CrossTraining ir vispusīgs treniņš visam ķermenim, kas ar daudzpusīgu vingrinājumu palīdzību attīsta spēku, izturību un veiklību.  Treniņš sniedz pastāvīgu izaicinājumu Tavām spējām, ļaujot ātri un neatlaidīgi uzlabot savu fizisko formu un izturību.

gym abc

Pirmie soļi trenažieru zālē bez uztraukuma

Apmeklē Gym ABC grupu nodarbību!

Privātie treniņi

Mums katram ir savs sportiskais mērķis un vēlmes, ko gribam panākt ar treniņu palīdzību! Privātais Treneris ir atslēga uz ātrāku un efektīvāku mērķu sasniegšanu!

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?