MyFitness

ATVĒRT Galleria Riga nodarbību saraksts

Sporta klubs atrodas Galleria Riga tirdzniecības centra 6.stāvā. Maksas autostāvvieta.

P-C 06:30 – 22:00Pk 06:30 – 21:00S,Sv 09:00 – 21:00

Reģistrēties

Trainings

  • Grupu nodarbības

  • RELAXONE

  • Body&Mind

  • Jauniešu treniņi

  • BOXBOX

  • Sauna

  • Privātie treniņi

  • Trenažieru zāle

Galleria Riga 

Sporta klubs atrodas modernajā Galleria Riga tirdzniecības centra 6. un 7.stāvā. Sporta klubs ir 2300 kvadtrātmetrus  plašs. Trenažieru zāle ir aprīkota ar  jaunākās paaudzes trenažieriem no Technogym. Plašajās telpās ir atdalīta funkcionālā zona un Pure Strength zona – smago svaru piekritējiem. Grupu nodarbībām atvēlētas divas zāles, viena vairāk orientēta uz spēka un kardio treniņiem, bet otra pielāgota mierīgām un harmoniskām nodarbībām. Sporta klubā pieejami profesionāli treneri, kas atbildēs uz Tev interesējošiem jautājumiem un sastādīs īpaši Tev paredzētu treniņu plānu, lai sasniegtu vēlamo rezultātu. Pēc treniņiem ikviens ir laipni aicināts relaksēties saunā.

BOXBOX

Lieliska mūzika un boksa sitieni garantēs lielu kaloriju patēriņu un daudzveidos tavu treniņu procesu. Nodarbībā nav nepieciešamas boksa priekšzināšanas. Nodarbība notiek boksa cimdos, kuri ir pieejami klubā bez maksas, bet, ņemiet vērā, ka šajos cimdos ir jābūt personīgajiem iekšējiem cimdiem vai saitēm. Iekšējos cimdus varat iegādāties sporta kluba administrācijā.

RELAXONE

Masāža ir ne tikai lielisks rīks atpūtai pēc smagas darba dienas, bet arī līdzeklis muskuļu sagatavošanai pirms treniņa vai atslābināšanai pēc tā. RELAXONE piedāvā iespēju atvēlēt mirkli sev, izbaudot hidromasāžu un ruļļu masāžas sniegtās priekšrocības.

Privātie treniņi

Mums katram ir savs sportiskais mērķis un vēlmes, ko gribam panākt ar treniņu palīdzību! Privātais Treneris ir atslēga uz ātrāku un efektīvāku mērķu sasniegšanu!

MyFitness Galleria Riga
Dzirnavu iela 67, Rīga LV-1011

Klientu apkalpošana +371 67280152
galleriariga@myfitness.lv

Treneri un personāls

P-C 06:30 – 22:00 Pk 06:30 – 21:00 S,Sv 09:00 – 21:00

Maksas autostāvvieta.

Maksājumi skaidrā naudā un ar maksājumu kartēm

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?