MyFitness

Trainings

 • Grupu nodarbības

 • Body&Mind

 • Privātie treniņi

 • Trenažieru zāle

MyFitness Matīss sporta kluba precīzā adrese ir Matīsa iela 25, 4. stāvs. Šis būs līdz šim lielākais MyFitness sporta klubs Rīgā, sasniedzot 2300 m2 .  Sporta klubā būs plaša un moderni aprīkota trenažieru zāle ar lielisku skatu uz rosīgo Kr. Barona ielu. Pilnīgs jaunums būs trenažieru zālē ierīkotā Pure Strength zona, kas īpaši uzrunās smago svaru piekritējus.

MyFitness Latvija vadītāja Ērika Nadziņa komentārs: “Esam cītīgi strādājuši, lai izveidotu šo klubu. Tagad katram būs iespēja apmeklēt Rīgas centrā labu un modernu sporta klubu. Pašreiz šis ir viens no lielākajiem sporta klubiem Baltijā un, zinot cik aizrautīgi ir mūsu kluba biedri – tas noteikti  ierindosies arī starp apmeklētākajiem sporta klubiem Rīgā”.

Grupu nodarbībām tiks atvēlētas divas plašas zāles. Lielākā zāle atraktīvākām nodarbībām,  kurās tiek izmantots papildu inventārs un horeogrāfijā paredzēta plaša kustību amplitūda.

Otra zāle būs lieliski piemērota lēnākām un harmoniskām nodarbībām, kā piemēram, jogai un pilatēm.   Sporta klubā būs plaša funkcionālā zona, kur tiks aizvadīti arī tik ļoti iecienītie TRX grupu treniņi.

Tāpat būs atsevišķi ierīkot aprivāto treneru telpa konsultācijām un bērnu istaba.

Pēc treniņa, kā ierasts visos MyFitness klubos, varēsiet relaksēties saunā.

 

 

Jaunumi

 • Esi gatavs Latvijas vasarai!

  Latvijas vasaras mēdz būt izaicinošas! Jābūt gataviem turēties stingri pie zemes, lai neaizpūstu vējš, jābūt gataviem, lai mūs neaizskalo lielās lietus gāzes, kā arī neiztiekam bez +30 grādu karstuma, kad jūrmalas smiltis šķiet kā ogles krāsnī!

  12. Jūnijs, 2017

 • Vasaras darba laiks (no 01.06 līdz 31.08)

  22. Maijs, 2017

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?