MyFitness

ATVĒRT Sāga nodarbību saraksts

Sporta klubs atrodas t/c Sāga 2.stāvā.Autostāvvieta bezmaksas.Norēķināties ar skaidru naudu nav iespējams.

P-C 06:30 – 22:00Pk 06:30 – 21:00S,Sv 09:00 – 21:00 Ārpus centra darba laika izmantot MyFitness ieeju pie Ūdens vārtiem.

Reģistrēties

Trainings

  • Grupu nodarbības

  • Body&Mind

  • Jauniešu treniņi

  • BOXBOX

  • Sauna

  • Privātie treniņi

  • Trenažieru zāle

SĀGA

Sporta klubs atrodas dzīvesstila tirdzniecības centrā Sāga 2. stāvā. Sporta klubs ir 1695 kvadtrātmetrus plašs. Trenažieru zāle ir aprīkota ar jaunākās paaudzes trenažieriem no Technogym. Plašajās telpās ir atdalīta funkcionālā zona, CrossTraining zona un Pure Strength zona – smago svaru piekritējiem. Grupu nodarbībām atvēlētas divas studijas. Vienā studijā notiek spēka, kardio treniņi un Body&Mind nodarbības. Otra studija pielāgota BOXBOX grupu treniņiem. Sporta klubā pieejami profesionāli treneri, kas atbildēs uz Tev interesējošiem jautājumiem un sastādīs īpaši Tev paredzētu treniņu plānu, lai sasniegtu vēlamo rezultātu. Pēc treniņiem ikvens ir laipni aicināts relaksēties saunā.

BOXBOX

Lieliska mūzika un boksa sitieni garantēs lielu kaloriju patēriņu un daudzveidos tavu treniņu procesu. Nodarbībā nav nepieciešamas boksa priekšzināšanas. Nodarbība notiek boksa cimdos, kuri ir pieejami klubā bez maksas, bet, ņemiet vērā, ka šajos cimdos ir jābūt personīgajiem iekšējiem cimdiem vai saitēm. Iekšējos cimdus varat iegādāties sporta kluba administrācijā.

Pirmie soļi trenažieru zālē bez uztraukuma

Apmeklē Gym ABC grupu nodarbību!

Privātie treniņi

Mums katram ir savs sportiskais mērķis un vēlmes, ko gribam panākt ar treniņu palīdzību! Privātais Treneris ir atslēga uz ātrāku un efektīvāku mērķu sasniegšanu!

MyFitness Sāga
Biķeru iela 4, Dreiliņi, Stopiņu novads, LV-2130

Klientu apkalpošana +371 67280178
saga@myfitness.lv

Treneri un personāls

P-C 06:30 – 22:00 Pk 06:30 – 21:00 S,Sv 09:00 – 21:00 Ārpus centra darba laika izmantot MyFitness ieeju pie Ūdens vārtiem.

Bezmaksas.

Norēķināties iespējams tikai ar maksājumu karti

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?