MyFitness

Bolero

Adrese: Lielirbes iela 27, Rīga LV-1046
Telefons: +371 67798115
E-pasts: bolero@myfitness.lv

Darba laiks

P – Pk 06:30-21:00 S – Sv 09:00-21:00

Sky & More

Adrese: Duntes iela 19A, Rīga LV-1005
Telefons: +371 67704084
E-pasts: skyandmore@myfitness.lv

Darba laiks

P – Pk 06:30-21:00 S – Sv 09:00-21:00

Domina

Adrese: Ieriķu iela 3, Rīga LV-1084
Telefons: +371 67527700
E-pasts: domina@myfitness.lv

Darba laiks

P – Pk 06:30-21:00 S – Sv 09:00-21:00

Matīss

Adrese: Matīsa iela 25, Rīga LV-1001
Telefons: +371 67280142
E-pasts: matiss@myfitness.lv

Darba laiks

P – Pk 06:30-21:00 S – Sv 09:00-21:00

Galleria Rīga

Adrese: Dzirnavu iela 67, Rīga LV-1011
Telefons: +371 67280152
E-pasts: galleriariga@myfitness.lv

Darba laiks

P – Pk 06:30-21:00 S – Sv 09:00-21:00

Imanta

Adrese: Anniņmuižas bulvāris 40A, Rīga LV-1069
Telefons: +371 67280143
E-pasts: imanta@myfitness.lv

Darba laiks

P – Pk 06:30-21:00 S – Sv 09:00-21:00

Zolitūde

Adrese: Anniņmuižas iela 17, Rīga LV-1029
Telefons: +371 67280147
E-pasts: zolitude@myfitness.lv

Darba laiks

P – Pk 06:30-21:00 S – Sv 09:00-21:00

Barona Centrs

Adrese: Krišjāņa Barona iela 46, Rīga LV-1011
Telefons: +371 67280161
E-pasts: baronacentrs@myfitness.lv

Darba laiks

P – Pk 06:30-21:00 S – Sv SLĒGTS

Dzelzava

Adrese: Dzelzavas iela 78, Rīga LV-1082
Telefons: +371 67280164
E-pasts: dzelzava@myfitness.lv

Darba laiks

P – Pk 06:30-21:00 S – Sv 09:00-21:00

Alfa

Adrese: Brīvības gatve 372, Rīga LV-1006
Telefons: +371 67280167
E-pasts: alfa@myfitness.lv

Darba laiks

P – Pk 06:30-21:00 S – Sv 09:00-21:00

Aleja

Adrese: Vienības gatve 194A, Rīga LV-1058
Telefons: +371 67280172
E-pasts: aleja@myfitness.lv

Darba laiks

P – Pk 06:30-21:00 S – Sv 09:00-21:00

Upītis

Adrese: Ernesta Birznieka Upīša iela 21E, Rīga, LV-1011
Telefons: +371 67280168
E-pasts: upitis@myfitness.lv

Darba laiks

P – Pk 06:30-21:00 S – Sv 09:00-21:00

Sāga

Adrese: Biķeru iela 4, Dreiliņi, Stopiņu novads, LV-2130
E-pasts: saga@myfitness.lv

SIA “My Fitness”

Juridiskā adrese: Ernesta Birznieka Upīša ielu 21E, LV-1011 Rīga, Latvija
Vien.reģ.Nr.: 40003440545
PVN Reģ.Nr.: LV40003440545

Banka: AS “Swedbank”
Bankas kods: HABALV22
Konta Nr.: LV37HABA0001408046417

Banka: AS “SEB Banka”
Bankas kods: UNLALV2X
Konta Nr.: LV98UNLA0050022273779

E-pasts: myfitness@myfitness.lv

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?