MyFitness

Time Monday 17.06.2019 Tuesday 18.06.2019 Wednesday 19.06.2019 Thursday 20.06.2019 Friday 21.06.2019 Saturday 22.06.2019 Sunday 23.06.2019
07:00
Pilates (07:30 - 08:30) Ance Olte Aerobika 2
Pilates (07:30 - 08:30) Ance Olte Aerobika 2  
Total places: 30 Registered: 22
GRIP (07:30 - 08:30) Evita Tomanoviča Aerobika 1
GRIP (07:30 - 08:30) Evita Tomanoviča Aerobika 1  
Total places: 45 Registered: 10
Functional Training (07:00 - 08:00) Ilze Līne Aerobika 1
Functional Training (07:00 - 08:00) Ilze Līne Aerobika 1  
Total places: 45 Registered: 9
Apļa treniņš (07:30 - 08:30) Edgars Audzišs Gym
Apļa treniņš (07:30 - 08:30) Edgars Audzišs Gym  
Total places: 12 Registered: 16
Interval Training (07:30 - 08:30) Evita Tomanoviča Aerobika 1
Interval Training (07:30 - 08:30) Evita Tomanoviča Aerobika 1  
Total places: 45 Registered: 7
Tabata (07:00 - 08:00) Ance Olte Aerobika 1
Tabata (07:00 - 08:00) Ance Olte Aerobika 1  
Total places: 45 Registered: 6
AIZVIETOŠANA!Apļa treniņš (07:30 - 08:30) Edgars Audzišs Gym
AIZVIETOŠANA!Apļa treniņš (07:30 - 08:30) Edgars Audzišs Gym  
Total places: 12 Registered: 20
08:00
Nike Training Club STRENGTH (08:30 - 09:30) Anna Vasiļjeva Aerobika 1
Nike Training Club STRENGTH (08:30 - 09:30) Anna Vasiļjeva Aerobika 1  
Total places: 45 Registered: 0
bodyART (08:00 - 09:00) Genadijs Baikovs Aerobika 2
bodyART (08:00 - 09:00) Genadijs Baikovs Aerobika 2  
Total places: 30 Registered: 1
MyFit abs (08:30 - 09:00) Evita Tomanoviča Aerobika 1
MyFit abs (08:30 - 09:00) Evita Tomanoviča Aerobika 1  
Total places: 45 Registered: 1
ROCK'N'CORE (08:30 - 09:30) Ilze Līne Aerobika 1
ROCK'N'CORE (08:30 - 09:30) Ilze Līne Aerobika 1  
Total places: 45 Registered: 2
Yoga (08:30 - 09:30) Aija Zēmele Aerobika 2
Yoga (08:30 - 09:30) Aija Zēmele Aerobika 2  
Total places: 30 Registered: 5
Pilates (08:00 - 09:00) Anastasija Tkačova Aerobika 2
Pilates (08:00 - 09:00) Anastasija Tkačova Aerobika 2  
Total places: 30 Registered: 1
09:00
AIZVIETOSANA! Zumba (09:30 - 10:30) Zinaida Seriševa Aerobika 1
AIZVIETOSANA! Zumba (09:30 - 10:30) Zinaida Seriševa Aerobika 1  
Total places: 45 Registered: 2
Gym ABC (09:30 - 10:30) Edgars Audzišs Gym
Gym ABC (09:30 - 10:30) Edgars Audzišs Gym  
Total places: 5 Registered: 0
Brazillian Butt (09:30 - 10:15) Jūlija Pavlovska Aerobika 1
Brazillian Butt (09:30 - 10:15) Jūlija Pavlovska Aerobika 1  
Total places: 45 Registered: 3
AIZVIETOŠANA!Gym ABC (09:30 - 10:30) Edgars Audzišs Gym
AIZVIETOŠANA!Gym ABC (09:30 - 10:30) Edgars Audzišs Gym  
Total places: 5 Registered: 0
Tabata (09:20 - 10:20) Ilze Līne Aerobika 1
Tabata (09:20 - 10:20) Ilze Līne Aerobika 1  
Total places: 45 Registered: 3
Apļa treniņš (09:30 - 10:30) Edgars Audzišs Gym
Apļa treniņš (09:30 - 10:30) Edgars Audzišs Gym  
Total places: 12 Registered: 18
10:00
bodyART (10:00 - 11:00) Laura Timoško Aerobika 2
bodyART (10:00 - 11:00) Laura Timoško Aerobika 2  
Total places: 30 Registered: 3
Pilates (10:00 - 11:00) Judīte Žižkune Aerobika 2
Pilates (10:00 - 11:00) Judīte Žižkune Aerobika 2  
Total places: 30 Registered: 5
Shadowboxer Performence (10:30 - 11:30) Alīna Silicka Aerobika 1
Shadowboxer Performence (10:30 - 11:30) Alīna Silicka Aerobika 1  
Total places: 30 Registered: 0
AIZVIETOSANA! Power, Balance & Stretching (10:00 - 11:00) Anna Vasiļjeva Aerobika 2
AIZVIETOSANA! Power, Balance & Stretching (10:00 - 11:00) Anna Vasiļjeva Aerobika 2  
Total places: 30 Registered: 0
VERVE (10:20 - 11:20) Ilze Līne Aerobika 1
VERVE (10:20 - 11:20) Ilze Līne Aerobika 1  
Total places: 45 Registered: 0
11:00
Gym ABC (11:30 - 12:30) Edgars Audzišs Gym
Gym ABC (11:30 - 12:30) Edgars Audzišs Gym  
Total places: 5 Registered: 1
12:00
Gym ABC (12:00 - 13:00) Oskars Štāls Gym
Gym ABC (12:00 - 13:00) Oskars Štāls Gym  
Total places: 5 Registered: 0
GRIP (12:20 - 13:20) Evita Tomanoviča Aerobika 1
GRIP (12:20 - 13:20) Evita Tomanoviča Aerobika 1  
Total places: 45 Registered: 6
MyBeat (12:00 - 12:45) Laura Timoško Aerobika 1
MyBeat (12:00 - 12:45) Laura Timoško Aerobika 1  
Total places: 45 Registered: 1
AIZVIETOSANA! Interval Training (12:30 - 13:30) Alīna Silicka Aerobika 1
AIZVIETOSANA! Interval Training (12:30 - 13:30) Alīna Silicka Aerobika 1  
Total places: 45 Registered: 3
Zumba (12:00 - 13:00) Zinaida Seriševa Aerobika 1
Zumba (12:00 - 13:00) Zinaida Seriševa Aerobika 1  
Total places: 45 Registered: 0
MyFit abs (12:30 - 13:00) Judīte Žižkune Aerobika 2
MyFit abs (12:30 - 13:00) Judīte Žižkune Aerobika 2  
Total places: 30 Registered: 1
AIZVIETOSANA! Tabata (12:30 - 13:30) Vera Ivanova Aerobika 1
AIZVIETOSANA! Tabata (12:30 - 13:30) Vera Ivanova Aerobika 1  
Total places: 45 Registered: 2
13:00
Apļa treniņš (13:00 - 14:00) Oskars Štāls Gym
Apļa treniņš (13:00 - 14:00) Oskars Štāls Gym  
Total places: 12 Registered: 6
VERVE (13:30 - 14:30) Evita Tomanoviča Aerobika 2
VERVE (13:30 - 14:30) Evita Tomanoviča Aerobika 2  
Total places: 30 Registered: 2
bodyART (13:00 - 14:00) Laura Timoško Aerobika 2
bodyART (13:00 - 14:00) Laura Timoško Aerobika 2  
Total places: 30 Registered: 3
AIZVIETOSANA! Power, Balance & Stretching (13:30 - 14:30) Alīna Silicka Aerobika 2
AIZVIETOSANA! Power, Balance & Stretching (13:30 - 14:30) Alīna Silicka Aerobika 2  
Total places: 30 Registered: 2
Pilates (13:00 - 14:00) Judīte Žižkune Aerobika 2
Pilates (13:00 - 14:00) Judīte Žižkune Aerobika 2  
Total places: 30 Registered: 1
AIZVIETOSANA! Power, Balance & Stretching (13:30 - 14:30) Vera Ivanova Aerobika 1
AIZVIETOSANA! Power, Balance & Stretching (13:30 - 14:30) Vera Ivanova Aerobika 1  
Total places: 30 Registered: 0
14:00
Pilates (14:00 - 15:00) Anita Rezevska Aerobika 2
Pilates (14:00 - 15:00) Anita Rezevska Aerobika 2  
Total places: 30 Registered: 4
16:00
Gym ABC (16:00 - 17:00) Artūrs Beiša Gym
Gym ABC (16:00 - 17:00) Artūrs Beiša Gym  
Total places: 5 Registered: 0
17:00
Brazilian Butt (17:15 - 18:00) Marta Kešāne Aerobika 1
Brazilian Butt (17:15 - 18:00) Marta Kešāne Aerobika 1  
Total places: 45 Registered: 20
Power, Balance & Stretching (17:30 - 18:30) Alīna Silicka Aerobika 2
Power, Balance & Stretching (17:30 - 18:30) Alīna Silicka Aerobika 2  
Total places: 30 Registered: 9
Functional Training (17:20 - 18:20) Kristaps Ence Aerobika 1
Functional Training (17:20 - 18:20) Kristaps Ence Aerobika 1  
Total places: 45 Registered: 4
Apļa treniņš (17:00 - 18:00) Artūrs Beiša Gym
Apļa treniņš (17:00 - 18:00) Artūrs Beiša Gym  
Total places: 12 Registered: 3
Shadowboxer Performance (17:30 - 18:30) Alīna Silicka Aerobika 1
Shadowboxer Performance (17:30 - 18:30) Alīna Silicka Aerobika 1  
Total places: 20 Registered: 2
deepWORK (17:45 - 18:45) Anita Rezevska Aerobika 2
deepWORK (17:45 - 18:45) Anita Rezevska Aerobika 2  
Total places: 30 Registered: 2
ROCK'N'CORE (17:20 - 18:20) Marta Kešāne Aerobika 1
ROCK'N'CORE (17:20 - 18:20) Marta Kešāne Aerobika 1  
Total places: 45 Registered: 4
MyFit abs (17:50 - 18:20) Laura Timoško Aerobika 2
MyFit abs (17:50 - 18:20) Laura Timoško Aerobika 2  
Total places: 30 Registered: 1
AIZVIETOSANA! Zumba (17:00 - 18:00) Olga Vladimirova Aerobika 1
AIZVIETOSANA! Zumba (17:00 - 18:00) Olga Vladimirova Aerobika 1  
Total places: 45 Registered: 2
18:00
MyFit abs (18:00 - 18:30) Marta Kešāne Aerobika 1
MyFit abs (18:00 - 18:30) Marta Kešāne Aerobika 1  
Total places: 40 Registered: 3
Functional Training (18:30 - 19:30) Marta Kešāne Aerobika 1
Functional Training (18:30 - 19:30) Marta Kešāne Aerobika 1  
Total places: 45 Registered: 40
Interval Training (18:30 - 19:30) Tatjana Novojevska Aerobika 1
Interval Training (18:30 - 19:30) Tatjana Novojevska Aerobika 1  
Total places: 45 Registered: 16
Power, Balance & Stretching (18:30 - 19:30) Kristaps Škuts Aerobika 2
Power, Balance & Stretching (18:30 - 19:30) Kristaps Škuts Aerobika 2  
Total places: 30 Registered: 2
Brazilian Butt (18:30 - 19:15) Marta Kešāne Aerobika 1
Brazilian Butt (18:30 - 19:15) Marta Kešāne Aerobika 1  
Total places: 45 Registered: 43
bodyART (18:45 - 19:45) Anita Rezevska Aerobika 2
bodyART (18:45 - 19:45) Anita Rezevska Aerobika 2  
Total places: 30 Registered: 5
GRIP (18:20 - 19:20) Marta Kešāne Aerobika 1
GRIP (18:20 - 19:20) Marta Kešāne Aerobika 1  
Total places: 45 Registered: 18
MyBeat (18:20 - 19:05) Laura Timoško Aerobika 2
MyBeat (18:20 - 19:05) Laura Timoško Aerobika 2  
Total places: 30 Registered: 1
MyFit abs (18:00 - 18:30) Viktorija Plivča Aerobika 2
MyFit abs (18:00 - 18:30) Viktorija Plivča Aerobika 2  
Total places: 30 Registered: 0
Pilates (18:30 - 19:30) Viktorija Plivča Aerobika 2
Pilates (18:30 - 19:30) Viktorija Plivča Aerobika 2  
Total places: 30 Registered: 12
The Groove (18:30 - 20:00) Aerobika 1
The Groove (18:30 - 20:00) Aerobika 1  
Total places: 40 Registered: 28
19:00
VERVE (19:30 - 20:30) Marta Kešāne Aerobika 2
VERVE (19:30 - 20:30) Marta Kešāne Aerobika 2  
Total places: 30 Registered: 8
AIZVIETOSANA! Zumba (19:30 - 20:30) Iveta Pumpura Aerobika 1
AIZVIETOSANA! Zumba (19:30 - 20:30) Iveta Pumpura Aerobika 1  
Total places: 45 Registered: 4
Body Toning (19:30 - 20:30) Kristaps Škuts Aerobika 1
Body Toning (19:30 - 20:30) Kristaps Škuts Aerobika 1  
Total places: 45 Registered: 6
Fitness Yoga (19:45 - 20:45) Tatjana Novojevska Aerobika 2
Fitness Yoga (19:45 - 20:45) Tatjana Novojevska Aerobika 2  
Total places: 30 Registered: 0
BOSU (19:15 - 20:15) Marta Kešāne Aerobika 1
BOSU (19:15 - 20:15) Marta Kešāne Aerobika 1  
Total places: 45 Registered: 4
Power, Balance & Stretching (19:20 - 20:20) Anna Vasiļjeva Aerobika 2
Power, Balance & Stretching (19:20 - 20:20) Anna Vasiļjeva Aerobika 2  
Total places: 30 Registered: 3

Close

MyFitness newsletter

Join our newsletter and be always informed about our latest trainings, club news and offers!


Please review our privacy notice.

Close

Forgot your password?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?