MyFitness

Laiks Pirmdiena 15.10.2018 Otrdiena 16.10.2018 Trešdiena 17.10.2018 Ceturtdiena 18.10.2018 Piektdiena 19.10.2018 Sestdiena 20.10.2018 Svētdiena 21.10.2018
06:00
Functional Training (06:45 - 07:45) Aleksejs Ērglis Aerobic Hall
Functional Training (06:45 - 07:45) Aleksejs Ērglis Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 3
GRIP (06:45 - 07:45) Aleksejs Ērglis Aerobic Hall
GRIP (06:45 - 07:45) Aleksejs Ērglis Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 4
07:00
Nike Training Club (07:15 - 08:15) Evita Tomanoviča Aerobic Hall
Nike Training Club (07:15 - 08:15) Evita Tomanoviča Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 3
08:00
Jiu Jitsu (private) (08:00 - 09:00) Martial arts Hall
Jiu Jitsu (private) (08:00 - 09:00) Martial arts Hall  
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0
Jiu Jitsu (private) (08:00 - 09:00) Martial arts Hall
Jiu Jitsu (private) (08:00 - 09:00) Martial arts Hall  
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0
Gym ABC (08:00 - 09:00) Rolands Siliņš Gym
Gym ABC (08:00 - 09:00) Rolands Siliņš Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
Jiu Jitsu (private) (08:00 - 09:00) Martial arts Hall
Jiu Jitsu (private) (08:00 - 09:00) Martial arts Hall  
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0
ROCK'N'CORE (08:30 - 09:30) Tatjana Novojevska Aerobic Hall
ROCK'N'CORE (08:30 - 09:30) Tatjana Novojevska Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 3
09:00
Interval Training (09:00 - 10:00) Evita Tomanoviča Aerobic Hall
Interval Training (09:00 - 10:00) Evita Tomanoviča Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 2
Pilates (09:00 - 10:00) Jevgēnija Špigele Aerobic Hall
Pilates (09:00 - 10:00) Jevgēnija Špigele Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 3
GRIP (09:00 - 10:00) Evita Tomanoviča Aerobic Hall
GRIP (09:00 - 10:00) Evita Tomanoviča Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 2
Pilates (09:00 - 10:00) Jevgēnija Špigele Aerobic Hall
Pilates (09:00 - 10:00) Jevgēnija Špigele Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 3
Fitness Yoga (09:30 - 10:30) Madara Ludriksone Aerobic Hall
Fitness Yoga (09:30 - 10:30) Madara Ludriksone Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 11
10:00
Interval Training (10:30 - 11:30) Madara Ludriksone Aerobic Hall
Interval Training (10:30 - 11:30) Madara Ludriksone Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 1
12:00
Pilates (12:00 - 13:00) Judīte Žižkune Aerobic Hall
Pilates (12:00 - 13:00) Judīte Žižkune Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 1
13:00
Gym ABC (13:00 - 14:00) Rolands Siliņš Gym
Gym ABC (13:00 - 14:00) Rolands Siliņš Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
Gym ABC (13:00 - 14:00) Rolands Siliņš Gym
Gym ABC (13:00 - 14:00) Rolands Siliņš Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
17:00
Apla trenins (17:00 - 18:00) Lāsma Pelše Training Tower
Apla trenins (17:00 - 18:00) Lāsma Pelše Training Tower  
Vietu skaits: 11 Reģistrētie cilvēki: 5
GRIP (17:40 - 18:40) Tatjana Novojevska Aerobic Hall
GRIP (17:40 - 18:40) Tatjana Novojevska Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 7
Gym ABC (17:00 - 18:00) Lāsma Pelše Gym
Gym ABC (17:00 - 18:00) Lāsma Pelše Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
AIZVIETOSANA! Pilates (17:00 - 18:00) Kristīne Volosņikova Aerobic Hall
AIZVIETOSANA! Pilates (17:00 - 18:00) Kristīne Volosņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 2
Apla trenins (17:00 - 18:00) Lāsma Pelše Training Tower
Apla trenins (17:00 - 18:00) Lāsma Pelše Training Tower  
Vietu skaits: 11 Reģistrētie cilvēki: 1
Brazilian Butt (17:45 - 18:30) Evita Tomanoviča Aerobic Hall
Brazilian Butt (17:45 - 18:30) Evita Tomanoviča Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 6
AIZVIETOSANA! Pilates (17:00 - 18:00) Aleksandra Brigadere Aerobic Hall
AIZVIETOSANA! Pilates (17:00 - 18:00) Aleksandra Brigadere Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 3
18:00
Nike Training Club (18:40 - 19:40) Kristaps Ence Aerobic Hall
Nike Training Club (18:40 - 19:40) Kristaps Ence Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 11
AIZVIETOSANA! Pilates (18:00 - 19:00) Kristīne Volosņikova Martial arts Hall
AIZVIETOSANA! Pilates (18:00 - 19:00) Kristīne Volosņikova Martial arts Hall  
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 15
AIZVIETOSANA! Interval Training (18:10 - 19:10) Sandija Freimane Aerobic Hall
AIZVIETOSANA! Interval Training (18:10 - 19:10) Sandija Freimane Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 6
Jiu Jitsu (private) (18:30 - 20:00) Martial arts Hall
Jiu Jitsu (private) (18:30 - 20:00) Martial arts Hall  
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0
VERVE (18:45 - 19:45) Evita Tomanoviča Aerobic Hall
VERVE (18:45 - 19:45) Evita Tomanoviča Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 9
AIZVIETOSANA! Pilates (18:00 - 19:00) Aleksandra Brigadere Martial arts Hall
AIZVIETOSANA! Pilates (18:00 - 19:00) Aleksandra Brigadere Martial arts Hall  
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 14
AIZVIETOSANA! Interval Training (18:10 - 19:10) Tatjana Novojevska Aerobic Hall
AIZVIETOSANA! Interval Training (18:10 - 19:10) Tatjana Novojevska Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 2
AIZVIETOSANA! Step (18:00 - 19:00) Kristīne Volosņikova Aerobic Hall
AIZVIETOSANA! Step (18:00 - 19:00) Kristīne Volosņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 5
Jiu Jitsu (private) (18:30 - 20:00) Martial arts Hall
Jiu Jitsu (private) (18:30 - 20:00) Martial arts Hall  
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0
Zumba (18:00 - 19:00) Ilona Ovlaščenko Aerobic Hall
Zumba (18:00 - 19:00) Ilona Ovlaščenko Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 0
19:00
Power Balance & Stretching (19:40 - 20:40) Anna Vasiļjeva Aerobic Hall
Power Balance & Stretching (19:40 - 20:40) Anna Vasiļjeva Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 8
Jiu Jitsu (private) (19:00 - 20:30) Martial arts Hall
Jiu Jitsu (private) (19:00 - 20:30) Martial arts Hall  
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0
AIZVIETOSANA! Functional Training (19:10 - 20:10) Sandija Freimane Aerobic Hall
AIZVIETOSANA! Functional Training (19:10 - 20:10) Sandija Freimane Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 3
AIZVIETOSANA! Nike Training Club (19:45 - 20:45) Kristaps Ence Aerobic Hall
AIZVIETOSANA! Nike Training Club (19:45 - 20:45) Kristaps Ence Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 3
Jiu Jitsu (private) (19:00 - 20:30) Martial arts Hall
Jiu Jitsu (private) (19:00 - 20:30) Martial arts Hall  
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0
GRIP (19:10 - 20:10) Tatjana Novojevska Aerobic Hall
GRIP (19:10 - 20:10) Tatjana Novojevska Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 2
AIZVIETOSANA! Power, Balance & Stretching (19:00 - 20:00) Kristīne Volosņikova Aerobic Hall
AIZVIETOSANA! Power, Balance & Stretching (19:00 - 20:00) Kristīne Volosņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 7
VERVE (19:00 - 20:00) Ilona Ovlaščenko Aerobic Hall
VERVE (19:00 - 20:00) Ilona Ovlaščenko Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 0
20:00
POI (20:45 - 21:45) Aerobic Hall
POI (20:45 - 21:45) Aerobic Hall  
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 0
Zumba (20:10 - 21:10) Iveta Pumpura Aerobic Hall
Zumba (20:10 - 21:10) Iveta Pumpura Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 13
AIZVIETOSANA! MyFit abs (20:45 - 21:15) Kristaps Ence Aerobic Hall
AIZVIETOSANA! MyFit abs (20:45 - 21:15) Kristaps Ence Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 0
Zumba (20:10 - 21:10) Iveta Pumpura Aerobic Hall
Zumba (20:10 - 21:10) Iveta Pumpura Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 12

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?