MyFitness

Laiks Pirmdiena 20.11.2017 Otrdiena 21.11.2017 Trešdiena 22.11.2017 Ceturtdiena 23.11.2017 Piektdiena 24.11.2017 Sestdiena 25.11.2017 Svētdiena 26.11.2017
07:00
NTC (07:00 - 08:00) Evita Tomanoviča Aerobic Hall
NTC (07:00 - 08:00) Evita Tomanoviča Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 7
08:00
bodyART Strenght (08:00 - 09:00) Anita Rezevska Aerobic Hall
bodyART Strenght (08:00 - 09:00) Anita Rezevska Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 9
Jiu Jitsu (private) (08:00 - 09:00) Martial arts Hall
Jiu Jitsu (private) (08:00 - 09:00) Martial arts Hall  
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0
GRIP (laiks mainits tikai 22.11) (08:30 - 09:30) Evita Tomanoviča Aerobic Hall
GRIP (laiks mainits tikai 22.11) (08:30 - 09:30) Evita Tomanoviča Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 2
ATCELTA! deepWORK+ bodyART (08:00 - 09:00) Anita Rezevska Aerobic Hall
ATCELTA! deepWORK+ bodyART (08:00 - 09:00) Anita Rezevska Aerobic Hall  
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0
Jiu Jitsu (private) (08:00 - 09:00) Martial arts Hall
Jiu Jitsu (private) (08:00 - 09:00) Martial arts Hall  
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0
09:00
Interval Training (09:15 - 10:15) Evita Tomanoviča Aerobic Hall
Interval Training (09:15 - 10:15) Evita Tomanoviča Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 9
Pilates (09:00 - 10:00) Jevgēnija Špigele Aerobic Hall
Pilates (09:00 - 10:00) Jevgēnija Špigele Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 4
Pilates (09:00 - 10:00) Jevgēnija Špigele Aerobic Hall
Pilates (09:00 - 10:00) Jevgēnija Špigele Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 3
Rock'N'Core (09:00 - 10:00) Tatjana Novojevska Aerobic Hall
Rock'N'Core (09:00 - 10:00) Tatjana Novojevska Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 4
Fitness Yoga (09:30 - 10:30) Madara Ludriksone Aerobic Hall
Fitness Yoga (09:30 - 10:30) Madara Ludriksone Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 10
10:00
Gym ABC (10:00 - 11:00) Edvīns Bušs Gym
Gym ABC (10:00 - 11:00) Edvīns Bušs Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 1
Interval Training (10:30 - 11:30) Madara Ludriksone Aerobic Hall
Interval Training (10:30 - 11:30) Madara Ludriksone Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 10
GRIP (10:00 - 11:00) Evita Tomanoviča Aerobic Hall
GRIP (10:00 - 11:00) Evita Tomanoviča Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 16
11:00
Gym ABC (11:00 - 12:00) Edvīns Bušs Gym
Gym ABC (11:00 - 12:00) Edvīns Bušs Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
12:00
AIZVIETOSANA! NTC (12:00 - 13:00) Daiga Otomere Aerobic Hall
AIZVIETOSANA! NTC (12:00 - 13:00) Daiga Otomere Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 7
Pilates (12:00 - 13:00) Judīte Žižkune Aerobic Hall
Pilates (12:00 - 13:00) Judīte Žižkune Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 6
17:00
GRIP (17:40 - 18:40) Tatjana Novojevska Aerobic Hall
GRIP (17:40 - 18:40) Tatjana Novojevska Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 12
Pilates (17:00 - 18:00) Daiga Otomere Martial arts Hall
Pilates (17:00 - 18:00) Daiga Otomere Martial arts Hall  
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 9
Brazilian Butt (17:45 - 18:45) Agrita Rūsiņa Aerobic Hall
Brazilian Butt (17:45 - 18:45) Agrita Rūsiņa Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 24
Pilates (17:00 - 18:00) Daiga Otomere Martial arts Hall
Pilates (17:00 - 18:00) Daiga Otomere Martial arts Hall  
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 13
Gym ABC (17:00 - 18:00) Edvīns Bušs Gym
Gym ABC (17:00 - 18:00) Edvīns Bušs Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
18:00
Gym ABC (18:00 - 19:00) Edvīns Bušs Gym
Gym ABC (18:00 - 19:00) Edvīns Bušs Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
Apla trenins (18:00 - 19:00) Lāsma Pelše Training Tower
Apla trenins (18:00 - 19:00) Lāsma Pelše Training Tower  
Vietu skaits: 11 Reģistrētie cilvēki: 10
Pilates (18:00 - 19:00) Daiga Otomere Martial arts Hall
Pilates (18:00 - 19:00) Daiga Otomere Martial arts Hall  
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 16
Gym ABC (18:00 - 19:00) Lāsma Pelše Gym
Gym ABC (18:00 - 19:00) Lāsma Pelše Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
FITBO (18:10 - 19:10) Alīna Silicka Aerobic Hall
FITBO (18:10 - 19:10) Alīna Silicka Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 23
Gym ABC (18:30 - 19:30) Edvīns Bušs Gym
Gym ABC (18:30 - 19:30) Edvīns Bušs Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
Jiu Jitsu (private) (18:30 - 20:00) Martial arts Hall
Jiu Jitsu (private) (18:30 - 20:00) Martial arts Hall  
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0
VERVE (18:45 - 19:45) Kristaps Ence Aerobic Hall
VERVE (18:45 - 19:45) Kristaps Ence Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 19
Pilates (18:00 - 19:00) Daiga Otomere Martial arts Hall
Pilates (18:00 - 19:00) Daiga Otomere Martial arts Hall  
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 16
FITBO (18:10 - 19:10) Alīna Silicka Aerobic Hall
FITBO (18:10 - 19:10) Alīna Silicka Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 14
Step&Body (18:00 - 19:00) Daiga Otomere Aerobic Hall
Step&Body (18:00 - 19:00) Daiga Otomere Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 20
Jiu Jitsu (private) (18:30 - 20:00) Martial arts Hall
Jiu Jitsu (private) (18:30 - 20:00) Martial arts Hall  
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0
Latino (18:00 - 19:00) Justīne Apine Aerobic Hall
Latino (18:00 - 19:00) Justīne Apine Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 5
19:00
Jiu Jitsu (private) (19:00 - 20:30) Martial arts Hall
Jiu Jitsu (private) (19:00 - 20:30) Martial arts Hall  
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0
MyBeat 45 (19:10 - 19:55) Alīna Silicka Aerobic Hall
MyBeat 45 (19:10 - 19:55) Alīna Silicka Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 16
Apla trenins (19:00 - 20:00) Lāsma Pelše Training Tower
Apla trenins (19:00 - 20:00) Lāsma Pelše Training Tower  
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 8
NTC (19:45 - 20:45) Daiga Otomere Aerobic Hall
NTC (19:45 - 20:45) Daiga Otomere Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 9
Jiu Jitsu (private) (19:00 - 20:30) Martial arts Hall
Jiu Jitsu (private) (19:00 - 20:30) Martial arts Hall  
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0
GRIP (19:10 - 20:10) Tatjana Novojevska Aerobic Hall
GRIP (19:10 - 20:10) Tatjana Novojevska Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 10
Power Balance&Stretching (19:00 - 20:00) Daiga Otomere Aerobic Hall
Power Balance&Stretching (19:00 - 20:00) Daiga Otomere Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 16
AIZVIETOSANA! VERVE (19:00 - 20:00) Tatjana Novojevska Aerobic Hall
AIZVIETOSANA! VERVE (19:00 - 20:00) Tatjana Novojevska Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 5
20:00
Zumba (20:10 - 21:10) Iveta Pumpura Aerobic Hall
Zumba (20:10 - 21:10) Iveta Pumpura Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 15
MyFit abs 30 (20:45 - 21:15) Daiga Otomere Aerobic Hall
MyFit abs 30 (20:45 - 21:15) Daiga Otomere Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 14
Zumba (20:10 - 21:10) Iveta Pumpura Aerobic Hall
Zumba (20:10 - 21:10) Iveta Pumpura Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 24

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?