MyFitness

Laiks Pirmdiena 16.07.2018 Otrdiena 17.07.2018 Trešdiena 18.07.2018 Ceturtdiena 19.07.2018 Piektdiena 20.07.2018 Sestdiena 21.07.2018 Svētdiena 22.07.2018
07:00
Interval Training+TRX (07:30 - 08:30) Marta Kešāne Aerobic Hall
Interval Training+TRX (07:30 - 08:30) Marta Kešāne Aerobic Hall  
Vietu skaits: 17 Reģistrētie cilvēki: 8
NTC Endurance (07:30 - 08:30) Madara Treimane Aerobic Hall
NTC Endurance (07:30 - 08:30) Madara Treimane Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 4
Total Body Workout (07:30 - 08:30) Marta Kešāne Aerobic Hall
Total Body Workout (07:30 - 08:30) Marta Kešāne Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 7
bodyART (07:30 - 08:30) Madara Treimane Aerobic Hall
bodyART (07:30 - 08:30) Madara Treimane Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 2
Brazilian Butt (07:30 - 08:30) Marta Kešāne Aerobic Hall
Brazilian Butt (07:30 - 08:30) Marta Kešāne Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 6
09:00
Functional Training (09:00 - 10:00) Irina Troščenkova Aerobic Hall
Functional Training (09:00 - 10:00) Irina Troščenkova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 4
Fitness Yoga (09:00 - 10:00) Elita Einika Aerobic Hall
Fitness Yoga (09:00 - 10:00) Elita Einika Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 4
Apla trenins (09:00 - 10:00) Madara Treimane Training Tower
Apla trenins (09:00 - 10:00) Madara Treimane Training Tower  
Vietu skaits: 8 Reģistrētie cilvēki: 4
ABL (09:00 - 10:00) Irina Troščenkova Aerobic Hall
ABL (09:00 - 10:00) Irina Troščenkova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 4
Fitness Yoga (09:00 - 10:00) Elita Einika Aerobic Hall
Fitness Yoga (09:00 - 10:00) Elita Einika Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 2
Apla trenins (09:00 - 10:00) Madara Treimane Training Tower
Apla trenins (09:00 - 10:00) Madara Treimane Training Tower  
Vietu skaits: 8 Reģistrētie cilvēki: 5
Interval Training (09:00 - 10:00) Irina Troščenkova Aerobic Hall
Interval Training (09:00 - 10:00) Irina Troščenkova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 3
TRX (09:45 - 10:45) Kristaps Škuts Aerobic Hall
TRX (09:45 - 10:45) Kristaps Škuts Aerobic Hall  
Vietu skaits: 17 Reģistrētie cilvēki: 7
bodyART (09:15 - 10:15) Kristīne Volosņikova Aerobic Hall
bodyART (09:15 - 10:15) Kristīne Volosņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 1
10:00
TRX (10:00 - 11:00) Madara Treimane Aerobic Hall
TRX (10:00 - 11:00) Madara Treimane Aerobic Hall  
Vietu skaits: 17 Reģistrētie cilvēki: 2
Gym ABC (10:00 - 11:00) Aleksis Timofejevs Gym
Gym ABC (10:00 - 11:00) Aleksis Timofejevs Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
GRIP (10:15 - 11:15) Kristīne Volosņikova Aerobic Hall
GRIP (10:15 - 11:15) Kristīne Volosņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 2
11:00
Rock N Core (11:00 - 12:00) Marta Kešāne Aerobic Hall
Rock N Core (11:00 - 12:00) Marta Kešāne Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 0
Apļa treniņš (11:00 - 12:00) Artis Bebris Training Tower
Apļa treniņš (11:00 - 12:00) Artis Bebris Training Tower  
Vietu skaits: 8 Reģistrētie cilvēki: 4
TRX (11:00 - 12:00) Marta Kešāne Aerobic Hall
TRX (11:00 - 12:00) Marta Kešāne Aerobic Hall  
Vietu skaits: 17 Reģistrētie cilvēki: 13
VERVE (11:00 - 12:00) Marta Kešāne Aerobic Hall
VERVE (11:00 - 12:00) Marta Kešāne Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 1
Fitness Yoga (11:00 - 12:00) Elita Einika Aerobic Hall
Fitness Yoga (11:00 - 12:00) Elita Einika Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 4
Apla treninš (11:00 - 12:00) Aleksis Timofejevs Training Tower
Apla treninš (11:00 - 12:00) Aleksis Timofejevs Training Tower  
Vietu skaits: 8 Reģistrētie cilvēki: 1
JAUNUMS! Latino (11:30 - 12:30) Marta Kalēja Aerobic Hall
JAUNUMS! Latino (11:30 - 12:30) Marta Kalēja Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 12
12:00
TRX (12:00 - 13:00) Marta Kešāne Aerobic Hall
TRX (12:00 - 13:00) Marta Kešāne Aerobic Hall  
Vietu skaits: 17 Reģistrētie cilvēki: 10
Gym ABC (12:00 - 13:00) Artis Bebris Gym
Gym ABC (12:00 - 13:00) Artis Bebris Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
Interval Training (12:00 - 13:00) Irina Troščenkova Aerobic Hall
Interval Training (12:00 - 13:00) Irina Troščenkova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 1
GRIP (12:00 - 13:00) Marta Kešāne Aerobic Hall
GRIP (12:00 - 13:00) Marta Kešāne Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 6
ABL (12:00 - 13:00) Irina Troščenkova Aerobic Hall
ABL (12:00 - 13:00) Irina Troščenkova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 3
TRX (12:00 - 13:00) Marta Kešāne Aerobic Hall
TRX (12:00 - 13:00) Marta Kešāne Aerobic Hall  
Vietu skaits: 17 Reģistrētie cilvēki: 12
13:00
MyFit abs 30 (13:00 - 13:30) Irina Troščenkova Aerobic Hall
MyFit abs 30 (13:00 - 13:30) Irina Troščenkova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 2
MyFit abs (13:00 - 13:30) Irina Troščenkova Aerobic Hall
MyFit abs (13:00 - 13:30) Irina Troščenkova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 0
17:00
MyBeat 45 (17:30 - 18:15) Gunta Pīķe Aerobic Hall
MyBeat 45 (17:30 - 18:15) Gunta Pīķe Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 8
BAX (17:20 - 18:20) Ivans Šapošņikovs Aerobic Hall
BAX (17:20 - 18:20) Ivans Šapošņikovs Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 4
ABL (17:20 - 18:20) Gunta Pīķe Aerobic Hall
ABL (17:20 - 18:20) Gunta Pīķe Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 6
Zumba (17:20 - 18:20) Zinaida Seriševa Aerobic Hall
Zumba (17:20 - 18:20) Zinaida Seriševa Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 1
GRIP (17:40 - 18:40) Ivans Šapošņikovs Aerobic Hall
GRIP (17:40 - 18:40) Ivans Šapošņikovs Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 9
TRX (17:30 - 18:30) Ivans Šapošņikovs Aerobic Hall
TRX (17:30 - 18:30) Ivans Šapošņikovs Aerobic Hall  
Vietu skaits: 17 Reģistrētie cilvēki: 6
18:00
Get Fit (18:20 - 19:20) Gunta Pīķe Aerobic Hall
Get Fit (18:20 - 19:20) Gunta Pīķe Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 11
AIZVIETOSANA! Apla trenins (18:20 - 19:20) Artis Bebris Teracce
AIZVIETOSANA! Apla trenins (18:20 - 19:20) Artis Bebris Teracce  
Vietu skaits: 8 Reģistrētie cilvēki: 6
Gym ABC (18:00 - 19:00) Artis Bebris Gym
Gym ABC (18:00 - 19:00) Artis Bebris Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
Pilates (18:20 - 19:20) Ivans Šapošņikovs Aerobic Hall
Pilates (18:20 - 19:20) Ivans Šapošņikovs Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 9
Apla trenins (18:20 - 19:20) Jūlija Ratobiļska Training Tower
Apla trenins (18:20 - 19:20) Jūlija Ratobiļska Training Tower  
Vietu skaits: 8 Reģistrētie cilvēki: 11
MyBeat 45 (18:20 - 19:05) Gunta Pīķe Aerobic Hall
MyBeat 45 (18:20 - 19:05) Gunta Pīķe Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 7
Outdoor Apla trenins (18:20 - 19:20) Ieva Kozinda Training Tower
Outdoor Apla trenins (18:20 - 19:20) Ieva Kozinda Training Tower  
Vietu skaits: 8 Reģistrētie cilvēki: 9
TBW (18:20 - 19:20) Jūlija Ratobiļska Aerobic Hall
TBW (18:20 - 19:20) Jūlija Ratobiļska Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 10
Pilates (18:45 - 19:45) Ivans Šapošņikovs Aerobic Hall
Pilates (18:45 - 19:45) Ivans Šapošņikovs Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 8
BAX (18:30 - 19:30) Ivans Šapošņikovs Aerobic Hall
BAX (18:30 - 19:30) Ivans Šapošņikovs Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 0
19:00
Fitness Yoga (19:20 - 20:20) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
Fitness Yoga (19:20 - 20:20) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 14
GRIP (19:20 - 20:20) Jūlija Ratobiļska Aerobic Hall
GRIP (19:20 - 20:20) Jūlija Ratobiļska Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 8
Fitness Yoga (19:10 - 20:10) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
Fitness Yoga (19:10 - 20:10) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 10
Step&Body (19:20 - 20:20) Jūlija Ratobiļska Aerobic Hall
Step&Body (19:20 - 20:20) Jūlija Ratobiļska Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 4
Apla trenins (19:20 - 20:20) Madara Treimane Training Tower
Apla trenins (19:20 - 20:20) Madara Treimane Training Tower  
Vietu skaits: 8 Reģistrētie cilvēki: 6
Pilates (19:30 - 20:30) Ivans Šapošņikovs Aerobic Hall
Pilates (19:30 - 20:30) Ivans Šapošņikovs Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 1
20:00
TRX (20:20 - 21:20) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
TRX (20:20 - 21:20) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 17 Reģistrētie cilvēki: 3
TRX (20:20 - 21:20) Niks Rubezis Aerobic Hall
TRX (20:20 - 21:20) Niks Rubezis Aerobic Hall  
Vietu skaits: 17 Reģistrētie cilvēki: 6
TRX (20:10 - 21:10) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
TRX (20:10 - 21:10) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 17 Reģistrētie cilvēki: 2
TRX (20:20 - 21:20) Madara Treimane Aerobic Hall
TRX (20:20 - 21:20) Madara Treimane Aerobic Hall  
Vietu skaits: 17 Reģistrētie cilvēki: 3

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?