MyFitness

Laiks Pirmdiena 15.10.2018 Otrdiena 16.10.2018 Trešdiena 17.10.2018 Ceturtdiena 18.10.2018 Piektdiena 19.10.2018 Sestdiena 20.10.2018 Svētdiena 21.10.2018
07:00
Interval Training + TRX (07:30 - 08:30) Marta Kešāne Aerobic Hall
Interval Training + TRX (07:30 - 08:30) Marta Kešāne Aerobic Hall  
Vietu skaits: 17 Reģistrētie cilvēki: 7
Nike Training Club (07:30 - 08:30) Madara Treimane Aerobic Hall
Nike Training Club (07:30 - 08:30) Madara Treimane Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 2
Body Toning (07:30 - 08:30) Marta Kešāne Aerobic Hall
Body Toning (07:30 - 08:30) Marta Kešāne Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 5
bodyART (07:30 - 08:30) Madara Treimane Aerobic Hall
bodyART (07:30 - 08:30) Madara Treimane Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 2
Brazillian Butt (07:30 - 08:15) Marta Kešāne Aerobic Hall
Brazillian Butt (07:30 - 08:15) Marta Kešāne Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 7
09:00
AIZVIETOSANA! Functional Training (09:00 - 10:00) Jūlija Pavlovska Aerobic Hall
AIZVIETOSANA! Functional Training (09:00 - 10:00) Jūlija Pavlovska Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 6
Apla trenins (09:00 - 10:00) Madara Treimane Training Tower
Apla trenins (09:00 - 10:00) Madara Treimane Training Tower  
Vietu skaits: 8 Reģistrētie cilvēki: 8
Fitness Yoga (09:00 - 10:00) Elita Einika Aerobic Hall
Fitness Yoga (09:00 - 10:00) Elita Einika Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 5
AIZVIETOSANA! Abs, back & legs + stretching (09:00 - 10:00) Jūlija Pavlovska Aerobic Hall
AIZVIETOSANA! Abs, back & legs + stretching (09:00 - 10:00) Jūlija Pavlovska Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 3
Apla trenins (09:00 - 10:00) Madara Treimane Training Tower
Apla trenins (09:00 - 10:00) Madara Treimane Training Tower  
Vietu skaits: 8 Reģistrētie cilvēki: 6
Fitness Yoga (09:00 - 10:00) Elita Einika Aerobic Hall
Fitness Yoga (09:00 - 10:00) Elita Einika Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 4
AIZVIETOSANA! Interval Training (09:00 - 10:00) Jūlija Pavlovska Aerobic Hall
AIZVIETOSANA! Interval Training (09:00 - 10:00) Jūlija Pavlovska Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 0
TRX (09:45 - 10:45) Kristaps Škuts Aerobic Hall
TRX (09:45 - 10:45) Kristaps Škuts Aerobic Hall  
Vietu skaits: 17 Reģistrētie cilvēki: 16
bodyART (09:15 - 10:15) Kristīne Volosņikova Aerobic Hall
bodyART (09:15 - 10:15) Kristīne Volosņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 1
10:00
TRX (10:00 - 11:00) Madara Treimane Aerobic Hall
TRX (10:00 - 11:00) Madara Treimane Aerobic Hall  
Vietu skaits: 17 Reģistrētie cilvēki: 0
Gym ABC (10:00 - 11:00) Aleksis Timofejevs Gym
Gym ABC (10:00 - 11:00) Aleksis Timofejevs Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
GRIP (10:15 - 11:15) Kristīne Volosņikova Aerobic Hall
GRIP (10:15 - 11:15) Kristīne Volosņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 1
11:00
Apļa treniņš (11:00 - 12:00) Artis Bebris Training Tower
Apļa treniņš (11:00 - 12:00) Artis Bebris Training Tower  
Vietu skaits: 8 Reģistrētie cilvēki: 0
Rock N Core (11:00 - 12:00) Marta Kešāne Aerobic Hall
Rock N Core (11:00 - 12:00) Marta Kešāne Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 5
TRX (11:00 - 12:00) Marta Kešāne Aerobic Hall
TRX (11:00 - 12:00) Marta Kešāne Aerobic Hall  
Vietu skaits: 17 Reģistrētie cilvēki: 17
VERVE (11:00 - 12:00) Marta Kešāne Aerobic Hall
VERVE (11:00 - 12:00) Marta Kešāne Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 1
Apla treninš (11:00 - 12:00) Aleksis Timofejevs Training Tower
Apla treninš (11:00 - 12:00) Aleksis Timofejevs Training Tower  
Vietu skaits: 8 Reģistrētie cilvēki: 7
Fitness Yoga (11:00 - 12:00) Elita Einika Aerobic Hall
Fitness Yoga (11:00 - 12:00) Elita Einika Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 7
Latino (11:30 - 12:30) Marta Kalēja - Irbe Aerobic Hall
Latino (11:30 - 12:30) Marta Kalēja - Irbe Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 7
12:00
Gym ABC (12:00 - 13:00) Artis Bebris Gym
Gym ABC (12:00 - 13:00) Artis Bebris Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
TRX (12:00 - 13:00) Marta Kešāne Aerobic Hall
TRX (12:00 - 13:00) Marta Kešāne Aerobic Hall  
Vietu skaits: 17 Reģistrētie cilvēki: 17
AIZVIETOSANA! Interval Training (12:00 - 13:00) Sandija Freimane Aerobic Hall
AIZVIETOSANA! Interval Training (12:00 - 13:00) Sandija Freimane Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 7
GRIP (12:00 - 13:00) Marta Kešāne Aerobic Hall
GRIP (12:00 - 13:00) Marta Kešāne Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 4
AIZVIETOSANA! Abs, Back & Legs + stretching (12:00 - 13:00) Anna Vasiļjeva Aerobic Hall
AIZVIETOSANA! Abs, Back & Legs + stretching (12:00 - 13:00) Anna Vasiļjeva Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 3
TRX (12:00 - 13:00) Marta Kešāne Aerobic Hall
TRX (12:00 - 13:00) Marta Kešāne Aerobic Hall  
Vietu skaits: 17 Reģistrētie cilvēki: 21
13:00
AIZVIETOSANA! MyFit abs (13:00 - 13:30) Sandija Freimane Aerobic Hall
AIZVIETOSANA! MyFit abs (13:00 - 13:30) Sandija Freimane Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 1
AIZVIETOSANA! MyFit abs (13:00 - 13:30) Anna Vasiļjeva Aerobic Hall
AIZVIETOSANA! MyFit abs (13:00 - 13:30) Anna Vasiļjeva Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 0
17:00
MyBeat (17:30 - 18:15) Gunta Pīķe Aerobic Hall
MyBeat (17:30 - 18:15) Gunta Pīķe Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 9
BAX (17:20 - 18:20) Ivans Šapošņikovs Aerobic Hall
BAX (17:20 - 18:20) Ivans Šapošņikovs Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 1
Abs, Back & Legs + Stretching (17:10 - 18:10) Gunta Pīķe Aerobic Hall
Abs, Back & Legs + Stretching (17:10 - 18:10) Gunta Pīķe Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 8
Zumba (17:20 - 18:20) Zinaida Seriševa Aerobic Hall
Zumba (17:20 - 18:20) Zinaida Seriševa Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 1
AIZVIETOSANA! GRIP (17:40 - 18:40) Vineta Burkovska Aerobic Hall
AIZVIETOSANA! GRIP (17:40 - 18:40) Vineta Burkovska Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 11
Gym ABC (17:30 - 18:30) Aleksis Timofejevs Gym
Gym ABC (17:30 - 18:30) Aleksis Timofejevs Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
TRX (17:30 - 18:30) Ivans Šapošņikovs Aerobic Hall
TRX (17:30 - 18:30) Ivans Šapošņikovs Aerobic Hall  
Vietu skaits: 17 Reģistrētie cilvēki: 6
18:00
Apla trenins (18:20 - 19:20) Ieva Ciekure Training Tower
Apla trenins (18:20 - 19:20) Ieva Ciekure Training Tower  
Vietu skaits: 8 Reģistrētie cilvēki: 8
Interval Training (18:20 - 19:20) Gunta Pīķe Aerobic Hall
Interval Training (18:20 - 19:20) Gunta Pīķe Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 18
Gym ABC (18:00 - 19:00) Artis Bebris Gym
Gym ABC (18:00 - 19:00) Artis Bebris Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
Apla trenins (18:20 - 19:20) Jūlija Ratobiļska Training Tower
Apla trenins (18:20 - 19:20) Jūlija Ratobiļska Training Tower  
Vietu skaits: 8 Reģistrētie cilvēki: 10
bodyART (18:20 - 19:20) Ivans Šapošņikovs Aerobic Hall
bodyART (18:20 - 19:20) Ivans Šapošņikovs Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 12
Interval Training (18:10 - 19:10) Gunta Pīķe Aerobic Hall
Interval Training (18:10 - 19:10) Gunta Pīķe Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 10
Apla trenins (18:20 - 19:20) Ieva Ciekure Training Tower
Apla trenins (18:20 - 19:20) Ieva Ciekure Training Tower  
Vietu skaits: 8 Reģistrētie cilvēki: 6
Body Toning (18:20 - 19:20) Jūlija Ratobiļska Aerobic Hall
Body Toning (18:20 - 19:20) Jūlija Ratobiļska Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 20
AIZVIETOSANA! Pilates (18:45 - 19:45) Aleksandra Brigadere Aerobic Hall
AIZVIETOSANA! Pilates (18:45 - 19:45) Aleksandra Brigadere Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 3
Apla treninš (18:30 - 19:30) Aleksis Timofejevs Gym
Apla treninš (18:30 - 19:30) Aleksis Timofejevs Gym  
Vietu skaits: 8 Reģistrētie cilvēki: 1
BAX (18:30 - 19:30) Ivans Šapošņikovs Aerobic Hall
BAX (18:30 - 19:30) Ivans Šapošņikovs Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 1
19:00
Fitness Yoga (19:20 - 20:20) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
Fitness Yoga (19:20 - 20:20) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 18
GRIP (19:20 - 20:20) Jūlija Ratobiļska Aerobic Hall
GRIP (19:20 - 20:20) Jūlija Ratobiļska Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 10
Fitness Yoga (19:10 - 20:10) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
Fitness Yoga (19:10 - 20:10) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 7
Apla trenins (19:20 - 20:20) Madara Treimane Training Tower
Apla trenins (19:20 - 20:20) Madara Treimane Training Tower  
Vietu skaits: 8 Reģistrētie cilvēki: 9
Step (19:20 - 20:20) Jūlija Ratobiļska Aerobic Hall
Step (19:20 - 20:20) Jūlija Ratobiļska Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 3
Pilates (19:30 - 20:30) Ivans Šapošņikovs Aerobic Hall
Pilates (19:30 - 20:30) Ivans Šapošņikovs Aerobic Hall  
Vietu skaits: 25 Reģistrētie cilvēki: 3
20:00
TRX (20:20 - 21:20) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
TRX (20:20 - 21:20) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 17 Reģistrētie cilvēki: 6
TRX (20:20 - 21:20) Niks Rubezis Aerobic Hall
TRX (20:20 - 21:20) Niks Rubezis Aerobic Hall  
Vietu skaits: 17 Reģistrētie cilvēki: 6
TRX (20:10 - 21:10) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
TRX (20:10 - 21:10) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Vietu skaits: 17 Reģistrētie cilvēki: 3
TRX (20:20 - 21:20) Madara Treimane Aerobic Hall
TRX (20:20 - 21:20) Madara Treimane Aerobic Hall  
Vietu skaits: 17 Reģistrētie cilvēki: 2

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?