MyFitness

Nodarbību saraksts
Filters
Klubs
Bolero
Sky & More
Domina
Berga Bazārs
Matīss
Galleria Riga
Imanta
Zolitūde
Barona Centrs
Dzelzava
Alfa
Aleja
Upitis
Treneris
Aleksejs Ērglis
Aleksis Timofejevs
Alens Zeltiņš
Alīna Silicka
Anastasija Domņina
Ance Olte
Anita Rezevska
Arta Zaņuka
Artis Bebris
Baiba Ceļmalniece
Dana Sture
Diāna Strautiņa
Dārta Vinovska
Dāvis Ozoliņš
Dāvis Zaikovskis
Dāvis Ābele
Edgars Gorjačko
Edvīns Bušs
Elita Einika
Elza Zālīte
Evelīna Semenoviča
Gundega Immere
Gunta Pīķe
Ieva Ciekure
Ignats Taraņenko
Igors Siminaitis
Ilona Grigjane
Ilona Ovlaščenko
Ilze Līne
Ilze Matīsa
Inese Liepiņa
Inese Zune
Ineta Miškūna
Inga Velmere
Inārs Ritmanis
Irina Troščenkova
Ivans Šapošņikovs
Iveta Pumpura
Jekaterina Neteča
Jevgēnija Špigele
Jānis Klīve
Jānis Vītols
Jūlija Ezīte
Jūlija Homenko
Jūlija Ratobiļska
Jūlija Vegnere
Karīna Svikle
Kristaps Celms
Kristaps Škuts
Lana Lāce
Laura Beķere- Puisīte
Laura Ivanova
Linda Jakovele
Līga Dziļuma
Līva Tihovska
Madara Druķe
Maryia Voinova
Matīss Rieksts
Mārtiņš Mellakauls
Nataļja Merķe
Nataļja Špikova
Olga Ķerpe
Paula Pūpola
Regīna Beinare
Sandija Freimane
Sandis Savickis
Santa Irbe
Santa Linga
Solvita Ļeļeva
Tatjana Novojevska
Una Pirktiņa
Valentīna Narme
Vents Hugo Liepnieks
Viktorija Plivča
Viktorija Siļventoinena
Zane Krēsliņa
Zinaida Seriševa
Žanna Koževņikova
Treniņa stils
Body&Mind
Cardio
Gym
Strength
Treniņš
Laika josla

6:00

21:00

Pievienot jaunu laika intervālu
NÄITA TULEMUSI
Matīss
Iepriekšējā nedēļa

30 Nedēļa (26.07.2021 - 01.08.2021)

Nākošā nedēļa
Laiks Pirmdiena 26.07.2021 Otrdiena 27.07.2021 Trešdiena 28.07.2021 Ceturtdiena 29.07.2021 Piektdiena 30.07.2021 Sestdiena 31.07.2021 Svētdiena 01.08.2021
07:00
Interval Training (07:00 - 08:00) Dārta Vinovska Aerobika Dzelzava
Interval Training (07:00 - 08:00) Dārta Vinovska Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Interval Training (07:00 - 08:00) Kristaps Celms Aerobic Hall Berga Bazārs
Interval Training (07:00 - 08:00) Kristaps Celms Aerobic Hall Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

TRX (07:00 - 08:00) Kristaps Škuts TRX Zale Bolero
TRX (07:00 - 08:00) Kristaps Škuts TRX Zale Bolero   
 
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Functional Training (07:00 - 08:00) Inārs Ritmanis Aerobikas zāle 1 Matīss
Functional Training (07:00 - 08:00) Inārs Ritmanis Aerobikas zāle 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Yoga (07:15 - 08:15) Tatjana Novojevska Aerobika 2 Aleja
Yoga (07:15 - 08:15) Tatjana Novojevska Aerobika 2 Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

StrongBody (07:30 - 08:30) Dāvis Zaikovskis Functional Upītis
StrongBody (07:30 - 08:30) Dāvis Zaikovskis Functional Upītis   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 1

Treniņa apraksts

Pilates (07:30 - 08:30) Ineta Miškūna Aerobika Alfa
Pilates (07:30 - 08:30) Ineta Miškūna Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

StrongBody (07:30 - 08:30) Matīss Rieksts Gym Alfa
StrongBody (07:30 - 08:30) Matīss Rieksts Gym Alfa   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 2

Treniņa apraksts

TRX (07:30 - 08:30) Ignats Taraņenko Aerobic Hall Domina
TRX (07:30 - 08:30) Ignats Taraņenko Aerobic Hall Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

CrossTraining (07:30 - 08:30) Dāvis Ābele Crosstraining Aleja
CrossTraining (07:30 - 08:30) Dāvis Ābele Crosstraining Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Zumba (07:30 - 08:30) Ilona Ovlaščenko Aerobika Zolitūde
Zumba (07:30 - 08:30) Ilona Ovlaščenko Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 6
Interval Training (07:00 - 08:00) Kristaps Celms Aerobic Hall Bolero
Interval Training (07:00 - 08:00) Kristaps Celms Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

Functional Training (07:00 - 08:00) Tatjana Novojevska Aerobic Hall Berga Bazārs
Functional Training (07:00 - 08:00) Tatjana Novojevska Aerobic Hall Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Body Toning (07:00 - 08:00) Ilona Ovlaščenko Aerobika Zolitūde
Body Toning (07:00 - 08:00) Ilona Ovlaščenko Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Yoga (07:15 - 08:15) Elita Einika Aerobika Alfa
Yoga (07:15 - 08:15) Elita Einika Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (07:15 - 08:15) Jesenija Zatjuļepina Aerobic Hall Sky & More
Power, Balance & Stretching (07:15 - 08:15) Jesenija Zatjuļepina Aerobic Hall Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Nike Training Club Endurance (07:15 - 08:15) Viktorija Plivča Aerobikas zāle 1 Matīss
Nike Training Club Endurance (07:15 - 08:15) Viktorija Plivča Aerobikas zāle 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Interval Training (07:15 - 08:15) Karīna Svikle Aerobika 1 Aleja
Interval Training (07:15 - 08:15) Karīna Svikle Aerobika 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Tabata (07:15 - 08:15) Dārta Vinovska Aerobika 1 Galleria Rīga
Tabata (07:15 - 08:15) Dārta Vinovska Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Tabata (07:30 - 08:30) Ilze Līne Aerobika 1 Imanta
Tabata (07:30 - 08:30) Ilze Līne Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Body Toning (07:00 - 08:00) Karīna Svikle Aerobika Dzelzava
Body Toning (07:00 - 08:00) Karīna Svikle Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Inteval Training (07:00 - 08:00) Kristaps Celms Aerobic Hall Berga Bazārs
Inteval Training (07:00 - 08:00) Kristaps Celms Aerobic Hall Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

TRX (07:00 - 08:00) Kristaps Škuts TRX Zale Bolero
TRX (07:00 - 08:00) Kristaps Škuts TRX Zale Bolero   
 
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Interval Training (07:00 - 08:00) Inārs Ritmanis Aerobikas zāle 1 Matīss
Interval Training (07:00 - 08:00) Inārs Ritmanis Aerobikas zāle 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Functional Training (07:00 - 08:00) Ilze Līne Aerobika 1 Galleria Rīga
Functional Training (07:00 - 08:00) Ilze Līne Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Interval Training (07:15 - 08:15) Dārta Vinovska Aerobikas zāle 1 Upītis
Interval Training (07:15 - 08:15) Dārta Vinovska Aerobikas zāle 1 Upītis   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (07:30 - 08:15) Ineta Miškūna Aerobika Alfa
Brazilian Butt (07:30 - 08:15) Ineta Miškūna Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Tabata (07:30 - 08:30) Jūlija Vegnere Aerobic Hall Domina
Tabata (07:30 - 08:30) Jūlija Vegnere Aerobic Hall Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

StrongBody (07:30 - 08:30) Matīss Rieksts Gym Alfa
StrongBody (07:30 - 08:30) Matīss Rieksts Gym Alfa   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Fatburner (07:30 - 08:30) Ilona Ovlaščenko Aerobika Zolitūde
Fatburner (07:30 - 08:30) Ilona Ovlaščenko Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

StrongBody (07:30 - 08:30) Dāvis Ābele Gym Aleja
StrongBody (07:30 - 08:30) Dāvis Ābele Gym Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Interval Training (07:00 - 08:00) Kristaps Celms Aerobic Hall Bolero
Interval Training (07:00 - 08:00) Kristaps Celms Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 1

Treniņa apraksts

VERVE (07:00 - 08:00) Tatjana Novojevska Aerobic Hall Berga Bazārs
VERVE (07:00 - 08:00) Tatjana Novojevska Aerobic Hall Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 1

Treniņa apraksts

Body Toning (07:00 - 08:00) Ilona Ovlaščenko Aerobika Zolitūde
Body Toning (07:00 - 08:00) Ilona Ovlaščenko Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

Yoga (07:15 - 08:15) Elita Einika Aerobika Alfa
Yoga (07:15 - 08:15) Elita Einika Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (07:15 - 08:15) Jesenija Zatjuļepina Aerobic Hall Sky & More
Power, Balance & Stretching (07:15 - 08:15) Jesenija Zatjuļepina Aerobic Hall Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Nike Training Club Strength (07:15 - 08:15) Karīna Svikle Aerobikas zāle 1 Matīss
Nike Training Club Strength (07:15 - 08:15) Karīna Svikle Aerobikas zāle 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (07:15 - 08:15) Paula Pūpola Aerobika 2 Aleja
Power, Balance & Stretching (07:15 - 08:15) Paula Pūpola Aerobika 2 Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 2

Treniņa apraksts

GRIP (07:15 - 08:15) Dārta Vinovska Aerobika 1 Galleria Rīga
GRIP (07:15 - 08:15) Dārta Vinovska Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

CrossTraining (07:30 - 08:30) Jānis Klīve Crosstraining Aleja
CrossTraining (07:30 - 08:30) Jānis Klīve Crosstraining Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Functional Training (07:30 - 08:30) Ilze Līne Aerobika 1 Imanta
Functional Training (07:30 - 08:30) Ilze Līne Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

StrongBody (07:30 - 08:30) Dāvis Zaikovskis Functional Upītis
StrongBody (07:30 - 08:30) Dāvis Zaikovskis Functional Upītis   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 1

Treniņa apraksts

StrongBody (07:30 - 08:30) Lana Lāce Gym Domina
StrongBody (07:30 - 08:30) Lana Lāce Gym Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Tabata (07:00 - 08:00) Ilze Līne Aerobika 1 Galleria Rīga
Tabata (07:00 - 08:00) Ilze Līne Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

StrongBody (07:00 - 08:00) Inese Zune Gym Matīss
StrongBody (07:00 - 08:00) Inese Zune Gym Matīss   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 1

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (07:00 - 08:00) Anastasija Domņina Aerobika Dzelzava
Power, Balance & Stretching (07:00 - 08:00) Anastasija Domņina Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

TRX (07:00 - 08:00) Kristaps Škuts TRX Zale Bolero
TRX (07:00 - 08:00) Kristaps Škuts TRX Zale Bolero   
 
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (07:15 - 08:15) Dārta Vinovska Aerobikas zāle 1 Upītis
Power, Balance & Stretching (07:15 - 08:15) Dārta Vinovska Aerobikas zāle 1 Upītis   
 
Vietu skaits: 9 Reģistrētie cilvēki: 1

Treniņa apraksts

GRIP (07:15 - 08:15) Edgars Gorjačko Aerobikas zāle 1 Matīss
GRIP (07:15 - 08:15) Edgars Gorjačko Aerobikas zāle 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Functional Training (07:15 - 08:15) Tatjana Novojevska Aerobika 1 Aleja
Functional Training (07:15 - 08:15) Tatjana Novojevska Aerobika 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

CrossTraining (07:30 - 08:30) Jānis Klīve Crosstraining Aleja
CrossTraining (07:30 - 08:30) Jānis Klīve Crosstraining Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

StrongBody (07:30 - 08:30) Linda Jakovele Gym Galleria Rīga
StrongBody (07:30 - 08:30) Linda Jakovele Gym Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Functional Training (07:30 - 08:30) Ineta Miškūna Aerobika Alfa
Functional Training (07:30 - 08:30) Ineta Miškūna Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Yoga (07:30 - 08:30) Jūlija Vegnere Aerobic Hall Domina
Yoga (07:30 - 08:30) Jūlija Vegnere Aerobic Hall Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Stretching (07:30 - 08:30) Ilona Ovlaščenko Aerobika Zolitūde
Stretching (07:30 - 08:30) Ilona Ovlaščenko Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 2

Treniņa apraksts

08:00
StrongBody (08:00 - 09:00) Jūlija Ezīte Gym Zolitūde
StrongBody (08:00 - 09:00) Jūlija Ezīte Gym Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 1

Treniņa apraksts

Total Body X (08:00 - 09:00) Inārs Ritmanis Studio X Matīss
Total Body X (08:00 - 09:00) Inārs Ritmanis Studio X Matīss   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 2
GymABC (08:30 - 09:30) Dāvis Zaikovskis Gym Upītis
GymABC (08:30 - 09:30) Dāvis Zaikovskis Gym Upītis   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
ATCELTS! Pilates (08:30 - 09:30) Aerobika 2 Aleja
ATCELTS! Pilates (08:30 - 09:30) Aerobika 2 Aleja   
 
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

BODYART 75 (08:30 - 09:45) Arta Zaņuka Aerobika 2 Galleria Rīga
BODYART 75 (08:30 - 09:45) Arta Zaņuka Aerobika 2 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Tabata (08:00 - 09:00) Inga Velmere Aerobic Hall Bolero
Tabata (08:00 - 09:00) Inga Velmere Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (08:30 - 09:30) Ilze Līne Aerobika 2 Imanta
Power, Balance & Stretching (08:30 - 09:30) Ilze Līne Aerobika 2 Imanta   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (08:30 - 09:15) Elita Einika Aerobika Alfa
Brazilian Butt (08:30 - 09:15) Elita Einika Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Function Training (08:30 - 09:30) Jesenija Zatjuļepina Aerobic Hall Sky & More
Function Training (08:30 - 09:30) Jesenija Zatjuļepina Aerobic Hall Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 2

Treniņa apraksts

CrossTraining (08:30 - 09:30) Sandis Savickis Crosstraining Alfa
CrossTraining (08:30 - 09:30) Sandis Savickis Crosstraining Alfa   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (08:30 - 09:15) Karīna Svikle Aerobika 1 Aleja
Brazilian Butt (08:30 - 09:15) Karīna Svikle Aerobika 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 1

Treniņa apraksts

Tabata (08:45 - 09:45) Jūlija Vegnere Aerobika Dzelzava
Tabata (08:45 - 09:45) Jūlija Vegnere Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Upper Body X (08:00 - 09:00) Inārs Ritmanis Studio X Matīss
Upper Body X (08:00 - 09:00) Inārs Ritmanis Studio X Matīss   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 2
Ķermeņa uzbūves analīze (08:30 - 08:45) Dāvis Ābele Gym Aleja
Ķermeņa uzbūves analīze (08:30 - 08:45) Dāvis Ābele Gym Aleja   
 
Vietu skaits: 1 Reģistrētie cilvēki: 0 Ķermeņa uzbūves analīzes cena 15 €
Power, Balance & Stretching (08:30 - 09:30) Jesenija Zatjuļepina Aerobika 2 Aleja
Power, Balance & Stretching (08:30 - 09:30) Jesenija Zatjuļepina Aerobika 2 Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

Abs, Back & Legs (08:30 - 09:15) Ilze Līne Aerobika 1 Galleria Rīga
Abs, Back & Legs (08:30 - 09:15) Ilze Līne Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

BODYART 75 (08:30 - 09:45) Arta Zaņuka Aerobika 2 Galleria Rīga
BODYART 75 (08:30 - 09:45) Arta Zaņuka Aerobika 2 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Ķermeņa uzbūves analīze (08:45 - 09:00) Dāvis Ābele Gym Aleja
Ķermeņa uzbūves analīze (08:45 - 09:00) Dāvis Ābele Gym Aleja   
 
Vietu skaits: 1 Reģistrētie cilvēki: 0 Ķermeņa uzbūves analīzes cena 15 €
StrongBody (08:00 - 09:00) Dāvis Ozoliņš Functional Zone Berga Bazārs
StrongBody (08:00 - 09:00) Dāvis Ozoliņš Functional Zone Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

Tabata (08:00 - 09:00) Inga Velmere Aerobic Hall Bolero
Tabata (08:00 - 09:00) Inga Velmere Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Gym ABC (08:30 - 09:30) Jānis Klīve Gym Aleja
Gym ABC (08:30 - 09:30) Jānis Klīve Gym Aleja   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
Interval Training (08:30 - 09:30) Elita Einika Aerobika Alfa
Interval Training (08:30 - 09:30) Elita Einika Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 1

Treniņa apraksts

Tabata (08:30 - 09:30) Jesenija Zatjuļepina Aerobic Hall Sky & More
Tabata (08:30 - 09:30) Jesenija Zatjuļepina Aerobic Hall Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

CrossTraining (08:30 - 09:30) Sandis Savickis Crosstraining Alfa
CrossTraining (08:30 - 09:30) Sandis Savickis Crosstraining Alfa   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 1

Treniņa apraksts

Interval Training (08:30 - 09:30) Paula Pūpola Aerobika 1 Aleja
Interval Training (08:30 - 09:30) Paula Pūpola Aerobika 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (08:45 - 09:45) Jūlija Vegnere Aerobika Dzelzava
Power, Balance & Stretching (08:45 - 09:45) Jūlija Vegnere Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Burn X (08:00 - 09:00) Viktorija Plivča Studio X Matīss
Burn X (08:00 - 09:00) Viktorija Plivča Studio X Matīss   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 4
Power, Balance & Stretching (08:30 - 09:30) Baiba Ceļmalniece Aerobika 2 Aleja
Power, Balance & Stretching (08:30 - 09:30) Baiba Ceļmalniece Aerobika 2 Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

09:00
StrongBody (09:00 - 10:00) Elza Zālīte Gym Matīss
StrongBody (09:00 - 10:00) Elza Zālīte Gym Matīss   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Yoga (09:00 - 10:00) Regīna Beinare Aerobic Hall Bolero
Yoga (09:00 - 10:00) Regīna Beinare Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

StrongBody (09:00 - 10:00) Dāvis Ozoliņš Gym Dzelzava
StrongBody (09:00 - 10:00) Dāvis Ozoliņš Gym Dzelzava   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 2

Treniņa apraksts

GRIP (09:00 - 10:00) Ignats Taraņenko Aerobic Hall Domina
GRIP (09:00 - 10:00) Ignats Taraņenko Aerobic Hall Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

Functiona Training (09:30 - 10:30) Ilze Līne Aerobika 1 Imanta
Functiona Training (09:30 - 10:30) Ilze Līne Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

ATCELTS! Senior Fitness (09:30 - 10:30) Aerobika 2 Aleja
ATCELTS! Senior Fitness (09:30 - 10:30) Aerobika 2 Aleja   
 
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

Gym ABC (09:30 - 10:30) Dāvis Ābele Gym Aleja
Gym ABC (09:30 - 10:30) Dāvis Ābele Gym Aleja   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 1
Pilates (09:00 - 10:00) Viktorija Siļventoinena Aerobika Zolitūde
Pilates (09:00 - 10:00) Viktorija Siļventoinena Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

StrongBody (09:00 - 10:00) Mārtiņš Mellakauls Gym Imanta
StrongBody (09:00 - 10:00) Mārtiņš Mellakauls Gym Imanta   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (09:00 - 10:00) Inga Velmere Aerobic Hall Bolero
Power, Balance & Stretching (09:00 - 10:00) Inga Velmere Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Yoga 75 (09:45 - 11:00) Dana Sture Aerobic Hall Sky & More
Yoga 75 (09:45 - 11:00) Dana Sture Aerobic Hall Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Ķermeņa uzbūves analīze (09:00 - 09:15) Dāvis Ābele Gym Aleja
Ķermeņa uzbūves analīze (09:00 - 09:15) Dāvis Ābele Gym Aleja   
 
Vietu skaits: 1 Reģistrētie cilvēki: 0 Ķermeņa uzbūves analīzes cena 15 €
Yoga (09:00 - 10:00) Regīna Beinare Aerobic Hall Bolero
Yoga (09:00 - 10:00) Regīna Beinare Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Abs, back & legs + stretching (09:00 - 10:00) Jūlija Vegnere Aerobic Hall Domina
Abs, back & legs + stretching (09:00 - 10:00) Jūlija Vegnere Aerobic Hall Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Interval Training (09:00 - 10:00) Baiba Ceļmalniece Aerobikas zāle 1 Upītis
Interval Training (09:00 - 10:00) Baiba Ceļmalniece Aerobikas zāle 1 Upītis   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

Ķermeņa uzbūves analīze (09:15 - 09:30) Dāvis Ābele Gym Aleja
Ķermeņa uzbūves analīze (09:15 - 09:30) Dāvis Ābele Gym Aleja   
 
Vietu skaits: 1 Reģistrētie cilvēki: 0 Ķermeņa uzbūves analīzes cena 15 €
Interval Training (09:30 - 10:30) Nataļja Špikova Aerobika 1 Imanta
Interval Training (09:30 - 10:30) Nataļja Špikova Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Gym ABC (09:30 - 10:30) Matīss Rieksts Gym Alfa
Gym ABC (09:30 - 10:30) Matīss Rieksts Gym Alfa   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
Senior Fitness (09:30 - 10:30) Jesenija Zatjuļepina Aerobika 2 Aleja
Senior Fitness (09:30 - 10:30) Jesenija Zatjuļepina Aerobika 2 Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Gym ABC (09:00 - 10:00) Dāvis Ozoliņš Gym Berga Bazārs
Gym ABC (09:00 - 10:00) Dāvis Ozoliņš Gym Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 1
VERVE (09:00 - 10:00) Ilze Līne Aerobika 1 Imanta
VERVE (09:00 - 10:00) Ilze Līne Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Pilates (09:00 - 10:00) Nataļja Špikova Aerobika Zolitūde
Pilates (09:00 - 10:00) Nataļja Špikova Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

StrongBody (09:00 - 10:00) Mārtiņš Mellakauls Gym Imanta
StrongBody (09:00 - 10:00) Mārtiņš Mellakauls Gym Imanta   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (09:00 - 10:00) Inga Velmere Aerobic Hall Bolero
Power, Balance & Stretching (09:00 - 10:00) Inga Velmere Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Body Toning (09:00 - 10:00) Baiba Ceļmalniece Aerobikas zāle 1 Upītis
Body Toning (09:00 - 10:00) Baiba Ceļmalniece Aerobikas zāle 1 Upītis   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 2

Treniņa apraksts

StrongBody (09:30 - 10:30) Aleksis Timofejevs Gym Dzelzava
StrongBody (09:30 - 10:30) Aleksis Timofejevs Gym Dzelzava   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

ATCELTS! Yoga 75 (09:45 - 11:00) Aerobic Hall Sky & More
ATCELTS! Yoga 75 (09:45 - 11:00) Aerobic Hall Sky & More   
 
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

Body Toning (09:00 - 10:00) Valentīna Narme Aerobika Zolitūde
Body Toning (09:00 - 10:00) Valentīna Narme Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Yoga (09:00 - 10:00) Regīna Beinare Aerobic Hall Bolero
Yoga (09:00 - 10:00) Regīna Beinare Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Interval Training (09:00 - 10:00) Jūlija Vegnere Aerobic Hall Domina
Interval Training (09:00 - 10:00) Jūlija Vegnere Aerobic Hall Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (09:30 - 10:15) Nataļja Špikova Aerobika 1 Imanta
Brazilian Butt (09:30 - 10:15) Nataļja Špikova Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

ATCELTS! Senior Fitness (09:30 - 10:30) Aerobika 2 Aleja
ATCELTS! Senior Fitness (09:30 - 10:30) Aerobika 2 Aleja   
 
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

Yoga (09:15 - 10:15) Dana Sture Aerobic Hall Bolero
Yoga (09:15 - 10:15) Dana Sture Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (09:30 - 10:30) Zane Krēsliņa Aerobikas zāle 1 Upītis
Power, Balance & Stretching (09:30 - 10:30) Zane Krēsliņa Aerobikas zāle 1 Upītis   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 2

Treniņa apraksts

Interval Spinning (09:30 - 10:30) Evelīna Semenoviča Spinning Imanta
Interval Spinning (09:30 - 10:30) Evelīna Semenoviča Spinning Imanta   
 
Vietu skaits: 11 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

StrongBody (09:30 - 10:30) Dāvis Zaikovskis Functional Upītis
StrongBody (09:30 - 10:30) Dāvis Zaikovskis Functional Upītis   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 2

Treniņa apraksts

Yoga (09:30 - 10:30) Elita Einika Aerobika Alfa
Yoga (09:30 - 10:30) Elita Einika Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Gym ABC (09:30 - 10:30) Viktorija Siļventoinena Gym Zolitūde
Gym ABC (09:30 - 10:30) Viktorija Siļventoinena Gym Zolitūde   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 1
Pilates (09:30 - 10:30) Ineta Miškūna Aerobikas zāle 2 Matīss
Pilates (09:30 - 10:30) Ineta Miškūna Aerobikas zāle 2 Matīss   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

TRX (09:45 - 10:45) Kristaps Škuts Aerobic Hall Domina
TRX (09:45 - 10:45) Kristaps Škuts Aerobic Hall Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

10:00
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Aerobika Alfa
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Interval Training (10:00 - 11:00) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall Bolero
Interval Training (10:00 - 11:00) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Senior Fitness (10:00 - 11:00) Viktorija Siļventoinena Aerobika 1 Barona Centrs
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Viktorija Siļventoinena Aerobika 1 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 13 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

KamiBo (10:00 - 11:00) Alīna Silicka Aerobika 1 Galleria Rīga
KamiBo (10:00 - 11:00) Alīna Silicka Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Senior Fitness (10:00 - 11:00) Valentīna Narme Aerobika Zolitūde
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Valentīna Narme Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 2

Treniņa apraksts

VERVE (10:30 - 11:30) Ilze Līne Aerobika 1 Imanta
VERVE (10:30 - 11:30) Ilze Līne Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

StrongBody (10:30 - 11:30) Edvīns Bušs TRX Zale Bolero
StrongBody (10:30 - 11:30) Edvīns Bušs TRX Zale Bolero   
 
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Tabata (10:00 - 11:00) Nataļja Špikova Aerobika 2 Imanta
Tabata (10:00 - 11:00) Nataļja Špikova Aerobika 2 Imanta   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Upper body X (10:00 - 11:00) Viktorija Plivča Studio X Alfa
Upper body X (10:00 - 11:00) Viktorija Plivča Studio X Alfa   
 
Vietu skaits: 7 Reģistrētie cilvēki: 5
Figure 8 (10:00 - 11:00) Inga Velmere Aerobic Hall Bolero
Figure 8 (10:00 - 11:00) Inga Velmere Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Yoga (10:00 - 11:00) Žanna Koževņikova Aerobika Alfa
Yoga (10:00 - 11:00) Žanna Koževņikova Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

ATCELTS! Senioru Fitness (10:00 - 11:00) Aerobika 1 Barona Centrs
ATCELTS! Senioru Fitness (10:00 - 11:00) Aerobika 1 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0
TRX (10:00 - 11:00) Jūlija Vegnere Gym Dzelzava
TRX (10:00 - 11:00) Jūlija Vegnere Gym Dzelzava   
 
Vietu skaits: 11 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Body Toning (10:10 - 11:10) Viktorija Siļventoinena Aerobika Zolitūde
Body Toning (10:10 - 11:10) Viktorija Siļventoinena Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 1

Treniņa apraksts

Senior Fitness (10:30 - 11:30) Anastasija Domņina Aerobika 1 Imanta
Senior Fitness (10:30 - 11:30) Anastasija Domņina Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Senior Fitness (10:00 - 11:00) Valentīna Narme Aerobika Zolitūde
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Valentīna Narme Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 2

Treniņa apraksts

Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Aerobika Alfa
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Step + MyFit abs (10:00 - 11:00) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall Bolero
Step + MyFit abs (10:00 - 11:00) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

StrongBody (10:00 - 11:00) Dāvis Zaikovskis Gym Zolitūde
StrongBody (10:00 - 11:00) Dāvis Zaikovskis Gym Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Interval Training (10:00 - 11:00) Alīna Silicka Aerobika 1 Galleria Rīga
Interval Training (10:00 - 11:00) Alīna Silicka Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (10:00 - 10:45) Baiba Ceļmalniece Aerobikas zāle 2 Upītis
Brazilian Butt (10:00 - 10:45) Baiba Ceļmalniece Aerobikas zāle 2 Upītis   
 
Vietu skaits: 9 Reģistrētie cilvēki: 2

Treniņa apraksts

StrongBody (10:30 - 11:30) Edvīns Bušs TRX Zale Bolero
StrongBody (10:30 - 11:30) Edvīns Bušs TRX Zale Bolero   
 
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Aerobika 1 Barona Centrs
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Aerobika 1 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 13 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Abs, Back & Legs+Stretching (10:00 - 11:00) Inga Velmere Aerobic Hall Bolero
Abs, Back & Legs+Stretching (10:00 - 11:00) Inga Velmere Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Yoga (10:00 - 11:00) Žanna Koževņikova Aerobika Alfa
Yoga (10:00 - 11:00) Žanna Koževņikova Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

ATCELTS Squat and Run X (10:00 - 11:00) Studio X Alfa
ATCELTS Squat and Run X (10:00 - 11:00) Studio X Alfa   
 
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0
Interval Training (10:00 - 11:00) Jūlija Vegnere Aerobika Dzelzava
Interval Training (10:00 - 11:00) Jūlija Vegnere Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Fatburner (10:10 - 11:10) Nataļja Špikova Aerobika Zolitūde
Fatburner (10:10 - 11:10) Nataļja Špikova Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Senior Fitness (10:30 - 11:30) Anastasija Domņina Aerobika 1 Imanta
Senior Fitness (10:30 - 11:30) Anastasija Domņina Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Gym ABC (10:30 - 11:30) Aleksis Timofejevs Gym Dzelzava
Gym ABC (10:30 - 11:30) Aleksis Timofejevs Gym Dzelzava   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Valentīna Narme Aerobika Zolitūde
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Valentīna Narme Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (10:00 - 11:00) Alīna Silicka Aerobika 1 Galleria Rīga
Power, Balance & Stretching (10:00 - 11:00) Alīna Silicka Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Senior Fitness (10:00 - 11:00) Viktorija Siļventoinena Aerobika 1 Barona Centrs
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Viktorija Siļventoinena Aerobika 1 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 13 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Interval Training (10:00 - 11:00) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall Bolero
Interval Training (10:00 - 11:00) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Aerobika Alfa
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

CrossTraining (10:00 - 11:00) Ilze Līne Gym Zolitūde
CrossTraining (10:00 - 11:00) Ilze Līne Gym Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 2

Treniņa apraksts

StrongBody (10:30 - 11:30) Edvīns Bušs TRX Zale Bolero
StrongBody (10:30 - 11:30) Edvīns Bušs TRX Zale Bolero   
 
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

StrongBody (10:45 - 11:45) Nataļja Špikova Gym Imanta
StrongBody (10:45 - 11:45) Nataļja Špikova Gym Imanta   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

StrongBody (10:00 - 11:00) Jānis Klīve Gym Aleja
StrongBody (10:00 - 11:00) Jānis Klīve Gym Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Pilates (10:00 - 11:00) Nataļja Špikova Aerobika 1 Imanta
Pilates (10:00 - 11:00) Nataļja Špikova Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 16

Treniņa apraksts

StrongBody (10:00 - 11:00) Aleksis Timofejevs Gym Dzelzava
StrongBody (10:00 - 11:00) Aleksis Timofejevs Gym Dzelzava   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Functional Training (10:00 - 11:00) Ilona Grigjane Aerobic Hall Sky & More
Functional Training (10:00 - 11:00) Ilona Grigjane Aerobic Hall Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 2

Treniņa apraksts

OUTDOOR Yoga (10:00 - 11:00) Jevgēnija Špigele Outdoor Matīss
OUTDOOR Yoga (10:00 - 11:00) Jevgēnija Špigele Outdoor Matīss   
 
Vietu skaits: 20 Reģistrētie cilvēki: 1 Nodarbība notiks Grīziņparka kalna virsotnē. Ņem līdzi paklājiņu vai dvieli un tiekamies tur!

Treniņa apraksts

StrongBody (10:00 - 11:00) Linda Jakovele Gym Alfa
StrongBody (10:00 - 11:00) Linda Jakovele Gym Alfa   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

ROCK'N'CORE (10:00 - 11:00) Tatjana Novojevska Aerobikas zāle 1 Matīss
ROCK'N'CORE (10:00 - 11:00) Tatjana Novojevska Aerobikas zāle 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 7
Interval Spinning (10:30 - 11:30) Jūlija Homenko Aerobikas zāle 2 Upītis
Interval Spinning (10:30 - 11:30) Jūlija Homenko Aerobikas zāle 2 Upītis   
 
Vietu skaits: 9 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Functional Training (10:30 - 11:30) Zane Krēsliņa Aerobikas zāle 1 Upītis
Functional Training (10:30 - 11:30) Zane Krēsliņa Aerobikas zāle 1 Upītis   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 2

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (10:30 - 11:30) Evelīna Semenoviča Aerobika 2 Imanta
Power, Balance & Stretching (10:30 - 11:30) Evelīna Semenoviča Aerobika 2 Imanta   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

GymABC (10:30 - 11:30) Dāvis Zaikovskis Gym Upītis
GymABC (10:30 - 11:30) Dāvis Zaikovskis Gym Upītis   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 1
Pilates (10:30 - 11:30) Maryia Voinova Aerobika 1 Barona Centrs
Pilates (10:30 - 11:30) Maryia Voinova Aerobika 1 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 13 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Body Toning (10:30 - 11:30) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall Bolero
Body Toning (10:30 - 11:30) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Interval Training (10:30 - 11:30) Elita Einika Aerobika Alfa
Interval Training (10:30 - 11:30) Elita Einika Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

StrongBody (10:30 - 11:30) Viktorija Siļventoinena Gym Zolitūde
StrongBody (10:30 - 11:30) Viktorija Siļventoinena Gym Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (10:00 - 10:45) Līga Dziļuma Aerobika 1 Galleria Rīga
Brazilian Butt (10:00 - 10:45) Līga Dziļuma Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

VERVE (10:00 - 11:00) Nataļja Špikova Aerobika 1 Imanta
VERVE (10:00 - 11:00) Nataļja Špikova Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Interval Training (10:00 - 11:00) Una Pirktiņa Aerobika Dzelzava
Interval Training (10:00 - 11:00) Una Pirktiņa Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Gym ABC (10:00 - 11:00) Dāvis Ozoliņš Gym Dzelzava
Gym ABC (10:00 - 11:00) Dāvis Ozoliņš Gym Dzelzava   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
Interval Training (10:00 - 11:00) Paula Pūpola Aerobikas zāle 1 Matīss
Interval Training (10:00 - 11:00) Paula Pūpola Aerobikas zāle 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Functional Training (10:00 - 11:00) Jūlija Ezīte Aerobika 1 Aleja
Functional Training (10:00 - 11:00) Jūlija Ezīte Aerobika 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 15

Treniņa apraksts

11:00
MyFit abs (11:00 - 11:30) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall Bolero
MyFit abs (11:00 - 11:30) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 2

Treniņa apraksts

Gym ABC (11:00 - 12:00) Dāvis Ozoliņš Gym Dzelzava
Gym ABC (11:00 - 12:00) Dāvis Ozoliņš Gym Dzelzava   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
StrongBody (11:00 - 12:00) Paula Pūpola Funkcionālā zāle Sky & More
StrongBody (11:00 - 12:00) Paula Pūpola Funkcionālā zāle Sky & More   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Functional Training (11:00 - 12:00) Alīna Silicka Aerobika 1 Galleria Rīga
Functional Training (11:00 - 12:00) Alīna Silicka Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (11:15 - 12:15) Valentīna Narme Aerobika Zolitūde
Power, Balance & Stretching (11:15 - 12:15) Valentīna Narme Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Interval Spinning + Core (11:00 - 12:00) Nataļja Špikova Spinning Imanta
Interval Spinning + Core (11:00 - 12:00) Nataļja Špikova Spinning Imanta   
 
Vietu skaits: 11 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Gym ABC (11:00 - 12:00) Jekaterina Neteča Gym Bolero
Gym ABC (11:00 - 12:00) Jekaterina Neteča Gym Bolero   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
GRIP (11:30 - 12:30) Viktorija Siļventoinena Aerobika Zolitūde
GRIP (11:30 - 12:30) Viktorija Siļventoinena Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (11:40 - 12:40) Anastasija Domņina Aerobika 1 Imanta
Power, Balance & Stretching (11:40 - 12:40) Anastasija Domņina Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Gym ABC (11:00 - 12:00) Dāvis Zaikovskis Gym Zolitūde
Gym ABC (11:00 - 12:00) Dāvis Zaikovskis Gym Zolitūde   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 1
Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Alīna Silicka Aerobika 1 Galleria Rīga
Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Alīna Silicka Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

MyFit abs (11:15 - 11:45) Valentīna Narme Aerobika Zolitūde
MyFit abs (11:15 - 11:45) Valentīna Narme Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 1

Treniņa apraksts

MyFit abs (11:25 - 11:55) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Berga Bazārs
MyFit abs (11:25 - 11:55) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Baiba Ceļmalniece Aerobikas zāle 2 Upītis
Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Baiba Ceļmalniece Aerobikas zāle 2 Upītis   
 
Vietu skaits: 9 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Gym ABC (11:00 - 12:00) Mārtiņš Mellakauls Gym Imanta
Gym ABC (11:00 - 12:00) Mārtiņš Mellakauls Gym Imanta   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 3
StrongBody (11:00 - 12:00) Viktorija Siļventoinena Gym Zolitūde
StrongBody (11:00 - 12:00) Viktorija Siļventoinena Gym Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 2

Treniņa apraksts

Pilates (11:40 - 12:40) Anastasija Domņina Aerobika 1 Imanta
Pilates (11:40 - 12:40) Anastasija Domņina Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (11:00 - 11:45) Alīna Silicka Aerobika 1 Galleria Rīga
Brazilian Butt (11:00 - 11:45) Alīna Silicka Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

MyFit abs (11:00 - 11:30) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall Bolero
MyFit abs (11:00 - 11:30) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Tabata 45 (11:00 - 11:45) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Berga Bazārs
Tabata 45 (11:00 - 11:45) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

StrongBody (11:00 - 12:00) Lana Lāce Funkcionālā zāle Sky & More
StrongBody (11:00 - 12:00) Lana Lāce Funkcionālā zāle Sky & More   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Functional Training (11:00 - 12:00) Līga Dziļuma Aerobika 1 Galleria Rīga
Functional Training (11:00 - 12:00) Līga Dziļuma Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Ilona Grigjane Aerobic Hall Sky & More
Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Ilona Grigjane Aerobic Hall Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

OUTDOOR Brazilian Butt (11:00 - 12:00) Ieva Ciekure Outdoor Galleria Rīga
OUTDOOR Brazilian Butt (11:00 - 12:00) Ieva Ciekure Outdoor Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 15 Reģistrētie cilvēki: 5 Nodarbība notiks Galleria Rīga 8.stāva terasē. Ņem līdzi paklājiņu un tiekamies tur.

Treniņa apraksts

Yoga (11:00 - 12:00) Dana Sture Aerobic Hall Domina
Yoga (11:00 - 12:00) Dana Sture Aerobic Hall Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Gym ABC (11:00 - 12:00) Linda Jakovele Gym Alfa
Gym ABC (11:00 - 12:00) Linda Jakovele Gym Alfa   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 1
VERVE (11:00 - 12:00) Tatjana Novojevska Aerobikas zāle 1 Matīss
VERVE (11:00 - 12:00) Tatjana Novojevska Aerobikas zāle 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Interval Training (11:10 - 12:10) Nataļja Špikova Aerobika 1 Imanta
Interval Training (11:10 - 12:10) Nataļja Špikova Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Pilates (11:30 - 12:30) Ineta Miškūna Aerobika Dzelzava
Pilates (11:30 - 12:30) Ineta Miškūna Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Līga Dziļuma Aerobika 1 Galleria Rīga
Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Līga Dziļuma Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

GRIP (11:00 - 12:00) Una Pirktiņa Aerobika Dzelzava
GRIP (11:00 - 12:00) Una Pirktiņa Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

StrongBody (11:00 - 12:00) Dāvis Ozoliņš Gym Dzelzava
StrongBody (11:00 - 12:00) Dāvis Ozoliņš Gym Dzelzava   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Paula Pūpola Aerobikas zāle 1 Matīss
Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Paula Pūpola Aerobikas zāle 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

GRIP (11:10 - 12:10) Nataļja Špikova Aerobika 1 Imanta
GRIP (11:10 - 12:10) Nataļja Špikova Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 19

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (11:10 - 12:10) Jūlija Ezīte Aerobika 2 Aleja
Power, Balance & Stretching (11:10 - 12:10) Jūlija Ezīte Aerobika 2 Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

12:00
StrongBody (12:00 - 13:00) Vents Hugo Liepnieks Functional Zone Berga Bazārs
StrongBody (12:00 - 13:00) Vents Hugo Liepnieks Functional Zone Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 1

Treniņa apraksts

Interval Training (12:00 - 13:00) Ilze Līne Aerobika 1 Imanta
Interval Training (12:00 - 13:00) Ilze Līne Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

GRIP (12:00 - 13:00) Baiba Ceļmalniece Aerobika Alfa
GRIP (12:00 - 13:00) Baiba Ceļmalniece Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Abs, Back & Legs +Stretching (12:00 - 13:00) Paula Pūpola Aerobic Hall Sky & More
Abs, Back & Legs +Stretching (12:00 - 13:00) Paula Pūpola Aerobic Hall Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Body Toning (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Berga Bazārs
Body Toning (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (12:00 - 12:45) Līga Dziļuma Aerobika 1 Aleja
Brazilian Butt (12:00 - 12:45) Līga Dziļuma Aerobika 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

StrongBody (12:00 - 13:00) Artis Bebris Gym Domina
StrongBody (12:00 - 13:00) Artis Bebris Gym Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 2

Treniņa apraksts

Pilates (12:20 - 13:20) Nataļja Špikova Aerobika 2 Imanta
Pilates (12:20 - 13:20) Nataļja Špikova Aerobika 2 Imanta   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

StrongBody (12:00 - 13:00) Aleksis Timofejevs Functional Upītis
StrongBody (12:00 - 13:00) Aleksis Timofejevs Functional Upītis   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

Dance Freestyle (12:00 - 13:00) Paula Pūpola Aerobika Alfa
Dance Freestyle (12:00 - 13:00) Paula Pūpola Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

ATCELTS! Pilates (12:00 - 13:00) Aerobika 1 Barona Centrs
ATCELTS! Pilates (12:00 - 13:00) Aerobika 1 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

Yoga (12:00 - 13:15) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall Bolero
Yoga (12:00 - 13:15) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

GRIP (12:00 - 13:00) Viktorija Plivča Aerobika Dzelzava
GRIP (12:00 - 13:00) Viktorija Plivča Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Interval Training (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Sky & More
Interval Training (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Interval Training (12:00 - 13:00) Jūlija Vegnere Aerobic Hall Domina
Interval Training (12:00 - 13:00) Jūlija Vegnere Aerobic Hall Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Body Toning (12:00 - 13:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall Berga Bazārs
Body Toning (12:00 - 13:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

VERVE (12:00 - 13:00) Una Pirktiņa Aerobika 1 Galleria Rīga
VERVE (12:00 - 13:00) Una Pirktiņa Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Interval Training (12:30 - 13:30) Jūlija Ezīte Aerobika Zolitūde
Interval Training (12:30 - 13:30) Jūlija Ezīte Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

BODYART 75 (12:30 - 13:45) Arta Zaņuka Aerobikas zāle 2 Matīss
BODYART 75 (12:30 - 13:45) Arta Zaņuka Aerobikas zāle 2 Matīss   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Body Toning (12:00 - 13:00) Nataļja Špikova Aerobika 1 Imanta
Body Toning (12:00 - 13:00) Nataļja Špikova Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Gym ABC (12:00 - 13:00) Jānis Vītols Gym Matīss
Gym ABC (12:00 - 13:00) Jānis Vītols Gym Matīss   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 1
StrongBody (12:00 - 13:00) Aleksis Timofejevs Functional Upītis
StrongBody (12:00 - 13:00) Aleksis Timofejevs Functional Upītis   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Interval Training (12:00 - 13:00) Baiba Ceļmalniece Aerobika Alfa
Interval Training (12:00 - 13:00) Baiba Ceļmalniece Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Functional Training (12:00 - 13:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall Bolero
Functional Training (12:00 - 13:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

OUTDOOR Interval Training (12:00 - 13:00) Ineta Miškūna Outdoor Alfa
OUTDOOR Interval Training (12:00 - 13:00) Ineta Miškūna Outdoor Alfa   
 
Vietu skaits: 20 Reģistrētie cilvēki: 0 Nodarbība notiks tirdzniecības parka Alfa jumta stāvvietā. Tiekamies tur!

Treniņa apraksts

Yoga (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Berga Bazārs
Yoga (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (12:00 - 13:00) Ignats Taraņenko Aerobika 2 Aleja
Power, Balance & Stretching (12:00 - 13:00) Ignats Taraņenko Aerobika 2 Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

TRX (12:00 - 13:00) Jūlija Vegnere Funkcionālā zāle Sky & More
TRX (12:00 - 13:00) Jūlija Vegnere Funkcionālā zāle Sky & More   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Tabata (12:30 - 13:30) Jūlija Ezīte Aerobika Zolitūde
Tabata (12:30 - 13:30) Jūlija Ezīte Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Functional Training (12:00 - 13:00) Baiba Ceļmalniece Aerobikas zāle 1 Upītis
Functional Training (12:00 - 13:00) Baiba Ceļmalniece Aerobikas zāle 1 Upītis   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 1

Treniņa apraksts

Pilates (12:00 - 13:00) Ineta Miškūna Aerobika 1 Barona Centrs
Pilates (12:00 - 13:00) Ineta Miškūna Aerobika 1 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 13 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Yoga (12:00 - 13:15) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall Bolero
Yoga (12:00 - 13:15) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Functional Training (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Sky & More
Functional Training (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Abs, Back & Legs + stretching (12:00 - 13:00) Jūlija Vegnere Aerobic Hall Domina
Abs, Back & Legs + stretching (12:00 - 13:00) Jūlija Vegnere Aerobic Hall Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Gym ABC (12:00 - 13:00) Viktorija Siļventoinena Gym Zolitūde
Gym ABC (12:00 - 13:00) Viktorija Siļventoinena Gym Zolitūde   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 2
Interval Training (12:00 - 13:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall Berga Bazārs
Interval Training (12:00 - 13:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

BODYART 75 (12:30 - 13:45) Arta Zaņuka Aerobikas zāle 2 Matīss
BODYART 75 (12:30 - 13:45) Arta Zaņuka Aerobikas zāle 2 Matīss   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Interval Training (12:00 - 13:00) Nataļja Špikova Aerobika 1 Imanta
Interval Training (12:00 - 13:00) Nataļja Špikova Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Latino (12:00 - 13:00) Laura Ivanova Aerobika Alfa
Latino (12:00 - 13:00) Laura Ivanova Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

OUTDOOR Interval Training (12:00 - 13:00) Ineta Miškūna Outdoor Alfa
OUTDOOR Interval Training (12:00 - 13:00) Ineta Miškūna Outdoor Alfa   
 
Vietu skaits: 20 Reģistrētie cilvēki: 1 Nodarbība notiks tirdzniecības parka Alfa jumta stāvvietā. Tiekamies tur!

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (12:00 - 12:45) Dārta Vinovska Aerobika Dzelzava
Brazilian Butt (12:00 - 12:45) Dārta Vinovska Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Functional Training (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Berga Bazārs
Functional Training (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Interval Training (12:00 - 13:00) Ignats Taraņenko Aerobika 1 Aleja
Interval Training (12:00 - 13:00) Ignats Taraņenko Aerobika 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

Gym ABC (12:00 - 13:00) Lana Lāce Gym Sky & More
Gym ABC (12:00 - 13:00) Lana Lāce Gym Sky & More   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
Tabata (12:30 - 13:30) Ilze Līne Aerobika 1 Galleria Rīga
Tabata (12:30 - 13:30) Ilze Līne Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Pilates (12:00 - 13:00) Līga Dziļuma Aerobika 1 Galleria Rīga
Pilates (12:00 - 13:00) Līga Dziļuma Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Gym ABC (12:00 - 13:00) Aleksis Timofejevs Gym Dzelzava
Gym ABC (12:00 - 13:00) Aleksis Timofejevs Gym Dzelzava   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 1
Interval Spinning + Core (12:10 - 13:10) Nataļja Špikova Spinning Imanta
Interval Spinning + Core (12:10 - 13:10) Nataļja Špikova Spinning Imanta   
 
Vietu skaits: 11 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Body Toning (12:40 - 13:40) Ineta Miškūna Aerobika Dzelzava
Body Toning (12:40 - 13:40) Ineta Miškūna Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 16

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (12:00 - 13:00) Una Pirktiņa Aerobika Dzelzava
Power, Balance & Stretching (12:00 - 13:00) Una Pirktiņa Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Interval Spinning 30 (12:10 - 12:40) Nataļja Špikova Spinning Imanta
Interval Spinning 30 (12:10 - 12:40) Nataļja Špikova Spinning Imanta   
 
Vietu skaits: 11 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

MyFit abs (12:40 - 13:10) Nataļja Špikova Aerobika 2 Imanta
MyFit abs (12:40 - 13:10) Nataļja Špikova Aerobika 2 Imanta   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

13:00
Gym ABC (13:00 - 14:00) Vents Hugo Liepnieks Gym Berga Bazārs
Gym ABC (13:00 - 14:00) Vents Hugo Liepnieks Gym Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
GRIP (13:00 - 14:00) Viktorija Siļventoinena Aerobika Zolitūde
GRIP (13:00 - 14:00) Viktorija Siļventoinena Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

MyFit abs (13:00 - 13:30) Baiba Ceļmalniece Aerobika Alfa
MyFit abs (13:00 - 13:30) Baiba Ceļmalniece Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Fatburner (13:00 - 14:00) Paula Pūpola Aerobic Hall Sky & More
Fatburner (13:00 - 14:00) Paula Pūpola Aerobic Hall Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 1

Treniņa apraksts

Pilates (13:00 - 14:00) Līga Dziļuma Aerobika 2 Aleja
Pilates (13:00 - 14:00) Līga Dziļuma Aerobika 2 Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (13:00 - 13:45) Ignats Taraņenko Aerobika 1 Galleria Rīga
Brazilian Butt (13:00 - 13:45) Ignats Taraņenko Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Gym ABC (13:00 - 14:00) Artis Bebris Gym Domina
Gym ABC (13:00 - 14:00) Artis Bebris Gym Domina   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
Yoga (13:10 - 14:10) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Berga Bazārs
Yoga (13:10 - 14:10) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Senior Fitness (13:30 - 14:30) Nataļja Špikova Aerobika 1 Imanta
Senior Fitness (13:30 - 14:30) Nataļja Špikova Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (13:45 - 14:45) Ignats Taraņenko Aerobika 1 Galleria Rīga
Power, Balance & Stretching (13:45 - 14:45) Ignats Taraņenko Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Interval Training (13:00 - 14:00) Ieva Ciekure Aerobika 1 Barona Centrs
Interval Training (13:00 - 14:00) Ieva Ciekure Aerobika 1 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 13 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

Pilates (13:00 - 14:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Sky & More
Pilates (13:00 - 14:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Pilates (13:00 - 14:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall Berga Bazārs
Pilates (13:00 - 14:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Interval Training (13:00 - 14:00) Una Pirktiņa Aerobika 1 Galleria Rīga
Interval Training (13:00 - 14:00) Una Pirktiņa Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

StrongBody (13:00 - 14:00) Jānis Vītols Gym Matīss
StrongBody (13:00 - 14:00) Jānis Vītols Gym Matīss   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 2

Treniņa apraksts

MyFit abs (13:00 - 13:30) Baiba Ceļmalniece Aerobika Alfa
MyFit abs (13:00 - 13:30) Baiba Ceļmalniece Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (13:00 - 14:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall Bolero
Power, Balance & Stretching (13:00 - 14:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Body Toning (13:00 - 14:00) Jūlija Vegnere Aerobic Hall Sky & More
Body Toning (13:00 - 14:00) Jūlija Vegnere Aerobic Hall Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 1

Treniņa apraksts

Functional Training (13:00 - 14:00) Ignats Taraņenko Aerobika 1 Aleja
Functional Training (13:00 - 14:00) Ignats Taraņenko Aerobika 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 2

Treniņa apraksts

CrossTraining (13:00 - 14:00) Sandis Savickis Crosstraining Alfa
CrossTraining (13:00 - 14:00) Sandis Savickis Crosstraining Alfa   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

CrossTraining (13:00 - 14:00) Madara Druķe Crosstraining Aleja
CrossTraining (13:00 - 14:00) Madara Druķe Crosstraining Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 2

Treniņa apraksts

Abs, Back & Legs (13:15 - 14:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Berga Bazārs
Abs, Back & Legs (13:15 - 14:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

StrongBody (13:00 - 14:00) Lana Lāce Gym Galleria Rīga
StrongBody (13:00 - 14:00) Lana Lāce Gym Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (13:00 - 13:45) Ineta Miškūna Aerobika 1 Barona Centrs
Brazilian Butt (13:00 - 13:45) Ineta Miškūna Aerobika 1 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 13 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Yoga (13:00 - 14:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Sky & More
Yoga (13:00 - 14:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 2

Treniņa apraksts

Pilates (13:00 - 14:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall Berga Bazārs
Pilates (13:00 - 14:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (13:15 - 14:00) Anastasija Domņina Aerobika 1 Imanta
Brazilian Butt (13:15 - 14:00) Anastasija Domņina Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

CrossTraining (13:00 - 14:00) Dāvis Ābele Crosstraining Aleja
CrossTraining (13:00 - 14:00) Dāvis Ābele Crosstraining Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Functional Training (13:00 - 14:00) Viktorija Siļventoinena Aerobika Zolitūde
Functional Training (13:00 - 14:00) Viktorija Siļventoinena Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Stretching (13:00 - 13:30) Laura Ivanova Aerobika Alfa
Stretching (13:00 - 13:30) Laura Ivanova Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Interval Training (13:00 - 14:00) Dārta Vinovska Aerobika Dzelzava
Interval Training (13:00 - 14:00) Dārta Vinovska Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

CrossTraining (13:00 - 14:00) Sandis Savickis Crosstraining Alfa
CrossTraining (13:00 - 14:00) Sandis Savickis Crosstraining Alfa   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

GRIP (13:00 - 14:00) Jūlija Vegnere Aerobikas zāle 1 Matīss
GRIP (13:00 - 14:00) Jūlija Vegnere Aerobikas zāle 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Pilates (13:00 - 14:00) Ignats Taraņenko Aerobika 2 Aleja
Pilates (13:00 - 14:00) Ignats Taraņenko Aerobika 2 Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Yoga (13:10 - 14:10) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Berga Bazārs
Yoga (13:10 - 14:10) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Pilates (13:15 - 14:15) Nataļja Špikova Aerobika 1 Imanta
Pilates (13:15 - 14:15) Nataļja Špikova Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (13:30 - 14:30) Ilze Līne Aerobika 1 Galleria Rīga
Power, Balance & Stretching (13:30 - 14:30) Ilze Līne Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

14:00
Stretching (14:10 - 15:10) Viktorija Siļventoinena Aerobika Zolitūde
Stretching (14:10 - 15:10) Viktorija Siļventoinena Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

ATCELTS! Mother To Be (14:30 - 15:30) Aerobika 1 Galleria Rīga
ATCELTS! Mother To Be (14:30 - 15:30) Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

Gym ABC (14:00 - 15:00) Lana Lāce Gym Galleria Rīga
Gym ABC (14:00 - 15:00) Lana Lāce Gym Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 3
Interval Training (14:10 - 15:10) Anastasija Domņina Aerobika 1 Imanta
Interval Training (14:10 - 15:10) Anastasija Domņina Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Mother To Be (14:30 - 15:30) Ineta Miškūna Aerobika 1 Galleria Rīga
Mother To Be (14:30 - 15:30) Ineta Miškūna Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

Gym ABC (14:00 - 15:00) Dāvis Ābele Gym Aleja
Gym ABC (14:00 - 15:00) Dāvis Ābele Gym Aleja   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
Gym ABC (14:00 - 15:00) Sandis Savickis Gym Alfa
Gym ABC (14:00 - 15:00) Sandis Savickis Gym Alfa   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
10Stretching (14:10 - 15:10) Viktorija Siļventoinena Aerobika Zolitūde
10Stretching (14:10 - 15:10) Viktorija Siļventoinena Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 8
Brazilian Butt (14:15 - 15:00) Nataļja Špikova Aerobika 1 Imanta
Brazilian Butt (14:15 - 15:00) Nataļja Špikova Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Total body X (14:30 - 15:30) Jūlija Vegnere Studio X Alfa
Total body X (14:30 - 15:30) Jūlija Vegnere Studio X Alfa   
 
Vietu skaits: 7 Reģistrētie cilvēki: 7
15:00
StrongBody (15:00 - 16:00) Ilze Līne Gym Galleria Rīga
StrongBody (15:00 - 16:00) Ilze Līne Gym Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

TRX (15:00 - 16:00) Līga Dziļuma TRX Zale Bolero
TRX (15:00 - 16:00) Līga Dziļuma TRX Zale Bolero   
 
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Interval Training (15:50 - 16:50) Jūlija Vegnere Aerobika Alfa
Interval Training (15:50 - 16:50) Jūlija Vegnere Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

16:00
Gym ABC (16:00 - 17:00) Elza Zālīte Gym Matīss
Gym ABC (16:00 - 17:00) Elza Zālīte Gym Matīss   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
Interval Training (16:10 - 17:10) Ineta Miškūna Aerobika Alfa
Interval Training (16:10 - 17:10) Ineta Miškūna Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

GymABC (16:15 - 17:15) Inese Liepiņa Gym Upītis
GymABC (16:15 - 17:15) Inese Liepiņa Gym Upītis   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
Interval Training (16:00 - 17:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall Bolero
Interval Training (16:00 - 17:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (16:15 - 17:00) Solvita Ļeļeva Aerobika Zolitūde
Brazilian Butt (16:15 - 17:00) Solvita Ļeļeva Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

17:00
Interval Training (17:15 - 18:15) Nataļja Špikova Aerobika 1 Imanta
Interval Training (17:15 - 18:15) Nataļja Špikova Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

StrongBody (17:15 - 18:15) Dāvis Zaikovskis Functional Upītis
StrongBody (17:15 - 18:15) Dāvis Zaikovskis Functional Upītis   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 2

Treniņa apraksts

Body Toning (17:15 - 18:15) Solvita Ļeļeva Aerobika Zolitūde
Body Toning (17:15 - 18:15) Solvita Ļeļeva Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Lower body X (17:15 - 18:15) Ieva Ciekure Studio X Alfa
Lower body X (17:15 - 18:15) Ieva Ciekure Studio X Alfa   
 
Vietu skaits: 7 Reģistrētie cilvēki: 6
VERVE (17:15 - 18:15) Dārta Vinovska Aerobic Hall Berga Bazārs
VERVE (17:15 - 18:15) Dārta Vinovska Aerobic Hall Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 2

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (17:15 - 18:00) Baiba Ceļmalniece Aerobikas zāle 1 Upītis
Brazilian Butt (17:15 - 18:00) Baiba Ceļmalniece Aerobikas zāle 1 Upītis   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Interval Training (17:20 - 18:20) Ineta Miškūna Aerobika Alfa
Interval Training (17:20 - 18:20) Ineta Miškūna Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

1Nike Training Club Endurance (17:20 - 18:20) Viktorija Plivča Aerobika Dzelzava
1Nike Training Club Endurance (17:20 - 18:20) Viktorija Plivča Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

StrongBody (17:30 - 18:30) Matīss Rieksts Gym Matīss
StrongBody (17:30 - 18:30) Matīss Rieksts Gym Matīss   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Interval Training (17:30 - 18:30) Anastasija Domņina Aerobika 1 Barona Centrs
Interval Training (17:30 - 18:30) Anastasija Domņina Aerobika 1 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 13 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

ATCELTS! Zumba (17:30 - 18:30) Aerobika 1 Aleja
ATCELTS! Zumba (17:30 - 18:30) Aerobika 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

Tabata (17:30 - 18:30) Inārs Ritmanis Aerobika 1 Galleria Rīga
Tabata (17:30 - 18:30) Inārs Ritmanis Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

StrongBody (17:00 - 18:00) Elza Zālīte Gym Matīss
StrongBody (17:00 - 18:00) Elza Zālīte Gym Matīss   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Gym ABC (17:00 - 18:00) Linda Jakovele Gym Alfa
Gym ABC (17:00 - 18:00) Linda Jakovele Gym Alfa   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
StrongBody (17:00 - 18:00) Mārtiņš Mellakauls TRX Zale Bolero
StrongBody (17:00 - 18:00) Mārtiņš Mellakauls TRX Zale Bolero   
 
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (17:00 - 18:00) Aleksejs Ērglis Aerobika 2 Aleja
Power, Balance & Stretching (17:00 - 18:00) Aleksejs Ērglis Aerobika 2 Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Tabata (17:15 - 18:15) Zane Krēsliņa Aerobikas zāle 1 Upītis
Tabata (17:15 - 18:15) Zane Krēsliņa Aerobikas zāle 1 Upītis   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Pilates (17:20 - 18:20) Solvita Ļeļeva Aerobic Hall Bolero
Pilates (17:20 - 18:20) Solvita Ļeļeva Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Interval Training (17:20 - 18:20) Ivans Šapošņikovs Aerobic Hall Domina
Interval Training (17:20 - 18:20) Ivans Šapošņikovs Aerobic Hall Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Burn X (17:30 - 18:30) Lauris Siliņš Studio X Alfa
Burn X (17:30 - 18:30) Lauris Siliņš Studio X Alfa   
 
Vietu skaits: 7 Reģistrētie cilvēki: 2
Functional Training (17:30 - 18:30) Inārs Ritmanis Aerobikas zāle 1 Matīss
Functional Training (17:30 - 18:30) Inārs Ritmanis Aerobikas zāle 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Functional Training (17:30 - 18:30) Paula Pūpola Aerobika 1 Galleria Rīga
Functional Training (17:30 - 18:30) Paula Pūpola Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

KamiBo (17:30 - 18:30) Alīna Silicka Aerobika 2 Galleria Rīga
KamiBo (17:30 - 18:30) Alīna Silicka Aerobika 2 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Gym ABC (17:00 - 18:00) Artis Bebris Gym Domina
Gym ABC (17:00 - 18:00) Artis Bebris Gym Domina   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
Abs, Back & Legs + Stretching (17:15 - 18:15) Solvita Ļeļeva Aerobika Zolitūde
Abs, Back & Legs + Stretching (17:15 - 18:15) Solvita Ļeļeva Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

GRIP (17:15 - 18:15) Dārta Vinovska Aerobic Hall Berga Bazārs
GRIP (17:15 - 18:15) Dārta Vinovska Aerobic Hall Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 1

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (17:20 - 18:20) Ineta Miškūna Aerobika Alfa
Power, Balance & Stretching (17:20 - 18:20) Ineta Miškūna Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Interval Training (17:20 - 18:20) Ilze Līne Aerobic Hall Bolero
Interval Training (17:20 - 18:20) Ilze Līne Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Pilates (17:20 - 18:20) Viktorija Plivča Aerobika Dzelzava
Pilates (17:20 - 18:20) Viktorija Plivča Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

StrongBody (17:30 - 18:30) Matīss Rieksts Gym Matīss
StrongBody (17:30 - 18:30) Matīss Rieksts Gym Matīss   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 1

Treniņa apraksts

Upper body X (17:30 - 18:30) Lauris Siliņš Studio X Alfa
Upper body X (17:30 - 18:30) Lauris Siliņš Studio X Alfa   
 
Vietu skaits: 7 Reģistrētie cilvēki: 1
StrongBody (17:30 - 18:30) Dāvis Zaikovskis TRX Zale Bolero
StrongBody (17:30 - 18:30) Dāvis Zaikovskis TRX Zale Bolero   
 
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

GRIP (17:30 - 18:30) Baiba Ceļmalniece Aerobikas zāle 1 Matīss
GRIP (17:30 - 18:30) Baiba Ceļmalniece Aerobikas zāle 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Nike Training Club Endurance (17:30 - 18:30) Aleksejs Ērglis Aerobika 1 Aleja
Nike Training Club Endurance (17:30 - 18:30) Aleksejs Ērglis Aerobika 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

GRIP (17:30 - 18:30) Jūlija Ezīte Aerobika 1 Galleria Rīga
GRIP (17:30 - 18:30) Jūlija Ezīte Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

StrongBody (17:00 - 18:00) Mārtiņš Mellakauls TRX Zale Bolero
StrongBody (17:00 - 18:00) Mārtiņš Mellakauls TRX Zale Bolero   
 
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Interval Training (17:15 - 18:15) Ilona Ovlaščenko Aerobikas zāle 1 Upītis
Interval Training (17:15 - 18:15) Ilona Ovlaščenko Aerobikas zāle 1 Upītis   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 1

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (17:15 - 18:00) Alīna Silicka Aerobika 1 Galleria Rīga
Brazilian Butt (17:15 - 18:00) Alīna Silicka Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

StrongBody (17:15 - 18:15) Inese Liepiņa Functional Upītis
StrongBody (17:15 - 18:15) Inese Liepiņa Functional Upītis   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 1

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (17:20 - 18:05) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall Bolero
Brazilian Butt (17:20 - 18:05) Laura Beķere- Puisīte Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (17:30 - 18:30) Paula Pūpola Aerobika 2 Galleria Rīga
Power, Balance & Stretching (17:30 - 18:30) Paula Pūpola Aerobika 2 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Abs X (17:30 - 18:30) Lauris Siliņš Studio X Alfa
Abs X (17:30 - 18:30) Lauris Siliņš Studio X Alfa   
 
Vietu skaits: 7 Reģistrētie cilvēki: 5
Total Body X (17:30 - 18:30) Inārs Ritmanis Studio X Matīss
Total Body X (17:30 - 18:30) Inārs Ritmanis Studio X Matīss   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 5
Latino (17:30 - 18:30) Laura Ivanova Aerobika 2 Aleja
Latino (17:30 - 18:30) Laura Ivanova Aerobika 2 Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Zumba (17:00 - 18:00) Dārta Vinovska Aerobika 1 Galleria Rīga
Zumba (17:00 - 18:00) Dārta Vinovska Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 10
Body Toning (17:15 - 18:15) Solvita Ļeļeva Aerobika Zolitūde
Body Toning (17:15 - 18:15) Solvita Ļeļeva Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (17:15 - 18:15) Aleksejs Ērglis Aerobika 2 Aleja
Power, Balance & Stretching (17:15 - 18:15) Aleksejs Ērglis Aerobika 2 Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Body Toning (17:20 - 18:20) Santa Linga Aerobic Hall Bolero
Body Toning (17:20 - 18:20) Santa Linga Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Step (17:30 - 18:30) Ineta Miškūna Aerobika 1 Barona Centrs
Step (17:30 - 18:30) Ineta Miškūna Aerobika 1 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 13 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

StrongBody (17:30 - 18:30) Aleksis Timofejevs Gym Dzelzava
StrongBody (17:30 - 18:30) Aleksis Timofejevs Gym Dzelzava   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

GRIP (17:40 - 18:40) Ivans Šapošņikovs Aerobic Hall Domina
GRIP (17:40 - 18:40) Ivans Šapošņikovs Aerobic Hall Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Tabata (17:00 - 18:00) Paula Pūpola Aerobikas zāle 1 Upītis
Tabata (17:00 - 18:00) Paula Pūpola Aerobikas zāle 1 Upītis   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

Tabata (17:00 - 18:00) Ignats Taraņenko Aerobika 1 Galleria Rīga
Tabata (17:00 - 18:00) Ignats Taraņenko Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (17:00 - 18:00) Jūlija Vegnere Aerobika Alfa
Power, Balance & Stretching (17:00 - 18:00) Jūlija Vegnere Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Total Body X (17:00 - 18:00) Dārta Vinovska Studio X Matīss
Total Body X (17:00 - 18:00) Dārta Vinovska Studio X Matīss   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 7
Interval Training (17:10 - 18:10) Solvita Ļeļeva Aerobika Zolitūde
Interval Training (17:10 - 18:10) Solvita Ļeļeva Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

18:00
OUTDOOR Pilates (18:00 - 19:00) Jevgēnija Špigele Outdoor Matīss
OUTDOOR Pilates (18:00 - 19:00) Jevgēnija Špigele Outdoor Matīss   
 
Vietu skaits: 20 Reģistrētie cilvēki: 1 Nodarbība notiks Grīziņparka kalna virsotnē. Ņem līdzi paklājiņu vai dvieli un tiekamies tur!

Treniņa apraksts

Functional Training (18:00 - 19:00) Baiba Ceļmalniece Aerobikas zāle 1 Upītis
Functional Training (18:00 - 19:00) Baiba Ceļmalniece Aerobikas zāle 1 Upītis   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Pilates (18:15 - 19:15) Nataļja Špikova Aerobika 2 Imanta
Pilates (18:15 - 19:15) Nataļja Špikova Aerobika 2 Imanta   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Pilates (18:15 - 19:15) Solvita Ļeļeva Aerobika Zolitūde
Pilates (18:15 - 19:15) Solvita Ļeļeva Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 11 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Functional Training (18:20 - 19:20) Regīna Beinare Aerobic Hall Bolero
Functional Training (18:20 - 19:20) Regīna Beinare Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

MyFit Abs (18:20 - 18:50) Viktorija Plivča Aerobika Dzelzava
MyFit Abs (18:20 - 18:50) Viktorija Plivča Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Functional Training (18:25 - 19:25) Dārta Vinovska Aerobic Hall Berga Bazārs
Functional Training (18:25 - 19:25) Dārta Vinovska Aerobic Hall Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Body Toning (18:30 - 19:30) Evelīna Semenoviča Aerobika 1 Imanta
Body Toning (18:30 - 19:30) Evelīna Semenoviča Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Gym ABC (18:30 - 19:30) Matīss Rieksts Gym Matīss
Gym ABC (18:30 - 19:30) Matīss Rieksts Gym Matīss   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
Pilates (18:30 - 19:30) Ineta Miškūna Aerobika Alfa
Pilates (18:30 - 19:30) Ineta Miškūna Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Pilates (18:30 - 19:30) Anastasija Domņina Aerobika 1 Barona Centrs
Pilates (18:30 - 19:30) Anastasija Domņina Aerobika 1 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 13 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Abs, Back & Legs (18:30 - 19:30) Elita Einika Aerobic Hall Sky & More
Abs, Back & Legs (18:30 - 19:30) Elita Einika Aerobic Hall Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Functional Training (18:30 - 19:30) Inārs Ritmanis Aerobika 1 Galleria Rīga
Functional Training (18:30 - 19:30) Inārs Ritmanis Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Pilates (18:00 - 19:00) Nataļja Špikova Aerobika 2 Imanta
Pilates (18:00 - 19:00) Nataļja Špikova Aerobika 2 Imanta   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Interval Training (18:00 - 19:00) Ilze Līne Aerobika Zolitūde
Interval Training (18:00 - 19:00) Ilze Līne Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

Functional Training (18:00 - 19:00) Gunta Pīķe Aerobika Alfa
Functional Training (18:00 - 19:00) Gunta Pīķe Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

StrongBody (18:00 - 19:00) Dāvis Ozoliņš Gym Barona Centrs
StrongBody (18:00 - 19:00) Dāvis Ozoliņš Gym Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 2

Treniņa apraksts

GRIP (18:00 - 19:00) Anastasija Domņina Aerobika Dzelzava
GRIP (18:00 - 19:00) Anastasija Domņina Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

CrossTraining (18:00 - 19:00) Linda Jakovele Crosstraining Alfa
CrossTraining (18:00 - 19:00) Linda Jakovele Crosstraining Alfa   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

StrongBody (18:00 - 19:00) Jūlija Ezīte Gym Zolitūde
StrongBody (18:00 - 19:00) Jūlija Ezīte Gym Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Functional Training (18:00 - 19:00) Aleksejs Ērglis Aerobika 1 Aleja
Functional Training (18:00 - 19:00) Aleksejs Ērglis Aerobika 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

StrongBody (18:00 - 19:00) Madara Druķe Gym Aleja
StrongBody (18:00 - 19:00) Madara Druķe Gym Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Stretching (18:15 - 18:45) Zane Krēsliņa Aerobikas zāle 1 Upītis
Stretching (18:15 - 18:45) Zane Krēsliņa Aerobikas zāle 1 Upītis   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Body Toning (18:20 - 19:20) Solvita Ļeļeva Aerobic Hall Bolero
Body Toning (18:20 - 19:20) Solvita Ļeļeva Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

bodyART (18:20 - 19:20) Ivans Šapošņikovs Aerobic Hall Domina
bodyART (18:20 - 19:20) Ivans Šapošņikovs Aerobic Hall Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

TRX (18:20 - 19:20) Inga Velmere TRX Zale Bolero
TRX (18:20 - 19:20) Inga Velmere TRX Zale Bolero   
 
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Yoga (18:25 - 19:25) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Sky & More
Yoga (18:25 - 19:25) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

MyFit abs (18:30 - 19:00) Dārta Vinovska Aerobikas zāle 1 Matīss
MyFit abs (18:30 - 19:00) Dārta Vinovska Aerobikas zāle 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (18:30 - 19:30) Kristaps Škuts Aerobika 2 Galleria Rīga
Power, Balance & Stretching (18:30 - 19:30) Kristaps Škuts Aerobika 2 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (18:30 - 19:15) Alīna Silicka Aerobika 1 Galleria Rīga
Brazilian Butt (18:30 - 19:15) Alīna Silicka Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Giro di Spin (18:30 - 19:30) Igors Siminaitis Aerobikas zāle 2 Upītis
Giro di Spin (18:30 - 19:30) Igors Siminaitis Aerobikas zāle 2 Upītis   
 
Vietu skaits: 9 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

BODYART 75 (18:45 - 20:00) Arta Zaņuka Aerobikas zāle 2 Matīss
BODYART 75 (18:45 - 20:00) Arta Zaņuka Aerobikas zāle 2 Matīss   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Total Body X (18:45 - 19:45) Inārs Ritmanis Studio X Matīss
Total Body X (18:45 - 19:45) Inārs Ritmanis Studio X Matīss   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 3
Brazilian Butt (18:00 - 18:45) Una Pirktiņa Aerobika 1 Imanta
Brazilian Butt (18:00 - 18:45) Una Pirktiņa Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

OUTDOOR Latino (18:00 - 19:00) Laura Ivanova Outdoor Alfa
OUTDOOR Latino (18:00 - 19:00) Laura Ivanova Outdoor Alfa   
 
Vietu skaits: 20 Reģistrētie cilvēki: 6 Nodarbība notiks tirdzniecības parka Alfa jumta stāvvietā. Tiekamies tur!

Treniņa apraksts

OUTDOOR Pilates (18:00 - 19:00) Jevgēnija Špigele Outdoor Matīss
OUTDOOR Pilates (18:00 - 19:00) Jevgēnija Špigele Outdoor Matīss   
 
Vietu skaits: 20 Reģistrētie cilvēki: 1 Nodarbība notiks Grīziņparka kalna virsotnē. Ņem līdzi paklājiņu vai dvieli un tiekamies tur!

Treniņa apraksts

ATCELTS! OUTDOOR Brazilian Butt (18:00 - 19:00) Outdoor Galleria Rīga
ATCELTS! OUTDOOR Brazilian Butt (18:00 - 19:00) Outdoor Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0 Nodarbība notiks Galleria Rīga 8.stāva terasē. Ņem līdzi paklājiņu un tiekamies tur.

Treniņa apraksts

StrongBody (18:00 - 19:00) Artis Bebris Gym Domina
StrongBody (18:00 - 19:00) Artis Bebris Gym Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 2

Treniņa apraksts

Functional Training (18:00 - 19:00) Paula Pūpola Aerobikas zāle 1 Upītis
Functional Training (18:00 - 19:00) Paula Pūpola Aerobikas zāle 1 Upītis   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Pilates (18:15 - 19:15) Solvita Ļeļeva Aerobika Zolitūde
Pilates (18:15 - 19:15) Solvita Ļeļeva Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Functional Training (18:20 - 19:20) Regīna Beinare Aerobic Hall Bolero
Functional Training (18:20 - 19:20) Regīna Beinare Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Functional Training (18:25 - 19:25) Ilona Grigjane Aerobic Hall Sky & More
Functional Training (18:25 - 19:25) Ilona Grigjane Aerobic Hall Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 2

Treniņa apraksts

Interval Training (18:25 - 19:25) Dārta Vinovska Aerobic Hall Berga Bazārs
Interval Training (18:25 - 19:25) Dārta Vinovska Aerobic Hall Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Body Toning (18:30 - 19:30) Evelīna Semenoviča Aerobika 1 Barona Centrs
Body Toning (18:30 - 19:30) Evelīna Semenoviča Aerobika 1 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 13 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

GRIP (18:30 - 19:30) Lauris Siliņš Aerobika Alfa
GRIP (18:30 - 19:30) Lauris Siliņš Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Interval Training (18:30 - 19:30) Viktorija Plivča Aerobika Dzelzava
Interval Training (18:30 - 19:30) Viktorija Plivča Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Gym ABC (18:30 - 19:30) Dāvis Zaikovskis Gym Bolero
Gym ABC (18:30 - 19:30) Dāvis Zaikovskis Gym Bolero   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 2
Brazilian Butt (18:30 - 19:15) Karīna Svikle Aerobika 1 Aleja
Brazilian Butt (18:30 - 19:15) Karīna Svikle Aerobika 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (18:30 - 19:30) Jūlija Ezīte Aerobika 2 Galleria Rīga
Power, Balance & Stretching (18:30 - 19:30) Jūlija Ezīte Aerobika 2 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 2

Treniņa apraksts

Interval Training (18:30 - 19:30) Inārs Ritmanis Aerobika 1 Galleria Rīga
Interval Training (18:30 - 19:30) Inārs Ritmanis Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

CrossTraining (18:40 - 19:40) Ilze Līne Gym Zolitūde
CrossTraining (18:40 - 19:40) Ilze Līne Gym Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Total Body X (18:45 - 19:45) Aleksejs Ērglis Studio X Aleja
Total Body X (18:45 - 19:45) Aleksejs Ērglis Studio X Aleja   
 
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 6
Gym ABC (18:00 - 19:00) Madara Druķe Gym Aleja
Gym ABC (18:00 - 19:00) Madara Druķe Gym Aleja   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 2
Pilates (18:00 - 19:00) Nataļja Špikova Aerobika 2 Imanta
Pilates (18:00 - 19:00) Nataļja Špikova Aerobika 2 Imanta   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Tabata (18:00 - 19:00) Ilze Līne Aerobika Zolitūde
Tabata (18:00 - 19:00) Ilze Līne Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (18:00 - 18:45) Gunta Pīķe Aerobika Alfa
Brazilian Butt (18:00 - 18:45) Gunta Pīķe Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

StrongBody (18:00 - 19:00) Matīss Rieksts Gym Alfa
StrongBody (18:00 - 19:00) Matīss Rieksts Gym Alfa   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 2

Treniņa apraksts

GRIP (18:00 - 19:00) Ignats Taraņenko Aerobika 1 Galleria Rīga
GRIP (18:00 - 19:00) Ignats Taraņenko Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (18:15 - 19:15) Ilona Ovlaščenko Aerobikas zāle 1 Upītis
Power, Balance & Stretching (18:15 - 19:15) Ilona Ovlaščenko Aerobikas zāle 1 Upītis   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 2

Treniņa apraksts

Body Toning (18:20 - 19:20) Līga Dziļuma Aerobic Hall Domina
Body Toning (18:20 - 19:20) Līga Dziļuma Aerobic Hall Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 2

Treniņa apraksts

TRX (18:20 - 19:20) Inga Velmere TRX Zale Bolero
TRX (18:20 - 19:20) Inga Velmere TRX Zale Bolero   
 
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 2

Treniņa apraksts

Functional Training (18:20 - 19:20) Baiba Ceļmalniece Aerobikas zāle 1 Matīss
Functional Training (18:20 - 19:20) Baiba Ceļmalniece Aerobikas zāle 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Yoga (18:25 - 19:25) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Sky & More
Yoga (18:25 - 19:25) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Tabata (18:30 - 19:30) Paula Pūpola Aerobika 2 Galleria Rīga
Tabata (18:30 - 19:30) Paula Pūpola Aerobika 2 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Abs, Back & Legs (18:30 - 19:15) Evelīna Semenoviča Aerobika 1 Imanta
Abs, Back & Legs (18:30 - 19:15) Evelīna Semenoviča Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

BODYART 75 (18:45 - 20:00) Arta Zaņuka Aerobikas zāle 2 Matīss
BODYART 75 (18:45 - 20:00) Arta Zaņuka Aerobikas zāle 2 Matīss   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

TRX (18:45 - 19:45) Inārs Ritmanis Gym Matīss
TRX (18:45 - 19:45) Inārs Ritmanis Gym Matīss   
 
Vietu skaits: 11 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Interval Training (18:00 - 19:00) Paula Pūpola Aerobikas zāle 1 Upītis
Interval Training (18:00 - 19:00) Paula Pūpola Aerobikas zāle 1 Upītis   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 2

Treniņa apraksts

Functional Training (18:00 - 19:00) Dārta Vinovska Aerobika 1 Galleria Rīga
Functional Training (18:00 - 19:00) Dārta Vinovska Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

StrongBody (18:00 - 19:00) Dāvis Ozoliņš Gym Barona Centrs
StrongBody (18:00 - 19:00) Dāvis Ozoliņš Gym Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Tabata (18:00 - 19:00) Ignats Taraņenko Aerobika Dzelzava
Tabata (18:00 - 19:00) Ignats Taraņenko Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

OUTDOOR Pilates (18:00 - 19:00) Jevgēnija Špigele Outdoor Matīss
OUTDOOR Pilates (18:00 - 19:00) Jevgēnija Špigele Outdoor Matīss   
 
Vietu skaits: 20 Reģistrētie cilvēki: 1 Nodarbība notiks Grīziņparka kalna virsotnē. Ņem līdzi paklājiņu vai dvieli un tiekamies tur!

Treniņa apraksts

Pilates (18:15 - 19:15) Solvita Ļeļeva Aerobika Zolitūde
Pilates (18:15 - 19:15) Solvita Ļeļeva Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Nike Training Club Endurance (18:15 - 19:15) Karīna Svikle Aerobika 1 Aleja
Nike Training Club Endurance (18:15 - 19:15) Karīna Svikle Aerobika 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Pilates (18:20 - 19:20) Santa Linga Aerobic Hall Bolero
Pilates (18:20 - 19:20) Santa Linga Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

ATCELTS! Giro di Spin (18:30 - 19:30) Aerobikas zāle 2 Upītis
ATCELTS! Giro di Spin (18:30 - 19:30) Aerobikas zāle 2 Upītis   
 
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

Tabata (18:30 - 19:30) Evelīna Semenoviča Aerobika 1 Imanta
Tabata (18:30 - 19:30) Evelīna Semenoviča Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (18:30 - 19:30) Ineta Miškūna Aerobika 1 Barona Centrs
Power, Balance & Stretching (18:30 - 19:30) Ineta Miškūna Aerobika 1 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 13 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Gym ABC (18:30 - 19:30) Aleksis Timofejevs Gym Dzelzava
Gym ABC (18:30 - 19:30) Aleksis Timofejevs Gym Dzelzava   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
Brazilian Butt (18:30 - 19:15) Elita Einika Aerobic Hall Sky & More
Brazilian Butt (18:30 - 19:15) Elita Einika Aerobic Hall Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Total Body X (18:30 - 19:30) Aleksejs Ērglis Studio X Aleja
Total Body X (18:30 - 19:30) Aleksejs Ērglis Studio X Aleja   
 
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 5
Pilates (18:45 - 19:45) Ivans Šapošņikovs Aerobic Hall Domina
Pilates (18:45 - 19:45) Ivans Šapošņikovs Aerobic Hall Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

GRIP (18:00 - 19:00) Jūlija Ezīte Aerobika Zolitūde
GRIP (18:00 - 19:00) Jūlija Ezīte Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Interval Training (18:00 - 19:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall Berga Bazārs
Interval Training (18:00 - 19:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 1

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (18:00 - 19:00) Paula Pūpola Aerobikas zāle 1 Upītis
Power, Balance & Stretching (18:00 - 19:00) Paula Pūpola Aerobikas zāle 1 Upītis   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

VERVE (18:00 - 19:00) Ignats Taraņenko Aerobika 1 Galleria Rīga
VERVE (18:00 - 19:00) Ignats Taraņenko Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

GRIP (18:00 - 19:00) Dārta Vinovska Aerobikas zāle 1 Matīss
GRIP (18:00 - 19:00) Dārta Vinovska Aerobikas zāle 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 15

Treniņa apraksts

Pilates (18:20 - 19:20) Solvita Ļeļeva Aerobika Zolitūde
Pilates (18:20 - 19:20) Solvita Ļeļeva Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

19:00
Total body X (19:00 - 20:00) Ieva Ciekure Studio X Alfa
Total body X (19:00 - 20:00) Ieva Ciekure Studio X Alfa   
 
Vietu skaits: 7 Reģistrētie cilvēki: 4
Power, Balance & Stretching (19:00 - 20:00) Ignats Taraņenko Aerobika Dzelzava
Power, Balance & Stretching (19:00 - 20:00) Ignats Taraņenko Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (19:00 - 20:00) Karīna Svikle Aerobika 2 Aleja
Power, Balance & Stretching (19:00 - 20:00) Karīna Svikle Aerobika 2 Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (19:00 - 20:00) Baiba Ceļmalniece Aerobikas zāle 1 Upītis
Power, Balance & Stretching (19:00 - 20:00) Baiba Ceļmalniece Aerobikas zāle 1 Upītis   
 
Vietu skaits: 9 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Interval Spinning (19:00 - 20:00) Jūlija Homenko Aerobikas zāle 2 Upītis
Interval Spinning (19:00 - 20:00) Jūlija Homenko Aerobikas zāle 2 Upītis   
 
Vietu skaits: 9 Reģistrētie cilvēki: 1

Treniņa apraksts

Zumba (19:15 - 20:15) Olga Ķerpe Aerobika 2 Imanta
Zumba (19:15 - 20:15) Olga Ķerpe Aerobika 2 Imanta   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 11
Yoga (19:20 - 20:20) Regīna Beinare Aerobic Hall Bolero
Yoga (19:20 - 20:20) Regīna Beinare Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Yoga (19:20 - 20:20) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Domina
Yoga (19:20 - 20:20) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Interval Spinning (19:30 - 20:30) Evelīna Semenoviča Spinning Imanta
Interval Spinning (19:30 - 20:30) Evelīna Semenoviča Spinning Imanta   
 
Vietu skaits: 11 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (19:30 - 20:15) Gundega Immere Aerobika Alfa
Brazilian Butt (19:30 - 20:15) Gundega Immere Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Yoga (19:30 - 20:30) Elita Einika Aerobic Hall Sky & More
Yoga (19:30 - 20:30) Elita Einika Aerobic Hall Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Zumba (19:30 - 20:30) Diāna Strautiņa Aerobika 1 Galleria Rīga
Zumba (19:30 - 20:30) Diāna Strautiņa Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 9
Tabata (19:35 - 20:35) Dārta Vinovska Aerobic Hall Berga Bazārs
Tabata (19:35 - 20:35) Dārta Vinovska Aerobic Hall Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Body Toning (19:00 - 20:00) Una Pirktiņa Aerobika 1 Imanta
Body Toning (19:00 - 20:00) Una Pirktiņa Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

GRIP (19:00 - 20:00) Ilze Līne Aerobika Zolitūde
GRIP (19:00 - 20:00) Ilze Līne Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

StrongBody (19:00 - 20:00) Nataļja Špikova Gym Imanta
StrongBody (19:00 - 20:00) Nataļja Špikova Gym Imanta   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Abs X (19:00 - 20:00) Lauris Siliņš Studio X Alfa
Abs X (19:00 - 20:00) Lauris Siliņš Studio X Alfa   
 
Vietu skaits: 7 Reģistrētie cilvēki: 7
Yoga (19:00 - 20:00) Gunta Pīķe Aerobika Alfa
Yoga (19:00 - 20:00) Gunta Pīķe Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Gym ABC (19:00 - 20:00) Dāvis Ozoliņš Gym Barona Centrs
Gym ABC (19:00 - 20:00) Dāvis Ozoliņš Gym Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
Tabata (19:00 - 20:00) Anastasija Domņina Aerobika Dzelzava
Tabata (19:00 - 20:00) Anastasija Domņina Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Total Body X (19:00 - 20:00) Aleksejs Ērglis Studio X Aleja
Total Body X (19:00 - 20:00) Aleksejs Ērglis Studio X Aleja   
 
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 5
Zumba (19:00 - 20:00) Dārta Vinovska Aerobikas zāle 1 Matīss
Zumba (19:00 - 20:00) Dārta Vinovska Aerobikas zāle 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 12
Functional Training (19:20 - 20:20) Līga Dziļuma Aerobic Hall Domina
Functional Training (19:20 - 20:20) Līga Dziļuma Aerobic Hall Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Body Toning (19:25 - 20:25) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Sky & More
Body Toning (19:25 - 20:25) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Interval Training (19:30 - 20:30) Inga Velmere Aerobic Hall Bolero
Interval Training (19:30 - 20:30) Inga Velmere Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (19:30 - 20:30) Edgars Gorjačko Aerobika 2 Barona Centrs
Power, Balance & Stretching (19:30 - 20:30) Edgars Gorjačko Aerobika 2 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 11 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Body Toning (19:45 - 20:45) Kristaps Škuts Aerobika 1 Galleria Rīga
Body Toning (19:45 - 20:45) Kristaps Škuts Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Interval Training (19:00 - 20:00) Una Pirktiņa Aerobika 1 Imanta
Interval Training (19:00 - 20:00) Una Pirktiņa Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

ATCELTS! Zumba Toning (19:00 - 20:00) Aerobika 2 Imanta
ATCELTS! Zumba Toning (19:00 - 20:00) Aerobika 2 Imanta   
 
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

VERVE (19:00 - 20:00) Baiba Ceļmalniece Aerobikas zāle 2 Matīss
VERVE (19:00 - 20:00) Baiba Ceļmalniece Aerobikas zāle 2 Matīss   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Interval Spinning (19:00 - 20:00) Olga Ķerpe Spinning Imanta
Interval Spinning (19:00 - 20:00) Olga Ķerpe Spinning Imanta   
 
Vietu skaits: 11 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Interval Spinning (19:00 - 20:00) Jūlija Homenko Aerobikas zāle 2 Upītis
Interval Spinning (19:00 - 20:00) Jūlija Homenko Aerobikas zāle 2 Upītis   
 
Vietu skaits: 9 Reģistrētie cilvēki: 2

Treniņa apraksts

Tabata (19:00 - 20:00) Paula Pūpola Aerobikas zāle 1 Upītis
Tabata (19:00 - 20:00) Paula Pūpola Aerobikas zāle 1 Upītis   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 1

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (19:15 - 20:15) Karīna Svikle Aerobika 2 Aleja
Power, Balance & Stretching (19:15 - 20:15) Karīna Svikle Aerobika 2 Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Yoga (19:20 - 20:20) Regīna Beinare Aerobic Hall Bolero
Yoga (19:20 - 20:20) Regīna Beinare Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Yoga (19:20 - 20:20) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Domina
Yoga (19:20 - 20:20) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (19:25 - 20:25) Ilona Grigjane Aerobic Hall Sky & More
Power, Balance & Stretching (19:25 - 20:25) Ilona Grigjane Aerobic Hall Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Interval Spinning (19:30 - 20:30) Evelīna Semenoviča Aerobika 2 Barona Centrs
Interval Spinning (19:30 - 20:30) Evelīna Semenoviča Aerobika 2 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 11 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Interval Training (19:30 - 20:30) Gundega Immere Aerobika Alfa
Interval Training (19:30 - 20:30) Gundega Immere Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

VERVE (19:30 - 20:30) Inārs Ritmanis Aerobika 2 Galleria Rīga
VERVE (19:30 - 20:30) Inārs Ritmanis Aerobika 2 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 2

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (19:40 - 20:25) Ignats Taraņenko Aerobika Dzelzava
Brazilian Butt (19:40 - 20:25) Ignats Taraņenko Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

ROCK'N'CORE (19:00 - 20:00) Ignats Taraņenko Aerobika 1 Galleria Rīga
ROCK'N'CORE (19:00 - 20:00) Ignats Taraņenko Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 1
Interval Spinning (19:00 - 20:00) Jūlija Homenko Aerobikas zāle 2 Upītis
Interval Spinning (19:00 - 20:00) Jūlija Homenko Aerobikas zāle 2 Upītis   
 
Vietu skaits: 9 Reģistrētie cilvēki: 1

Treniņa apraksts

CrossTraining (19:00 - 20:00) Madara Druķe Crosstraining Aleja
CrossTraining (19:00 - 20:00) Madara Druķe Crosstraining Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Body Toning (19:00 - 20:00) Nataļja Špikova Aerobika 2 Imanta
Body Toning (19:00 - 20:00) Nataļja Špikova Aerobika 2 Imanta   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

GRIP (19:00 - 20:00) Ilze Līne Aerobika Zolitūde
GRIP (19:00 - 20:00) Ilze Līne Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Burn X (19:00 - 20:00) Lauris Siliņš Studio X Alfa
Burn X (19:00 - 20:00) Lauris Siliņš Studio X Alfa   
 
Vietu skaits: 7 Reģistrētie cilvēki: 2
Yoga (19:00 - 20:00) Gunta Pīķe Aerobika Alfa
Yoga (19:00 - 20:00) Gunta Pīķe Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 2

Treniņa apraksts

GRIP (19:00 - 20:00) Ivans Šapošņikovs Aerobika Dzelzava
GRIP (19:00 - 20:00) Ivans Šapošņikovs Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 16

Treniņa apraksts

Interval Training (19:00 - 20:00) Edgars Gorjačko Aerobika 1 Aleja
Interval Training (19:00 - 20:00) Edgars Gorjačko Aerobika 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Interval Training (19:20 - 20:20) Līga Dziļuma Aerobic Hall Domina
Interval Training (19:20 - 20:20) Līga Dziļuma Aerobic Hall Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Brazilian Butt+MyFit abs (19:25 - 20:25) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Sky & More
Brazilian Butt+MyFit abs (19:25 - 20:25) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

StrongBody (19:30 - 20:30) Evelīna Semenoviča Gym Imanta
StrongBody (19:30 - 20:30) Evelīna Semenoviča Gym Imanta   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 2

Treniņa apraksts

Pilates (19:30 - 20:30) Ineta Miškūna Aerobika 2 Barona Centrs
Pilates (19:30 - 20:30) Ineta Miškūna Aerobika 2 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 11 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

City Afro Dance (19:30 - 20:30) Inga Velmere Aerobic Hall Bolero
City Afro Dance (19:30 - 20:30) Inga Velmere Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Interval Training (19:30 - 20:30) Baiba Ceļmalniece Aerobikas zāle 1 Matīss
Interval Training (19:30 - 20:30) Baiba Ceļmalniece Aerobikas zāle 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Functional Training (19:00 - 20:00) Paula Pūpola Aerobikas zāle 1 Upītis
Functional Training (19:00 - 20:00) Paula Pūpola Aerobikas zāle 1 Upītis   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 2

Treniņa apraksts

Gym ABC (19:00 - 20:00) Dāvis Ozoliņš Gym Barona Centrs
Gym ABC (19:00 - 20:00) Dāvis Ozoliņš Gym Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
TRX (19:00 - 20:00) Ignats Taraņenko Gym Dzelzava
TRX (19:00 - 20:00) Ignats Taraņenko Gym Dzelzava   
 
Vietu skaits: 11 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Zumba (19:00 - 20:00) Diāna Strautiņa Aerobikas zāle 2 Matīss
Zumba (19:00 - 20:00) Diāna Strautiņa Aerobikas zāle 2 Matīss   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 5
MyFit abs (19:15 - 19:45) Karīna Svikle Aerobika 1 Aleja
MyFit abs (19:15 - 19:45) Karīna Svikle Aerobika 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Interval Spinning (19:30 - 20:30) Evelīna Semenoviča Spinning Imanta
Interval Spinning (19:30 - 20:30) Evelīna Semenoviča Spinning Imanta   
 
Vietu skaits: 11 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Yoga (19:30 - 20:30) Elita Einika Aerobic Hall Sky & More
Yoga (19:30 - 20:30) Elita Einika Aerobic Hall Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Pilates (19:00 - 20:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall Berga Bazārs
Pilates (19:00 - 20:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (19:10 - 20:10) Jūlija Ezīte Aerobika Zolitūde
Power, Balance & Stretching (19:10 - 20:10) Jūlija Ezīte Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

VERVE (19:15 - 20:15) Dārta Vinovska Aerobikas zāle 1 Matīss
VERVE (19:15 - 20:15) Dārta Vinovska Aerobikas zāle 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 18

Treniņa apraksts

20:00
GRIP (20:00 - 21:00) Una Pirktiņa Aerobika 1 Imanta
GRIP (20:00 - 21:00) Una Pirktiņa Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Functional Training (20:00 - 21:00) Karīna Svikle Aerobika 1 Aleja
Functional Training (20:00 - 21:00) Karīna Svikle Aerobika 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

GRIP (20:10 - 21:10) Ignats Taraņenko Aerobika Dzelzava
GRIP (20:10 - 21:10) Ignats Taraņenko Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

MyFit abs (20:15 - 20:45) Gundega Immere Aerobika Alfa
MyFit abs (20:15 - 20:45) Gundega Immere Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

TRX (20:20 - 21:20) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Domina
TRX (20:20 - 21:20) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Nike Training Club ENDURANCE (20:00 - 21:00) Una Pirktiņa Aerobika 1 Imanta
Nike Training Club ENDURANCE (20:00 - 21:00) Una Pirktiņa Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

VERVE (20:15 - 21:15) Nataļja Špikova Aerobika 2 Imanta
VERVE (20:15 - 21:15) Nataļja Špikova Aerobika 2 Imanta   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

TRX (20:20 - 21:20) Līga Dziļuma Aerobic Hall Domina
TRX (20:20 - 21:20) Līga Dziļuma Aerobic Hall Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 1

Treniņa apraksts

VERVE (20:30 - 21:30) Lauris Siliņš Aerobika Alfa
VERVE (20:30 - 21:30) Lauris Siliņš Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Abs,Back & Legs +stretching (20:30 - 21:30) Inga Velmere Aerobic Hall Bolero
Abs,Back & Legs +stretching (20:30 - 21:30) Inga Velmere Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 9
GRIP (20:00 - 21:00) Una Pirktiņa Aerobika 1 Imanta
GRIP (20:00 - 21:00) Una Pirktiņa Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

TRX (20:20 - 21:20) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Domina
TRX (20:20 - 21:20) Žanna Koževņikova Aerobic Hall Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

TRX (20:25 - 21:25) Ignats Taraņenko Gym Dzelzava
TRX (20:25 - 21:25) Ignats Taraņenko Gym Dzelzava   
 
Vietu skaits: 11 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Pilates (20:00 - 21:00) Ivans Šapošņikovs Aerobika Dzelzava
Pilates (20:00 - 21:00) Ivans Šapošņikovs Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Functional Training (20:00 - 21:00) Edgars Gorjačko Aerobika 1 Aleja
Functional Training (20:00 - 21:00) Edgars Gorjačko Aerobika 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 1

Treniņa apraksts

TRX (20:20 - 21:20) Dārta Vinovska Aerobic Hall Domina
TRX (20:20 - 21:20) Dārta Vinovska Aerobic Hall Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 1

Treniņa apraksts

Abs, Back & Legs +stretching (20:30 - 21:30) Inga Velmere Aerobic Hall Bolero
Abs, Back & Legs +stretching (20:30 - 21:30) Inga Velmere Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

GRIP (20:30 - 21:30) Lauris Siliņš Aerobika Alfa
GRIP (20:30 - 21:30) Lauris Siliņš Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

P 26
O 27
T 28
C 29
P 30
S 31
S 01
07:00
Interval Training (07:00 - 08:00) Dārta Vinovska Aerobika Dzelzava
Interval Training (07:00 - 08:00) Dārta Vinovska Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Interval Training (07:00 - 08:00) Kristaps Celms Aerobic Hall Berga Bazārs
Interval Training (07:00 - 08:00) Kristaps Celms Aerobic Hall Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

TRX (07:00 - 08:00) Kristaps Škuts TRX Zale Bolero
TRX (07:00 - 08:00) Kristaps Škuts TRX Zale Bolero   
 
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Functional Training (07:00 - 08:00) Inārs Ritmanis Aerobikas zāle 1 Matīss
Functional Training (07:00 - 08:00) Inārs Ritmanis Aerobikas zāle 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Yoga (07:15 - 08:15) Tatjana Novojevska Aerobika 2 Aleja
Yoga (07:15 - 08:15) Tatjana Novojevska Aerobika 2 Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

StrongBody (07:30 - 08:30) Dāvis Zaikovskis Functional Upītis
StrongBody (07:30 - 08:30) Dāvis Zaikovskis Functional Upītis   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 1

Treniņa apraksts

Pilates (07:30 - 08:30) Ineta Miškūna Aerobika Alfa
Pilates (07:30 - 08:30) Ineta Miškūna Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

StrongBody (07:30 - 08:30) Matīss Rieksts Gym Alfa
StrongBody (07:30 - 08:30) Matīss Rieksts Gym Alfa   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 2

Treniņa apraksts

TRX (07:30 - 08:30) Ignats Taraņenko Aerobic Hall Domina
TRX (07:30 - 08:30) Ignats Taraņenko Aerobic Hall Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

CrossTraining (07:30 - 08:30) Dāvis Ābele Crosstraining Aleja
CrossTraining (07:30 - 08:30) Dāvis Ābele Crosstraining Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Zumba (07:30 - 08:30) Ilona Ovlaščenko Aerobika Zolitūde
Zumba (07:30 - 08:30) Ilona Ovlaščenko Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 6
Interval Training (07:00 - 08:00) Kristaps Celms Aerobic Hall Bolero
Interval Training (07:00 - 08:00) Kristaps Celms Aerobic Hall Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

Functional Training (07:00 - 08:00) Tatjana Novojevska Aerobic Hall Berga Bazārs
Functional Training (07:00 - 08:00) Tatjana Novojevska Aerobic Hall Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Body Toning (07:00 - 08:00) Ilona Ovlaščenko Aerobika Zolitūde
Body Toning (07:00 - 08:00) Ilona Ovlaščenko Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Yoga (07:15 - 08:15) Elita Einika Aerobika Alfa
Yoga (07:15 - 08:15) Elita Einika Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (07:15 - 08:15) Jesenija Zatjuļepina Aerobic Hall Sky & More
Power, Balance & Stretching (07:15 - 08:15) Jesenija Zatjuļepina Aerobic Hall Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Nike Training Club Endurance (07:15 - 08:15) Viktorija Plivča Aerobikas zāle 1 Matīss
Nike Training Club Endurance (07:15 - 08:15) Viktorija Plivča Aerobikas zāle 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Interval Training (07:15 - 08:15) Karīna Svikle Aerobika 1 Aleja
Interval Training (07:15 - 08:15) Karīna Svikle Aerobika 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Tabata (07:15 - 08:15) Dārta Vinovska Aerobika 1 Galleria Rīga
Tabata (07:15 - 08:15) Dārta Vinovska Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Tabata (07:30 - 08:30) Ilze Līne Aerobika 1 Imanta
Tabata (07:30 - 08:30) Ilze Līne Aerobika 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Body Toning (07:00 - 08:00) Karīna Svikle Aerobika Dzelzava
Body Toning (07:00 - 08:00) Karīna Svikle Aerobika Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Inteval Training (07:00 - 08:00) Kristaps Celms Aerobic Hall Berga Bazārs
Inteval Training (07:00 - 08:00) Kristaps Celms Aerobic Hall Berga Bazārs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

TRX (07:00 - 08:00) Kristaps Škuts TRX Zale Bolero
TRX (07:00 - 08:00) Kristaps Škuts TRX Zale Bolero   
 
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Interval Training (07:00 - 08:00) Inārs Ritmanis Aerobikas zāle 1 Matīss
Interval Training (07:00 - 08:00) Inārs Ritmanis Aerobikas zāle 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Functional Training (07:00 - 08:00) Ilze Līne Aerobika 1 Galleria Rīga
Functional Training (07:00 - 08:00) Ilze Līne Aerobika 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Interval Training (07:15 - 08:15) Dārta Vinovska Aerobikas zāle 1 Upītis
Interval Training (07:15 - 08:15) Dārta Vinovska Aerobikas zāle 1 Upītis   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (07:30 - 08:15) Ineta Miškūna Aerobika Alfa
Brazilian Butt (07:30 - 08:15) Ineta Miškūna Aerobika Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Tabata (07:30 - 08:30) Jūlija Vegnere Aerobic Hall Domina
Tabata (07:30 - 08:30) Jūlija Vegnere Aerobic Hall Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

StrongBody (07:30 - 08:30) Matīss Rieksts Gym Alfa
StrongBody (07:30 - 08:30) Matīss Rieksts Gym Alfa   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Fatburner (07:30 - 08:30) Ilona Ovlaščenko Aerobika Zolitūde
Fatburner (07:30 - 08:30) Ilona Ovlaščenko Aerobika Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

StrongBody (07:30 - 08:30) Dāvis Ābele Gym Aleja
StrongBody (07:30 - 08:30) Dāvis Ābele Gym Aleja