MyFitness

Time Monday 21.01.2019 Tuesday 22.01.2019 Wednesday 23.01.2019 Thursday 24.01.2019 Friday 25.01.2019 Saturday 26.01.2019 Sunday 27.01.2019
07:00
BOSU (07:00 - 08:00) Evita Tomanoviča Aerobikas zāle 1
BOSU (07:00 - 08:00) Evita Tomanoviča Aerobikas zāle 1  
Total places: 40 Registered: 4
Apļa treniņš (07:15 - 08:15) Madars Frīdmanis Gym
Apļa treniņš (07:15 - 08:15) Madars Frīdmanis Gym  
Total places: 12 Registered: 11
Interval Training (07:00 - 08:00) Nataļja Grudiņina Aerobikas zāle 1
Interval Training (07:00 - 08:00) Nataļja Grudiņina Aerobikas zāle 1  
Total places: 45 Registered: 13
TRX (07:15 - 08:15) Niks Rubezis Gym
TRX (07:15 - 08:15) Niks Rubezis Gym  
Total places: 12 Registered: 20
Apļa treniņš (07:15 - 08:15) Madars Frīdmanis Gym
Apļa treniņš (07:15 - 08:15) Madars Frīdmanis Gym  
Total places: 12 Registered: 12
BodyToning (07:00 - 08:00) Nataļja Grudiņina Aerobikas zāle 1
BodyToning (07:00 - 08:00) Nataļja Grudiņina Aerobikas zāle 1  
Total places: 45 Registered: 11
TRX (07:15 - 08:15) Niks Rubezis Gym
TRX (07:15 - 08:15) Niks Rubezis Gym  
Total places: 12 Registered: 16
GRIP (07:15 - 08:15) Judīte Žižkune Aerobikas zāle 1
GRIP (07:15 - 08:15) Judīte Žižkune Aerobikas zāle 1  
Total places: 45 Registered: 6
08:00
Gym ABC (08:30 - 09:30) Madars Frīdmanis Gym
Gym ABC (08:30 - 09:30) Madars Frīdmanis Gym  
Total places: 5 Registered: 1
AIZVIETOSANA! MyFit abs (08:30 - 09:00) Niks Rubezis Aerobikas zāle 1
AIZVIETOSANA! MyFit abs (08:30 - 09:00) Niks Rubezis Aerobikas zāle 1  
Total places: 45 Registered: 4
Pilates (08:00 - 09:00) Aleksandra Brigadere Aerobikas zāle 2
Pilates (08:00 - 09:00) Aleksandra Brigadere Aerobikas zāle 2  
Total places: 30 Registered: 4
Upper body+abs X (08:30 - 09:30) Niks Rubezis Studio X
Upper body+abs X (08:30 - 09:30) Niks Rubezis Studio X  
Total places: 24 Registered: 6
bodyART (08:00 - 09:00) Genadijs Baikovs Aerobikas zāle 2
bodyART (08:00 - 09:00) Genadijs Baikovs Aerobikas zāle 2  
Total places: 30 Registered: 4
Gym ABC (08:30 - 09:30) Madars Frīdmanis Gym
Gym ABC (08:30 - 09:30) Madars Frīdmanis Gym  
Total places: 5 Registered: 1
AIZVIETOSANA! GRIP (08:30 - 09:30) Judīte Žižkune Aerobikas zāle 1
AIZVIETOSANA! GRIP (08:30 - 09:30) Judīte Žižkune Aerobikas zāle 1  
Total places: 45 Registered: 1
Pilates (08:00 - 09:00) Aleksandra Brigadere Aerobikas zāle 2
Pilates (08:00 - 09:00) Aleksandra Brigadere Aerobikas zāle 2  
Total places: 30 Registered: 3
Burn X (08:30 - 09:30) Niks Rubezis Studio X
Burn X (08:30 - 09:30) Niks Rubezis Studio X  
Total places: 24 Registered: 2
MyFit abs (08:30 - 09:00) Jūlija Ratobiļska Aerobikas zāle 1
MyFit abs (08:30 - 09:00) Jūlija Ratobiļska Aerobikas zāle 1  
Total places: 45 Registered: 6
09:00
AIZVIETOSANA! Interval Training (09:00 - 10:00) Niks Rubezis Aerobikas zāle 1
AIZVIETOSANA! Interval Training (09:00 - 10:00) Niks Rubezis Aerobikas zāle 1  
Total places: 45 Registered: 1
KLUBA TŪRE (09:30 - 10:00) Gym
KLUBA TŪRE (09:30 - 10:00) Gym  
Total places: 5 Registered: 0 Tūres ietvaros kluba vaditajs iepazistinas ar klubu, informēs par piedāvātajiem pakalpojumiem, produktiem, ka arī, atbildēs uz interesējoššiem jautājumiem par sporta klubu.
BodyToning (09:00 - 10:00) Marta Kešāne Aerobikas zāle 1
BodyToning (09:00 - 10:00) Marta Kešāne Aerobikas zāle 1  
Total places: 45 Registered: 1
Tabata (09:00 - 10:00) Marta Kešāne Aerobikas zāle 1
Tabata (09:00 - 10:00) Marta Kešāne Aerobikas zāle 1  
Total places: 45 Registered: 0
ROCK'N'CORE (09:00 - 10:00) Jūlija Ratobiļska Aerobikas zāle 1
ROCK'N'CORE (09:00 - 10:00) Jūlija Ratobiļska Aerobikas zāle 1  
Total places: 45 Registered: 1
Fitness Yoga (09:30 - 10:30) Elita Einika Aerobikas zāle 2
Fitness Yoga (09:30 - 10:30) Elita Einika Aerobikas zāle 2  
Total places: 30 Registered: 14
10:00
TRX (10:30 - 11:30) Niks Rubezis Gym
TRX (10:30 - 11:30) Niks Rubezis Gym  
Total places: 12 Registered: 0
Gym ABC (10:00 - 11:00) Inese Liepiņa Gym
Gym ABC (10:00 - 11:00) Inese Liepiņa Gym  
Total places: 5 Registered: 1
BOSU (10:00 - 11:00) Jūlija Pavlovska Aerobikas zāle 1
BOSU (10:00 - 11:00) Jūlija Pavlovska Aerobikas zāle 1  
Total places: 30 Registered: 4
ROCK'N'CORE (10:00 - 11:00) Tatjana Novojevska Aerobikas zāle 1
ROCK'N'CORE (10:00 - 11:00) Tatjana Novojevska Aerobikas zāle 1  
Total places: 45 Registered: 2
11:00
TRX (11:30 - 12:30) Madara Treimane Gym
TRX (11:30 - 12:30) Madara Treimane Gym  
Total places: 12 Registered: 5
TRX (11:30 - 12:30) Madara Treimane Gym
TRX (11:30 - 12:30) Madara Treimane Gym  
Total places: 12 Registered: 1
ROCK'N'CORE (11:30 - 12:30) Niks Rubezis Aerobikas zāle 1
ROCK'N'CORE (11:30 - 12:30) Niks Rubezis Aerobikas zāle 1  
Total places: 45 Registered: 1
Upper body+abs X (11:00 - 12:00) Viktorija Plivča Studio X
Upper body+abs X (11:00 - 12:00) Viktorija Plivča Studio X  
Total places: 24 Registered: 6
Apla trenins (11:00 - 12:00) Inese Liepiņa Gym
Apla trenins (11:00 - 12:00) Inese Liepiņa Gym  
Total places: 12 Registered: 21
MyFit abs (11:00 - 11:30) Jūlija Pavlovska Aerobikas zāle 1
MyFit abs (11:00 - 11:30) Jūlija Pavlovska Aerobikas zāle 1  
Total places: 45 Registered: 0
VERVE (11:00 - 12:00) Tatjana Novojevska Aerobikas zāle 2
VERVE (11:00 - 12:00) Tatjana Novojevska Aerobikas zāle 2  
Total places: 30 Registered: 3
12:00
Brazilian Butt (12:00 - 13:00) Madara Ludriksone Aerobikas zāle 1
Brazilian Butt (12:00 - 13:00) Madara Ludriksone Aerobikas zāle 1  
Total places: 45 Registered: 8
Zumba (12:00 - 13:00) Zinaida Seriševa Aerobikas zāle 1
Zumba (12:00 - 13:00) Zinaida Seriševa Aerobikas zāle 1  
Total places: 45 Registered: 3
Power, Balance & Stretching (12:30 - 13:30) Anna Vasiļjeva Aerobikas zāle 2
Power, Balance & Stretching (12:30 - 13:30) Anna Vasiļjeva Aerobikas zāle 2  
Total places: 30 Registered: 3
Power, Balance & Stretching (12:30 - 13:30) Anna Vasiļjeva Aerobikas zāle 2
Power, Balance & Stretching (12:30 - 13:30) Anna Vasiļjeva Aerobikas zāle 2  
Total places: 30 Registered: 1
MyFit abs (12:30 - 13:00) Niks Rubezis Aerobikas zāle 1
MyFit abs (12:30 - 13:00) Niks Rubezis Aerobikas zāle 1  
Total places: 45 Registered: 1
Zumba (12:00 - 13:00) Zinaida Seriševa Aerobikas zāle 1
Zumba (12:00 - 13:00) Zinaida Seriševa Aerobikas zāle 1  
Total places: 45 Registered: 2
PRIVATE: Glute builder (12:00 - 14:00) Aerobikas zāle 2
PRIVATE: Glute builder (12:00 - 14:00) Aerobikas zāle 2  
Total places: 0 Registered: 0
13:00
Fitness Yoga (13:00 - 14:00) Madara Ludriksone Aerobikas zāle 2
Fitness Yoga (13:00 - 14:00) Madara Ludriksone Aerobikas zāle 2  
Total places: 30 Registered: 8
GRIP (13:00 - 14:00) Madara Treimane Aerobikas zāle 1
GRIP (13:00 - 14:00) Madara Treimane Aerobikas zāle 1  
Total places: 45 Registered: 5
Gym ABC (13:00 - 14:00) Jānis Vītols Gym
Gym ABC (13:00 - 14:00) Jānis Vītols Gym  
Total places: 5 Registered: 0
Pilates Roll (13:00 - 14:00) Anita Rezevska Aerobikas zāle 2
Pilates Roll (13:00 - 14:00) Anita Rezevska Aerobikas zāle 2  
Total places: 30 Registered: 3
Lower body X (13:30 - 14:30) Evita Tomanoviča Studio X
Lower body X (13:30 - 14:30) Evita Tomanoviča Studio X  
Total places: 24 Registered: 9
Spirals (13:00 - 14:00) Anita Rezevska Aerobikas zāle 1
Spirals (13:00 - 14:00) Anita Rezevska Aerobikas zāle 1  
Total places: 45 Registered: 0
GRIP (13:00 - 14:00) Viktorija Plivča Aerobikas zāle 1
GRIP (13:00 - 14:00) Viktorija Plivča Aerobikas zāle 1  
Total places: 45 Registered: 4
14:00
Pilates (14:00 - 15:00) Anita Rezevska Aerobikas zāle 2
Pilates (14:00 - 15:00) Anita Rezevska Aerobikas zāle 2  
Total places: 30 Registered: 2
15:00
PRIVATE (15:00 - 16:30) Aerobikas zāle 1
PRIVATE (15:00 - 16:30) Aerobikas zāle 1  
Total places: 0 Registered: 0
16:00
KLUBA TŪRE (16:30 - 17:00) Gym
KLUBA TŪRE (16:30 - 17:00) Gym  
Total places: 5 Registered: 0 Tūres ietvaros kluba vaditajs iepazistinas ar klubu, informēs par piedāvātajiem pakalpojumiem, produktiem, ka arī, atbildēs uz interesējoššiem jautājumiem par sporta klubu.
Studio X 80's PARTY (16:00 - 17:30) Studio X
Studio X 80's PARTY (16:00 - 17:30) Studio X  
Total places: 24 Registered: 38 Šis treniņš būs nedaudz citādāks kā ierasts - to vadīs divi treneri (Viktorija Plivča un Evita Tomanoviča). Ja ieradīsies uz treniņu 80to gadu stila apģērbā, Tevi sagaidīs pārsteigums! Uz tikšanos treniņā!
KamiBo (16:30 - 17:30) Alīna Silicka Aerobikas zāle 1
KamiBo (16:30 - 17:30) Alīna Silicka Aerobikas zāle 1  
Total places: 45 Registered: 9
Total body X (16:40 - 17:40) Niks Rubezis Studio X
Total body X (16:40 - 17:40) Niks Rubezis Studio X  
Total places: 24 Registered: 21
17:00
Body Toning (17:30 - 18:30) Jevgēnija Špigele Aerobikas zāle 1
Body Toning (17:30 - 18:30) Jevgēnija Špigele Aerobikas zāle 1  
Total places: 45 Registered: 11
VERVE (17:20 - 18:20) Evita Tomanoviča Aerobikas zāle 2
VERVE (17:20 - 18:20) Evita Tomanoviča Aerobikas zāle 2  
Total places: 30 Registered: 5
GRIP (17:30 - 18:30) Niks Rubezis Aerobikas zāle 1
GRIP (17:30 - 18:30) Niks Rubezis Aerobikas zāle 1  
Total places: 45 Registered: 8
Fitness Yoga (17:45 - 18:45) Jevgēnija Špigele Aerobikas zāle 2
Fitness Yoga (17:45 - 18:45) Jevgēnija Špigele Aerobikas zāle 2  
Total places: 30 Registered: 6
AIZVIETOSANA! BOSU (17:20 - 18:20) Judīte Žižkune Aerobikas zāle 1
AIZVIETOSANA! BOSU (17:20 - 18:20) Judīte Žižkune Aerobikas zāle 1  
Total places: 30 Registered: 0
Burn X (17:45 - 18:45) Kristaps Ence Studio X
Burn X (17:45 - 18:45) Kristaps Ence Studio X  
Total places: 24 Registered: 27
AIZVIETOSANA! Brazilian Butt (17:20 - 18:05) Agrita Spēlmane Aerobikas zāle 1
AIZVIETOSANA! Brazilian Butt (17:20 - 18:05) Agrita Spēlmane Aerobikas zāle 1  
Total places: 45 Registered: 5
18:00
ROCK'N'CORE (18:30 - 19:30) Madara Treimane Aerobikas zāle 1
ROCK'N'CORE (18:30 - 19:30) Madara Treimane Aerobikas zāle 1  
Total places: 45 Registered: 6
Apļa treniņš (18:00 - 19:00) Jānis Vītols Gym
Apļa treniņš (18:00 - 19:00) Jānis Vītols Gym  
Total places: 12 Registered: 18
Nike Training Club ENDURANCE (18:30 - 19:30) Evita Tomanoviča Aerobikas zāle 1
Nike Training Club ENDURANCE (18:30 - 19:30) Evita Tomanoviča Aerobikas zāle 1  
Total places: 45 Registered: 15
AIZVIETOSANA! Power, Balance & Stretching (18:45 - 19:45) Evelīna Parhomenko Aerobikas zāle 2
AIZVIETOSANA! Power, Balance & Stretching (18:45 - 19:45) Evelīna Parhomenko Aerobikas zāle 2  
Total places: 30 Registered: 21
Body Toning (18:30 - 19:30) Madara Treimane Aerobikas zāle 1
Body Toning (18:30 - 19:30) Madara Treimane Aerobikas zāle 1  
Total places: 45 Registered: 20
AIZVIETOSANA! Pilates (18:20 - 19:20) Judīte Žižkune Aerobikas zāle 2
AIZVIETOSANA! Pilates (18:20 - 19:20) Judīte Žižkune Aerobikas zāle 2  
Total places: 30 Registered: 7
Functional Training (18:20 - 19:20) Ance Olte Aerobikas zāle 1
Functional Training (18:20 - 19:20) Ance Olte Aerobikas zāle 1  
Total places: 45 Registered: 14
Pilates Roll (18:00 - 19:00) Jevgēnija Špigele Aerobikas zāle 2
Pilates Roll (18:00 - 19:00) Jevgēnija Špigele Aerobikas zāle 2  
Total places: 30 Registered: 5
AIZVIETOSANA! GRIP (18:20 - 19:20) Agrita Spēlmane Aerobikas zāle 1
AIZVIETOSANA! GRIP (18:20 - 19:20) Agrita Spēlmane Aerobikas zāle 1  
Total places: 45 Registered: 3
GRIP (18:00 - 19:00) Niks Rubezis Aerobikas zāle 1
GRIP (18:00 - 19:00) Niks Rubezis Aerobikas zāle 1  
Total places: 45 Registered: 4
19:00
Pilates (19:00 - 20:00) Jevgēnija Špigele Aerobikas zāle 2
Pilates (19:00 - 20:00) Jevgēnija Špigele Aerobikas zāle 2  
Total places: 30 Registered: 15
GRIP (19:30 - 20:30) Madara Treimane Aerobikas zāle 1
GRIP (19:30 - 20:30) Madara Treimane Aerobikas zāle 1  
Total places: 45 Registered: 13
Abs X (19:30 - 20:30) Evita Tomanoviča Studio X
Abs X (19:30 - 20:30) Evita Tomanoviča Studio X  
Total places: 24 Registered: 25
Gym ABC (19:00 - 20:00) Jānis Vītols Gym
Gym ABC (19:00 - 20:00) Jānis Vītols Gym  
Total places: 5 Registered: 0
Total body X (19:00 - 20:00) Kristaps Ence Studio X
Total body X (19:00 - 20:00) Kristaps Ence Studio X  
Total places: 24 Registered: 35
MyFit abs (19:30 - 20:00) Evita Tomanoviča Aerobikas zāle 1
MyFit abs (19:30 - 20:00) Evita Tomanoviča Aerobikas zāle 1  
Total places: 45 Registered: 2
VERVE (19:00 - 20:00) Niks Rubezis Aerobikas zāle 2
VERVE (19:00 - 20:00) Niks Rubezis Aerobikas zāle 2  
Total places: 30 Registered: 7
BOSU (19:30 - 20:30) Madara Treimane Aerobikas zāle 1
BOSU (19:30 - 20:30) Madara Treimane Aerobikas zāle 1  
Total places: 30 Registered: 8
AIZVIETOSANA! MyFit abs (19:25 - 19:55) Judīte Žižkune Aerobikas zāle 2
AIZVIETOSANA! MyFit abs (19:25 - 19:55) Judīte Žižkune Aerobikas zāle 2  
Total places: 30 Registered: 3
Nike Training Club ENDURANCE (19:30 - 20:30) Ance Olte Aerobikas zāle 1
Nike Training Club ENDURANCE (19:30 - 20:30) Ance Olte Aerobikas zāle 1  
Total places: 45 Registered: 16
AIZVIETOSANA! Zumba (19:00 - 20:00) Iveta Pumpura Aerobikas zāle 2
AIZVIETOSANA! Zumba (19:00 - 20:00) Iveta Pumpura Aerobikas zāle 2  
Total places: 45 Registered: 3
Nike Training Club STRENGTH (19:30 - 20:30) Aleksejs Ērglis Aerobikas zāle 1
Nike Training Club STRENGTH (19:30 - 20:30) Aleksejs Ērglis Aerobikas zāle 1  
Total places: 45 Registered: 5
VERVE (19:15 - 20:15) Niks Rubezis Aerobikas zāle 2
VERVE (19:15 - 20:15) Niks Rubezis Aerobikas zāle 2  
Total places: 30 Registered: 2
20:00
AIZVIETOSANA! TRX (20:00 - 21:00) Evelīna Parhomenko Gym
AIZVIETOSANA! TRX (20:00 - 21:00) Evelīna Parhomenko Gym  
Total places: 12 Registered: 20
bodyART (20:00 - 21:00) Genadijs Baikovs Aerobikas zāle 2
bodyART (20:00 - 21:00) Genadijs Baikovs Aerobikas zāle 2  
Total places: 30 Registered: 2

Close

MyFitness newsletter

Join our newsletter and be always informed about our latest trainings, club news and offers!


Please review our privacy notice.

Close

Forgot your password?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?