MyFitness

Time Monday 12.02.2018 Tuesday 13.02.2018 Wednesday 14.02.2018 Thursday 15.02.2018 Friday 16.02.2018 Saturday 17.02.2018 Sunday 18.02.2018
07:00
GRIP (07:00 - 08:00) Evita Tomanoviča Aerobic Hall
GRIP (07:00 - 08:00) Evita Tomanoviča Aerobic Hall  
Total places: 14 Registered: 5
Functional Training (07:00 - 08:00) Tatjana Novojevska Aerobic Hall
Functional Training (07:00 - 08:00) Tatjana Novojevska Aerobic Hall  
Total places: 21 Registered: 4
GRIP (07:00 - 08:00) Tatjana Novojevska Aerobic Hall
GRIP (07:00 - 08:00) Tatjana Novojevska Aerobic Hall  
Total places: 14 Registered: 5
08:00
bodyART (08:15 - 09:15) Arta Zaņuka Aerobic Hall
bodyART (08:15 - 09:15) Arta Zaņuka Aerobic Hall  
Total places: 21 Registered: 10
bodyART (08:15 - 09:15) Arta Zaņuka Aerobic Hall
bodyART (08:15 - 09:15) Arta Zaņuka Aerobic Hall  
Total places: 21 Registered: 5
09:00
Gym ABC (09:00 - 10:00) Aleksis Timofejevs Gym
Gym ABC (09:00 - 10:00) Aleksis Timofejevs Gym  
Total places: 5 Registered: 0
10:00
TBW (10:00 - 11:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall
TBW (10:00 - 11:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall  
Total places: 21 Registered: 6
Body Toning (10:00 - 11:00) Agrita Rūsiņa Aerobic Hall
Body Toning (10:00 - 11:00) Agrita Rūsiņa Aerobic Hall  
Total places: 22 Registered: 9
11:00
Pilates Spirals (11:00 - 12:00) Anita Rezevska Aerobic Hall
Pilates Spirals (11:00 - 12:00) Anita Rezevska Aerobic Hall  
Total places: 21 Registered: 13
MyFit abs 30 (11:30 - 12:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
MyFit abs 30 (11:30 - 12:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Total places: 21 Registered: 11
bodyART Stretching (11:00 - 12:00) Anita Rezevska Aerobic Hall
bodyART Stretching (11:00 - 12:00) Anita Rezevska Aerobic Hall  
Total places: 21 Registered: 9
Gym ABC (11:00 - 12:00) Aleksis Timofejevs Gym
Gym ABC (11:00 - 12:00) Aleksis Timofejevs Gym  
Total places: 5 Registered: 2
Tabata 45 (11:10 - 11:55) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
Tabata 45 (11:10 - 11:55) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Total places: 21 Registered: 11
Pilates (11:00 - 12:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall
Pilates (11:00 - 12:00) Līga Dziļuma Aerobic Hall  
Total places: 21 Registered: 18
Pilates (11:00 - 12:00) Agrita Rūsiņa Aerobic Hall
Pilates (11:00 - 12:00) Agrita Rūsiņa Aerobic Hall  
Total places: 22 Registered: 16
12:00
TBW (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
TBW (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Total places: 22 Registered: 23
Body Toning (12:00 - 13:00) Santa Linga Aerobic Hall
Body Toning (12:00 - 13:00) Santa Linga Aerobic Hall  
Total places: 22 Registered: 12
Fitness Yoga (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
Fitness Yoga (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Total places: 22 Registered: 16
Interval Training (12:00 - 13:00) Santa Linga Aerobic Hall
Interval Training (12:00 - 13:00) Santa Linga Aerobic Hall  
Total places: 22 Registered: 13
Functional Training (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
Functional Training (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Total places: 22 Registered: 14
13:00
Fitness Yoga (13:00 - 14:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
Fitness Yoga (13:00 - 14:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Total places: 22 Registered: 20
Pilates (13:00 - 14:00) Santa Linga Aerobic Hall
Pilates (13:00 - 14:00) Santa Linga Aerobic Hall  
Total places: 22 Registered: 17
ABL (13:00 - 14:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
ABL (13:00 - 14:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Total places: 22 Registered: 10
Pilates (13:00 - 14:00) Santa Linga Aerobic Hall
Pilates (13:00 - 14:00) Santa Linga Aerobic Hall  
Total places: 22 Registered: 8
Fitness Yoga (13:00 - 14:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall
Fitness Yoga (13:00 - 14:00) Žanna Koževņikova Aerobic Hall  
Total places: 22 Registered: 16
17:00
Fitness Yoga (17:15 - 18:15) Madara Ludriksone Aerobic Hall
Fitness Yoga (17:15 - 18:15) Madara Ludriksone Aerobic Hall  
Total places: 21 Registered: 11
RNC+MyFit abs (17:15 - 18:15) Madara Treimane Aerobic Hall
RNC+MyFit abs (17:15 - 18:15) Madara Treimane Aerobic Hall  
Total places: 21 Registered: 10
Functional Training (17:15 - 18:15) Madara Ludriksone Aerobic Hall
Functional Training (17:15 - 18:15) Madara Ludriksone Aerobic Hall  
Total places: 21 Registered: 12
Body Toning (17:15 - 18:15) Santa Linga Aerobic Hall
Body Toning (17:15 - 18:15) Santa Linga Aerobic Hall  
Total places: 21 Registered: 10
JAUNUMS! Apļa treniņš (17:00 - 18:00) Aleksis Timofejevs Gym
JAUNUMS! Apļa treniņš (17:00 - 18:00) Aleksis Timofejevs Gym  
Total places: 6 Registered: 4
18:00
GRIP (18:15 - 19:15) Irina Savčenko Aerobic Hall
GRIP (18:15 - 19:15) Irina Savčenko Aerobic Hall  
Total places: 22 Registered: 4
Interval Spinning (18:15 - 19:15) Jūlija Homenko Spinning Hall
Interval Spinning (18:15 - 19:15) Jūlija Homenko Spinning Hall  
Total places: 22 Registered: 19
TBW (18:15 - 19:15) Madara Treimane Aerobic Hall
TBW (18:15 - 19:15) Madara Treimane Aerobic Hall  
Total places: 21 Registered: 13
Interval Training (18:15 - 19:15) Irina Savčenko Aerobic Hall
Interval Training (18:15 - 19:15) Irina Savčenko Aerobic Hall  
Total places: 22 Registered: 2
Interval Spinning (18:15 - 19:15) Jūlija Homenko Spinning Hall
Interval Spinning (18:15 - 19:15) Jūlija Homenko Spinning Hall  
Total places: 22 Registered: 10
Fatburner (18:15 - 19:15) Santa Linga Aerobic Hall
Fatburner (18:15 - 19:15) Santa Linga Aerobic Hall  
Total places: 21 Registered: 12
Interval Training (18:00 - 19:00) Madara Treimane Aerobic Hall
Interval Training (18:00 - 19:00) Madara Treimane Aerobic Hall  
Total places: 21 Registered: 6
Interval Spinning (18:15 - 19:15) Jūlija Homenko Spinning Hall
Interval Spinning (18:15 - 19:15) Jūlija Homenko Spinning Hall  
Total places: 22 Registered: 8
Functional Training (18:00 - 19:00) Madara Ludriksone Aerobic Hall
Functional Training (18:00 - 19:00) Madara Ludriksone Aerobic Hall  
Total places: 21 Registered: 3
19:00
Gym ABC (19:00 - 20:00) Aleksis Timofejevs Gym
Gym ABC (19:00 - 20:00) Aleksis Timofejevs Gym  
Total places: 5 Registered: 1
Step&Body (19:15 - 20:15) Irina Savčenko Aerobic Hall
Step&Body (19:15 - 20:15) Irina Savčenko Aerobic Hall  
Total places: 21 Registered: 9
bodyART (19:15 - 20:15) Arta Zaņuka Aerobic Hall
bodyART (19:15 - 20:15) Arta Zaņuka Aerobic Hall  
Total places: 21 Registered: 17
Pilates (19:15 - 20:15) Irina Savčenko Aerobic Hall
Pilates (19:15 - 20:15) Irina Savčenko Aerobic Hall  
Total places: 21 Registered: 8
bodyART (19:15 - 20:15) Arta Zaņuka Aerobic Hall
bodyART (19:15 - 20:15) Arta Zaņuka Aerobic Hall  
Total places: 22 Registered: 10
GRIP (19:00 - 20:00) Madara Treimane Aerobic Hall
GRIP (19:00 - 20:00) Madara Treimane Aerobic Hall  
Total places: 14 Registered: 4
MyFit abs 30 (19:00 - 19:30) Madara Ludriksone Aerobic Hall
MyFit abs 30 (19:00 - 19:30) Madara Ludriksone Aerobic Hall  
Total places: 21 Registered: 2
20:00
Zumba (20:15 - 21:15) Jeļena Djumajeva Aerobic Hall
Zumba (20:15 - 21:15) Jeļena Djumajeva Aerobic Hall  
Total places: 21 Registered: 4
Zumba Toning (20:15 - 21:15) Jeļena Djumajeva Aerobic Hall
Zumba Toning (20:15 - 21:15) Jeļena Djumajeva Aerobic Hall  
Total places: 21 Registered: 0

Close

MyFitness newsletter

Join our newsletter and be always informed about our latest trainings, club news and offers!

Close

Forgot your password?