MyFitness

Timetable
Filters
Club
Bolero
Sky & More
Domina
Matīss
Galleria Riga
Imanta
Zolitūde
Barona Centrs
Dzelzava
Alfa
Aleja
Upitis
Saga
Trainer
Agate Tautiete
Aleksejs Ērglis
Aleksis Timofejevs
Alīna Silicka
Anastasija Domņina
Anastasija Tkačova
Anita Rezevska
Anna Skrocka
Anna Vasiļjeva
Arta Zaņuka
Artis Bebris
Dana Sture
Diāna Strautiņa
Dārta Vinovska
Dāvis Zaikovskis
Dāvis Ābele
Edgars Gorjačko
Edvīns Bušs
Elena Ilyushina
Elita Einika
Elizabete Zandberga- Jankovska
Elza Zālīte
Elīna Dolge
Evelīna Semenoviča
Gundega Immere
Gunta Pīķe
Guntis Grubaums
Ignats Taraņenko
Ilona Grigjane
Ilona Ovlaščenko
Ilze Līne
Ilze Matīsa
Ineta Miškūna
Inga Velmere
Inārs Ritmanis
Irina Maksimoviča
Irina Troščenkova
Ivans Šapošņikovs
Iveta Pumpura
Jekaterina Neteča
Jesenija Zatjuļepina
Jevgēnija Špigele
Jānis Klīve
Jūlija Ezīte
Jūlija Homenko
Jūlija Ratobiļska
Jūlija Vegnere
Karīna Svikle
Katrīna Bambīte
Kristaps Celms
Kristaps Ence
Kristaps Škuts
Lana Lāce
Laura Beķere- Puisīte
Laura Ivanova
Laura Melbārde
Lauris Siliņš
Linda Jakovele
Līga Dziļuma
Madara Druķe
Madara Kalniņa
Matīss Rieksts
Mārtiņš Mellakauls
Nataļja Merķe
Nataļja Špikova
Nazarii Soltys
Nelda Neilande
Nils Edgars Briedis
Olga Ķerpe
Oskars Štāls
Paula Pūpola
Regīna Beinare
Rūta Dimanta
Sandija Freimane
Sandis Savickis
Santa Irbe
Santa Linga
Signija Rancāne
Sindija Rūmniece
Solvita Ļeļeva
Tatjana Novojevska
Una Pirktiņa
Vadims Figols
Valentīna Narme
Viktorija Plivča
Viktorija Podoprigora
Viktorija Siļventoinena
Zinaida Veselova
Žanna Koževņikova
Training style
Body&Mind
Gym
Kardio nodarbības
Strength
Youth trainings
Training
Timeline

6:00

21:00

Add new range
NÄITA TULEMUSI
Previous Week

20 Week (16.05.2022 - 22.05.2022)

Next Week
Time Monday 16.05.2022 Tuesday 17.05.2022 Wednesday 18.05.2022 Thursday 19.05.2022 Friday 20.05.2022 Saturday 21.05.2022 Sunday 22.05.2022
07:00
StrongBody (07:00 - 08:00) Nelda Neilande Gym Zolitūde
StrongBody (07:00 - 08:00) Nelda Neilande Gym Zolitūde   
 
Total places: 12 Registered: 5

Read more about the training

Functional Training (07:00 - 08:00) Inārs Ritmanis Studio 1 Matīss
Functional Training (07:00 - 08:00) Inārs Ritmanis Studio 1 Matīss   
 
Total places: 30 Registered: 27

Read more about the training

Nike Training Club Endurance (07:00 - 08:00) Sandija Freimane Studio Dzelzava
Nike Training Club Endurance (07:00 - 08:00) Sandija Freimane Studio Dzelzava   
 
Total places: 30 Registered: 24

Read more about the training

TRX (07:00 - 08:00) Kristaps Škuts TRX Studio Bolero
TRX (07:00 - 08:00) Kristaps Škuts TRX Studio Bolero   
 
Total places: 10 Registered: 10

Read more about the training

BOXBOX (07:10 - 08:00) Santa Irbe BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (07:10 - 08:00) Santa Irbe BOXBOX Galleria Rīga   
 
Total places: 20 Registered: 12 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Lūdzam ņemt vērā, ka uz nodarbību jāierodas laicīgi, lai sagatavotu ekipējumu un iepazītos ar drošības instruktāžu. Pēc nodarbības sākuma, zālē apmeklētāji vairs netiek ielaisti drošības apsvērumu dēļ! Lūdzam ierasties BOXBOX zālē ne vēlāk kā norādītajā nodarbības sākuma laikā.
Power, Balance & Stretching (07:15 - 08:15) Karīna Svikle Studio 2 Aleja
Power, Balance & Stretching (07:15 - 08:15) Karīna Svikle Studio 2 Aleja   
 
Total places: 20 Registered: 16

Read more about the training

Interval Training (07:15 - 08:15) Aleksejs Ērglis Studio 1 Upītis
Interval Training (07:15 - 08:15) Aleksejs Ērglis Studio 1 Upītis   
 
Total places: 30 Registered: 7

Read more about the training

CrossTraining (07:30 - 08:30) Dāvis Ābele Crosstraining Aleja
CrossTraining (07:30 - 08:30) Dāvis Ābele Crosstraining Aleja   
 
Total places: 12 Registered: 11

Read more about the training

TRX (07:30 - 08:30) Jūlija Vegnere Studio Domina
TRX (07:30 - 08:30) Jūlija Vegnere Studio Domina   
 
Total places: 16 Registered: 10

Read more about the training

Zumba (07:30 - 08:30) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde
Zumba (07:30 - 08:30) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde   
 
Total places: 20 Registered: 10

Read more about the training

StrongBody (07:30 - 08:30) Dāvis Zaikovskis Funkcionālā zona Upītis
StrongBody (07:30 - 08:30) Dāvis Zaikovskis Funkcionālā zona Upītis   
 
Total places: 12 Registered: 11

Read more about the training

CrossTraining (07:30 - 08:30) Sandis Savickis Crosstraining Sāga
CrossTraining (07:30 - 08:30) Sandis Savickis Crosstraining Sāga   
 
Total places: 12 Registered: 6

Read more about the training

ATCELTS! Stretching (07:30 - 08:30) Studio Sāga
ATCELTS! Stretching (07:30 - 08:30) Studio Sāga   
 
Total places: 0 Registered: 0
CrossTraining (07:30 - 08:30) Ilze Līne Gym Galleria Rīga
CrossTraining (07:30 - 08:30) Ilze Līne Gym Galleria Rīga   
 
Total places: 12 Registered: 12

Read more about the training

StrongBody (07:30 - 08:30) Matīss Rieksts Crosstraining Alfa
StrongBody (07:30 - 08:30) Matīss Rieksts Crosstraining Alfa   
 
Total places: 12 Registered: 6

Read more about the training

Pilates (07:30 - 08:30) Ineta Miškūna Studio Alfa
Pilates (07:30 - 08:30) Ineta Miškūna Studio Alfa   
 
Total places: 30 Registered: 9

Read more about the training

Body Toning (07:00 - 08:00) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde
Body Toning (07:00 - 08:00) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde   
 
Total places: 20 Registered: 8

Read more about the training

StrongBody (07:00 - 08:00) Signija Rancāne Gym Matīss
StrongBody (07:00 - 08:00) Signija Rancāne Gym Matīss   
 
Total places: 12 Registered: 10

Read more about the training

Interval Training (07:00 - 08:00) Ignats Taraņenko Studio 1 Matīss
Interval Training (07:00 - 08:00) Ignats Taraņenko Studio 1 Matīss   
 
Total places: 30 Registered: 13

Read more about the training

Functional Training (07:00 - 08:00) Santa Irbe Studio Sāga
Functional Training (07:00 - 08:00) Santa Irbe Studio Sāga   
 
Total places: 25 Registered: 12

Read more about the training

Interval Training (07:00 - 08:00) Kristaps Celms Studio Bolero
Interval Training (07:00 - 08:00) Kristaps Celms Studio Bolero   
 
Total places: 23 Registered: 8

Read more about the training

Yoga (07:15 - 08:15) Irina Maksimoviča Studio Sky & More
Yoga (07:15 - 08:15) Irina Maksimoviča Studio Sky & More   
 
Total places: 30 Registered: 6

Read more about the training

Interval Training (07:15 - 08:15) Ilze Matīsa Studio 1 Aleja
Interval Training (07:15 - 08:15) Ilze Matīsa Studio 1 Aleja   
 
Total places: 30 Registered: 21

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (07:15 - 08:15) Ineta Miškūna Studio 1 Barona Centrs
Power, Balance & Stretching (07:15 - 08:15) Ineta Miškūna Studio 1 Barona Centrs   
 
Total places: 20 Registered: 5

Read more about the training

Tabata (07:15 - 08:15) Dārta Vinovska Studio 1 Galleria Rīga
Tabata (07:15 - 08:15) Dārta Vinovska Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 30 Registered: 20

Read more about the training

Yoga (07:15 - 08:15) Elita Einika Studio Alfa
Yoga (07:15 - 08:15) Elita Einika Studio Alfa   
 
Total places: 30 Registered: 7

Read more about the training

Tabata (07:30 - 08:30) Ilze Līne Studio 1 Imanta
Tabata (07:30 - 08:30) Ilze Līne Studio 1 Imanta   
 
Total places: 30 Registered: 16

Read more about the training

Interval Training (07:00 - 08:00) Inārs Ritmanis Studio 1 Matīss
Interval Training (07:00 - 08:00) Inārs Ritmanis Studio 1 Matīss   
 
Total places: 30 Registered: 21

Read more about the training

Body Toning (07:00 - 08:00) Sandija Freimane Studio Dzelzava
Body Toning (07:00 - 08:00) Sandija Freimane Studio Dzelzava   
 
Total places: 30 Registered: 17

Read more about the training

Functional Training (07:00 - 08:00) Ilze Līne Studio 1 Galleria Rīga
Functional Training (07:00 - 08:00) Ilze Līne Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 30 Registered: 12

Read more about the training

TRX (07:00 - 08:00) Kristaps Škuts TRX Studio Bolero
TRX (07:00 - 08:00) Kristaps Škuts TRX Studio Bolero   
 
Total places: 10 Registered: 8

Read more about the training

Interval Training (07:15 - 08:15) Dārta Vinovska Studio 1 Upītis
Interval Training (07:15 - 08:15) Dārta Vinovska Studio 1 Upītis   
 
Total places: 30 Registered: 11

Read more about the training

StrongBody (07:30 - 08:30) Dāvis Ābele Crosstraining Aleja
StrongBody (07:30 - 08:30) Dāvis Ābele Crosstraining Aleja   
 
Total places: 12 Registered: 12

Read more about the training

Tabata (07:30 - 08:30) Jūlija Vegnere Studio Domina
Tabata (07:30 - 08:30) Jūlija Vegnere Studio Domina   
 
Total places: 20 Registered: 7

Read more about the training

Fatburner (07:30 - 08:30) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde
Fatburner (07:30 - 08:30) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde   
 
Total places: 20 Registered: 14
StrongBody (07:30 - 08:30) Sandis Savickis Crosstraining Sāga
StrongBody (07:30 - 08:30) Sandis Savickis Crosstraining Sāga   
 
Total places: 12 Registered: 6

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (07:30 - 08:30) Laura Ivanova Studio Sāga
Power, Balance & Stretching (07:30 - 08:30) Laura Ivanova Studio Sāga   
 
Total places: 25 Registered: 6

Read more about the training

StrongBody (07:30 - 08:30) Matīss Rieksts Crosstraining Alfa
StrongBody (07:30 - 08:30) Matīss Rieksts Crosstraining Alfa   
 
Total places: 12 Registered: 6

Read more about the training

Brazilian Butt (07:30 - 08:15) Ineta Miškūna Studio Alfa
Brazilian Butt (07:30 - 08:15) Ineta Miškūna Studio Alfa   
 
Total places: 30 Registered: 12

Read more about the training

GRIP (07:00 - 08:00) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde
GRIP (07:00 - 08:00) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde   
 
Total places: 20 Registered: 9

Read more about the training

Functional Training (07:00 - 08:00) Ignats Taraņenko Studio 1 Matīss
Functional Training (07:00 - 08:00) Ignats Taraņenko Studio 1 Matīss   
 
Total places: 30 Registered: 24

Read more about the training

Interval Training (07:00 - 08:00) Kristaps Celms Studio Bolero
Interval Training (07:00 - 08:00) Kristaps Celms Studio Bolero   
 
Total places: 23 Registered: 5

Read more about the training

BOXBOX (07:10 - 08:00) Santa Irbe BOXBOX Sāga
BOXBOX (07:10 - 08:00) Santa Irbe BOXBOX Sāga   
 
Total places: 20 Registered: 10 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Lūdzam ņemt vērā, ka uz nodarbību jāierodas laicīgi, lai sagatavotu ekipējumu un iepazītos ar drošības instruktāžu. Pēc nodarbības sākuma, zālē apmeklētāji vairs netiek ielaisti drošības apsvērumu dēļ! Lūdzam ierasties BOXBOX zālē ne vēlāk kā norādītajā nodarbības sākuma laikā.
Yoga (07:15 - 08:15) Irina Maksimoviča Studio Sky & More
Yoga (07:15 - 08:15) Irina Maksimoviča Studio Sky & More   
 
Total places: 30 Registered: 8

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (07:15 - 08:15) Ilze Matīsa Studio 2 Aleja
Power, Balance & Stretching (07:15 - 08:15) Ilze Matīsa Studio 2 Aleja   
 
Total places: 20 Registered: 20

Read more about the training

BIRTHDAY SPECIAL Brazilian Butt (07:15 - 08:00) Ineta Miškūna Studio 1 Barona Centrs
BIRTHDAY SPECIAL Brazilian Butt (07:15 - 08:00) Ineta Miškūna Studio 1 Barona Centrs   
 
Total places: 20 Registered: 31 Nodarbība sadarbībā ar PULS Nutrition

Read more about the training

GRIP (07:15 - 08:15) Dārta Vinovska Studio 1 Galleria Rīga
GRIP (07:15 - 08:15) Dārta Vinovska Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 30 Registered: 30

Read more about the training

Yoga (07:15 - 08:15) Elita Einika Studio Alfa
Yoga (07:15 - 08:15) Elita Einika Studio Alfa   
 
Total places: 30 Registered: 8

Read more about the training

Functional Training (07:30 - 08:30) Ilze Līne Studio 1 Imanta
Functional Training (07:30 - 08:30) Ilze Līne Studio 1 Imanta   
 
Total places: 30 Registered: 18

Read more about the training

CrossTraining (07:30 - 08:30) Jānis Klīve Crosstraining Aleja
CrossTraining (07:30 - 08:30) Jānis Klīve Crosstraining Aleja   
 
Total places: 12 Registered: 16

Read more about the training

StrongBody (07:30 - 08:30) Dāvis Zaikovskis Funkcionālā zona Upītis
StrongBody (07:30 - 08:30) Dāvis Zaikovskis Funkcionālā zona Upītis   
 
Total places: 12 Registered: 10

Read more about the training

StrongBody (07:00 - 08:00) Signija Rancāne Gym Matīss
StrongBody (07:00 - 08:00) Signija Rancāne Gym Matīss   
 
Total places: 12 Registered: 20

Read more about the training

Pilates (07:00 - 08:00) Anastasija Domņina Studio Dzelzava
Pilates (07:00 - 08:00) Anastasija Domņina Studio Dzelzava   
 
Total places: 30 Registered: 17

Read more about the training

Tabata (07:00 - 08:00) Ilze Līne Studio 1 Galleria Rīga
Tabata (07:00 - 08:00) Ilze Līne Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 30 Registered: 35

Read more about the training

TRX (07:00 - 08:00) Kristaps Škuts TRX Studio Bolero
TRX (07:00 - 08:00) Kristaps Škuts TRX Studio Bolero   
 
Total places: 10 Registered: 17

Read more about the training

Functional Training (07:15 - 08:15) Karīna Svikle Studio 1 Aleja
Functional Training (07:15 - 08:15) Karīna Svikle Studio 1 Aleja   
 
Total places: 30 Registered: 23

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (07:15 - 08:15) Dārta Vinovska Studio 1 Upītis
Power, Balance & Stretching (07:15 - 08:15) Dārta Vinovska Studio 1 Upītis   
 
Total places: 30 Registered: 13

Read more about the training

GRIP (07:15 - 08:15) Edgars Gorjačko Studio 1 Matīss
GRIP (07:15 - 08:15) Edgars Gorjačko Studio 1 Matīss   
 
Total places: 30 Registered: 21

Read more about the training

Functional Training (07:30 - 08:30) Ineta Miškūna Studio Alfa
Functional Training (07:30 - 08:30) Ineta Miškūna Studio Alfa   
 
Total places: 30 Registered: 17

Read more about the training

Yoga (07:30 - 08:30) Jūlija Vegnere Studio Domina
Yoga (07:30 - 08:30) Jūlija Vegnere Studio Domina   
 
Total places: 20 Registered: 22

Read more about the training

CrossTraining (07:30 - 08:30) Jānis Klīve Crosstraining Aleja
CrossTraining (07:30 - 08:30) Jānis Klīve Crosstraining Aleja   
 
Total places: 12 Registered: 17

Read more about the training

Stretching (07:30 - 08:30) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde
Stretching (07:30 - 08:30) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde   
 
Total places: 20 Registered: 14

Read more about the training

CrossTraining (07:30 - 08:30) Sandis Savickis Crosstraining Sāga
CrossTraining (07:30 - 08:30) Sandis Savickis Crosstraining Sāga   
 
Total places: 12 Registered: 8

Read more about the training

08:00
Total Body X (08:00 - 09:00) Inārs Ritmanis Studio X Matīss
Total Body X (08:00 - 09:00) Inārs Ritmanis Studio X Matīss   
 
Total places: 16 Registered: 13
MyFit abs (08:30 - 09:00) Jūlija Ratobiļska Studio 1 Aleja
MyFit abs (08:30 - 09:00) Jūlija Ratobiļska Studio 1 Aleja   
 
Total places: 30 Registered: 3

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (08:30 - 09:30) Aleksejs Ērglis Studio 2 Upītis
Power, Balance & Stretching (08:30 - 09:30) Aleksejs Ērglis Studio 2 Upītis   
 
Total places: 20 Registered: 5

Read more about the training

Interval Training (08:30 - 09:30) Žanna Koževņikova Studio Sāga
Interval Training (08:30 - 09:30) Žanna Koževņikova Studio Sāga   
 
Total places: 25 Registered: 10

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (08:30 - 09:30) Laura Melbārde Studio 2 Galleria Rīga
Power, Balance & Stretching (08:30 - 09:30) Laura Melbārde Studio 2 Galleria Rīga   
 
Total places: 20 Registered: 12

Read more about the training

BOXBOX (08:00 - 08:50) Santa Irbe BOXBOX Sāga
BOXBOX (08:00 - 08:50) Santa Irbe BOXBOX Sāga   
 
Total places: 20 Registered: 3 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Lūdzam ņemt vērā, ka uz nodarbību jāierodas laicīgi, lai sagatavotu ekipējumu un iepazītos ar drošības instruktāžu. Pēc nodarbības sākuma, zālē apmeklētāji vairs netiek ielaisti drošības apsvērumu dēļ! Lūdzam ierasties BOXBOX zālē ne vēlāk kā norādītajā nodarbības sākuma laikā.
Tabata (08:00 - 09:00) Inga Velmere Studio Bolero
Tabata (08:00 - 09:00) Inga Velmere Studio Bolero   
 
Total places: 23 Registered: 16

Read more about the training

Brazilian Butt (08:15 - 09:00) Irina Maksimoviča Studio Sky & More
Brazilian Butt (08:15 - 09:00) Irina Maksimoviča Studio Sky & More   
 
Total places: 30 Registered: 6

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (08:30 - 09:30) Ilze Līne Studio 2 Imanta
Power, Balance & Stretching (08:30 - 09:30) Ilze Līne Studio 2 Imanta   
 
Total places: 20 Registered: 14

Read more about the training

Brazilian Butt (08:30 - 09:15) Ilze Matīsa Studio 1 Aleja
Brazilian Butt (08:30 - 09:15) Ilze Matīsa Studio 1 Aleja   
 
Total places: 30 Registered: 16

Read more about the training

BOXBOX (08:30 - 09:20) Dārta Vinovska BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (08:30 - 09:20) Dārta Vinovska BOXBOX Galleria Rīga   
 
Total places: 20 Registered: 8 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Lūdzam ņemt vērā, ka uz nodarbību jāierodas laicīgi, lai sagatavotu ekipējumu un iepazītos ar drošības instruktāžu. Pēc nodarbības sākuma, zālē apmeklētāji vairs netiek ielaisti drošības apsvērumu dēļ! Lūdzam ierasties BOXBOX zālē ne vēlāk kā norādītajā nodarbības sākuma laikā.
CrossTraining (08:30 - 09:30) Sandis Savickis Crosstraining Alfa
CrossTraining (08:30 - 09:30) Sandis Savickis Crosstraining Alfa   
 
Total places: 12 Registered: 2

Read more about the training

Brazilian Butt (08:30 - 09:15) Elita Einika Studio Alfa
Brazilian Butt (08:30 - 09:15) Elita Einika Studio Alfa   
 
Total places: 30 Registered: 14

Read more about the training

Tabata (08:45 - 09:45) Līga Dziļuma Studio Dzelzava
Tabata (08:45 - 09:45) Līga Dziļuma Studio Dzelzava   
 
Total places: 30 Registered: 12

Read more about the training

Upper Body X (08:00 - 09:00) Inārs Ritmanis Studio X Matīss
Upper Body X (08:00 - 09:00) Inārs Ritmanis Studio X Matīss   
 
Total places: 16 Registered: 11
BODYART (08:00 - 09:15) Anita Rezevska Studio 2 Upītis
BODYART (08:00 - 09:15) Anita Rezevska Studio 2 Upītis   
 
Total places: 20 Registered: 8

Read more about the training

Gym ABC (08:30 - 09:30) Dāvis Ābele Gym Aleja
Gym ABC (08:30 - 09:30) Dāvis Ābele Gym Aleja   
 
Total places: 5 Registered: 4
Functional Training (08:30 - 09:30) Jūlija Ratobiļska Studio 1 Aleja
Functional Training (08:30 - 09:30) Jūlija Ratobiļska Studio 1 Aleja   
 
Total places: 30 Registered: 18

Read more about the training

Brazilian Butt (08:30 - 09:15) Žanna Koževņikova Studio Sāga
Brazilian Butt (08:30 - 09:15) Žanna Koževņikova Studio Sāga   
 
Total places: 25 Registered: 16

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (08:30 - 09:30) Aleksejs Ērglis Studio 2 Galleria Rīga
Power, Balance & Stretching (08:30 - 09:30) Aleksejs Ērglis Studio 2 Galleria Rīga   
 
Total places: 20 Registered: 10

Read more about the training

BOXBOX (08:30 - 09:20) Ilze Līne BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (08:30 - 09:20) Ilze Līne BOXBOX Galleria Rīga   
 
Total places: 20 Registered: 13 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Lūdzam ņemt vērā, ka uz nodarbību jāierodas laicīgi, lai sagatavotu ekipējumu un iepazītos ar drošības instruktāžu. Pēc nodarbības sākuma, zālē apmeklētāji vairs netiek ielaisti drošības apsvērumu dēļ! Lūdzam ierasties BOXBOX zālē ne vēlāk kā norādītajā nodarbības sākuma laikā.
Gym ABC (08:30 - 09:30) Matīss Rieksts Gym Alfa
Gym ABC (08:30 - 09:30) Matīss Rieksts Gym Alfa   
 
Total places: 5 Registered: 1
CrossTraining (08:00 - 09:00) Santa Irbe Crosstraining Sāga
CrossTraining (08:00 - 09:00) Santa Irbe Crosstraining Sāga   
 
Total places: 12 Registered: 4

Read more about the training

Tabata (08:00 - 09:00) Inga Velmere Studio Bolero
Tabata (08:00 - 09:00) Inga Velmere Studio Bolero   
 
Total places: 23 Registered: 19

Read more about the training

Brazilian Butt (08:15 - 09:00) Irina Maksimoviča Studio Sky & More
Brazilian Butt (08:15 - 09:00) Irina Maksimoviča Studio Sky & More   
 
Total places: 30 Registered: 10

Read more about the training

Interval Training (08:30 - 09:30) Ilze Matīsa Studio 1 Aleja
Interval Training (08:30 - 09:30) Ilze Matīsa Studio 1 Aleja   
 
Total places: 30 Registered: 10

Read more about the training

BOXBOX (08:30 - 09:20) Dārta Vinovska BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (08:30 - 09:20) Dārta Vinovska BOXBOX Galleria Rīga   
 
Total places: 20 Registered: 15 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Lūdzam ņemt vērā, ka uz nodarbību jāierodas laicīgi, lai sagatavotu ekipējumu un iepazītos ar drošības instruktāžu. Pēc nodarbības sākuma, zālē apmeklētāji vairs netiek ielaisti drošības apsvērumu dēļ! Lūdzam ierasties BOXBOX zālē ne vēlāk kā norādītajā nodarbības sākuma laikā.
CrossTraining (08:30 - 09:30) Sandis Savickis Crosstraining Alfa
CrossTraining (08:30 - 09:30) Sandis Savickis Crosstraining Alfa   
 
Total places: 12 Registered: 1

Read more about the training

Step + MyFit abs (08:30 - 09:30) Elita Einika Studio Alfa
Step + MyFit abs (08:30 - 09:30) Elita Einika Studio Alfa   
 
Total places: 30 Registered: 4

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (08:45 - 09:45) Līga Dziļuma Studio Dzelzava
Power, Balance & Stretching (08:45 - 09:45) Līga Dziļuma Studio Dzelzava   
 
Total places: 30 Registered: 17

Read more about the training

BODYART (08:00 - 09:15) Anita Rezevska Studio 2 Upītis
BODYART (08:00 - 09:15) Anita Rezevska Studio 2 Upītis   
 
Total places: 20 Registered: 6

Read more about the training

Burn X (08:00 - 09:00) Viktorija Plivča Studio X Matīss
Burn X (08:00 - 09:00) Viktorija Plivča Studio X Matīss   
 
Total places: 16 Registered: 18
CrossTraining (08:00 - 09:00) Ilze Līne Gym Galleria Rīga
CrossTraining (08:00 - 09:00) Ilze Līne Gym Galleria Rīga   
 
Total places: 12 Registered: 17

Read more about the training

MyFit abs (08:30 - 09:00) Jūlija Ratobiļska Studio 1 Aleja
MyFit abs (08:30 - 09:00) Jūlija Ratobiļska Studio 1 Aleja   
 
Total places: 30 Registered: 10

Read more about the training

Yoga (08:30 - 09:30) Žanna Koževņikova Studio Sāga
Yoga (08:30 - 09:30) Žanna Koževņikova Studio Sāga   
 
Total places: 25 Registered: 8

Read more about the training

09:00
Total Body X (09:00 - 10:00) Jūlija Ratobiļska Studio X Aleja
Total Body X (09:00 - 10:00) Jūlija Ratobiļska Studio X Aleja   
 
Total places: 16 Registered: 13
GRIP (09:00 - 10:00) Jūlija Vegnere Studio Domina
GRIP (09:00 - 10:00) Jūlija Vegnere Studio Domina   
 
Total places: 20 Registered: 9

Read more about the training

Functional Training (09:00 - 10:00) Viktorija Siļventoinena Studio 1 Barona Centrs
Functional Training (09:00 - 10:00) Viktorija Siļventoinena Studio 1 Barona Centrs   
 
Total places: 20 Registered: 5

Read more about the training

Yoga (09:00 - 10:00) Irina Troščenkova Studio Dzelzava
Yoga (09:00 - 10:00) Irina Troščenkova Studio Dzelzava   
 
Total places: 30 Registered: 8

Read more about the training

StrongBody (09:00 - 10:00) Sindija Rūmniece Gym Dzelzava
StrongBody (09:00 - 10:00) Sindija Rūmniece Gym Dzelzava   
 
Total places: 12 Registered: 12

Read more about the training

BOXBOX (09:00 - 09:50) Ignats Taraņenko BOXBOX Sāga
BOXBOX (09:00 - 09:50) Ignats Taraņenko BOXBOX Sāga   
 
Total places: 20 Registered: 2 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Lūdzam ņemt vērā, ka uz nodarbību jāierodas laicīgi, lai sagatavotu ekipējumu un iepazītos ar drošības instruktāžu. Pēc nodarbības sākuma, zālē apmeklētāji vairs netiek ielaisti drošības apsvērumu dēļ! Lūdzam ierasties BOXBOX zālē ne vēlāk kā norādītajā nodarbības sākuma laikā.
Yoga (09:00 - 10:00) Regīna Beinare Studio Bolero
Yoga (09:00 - 10:00) Regīna Beinare Studio Bolero   
 
Total places: 23 Registered: 17

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (09:00 - 10:00) Anna Vasiļjeva Studio 2 Imanta
Power, Balance & Stretching (09:00 - 10:00) Anna Vasiļjeva Studio 2 Imanta   
 
Total places: 20 Registered: 25

Read more about the training

Pilates (09:30 - 10:30) Viktorija Podoprigora Studio 2 Matīss
Pilates (09:30 - 10:30) Viktorija Podoprigora Studio 2 Matīss   
 
Total places: 20 Registered: 16

Read more about the training

Yoga (09:30 - 10:30) Žanna Koževņikova Studio Sāga
Yoga (09:30 - 10:30) Žanna Koževņikova Studio Sāga   
 
Total places: 25 Registered: 12

Read more about the training

Functional Training (09:30 - 10:30) Ilze Līne Studio 1 Imanta
Functional Training (09:30 - 10:30) Ilze Līne Studio 1 Imanta   
 
Total places: 30 Registered: 24

Read more about the training

Pilates (09:45 - 10:45) Jevgēnija Špigele Studio Sky & More
Pilates (09:45 - 10:45) Jevgēnija Špigele Studio Sky & More   
 
Total places: 30 Registered: 16

Read more about the training

StrongBody (09:00 - 10:00) Lana Lāce Gym Domina
StrongBody (09:00 - 10:00) Lana Lāce Gym Domina   
 
Total places: 8 Registered: 2

Read more about the training

TRX (09:00 - 10:00) Jūlija Vegnere Gym Matīss
TRX (09:00 - 10:00) Jūlija Vegnere Gym Matīss   
 
Total places: 11 Registered: 10

Read more about the training

Step (09:00 - 10:00) Rūta Dimanta Studio Sāga
Step (09:00 - 10:00) Rūta Dimanta Studio Sāga   
 
Total places: 25 Registered: 6

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (09:00 - 10:00) Ignats Taraņenko Studio 1 Galleria Rīga
Power, Balance & Stretching (09:00 - 10:00) Ignats Taraņenko Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 30 Registered: 8

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (09:00 - 10:00) Inga Velmere Studio Bolero
Power, Balance & Stretching (09:00 - 10:00) Inga Velmere Studio Bolero   
 
Total places: 23 Registered: 23

Read more about the training

StrongBody (09:00 - 10:00) Mārtiņš Mellakauls Gym Imanta
StrongBody (09:00 - 10:00) Mārtiņš Mellakauls Gym Imanta   
 
Total places: 12 Registered: 12

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (09:30 - 10:30) Anna Vasiļjeva Studio Zolitūde
Power, Balance & Stretching (09:30 - 10:30) Anna Vasiļjeva Studio Zolitūde   
 
Total places: 20 Registered: 18

Read more about the training

Yoga 75 (09:45 - 11:00) Dana Sture Studio Sky & More
Yoga 75 (09:45 - 11:00) Dana Sture Studio Sky & More   
 
Total places: 30 Registered: 8

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (09:00 - 10:00) Anna Vasiļjeva Studio 2 Imanta
Power, Balance & Stretching (09:00 - 10:00) Anna Vasiļjeva Studio 2 Imanta   
 
Total places: 20 Registered: 19

Read more about the training

Abs, Back & Legs + Stretching (09:00 - 10:00) Jūlija Vegnere Studio Domina
Abs, Back & Legs + Stretching (09:00 - 10:00) Jūlija Vegnere Studio Domina   
 
Total places: 20 Registered: 12

Read more about the training

ATCELTS! Interval Training (09:00 - 10:00) Studio 1 Upītis
ATCELTS! Interval Training (09:00 - 10:00) Studio 1 Upītis   
 
Total places: 0 Registered: 0

Read more about the training

BIRTHDAY SPECIAL Interval Training (09:00 - 10:00) Dārta Vinovska Studio 1 Barona Centrs
BIRTHDAY SPECIAL Interval Training (09:00 - 10:00) Dārta Vinovska Studio 1 Barona Centrs   
 
Total places: 20 Registered: 10 Nodarbība sadarbībā ar PULS Nutrition

Read more about the training

Yoga (09:00 - 10:00) Irina Troščenkova Studio Dzelzava
Yoga (09:00 - 10:00) Irina Troščenkova Studio Dzelzava   
 
Total places: 30 Registered: 18

Read more about the training

StrongBody (09:00 - 10:00) Sindija Rūmniece Gym Dzelzava
StrongBody (09:00 - 10:00) Sindija Rūmniece Gym Dzelzava   
 
Total places: 12 Registered: 12

Read more about the training

BOXBOX (09:00 - 09:50) Ignats Taraņenko BOXBOX Sāga
BOXBOX (09:00 - 09:50) Ignats Taraņenko BOXBOX Sāga   
 
Total places: 20 Registered: 2 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Lūdzam ņemt vērā, ka uz nodarbību jāierodas laicīgi, lai sagatavotu ekipējumu un iepazītos ar drošības instruktāžu. Pēc nodarbības sākuma, zālē apmeklētāji vairs netiek ielaisti drošības apsvērumu dēļ! Lūdzam ierasties BOXBOX zālē ne vēlāk kā norādītajā nodarbības sākuma laikā.
Yoga (09:00 - 10:00) Regīna Beinare Studio Bolero
Yoga (09:00 - 10:00) Regīna Beinare Studio Bolero   
 
Total places: 23 Registered: 14

Read more about the training

TRX (09:15 - 10:15) Inga Velmere TRX Studio Bolero
TRX (09:15 - 10:15) Inga Velmere TRX Studio Bolero   
 
Total places: 10 Registered: 8

Read more about the training

Interval Training (09:30 - 10:30) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta
Interval Training (09:30 - 10:30) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta   
 
Total places: 30 Registered: 19

Read more about the training

Lower Body X (09:30 - 10:30) Jūlija Ratobiļska Studio X Aleja
Lower Body X (09:30 - 10:30) Jūlija Ratobiļska Studio X Aleja   
 
Total places: 16 Registered: 9
Pilates (09:30 - 10:30) Viktorija Podoprigora Studio 2 Matīss
Pilates (09:30 - 10:30) Viktorija Podoprigora Studio 2 Matīss   
 
Total places: 20 Registered: 13

Read more about the training

Yoga (09:30 - 10:30) Žanna Koževņikova Studio Sāga
Yoga (09:30 - 10:30) Žanna Koževņikova Studio Sāga   
 
Total places: 25 Registered: 6

Read more about the training

Pilates (09:45 - 10:45) Jevgēnija Špigele Studio Sky & More
Pilates (09:45 - 10:45) Jevgēnija Špigele Studio Sky & More   
 
Total places: 30 Registered: 10

Read more about the training

StrongBody (09:00 - 10:00) Madara Druķe Gym Imanta
StrongBody (09:00 - 10:00) Madara Druķe Gym Imanta   
 
Total places: 12 Registered: 22

Read more about the training

VERVE (09:00 - 10:00) Ilze Līne Studio 1 Imanta
VERVE (09:00 - 10:00) Ilze Līne Studio 1 Imanta   
 
Total places: 30 Registered: 22

Read more about the training

Brazilian Butt (09:00 - 09:45) Ineta Miškūna Studio 1 Upītis
Brazilian Butt (09:00 - 09:45) Ineta Miškūna Studio 1 Upītis   
 
Total places: 30 Registered: 7

Read more about the training

Total Body X (09:00 - 10:00) Jūlija Vegnere Studio X Matīss
Total Body X (09:00 - 10:00) Jūlija Vegnere Studio X Matīss   
 
Total places: 16 Registered: 14
Tabata (09:00 - 10:00) Rūta Dimanta Studio Sāga
Tabata (09:00 - 10:00) Rūta Dimanta Studio Sāga   
 
Total places: 25 Registered: 12

Read more about the training

VERVE (09:00 - 10:00) Ignats Taraņenko Studio 1 Galleria Rīga
VERVE (09:00 - 10:00) Ignats Taraņenko Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 30 Registered: 13

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (09:00 - 10:00) Inga Velmere Studio Bolero
Power, Balance & Stretching (09:00 - 10:00) Inga Velmere Studio Bolero   
 
Total places: 23 Registered: 29

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (09:30 - 10:30) Anna Vasiļjeva Studio Zolitūde
Power, Balance & Stretching (09:30 - 10:30) Anna Vasiļjeva Studio Zolitūde   
 
Total places: 20 Registered: 25

Read more about the training

StrongBody (09:30 - 10:30) Aleksis Timofejevs Gym Dzelzava
StrongBody (09:30 - 10:30) Aleksis Timofejevs Gym Dzelzava   
 
Total places: 12 Registered: 13

Read more about the training

Yoga 75 (09:45 - 11:00) Dana Sture Studio Sky & More
Yoga 75 (09:45 - 11:00) Dana Sture Studio Sky & More   
 
Total places: 30 Registered: 5

Read more about the training

Interval Training (09:00 - 10:00) Jūlija Vegnere Studio Domina
Interval Training (09:00 - 10:00) Jūlija Vegnere Studio Domina   
 
Total places: 20 Registered: 21

Read more about the training

Interval Training (09:00 - 10:00) Jūlija Ratobiļska Studio 1 Aleja
Interval Training (09:00 - 10:00) Jūlija Ratobiļska Studio 1 Aleja   
 
Total places: 30 Registered: 15

Read more about the training

Body Toning (09:00 - 10:00) Valentīna Narme Studio Zolitūde
Body Toning (09:00 - 10:00) Valentīna Narme Studio Zolitūde   
 
Total places: 20 Registered: 7

Read more about the training

Tabata (09:00 - 10:00) Dārta Vinovska Studio 1 Barona Centrs
Tabata (09:00 - 10:00) Dārta Vinovska Studio 1 Barona Centrs   
 
Total places: 20 Registered: 9

Read more about the training

Yoga (09:00 - 10:00) Regīna Beinare Studio Bolero
Yoga (09:00 - 10:00) Regīna Beinare Studio Bolero   
 
Total places: 23 Registered: 28

Read more about the training

Brazilian Butt (09:30 - 10:15) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta
Brazilian Butt (09:30 - 10:15) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta   
 
Total places: 30 Registered: 40

Read more about the training

Pilates (09:30 - 10:30) Viktorija Podoprigora Studio 2 Matīss
Pilates (09:30 - 10:30) Viktorija Podoprigora Studio 2 Matīss   
 
Total places: 20 Registered: 26

Read more about the training

Abs, Back & Legs (09:30 - 10:15) Žanna Koževņikova Studio Sāga
Abs, Back & Legs (09:30 - 10:15) Žanna Koževņikova Studio Sāga   
 
Total places: 25 Registered: 31

Read more about the training

Stretching (09:45 - 10:45) Jevgēnija Špigele Studio Sky & More
Stretching (09:45 - 10:45) Jevgēnija Špigele Studio Sky & More   
 
Total places: 30 Registered: 9

Read more about the training

Yoga (09:15 - 10:15) Dana Sture Studio Bolero
Yoga (09:15 - 10:15) Dana Sture Studio Bolero   
 
Total places: 23 Registered: 34

Read more about the training

Yoga (09:30 - 10:30) Elita Einika Studio Alfa
Yoga (09:30 - 10:30) Elita Einika Studio Alfa   
 
Total places: 30 Registered: 21

Read more about the training

Interval Spinning + Core (09:30 - 10:30) Evelīna Semenoviča Spinning Imanta
Interval Spinning + Core (09:30 - 10:30) Evelīna Semenoviča Spinning Imanta   
 
Total places: 14 Registered: 28

Read more about the training

Gym ABC (09:30 - 10:30) Viktorija Siļventoinena Gym Zolitūde
Gym ABC (09:30 - 10:30) Viktorija Siļventoinena Gym Zolitūde   
 
Total places: 5 Registered: 0
Power, Balance & Stretching (09:30 - 10:30) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde
Power, Balance & Stretching (09:30 - 10:30) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde   
 
Total places: 20 Registered: 18

Read more about the training

StrongBody (09:30 - 10:30) Signija Rancāne Gym Matīss
StrongBody (09:30 - 10:30) Signija Rancāne Gym Matīss   
 
Total places: 12 Registered: 17

Read more about the training

Pilates (09:30 - 10:30) Ineta Miškūna Studio 2 Matīss
Pilates (09:30 - 10:30) Ineta Miškūna Studio 2 Matīss   
 
Total places: 20 Registered: 28

Read more about the training

TRX (09:45 - 10:45) Kristaps Škuts Studio Domina
TRX (09:45 - 10:45) Kristaps Škuts Studio Domina   
 
Total places: 17 Registered: 26

Read more about the training

10:00
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Valentīna Narme Studio Zolitūde
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Valentīna Narme Studio Zolitūde   
 
Total places: 20 Registered: 7

Read more about the training

BIRTHDAY SPECIAL Senior Fitness (10:00 - 11:00) Viktorija Siļventoinena Studio 1 Barona Centrs
BIRTHDAY SPECIAL Senior Fitness (10:00 - 11:00) Viktorija Siļventoinena Studio 1 Barona Centrs   
 
Total places: 20 Registered: 18 Nodarbība sadarbībā ar Vitamin Performance.

Read more about the training

BOXBOX (10:00 - 10:50) Inārs Ritmanis BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (10:00 - 10:50) Inārs Ritmanis BOXBOX Galleria Rīga   
 
Total places: 20 Registered: 16 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Lūdzam ņemt vērā, ka uz nodarbību jāierodas laicīgi, lai sagatavotu ekipējumu un iepazītos ar drošības instruktāžu. Pēc nodarbības sākuma, zālē apmeklētāji vairs netiek ielaisti drošības apsvērumu dēļ! Lūdzam ierasties BOXBOX zālē ne vēlāk kā norādītajā nodarbības sākuma laikā.
Interval Training (10:00 - 11:00) Laura Beķere- Puisīte Studio Bolero
Interval Training (10:00 - 11:00) Laura Beķere- Puisīte Studio Bolero   
 
Total places: 23 Registered: 23

Read more about the training

Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Studio Alfa
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Studio Alfa   
 
Total places: 30 Registered: 16

Read more about the training

Brazilian Butt (10:30 - 11:15) Ignats Taraņenko Studio Sāga
Brazilian Butt (10:30 - 11:15) Ignats Taraņenko Studio Sāga   
 
Total places: 25 Registered: 5

Read more about the training

StrongBody (10:30 - 11:30) Edvīns Bušs TRX Studio Bolero
StrongBody (10:30 - 11:30) Edvīns Bušs TRX Studio Bolero   
 
Total places: 8 Registered: 5

Read more about the training

VERVE (10:30 - 11:30) Ilze Līne Studio 1 Imanta
VERVE (10:30 - 11:30) Ilze Līne Studio 1 Imanta   
 
Total places: 30 Registered: 7

Read more about the training

Pilates (10:00 - 11:00) Anastasija Tkačova Studio Domina
Pilates (10:00 - 11:00) Anastasija Tkačova Studio Domina   
 
Total places: 20 Registered: 13

Read more about the training

GRIP (10:00 - 11:00) Jūlija Vegnere Studio 1 Matīss
GRIP (10:00 - 11:00) Jūlija Vegnere Studio 1 Matīss   
 
Total places: 30 Registered: 14

Read more about the training

Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Studio 1 Barona Centrs
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Studio 1 Barona Centrs   
 
Total places: 20 Registered: 19

Read more about the training

TRX (10:00 - 11:00) Līga Dziļuma Gym Dzelzava
TRX (10:00 - 11:00) Līga Dziļuma Gym Dzelzava   
 
Total places: 11 Registered: 3

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (10:00 - 11:00) Rūta Dimanta Studio Sāga
Power, Balance & Stretching (10:00 - 11:00) Rūta Dimanta Studio Sāga   
 
Total places: 25 Registered: 9

Read more about the training

Abs, Back & Legs + Stretching (10:00 - 11:00) Inga Velmere Studio Bolero
Abs, Back & Legs + Stretching (10:00 - 11:00) Inga Velmere Studio Bolero   
 
Total places: 23 Registered: 22

Read more about the training

StrongBody (10:00 - 11:00) Jekaterina Neteča TRX Studio Bolero
StrongBody (10:00 - 11:00) Jekaterina Neteča TRX Studio Bolero   
 
Total places: 8 Registered: 8

Read more about the training

Yoga (10:00 - 11:00) Žanna Koževņikova Studio Alfa
Yoga (10:00 - 11:00) Žanna Koževņikova Studio Alfa   
 
Total places: 30 Registered: 14

Read more about the training

Tabata (10:00 - 11:00) Nataļja Špikova Studio 2 Imanta
Tabata (10:00 - 11:00) Nataļja Špikova Studio 2 Imanta   
 
Total places: 20 Registered: 18

Read more about the training

Senior Fitness (10:30 - 11:30) Viktorija Podoprigora Studio 1 Imanta
Senior Fitness (10:30 - 11:30) Viktorija Podoprigora Studio 1 Imanta   
 
Total places: 30 Registered: 16

Read more about the training

Nike Training Club Endurance (10:30 - 11:30) Anna Vasiļjeva Studio Zolitūde
Nike Training Club Endurance (10:30 - 11:30) Anna Vasiļjeva Studio Zolitūde   
 
Total places: 20 Registered: 4

Read more about the training

Senior Fitness (10:00 - 11:00) Valentīna Narme Studio Zolitūde
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Valentīna Narme Studio Zolitūde   
 
Total places: 20 Registered: 9

Read more about the training

Brazilian Butt (10:00 - 10:45) Una Pirktiņa Studio 1 Upītis
Brazilian Butt (10:00 - 10:45) Una Pirktiņa Studio 1 Upītis   
 
Total places: 30 Registered: 7

Read more about the training

Brazilian Butt (10:00 - 10:45) Dārta Vinovska Studio 1 Barona Centrs
Brazilian Butt (10:00 - 10:45) Dārta Vinovska Studio 1 Barona Centrs   
 
Total places: 20 Registered: 9

Read more about the training

CrossTraining (10:00 - 11:00) Ilze Līne Gym Galleria Rīga
CrossTraining (10:00 - 11:00) Ilze Līne Gym Galleria Rīga   
 
Total places: 12 Registered: 10

Read more about the training

Interval Training (10:00 - 11:00) Aleksejs Ērglis Studio 1 Galleria Rīga
Interval Training (10:00 - 11:00) Aleksejs Ērglis Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 30 Registered: 15

Read more about the training

Step + MyFit abs (10:00 - 11:00) Laura Beķere- Puisīte Studio Bolero
Step + MyFit abs (10:00 - 11:00) Laura Beķere- Puisīte Studio Bolero   
 
Total places: 23 Registered: 18

Read more about the training

Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Studio Alfa
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Studio Alfa   
 
Total places: 30 Registered: 20

Read more about the training

Senior Fitness (10:30 - 11:30) Anna Vasiļjeva Studio 1 Imanta
Senior Fitness (10:30 - 11:30) Anna Vasiļjeva Studio 1 Imanta   
 
Total places: 30 Registered: 14

Read more about the training

Functional Training (10:30 - 11:30) Alīna Silicka Studio Sāga
Functional Training (10:30 - 11:30) Alīna Silicka Studio Sāga   
 
Total places: 25 Registered: 15

Read more about the training

StrongBody (10:30 - 11:30) Edvīns Bušs TRX Studio Bolero
StrongBody (10:30 - 11:30) Edvīns Bušs TRX Studio Bolero   
 
Total places: 8 Registered: 8

Read more about the training

StrongBody (10:00 - 11:00) Lana Lāce Gym Domina
StrongBody (10:00 - 11:00) Lana Lāce Gym Domina   
 
Total places: 8 Registered: 10

Read more about the training

Pilates (10:00 - 11:00) Anastasija Tkačova Studio Domina
Pilates (10:00 - 11:00) Anastasija Tkačova Studio Domina   
 
Total places: 20 Registered: 8

Read more about the training

Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Studio 1 Barona Centrs
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Studio 1 Barona Centrs   
 
Total places: 20 Registered: 21

Read more about the training

Interval Training (10:00 - 11:00) Jūlija Vegnere Studio 1 Matīss
Interval Training (10:00 - 11:00) Jūlija Vegnere Studio 1 Matīss   
 
Total places: 30 Registered: 12

Read more about the training

Interval Training (10:00 - 11:00) Līga Dziļuma Studio Dzelzava
Interval Training (10:00 - 11:00) Līga Dziļuma Studio Dzelzava   
 
Total places: 30 Registered: 14

Read more about the training

MyFit abs (10:00 - 10:30) Rūta Dimanta Studio Sāga
MyFit abs (10:00 - 10:30) Rūta Dimanta Studio Sāga   
 
Total places: 25 Registered: 7

Read more about the training

Abs, Back & Legs + Stretching (10:00 - 11:00) Inga Velmere Studio Bolero
Abs, Back & Legs + Stretching (10:00 - 11:00) Inga Velmere Studio Bolero   
 
Total places: 23 Registered: 28

Read more about the training

Yoga (10:00 - 11:00) Žanna Koževņikova Studio Alfa
Yoga (10:00 - 11:00) Žanna Koževņikova Studio Alfa   
 
Total places: 30 Registered: 10

Read more about the training

Senior Fitness (10:30 - 11:30) Anastasija Domņina Studio 1 Imanta
Senior Fitness (10:30 - 11:30) Anastasija Domņina Studio 1 Imanta   
 
Total places: 30 Registered: 14

Read more about the training

Nike Training Club Endurance (10:30 - 11:30) Anna Vasiļjeva Studio Zolitūde
Nike Training Club Endurance (10:30 - 11:30) Anna Vasiļjeva Studio Zolitūde   
 
Total places: 20 Registered: 4

Read more about the training

Gym ABC (10:30 - 11:30) Aleksis Timofejevs Gym Dzelzava
Gym ABC (10:30 - 11:30) Aleksis Timofejevs Gym Dzelzava   
 
Total places: 5 Registered: 0
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Studio Alfa
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Studio Alfa   
 
Total places: 30 Registered: 3

Read more about the training

CrossTraining (10:00 - 11:00) Ilze Līne Gym Zolitūde
CrossTraining (10:00 - 11:00) Ilze Līne Gym Zolitūde   
 
Total places: 12 Registered: 10

Read more about the training

Senior Fitness (10:00 - 11:00) Valentīna Narme Studio Zolitūde
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Valentīna Narme Studio Zolitūde   
 
Total places: 20 Registered: 2

Read more about the training

Senior Fitness (10:00 - 11:00) Viktorija Siļventoinena Studio 1 Barona Centrs
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Viktorija Siļventoinena Studio 1 Barona Centrs   
 
Total places: 20 Registered: 12

Read more about the training

VERVE (10:00 - 11:00) Inārs Ritmanis Studio 1 Galleria Rīga
VERVE (10:00 - 11:00) Inārs Ritmanis Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 30 Registered: 17

Read more about the training

Interval Training (10:00 - 11:00) Anna Vasiļjeva Studio Bolero
Interval Training (10:00 - 11:00) Anna Vasiļjeva Studio Bolero   
 
Total places: 23 Registered: 30

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (10:30 - 11:30) Alīna Silicka Studio Sāga
Power, Balance & Stretching (10:30 - 11:30) Alīna Silicka Studio Sāga   
 
Total places: 25 Registered: 19

Read more about the training

Gym ABC (10:30 - 11:30) Oskars Štāls Gym Galleria Rīga
Gym ABC (10:30 - 11:30) Oskars Štāls Gym Galleria Rīga   
 
Total places: 5 Registered: 0
StrongBody (10:30 - 11:30) Edvīns Bušs TRX Studio Bolero
StrongBody (10:30 - 11:30) Edvīns Bušs TRX Studio Bolero   
 
Total places: 8 Registered: 14

Read more about the training

StrongBody (10:45 - 11:45) Nataļja Špikova Gym Imanta
StrongBody (10:45 - 11:45) Nataļja Špikova Gym Imanta   
 
Total places: 12 Registered: 19

Read more about the training

Functional Training (10:00 - 11:00) Ilona Grigjane Studio Sky & More
Functional Training (10:00 - 11:00) Ilona Grigjane Studio Sky & More   
 
Total places: 30 Registered: 18

Read more about the training

Pilates (10:00 - 11:00) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta
Pilates (10:00 - 11:00) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta   
 
Total places: 30 Registered: 45

Read more about the training

StrongBody (10:00 - 11:00) Linda Jakovele Crosstraining Alfa
StrongBody (10:00 - 11:00) Linda Jakovele Crosstraining Alfa   
 
Total places: 12 Registered: 14

Read more about the training

BOXBOX (10:00 - 10:50) Paula Pūpola BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (10:00 - 10:50) Paula Pūpola BOXBOX Galleria Rīga   
 
Total places: 20 Registered: 27 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Lūdzam ņemt vērā, ka uz nodarbību jāierodas laicīgi, lai sagatavotu ekipējumu un iepazītos ar drošības instruktāžu. Pēc nodarbības sākuma, zālē apmeklētāji vairs netiek ielaisti drošības apsvērumu dēļ! Lūdzam ierasties BOXBOX zālē ne vēlāk kā norādītajā nodarbības sākuma laikā.
StrongBody (10:00 - 11:00) Jānis Klīve Crosstraining Aleja
StrongBody (10:00 - 11:00) Jānis Klīve Crosstraining Aleja   
 
Total places: 12 Registered: 25

Read more about the training

Interval Training (10:00 - 11:00) Una Pirktiņa Studio 1 Matīss
Interval Training (10:00 - 11:00) Una Pirktiņa Studio 1 Matīss   
 
Total places: 30 Registered: 33

Read more about the training

Interval Training (10:00 - 11:00) Anna Skrocka Studio 1 Aleja
Interval Training (10:00 - 11:00) Anna Skrocka Studio 1 Aleja   
 
Total places: 30 Registered: 13

Read more about the training

StrongBody (10:00 - 11:00) Aleksis Timofejevs Gym Dzelzava
StrongBody (10:00 - 11:00) Aleksis Timofejevs Gym Dzelzava   
 
Total places: 12 Registered: 21

Read more about the training

StrongBody (10:00 - 11:00) Vadims Figols Crosstraining Sāga
StrongBody (10:00 - 11:00) Vadims Figols Crosstraining Sāga   
 
Total places: 12 Registered: 21

Read more about the training

Functional Training (10:00 - 11:00) Līga Dziļuma Studio 1 Galleria Rīga
Functional Training (10:00 - 11:00) Līga Dziļuma Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 30 Registered: 43

Read more about the training

Body Toning (10:30 - 11:30) Laura Beķere- Puisīte Studio Bolero
Body Toning (10:30 - 11:30) Laura Beķere- Puisīte Studio Bolero   
 
Total places: 23 Registered: 38

Read more about the training

Interval Training (10:30 - 11:30) Elita Einika Studio Alfa
Interval Training (10:30 - 11:30) Elita Einika Studio Alfa   
 
Total places: 30 Registered: 20

Read more about the training

Interval Spinning (10:30 - 11:30) Jūlija Homenko Spinning Hall Sky & More
Interval Spinning (10:30 - 11:30) Jūlija Homenko Spinning Hall Sky & More   
 
Total places: 20 Registered: 12

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (10:30 - 11:30) Evelīna Semenoviča Studio 2 Imanta
Power, Balance & Stretching (10:30 - 11:30) Evelīna Semenoviča Studio 2 Imanta   
 
Total places: 20 Registered: 39

Read more about the training

StrongBody (10:30 - 11:30) Viktorija Siļventoinena Gym Zolitūde
StrongBody (10:30 - 11:30) Viktorija Siļventoinena Gym Zolitūde   
 
Total places: 12 Registered: 10

Read more about the training

Zumba (10:30 - 11:30) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde
Zumba (10:30 - 11:30) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde   
 
Total places: 20 Registered: 32

Read more about the training

Interval Training (10:30 - 11:30) Elīna Dolge Studio Sāga
Interval Training (10:30 - 11:30) Elīna Dolge Studio Sāga   
 
Total places: 25 Registered: 27

Read more about the training

Interval Training (10:00 - 11:00) Ilona Ovlaščenko Studio Sky & More
Interval Training (10:00 - 11:00) Ilona Ovlaščenko Studio Sky & More   
 
Total places: 30 Registered: 20

Read more about the training

VERVE (10:00 - 11:00) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta
VERVE (10:00 - 11:00) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta   
 
Total places: 30 Registered: 41

Read more about the training

Functional Training (10:00 - 11:00) Edgars Gorjačko Studio 1 Aleja
Functional Training (10:00 - 11:00) Edgars Gorjačko Studio 1 Aleja   
 
Total places: 30 Registered: 38

Read more about the training

GRIP (10:00 - 11:00) Paula Pūpola Studio 1 Matīss
GRIP (10:00 - 11:00) Paula Pūpola Studio 1 Matīss   
 
Total places: 30 Registered: 46

Read more about the training

Fatburner (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Studio Dzelzava
Fatburner (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Studio Dzelzava   
 
Total places: 30 Registered: 47
Brazilian Butt (10:00 - 10:45) Jūlija Vegnere Studio 1 Galleria Rīga
Brazilian Butt (10:00 - 10:45) Jūlija Vegnere Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 30 Registered: 46

Read more about the training

11:00
StrongBody (11:00 - 12:00) Jūlija Vegnere Funkcionālā zāle Sky & More
StrongBody (11:00 - 12:00) Jūlija Vegnere Funkcionālā zāle Sky & More   
 
Total places: 12 Registered: 12

Read more about the training

Functional Training (11:00 - 12:00) Inārs Ritmanis Studio 1 Galleria Rīga
Functional Training (11:00 - 12:00) Inārs Ritmanis Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 30 Registered: 21

Read more about the training

MyFit abs (11:00 - 11:30) Laura Beķere- Puisīte Studio Bolero
MyFit abs (11:00 - 11:30) Laura Beķere- Puisīte Studio Bolero   
 
Total places: 23 Registered: 10

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (11:15 - 12:15) Valentīna Narme Studio Zolitūde
Power, Balance & Stretching (11:15 - 12:15) Valentīna Narme Studio Zolitūde   
 
Total places: 20 Registered: 4

Read more about the training

Interval Spinning + Core (11:00 - 12:00) Nataļja Špikova Spinning Imanta
Interval Spinning + Core (11:00 - 12:00) Nataļja Špikova Spinning Imanta   
 
Total places: 14 Registered: 14

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Kristaps Ence Studio 2 Aleja
Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Kristaps Ence Studio 2 Aleja   
 
Total places: 20 Registered: 15

Read more about the training

BODYART (11:00 - 12:00) Anita Rezevska Studio 2 Upītis
BODYART (11:00 - 12:00) Anita Rezevska Studio 2 Upītis   
 
Total places: 20 Registered: 11

Read more about the training

Gym ABC (11:00 - 12:00) Jekaterina Neteča Gym Bolero
Gym ABC (11:00 - 12:00) Jekaterina Neteča Gym Bolero   
 
Total places: 5 Registered: 4
GRIP (11:30 - 12:30) Viktorija Siļventoinena Studio Zolitūde
GRIP (11:30 - 12:30) Viktorija Siļventoinena Studio Zolitūde   
 
Total places: 20 Registered: 14

Read more about the training

BODYART (11:40 - 12:40) Viktorija Podoprigora Studio 1 Imanta
BODYART (11:40 - 12:40) Viktorija Podoprigora Studio 1 Imanta   
 
Total places: 30 Registered: 17

Read more about the training

Gym ABC (11:00 - 12:00) Katrīna Bambīte Gym Barona Centrs
Gym ABC (11:00 - 12:00) Katrīna Bambīte Gym Barona Centrs   
 
Total places: 5 Registered: 2
Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Aleksejs Ērglis Studio 1 Galleria Rīga
Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Aleksejs Ērglis Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 30 Registered: 22

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Inga Velmere Studio Bolero
Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Inga Velmere Studio Bolero   
 
Total places: 23 Registered: 15

Read more about the training

MyFit abs (11:15 - 11:45) Valentīna Narme Studio Zolitūde
MyFit abs (11:15 - 11:45) Valentīna Narme Studio Zolitūde   
 
Total places: 20 Registered: 2

Read more about the training

Gym ABC (11:00 - 12:00) Madara Druķe Gym Imanta
Gym ABC (11:00 - 12:00) Madara Druķe Gym Imanta   
 
Total places: 5 Registered: 5
Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Kristaps Ence Studio 2 Aleja
Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Kristaps Ence Studio 2 Aleja   
 
Total places: 20 Registered: 23

Read more about the training

StrongBody (11:00 - 12:00) Viktorija Siļventoinena Gym Zolitūde
StrongBody (11:00 - 12:00) Viktorija Siļventoinena Gym Zolitūde   
 
Total places: 12 Registered: 8

Read more about the training

Functional Training (11:00 - 12:00) Jesenija Zatjuļepina Studio 1 Upītis
Functional Training (11:00 - 12:00) Jesenija Zatjuļepina Studio 1 Upītis   
 
Total places: 30 Registered: 3

Read more about the training

BODYART (11:00 - 12:00) Anita Rezevska Studio 2 Upītis
BODYART (11:00 - 12:00) Anita Rezevska Studio 2 Upītis   
 
Total places: 20 Registered: 6

Read more about the training

Pilates (11:40 - 12:40) Anastasija Domņina Studio 1 Imanta
Pilates (11:40 - 12:40) Anastasija Domņina Studio 1 Imanta   
 
Total places: 30 Registered: 33

Read more about the training

StrongBody (11:00 - 12:00) Lana Lāce Funkcionālā zāle Sky & More
StrongBody (11:00 - 12:00) Lana Lāce Funkcionālā zāle Sky & More   
 
Total places: 12 Registered: 16

Read more about the training

Abs, Back & Legs (11:00 - 11:45) Inārs Ritmanis Studio 1 Galleria Rīga
Abs, Back & Legs (11:00 - 11:45) Inārs Ritmanis Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 30 Registered: 53

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Anna Vasiļjeva Studio Bolero
Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Anna Vasiļjeva Studio Bolero   
 
Total places: 23 Registered: 30

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Ilona Grigjane Studio Sky & More
Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Ilona Grigjane Studio Sky & More   
 
Total places: 30 Registered: 14

Read more about the training

Gym ABC (11:00 - 12:00) Linda Jakovele Gym Alfa
Gym ABC (11:00 - 12:00) Linda Jakovele Gym Alfa   
 
Total places: 5 Registered: 1
BOXBOX (11:00 - 11:50) Paula Pūpola BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (11:00 - 11:50) Paula Pūpola BOXBOX Galleria Rīga   
 
Total places: 20 Registered: 26 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Lūdzam ņemt vērā, ka uz nodarbību jāierodas laicīgi, lai sagatavotu ekipējumu un iepazītos ar drošības instruktāžu. Pēc nodarbības sākuma, zālē apmeklētāji vairs netiek ielaisti drošības apsvērumu dēļ! Lūdzam ierasties BOXBOX zālē ne vēlāk kā norādītajā nodarbības sākuma laikā.
Yoga (11:00 - 12:00) Dana Sture Studio Domina
Yoga (11:00 - 12:00) Dana Sture Studio Domina   
 
Total places: 20 Registered: 21

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Una Pirktiņa Studio 1 Matīss
Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Una Pirktiņa Studio 1 Matīss   
 
Total places: 30 Registered: 35

Read more about the training

Pilates (11:00 - 12:00) Anna Skrocka Studio 2 Aleja
Pilates (11:00 - 12:00) Anna Skrocka Studio 2 Aleja   
 
Total places: 20 Registered: 26

Read more about the training

Pilates (11:00 - 12:00) Līga Dziļuma Studio 1 Galleria Rīga
Pilates (11:00 - 12:00) Līga Dziļuma Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 30 Registered: 47

Read more about the training

Interval Training (11:10 - 12:10) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta
Interval Training (11:10 - 12:10) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta   
 
Total places: 30 Registered: 42

Read more about the training

Pilates (11:15 - 12:15) Ineta Miškūna Studio Dzelzava
Pilates (11:15 - 12:15) Ineta Miškūna Studio Dzelzava   
 
Total places: 30 Registered: 49

Read more about the training

Functional Training (11:30 - 12:30) Elīna Dolge Studio Sāga
Functional Training (11:30 - 12:30) Elīna Dolge Studio Sāga   
 
Total places: 25 Registered: 27

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Ilona Ovlaščenko Studio Sky & More
Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Ilona Ovlaščenko Studio Sky & More   
 
Total places: 30 Registered: 16

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Paula Pūpola Studio 1 Matīss
Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Paula Pūpola Studio 1 Matīss   
 
Total places: 30 Registered: 41

Read more about the training

Functional Training (11:00 - 12:00) Ineta Miškūna Studio Dzelzava
Functional Training (11:00 - 12:00) Ineta Miškūna Studio Dzelzava   
 
Total places: 30 Registered: 42

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Jūlija Vegnere Studio 1 Galleria Rīga
Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Jūlija Vegnere Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 30 Registered: 40

Read more about the training

GRIP (11:10 - 12:10) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta
GRIP (11:10 - 12:10) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta   
 
Total places: 30 Registered: 45

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (11:10 - 12:10) Edgars Gorjačko Studio 2 Aleja
Power, Balance & Stretching (11:10 - 12:10) Edgars Gorjačko Studio 2 Aleja   
 
Total places: 20 Registered: 31

Read more about the training

12:00
Abs, Back & Legs + Stretching (12:00 - 13:00) Jūlija Vegnere Studio Sky & More
Abs, Back & Legs + Stretching (12:00 - 13:00) Jūlija Vegnere Studio Sky & More   
 
Total places: 30 Registered: 21

Read more about the training

Brazilian Butt (12:00 - 12:45) Inga Velmere Studio 1 Aleja
Brazilian Butt (12:00 - 12:45) Inga Velmere Studio 1 Aleja   
 
Total places: 30 Registered: 14

Read more about the training

StrongBody (12:00 - 13:00) Artis Bebris Gym Domina
StrongBody (12:00 - 13:00) Artis Bebris Gym Domina   
 
Total places: 8 Registered: 10

Read more about the training

StrongBody (12:00 - 13:00) Katrīna Bambīte Gym Barona Centrs
StrongBody (12:00 - 13:00) Katrīna Bambīte Gym Barona Centrs   
 
Total places: 12 Registered: 12

Read more about the training

Senior Fitness (12:00 - 13:00) Zinaida Veselova Studio Dzelzava
Senior Fitness (12:00 - 13:00) Zinaida Veselova Studio Dzelzava   
 
Total places: 30 Registered: 20

Read more about the training

Brazilian Butt (12:00 - 12:45) Anna Vasiļjeva Studio Bolero
Brazilian Butt (12:00 - 12:45) Anna Vasiļjeva Studio Bolero   
 
Total places: 23 Registered: 21

Read more about the training

GRIP (12:00 - 13:00) Baiba Ceļmalniece Studio Alfa
GRIP (12:00 - 13:00) Baiba Ceļmalniece Studio Alfa   
 
Total places: 30 Registered: 19

Read more about the training

Interval Training (12:00 - 13:00) Ilze Līne Studio 1 Imanta
Interval Training (12:00 - 13:00) Ilze Līne Studio 1 Imanta   
 
Total places: 30 Registered: 14

Read more about the training

Pilates (12:20 - 13:20) Nataļja Špikova Studio 2 Imanta
Pilates (12:20 - 13:20) Nataļja Špikova Studio 2 Imanta   
 
Total places: 20 Registered: 19

Read more about the training

Functional Training (12:30 - 13:30) Ineta Miškūna Studio Sāga
Functional Training (12:30 - 13:30) Ineta Miškūna Studio Sāga   
 
Total places: 25 Registered: 11

Read more about the training

Interval Training (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Studio Sky & More
Interval Training (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Studio Sky & More   
 
Total places: 30 Registered: 14

Read more about the training

Nike Training Club Endurance (12:00 - 13:00) Kristaps Ence Studio 1 Aleja
Nike Training Club Endurance (12:00 - 13:00) Kristaps Ence Studio 1 Aleja   
 
Total places: 30 Registered: 6

Read more about the training

Interval Training (12:00 - 13:00) Jūlija Vegnere Studio Domina
Interval Training (12:00 - 13:00) Jūlija Vegnere Studio Domina   
 
Total places: 20 Registered: 15

Read more about the training

StrongBody (12:00 - 13:00) Aleksis Timofejevs Funkcionālā zona Upītis
StrongBody (12:00 - 13:00) Aleksis Timofejevs Funkcionālā zona Upītis   
 
Total places: 12 Registered: 12

Read more about the training

Pilates (12:00 - 13:00) Ilze Matīsa Studio 1 Barona Centrs
Pilates (12:00 - 13:00) Ilze Matīsa Studio 1 Barona Centrs   
 
Total places: 20 Registered: 14

Read more about the training

GRIP (12:00 - 13:00) Viktorija Plivča Studio Dzelzava
GRIP (12:00 - 13:00) Viktorija Plivča Studio Dzelzava   
 
Total places: 30 Registered: 25

Read more about the training

StrongBody (12:00 - 13:00) Agate Tautiete Crosstraining Sāga
StrongBody (12:00 - 13:00) Agate Tautiete Crosstraining Sāga   
 
Total places: 12 Registered: 9

Read more about the training

Yoga (12:00 - 13:00) Dana Sture Studio Sāga
Yoga (12:00 - 13:00) Dana Sture Studio Sāga   
 
Total places: 25 Registered: 6

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (12:00 - 13:00) Aleksejs Ērglis Studio 1 Galleria Rīga
Power, Balance & Stretching (12:00 - 13:00) Aleksejs Ērglis Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 30 Registered: 10

Read more about the training

BOXBOX (12:00 - 12:50) Inārs Ritmanis BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (12:00 - 12:50) Inārs Ritmanis BOXBOX Galleria Rīga   
 
Total places: 20 Registered: 16 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Lūdzam ņemt vērā, ka uz nodarbību jāierodas laicīgi, lai sagatavotu ekipējumu un iepazītos ar drošības instruktāžu. Pēc nodarbības sākuma, zālē apmeklētāji vairs netiek ielaisti drošības apsvērumu dēļ! Lūdzam ierasties BOXBOX zālē ne vēlāk kā norādītajā nodarbības sākuma laikā.
Yoga (12:00 - 13:15) Laura Beķere- Puisīte Studio Bolero
Yoga (12:00 - 13:15) Laura Beķere- Puisīte Studio Bolero   
 
Total places: 23 Registered: 23

Read more about the training

Zumba (12:00 - 13:00) Dārta Vinovska Studio Alfa
Zumba (12:00 - 13:00) Dārta Vinovska Studio Alfa   
 
Total places: 30 Registered: 15

Read more about the training

Total Body X (12:00 - 13:00) Sandija Freimane Studio X Alfa
Total Body X (12:00 - 13:00) Sandija Freimane Studio X Alfa   
 
Total places: 16 Registered: 13
Stretching (12:30 - 13:30) Viktorija Siļventoinena Studio Zolitūde
Stretching (12:30 - 13:30) Viktorija Siļventoinena Studio Zolitūde   
 
Total places: 20 Registered: 12

Read more about the training

Stretching (12:30 - 13:30) Jevgēnija Špigele Studio 2 Matīss
Stretching (12:30 - 13:30) Jevgēnija Špigele Studio 2 Matīss   
 
Total places: 20 Registered: 10

Read more about the training

Body Toning (12:00 - 13:00) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta
Body Toning (12:00 - 13:00) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta   
 
Total places: 30 Registered: 21

Read more about the training

BODYART (12:00 - 13:00) Viktorija Podoprigora Studio 2 Imanta
BODYART (12:00 - 13:00) Viktorija Podoprigora Studio 2 Imanta   
 
Total places: 20 Registered: 17

Read more about the training

TRX (12:00 - 13:00) Jūlija Vegnere Funkcionālā zāle Sky & More
TRX (12:00 - 13:00) Jūlija Vegnere Funkcionālā zāle Sky & More   
 
Total places: 12 Registered: 13

Read more about the training

Pilates (12:00 - 13:00) Ilze Matīsa Studio 2 Aleja
Pilates (12:00 - 13:00) Ilze Matīsa Studio 2 Aleja   
 
Total places: 20 Registered: 15

Read more about the training

StrongBody (12:00 - 13:00) Aleksis Timofejevs Funkcionālā zona Upītis
StrongBody (12:00 - 13:00) Aleksis Timofejevs Funkcionālā zona Upītis   
 
Total places: 12 Registered: 4

Read more about the training

BIRTHDAY SPECIAL StrongBody (12:00 - 13:00) Katrīna Bambīte Gym Barona Centrs
BIRTHDAY SPECIAL StrongBody (12:00 - 13:00) Katrīna Bambīte Gym Barona Centrs   
 
Total places: 12 Registered: 12 Nodarbība sadarbībā ar LOHILO atbalstu

Read more about the training

Senior Fitness (12:00 - 13:00) Zinaida Veselova Studio Dzelzava
Senior Fitness (12:00 - 13:00) Zinaida Veselova Studio Dzelzava   
 
Total places: 30 Registered: 19

Read more about the training

BOXBOX (12:00 - 12:50) Alīna Silicka BOXBOX Sāga
BOXBOX (12:00 - 12:50) Alīna Silicka BOXBOX Sāga   
 
Total places: 20 Registered: 15 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Lūdzam ņemt vērā, ka uz nodarbību jāierodas laicīgi, lai sagatavotu ekipējumu un iepazītos ar drošības instruktāžu. Pēc nodarbības sākuma, zālē apmeklētāji vairs netiek ielaisti drošības apsvērumu dēļ! Lūdzam ierasties BOXBOX zālē ne vēlāk kā norādītajā nodarbības sākuma laikā.
Functional Training (12:00 - 13:00) Līga Dziļuma Studio Bolero
Functional Training (12:00 - 13:00) Līga Dziļuma Studio Bolero   
 
Total places: 23 Registered: 15

Read more about the training

Interval Training (12:10 - 13:10) Ignats Taraņenko Studio Alfa
Interval Training (12:10 - 13:10) Ignats Taraņenko Studio Alfa   
 
Total places: 30 Registered: 16

Read more about the training

Brazilian Butt (12:30 - 13:15) Elita Einika Studio Sāga
Brazilian Butt (12:30 - 13:15) Elita Einika Studio Sāga   
 
Total places: 25 Registered: 9

Read more about the training

Interval Training (12:30 - 13:30) Irina Troščenkova Studio 1 Galleria Rīga
Interval Training (12:30 - 13:30) Irina Troščenkova Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 30 Registered: 19

Read more about the training

GRIP (12:00 - 13:00) Rūta Dimanta Studio Alfa
GRIP (12:00 - 13:00) Rūta Dimanta Studio Alfa   
 
Total places: 30 Registered: 14

Read more about the training

Functional Training (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Studio Sky & More
Functional Training (12:00 - 13:00) Žanna Koževņikova Studio Sky & More   
 
Total places: 30 Registered: 13

Read more about the training

Abs, Back & Legs + Stretching (12:00 - 13:00) Jūlija Vegnere Studio Domina
Abs, Back & Legs + Stretching (12:00 - 13:00) Jūlija Vegnere Studio Domina   
 
Total places: 20 Registered: 24

Read more about the training

Nike Training Club Strength (12:00 - 13:00) Kristaps Ence Studio 1 Aleja
Nike Training Club Strength (12:00 - 13:00) Kristaps Ence Studio 1 Aleja   
 
Total places: 30 Registered: 4

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (12:00 - 13:00) Jesenija Zatjuļepina Studio 1 Upītis
Power, Balance & Stretching (12:00 - 13:00) Jesenija Zatjuļepina Studio 1 Upītis   
 
Total places: 30 Registered: 5

Read more about the training

Pilates (12:00 - 13:00) Ilze Matīsa Studio 1 Barona Centrs
Pilates (12:00 - 13:00) Ilze Matīsa Studio 1 Barona Centrs   
 
Total places: 20 Registered: 25

Read more about the training

StrongBody (12:00 - 13:00) Agate Tautiete Crosstraining Sāga
StrongBody (12:00 - 13:00) Agate Tautiete Crosstraining Sāga   
 
Total places: 12 Registered: 13

Read more about the training

Yoga (12:00 - 13:00) Dana Sture Studio Sāga
Yoga (12:00 - 13:00) Dana Sture Studio Sāga   
 
Total places: 25 Registered: 4

Read more about the training

BOXBOX (12:00 - 12:50) Inārs Ritmanis BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (12:00 - 12:50) Inārs Ritmanis BOXBOX Galleria Rīga   
 
Total places: 20 Registered: 20 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Lūdzam ņemt vērā, ka uz nodarbību jāierodas laicīgi, lai sagatavotu ekipējumu un iepazītos ar drošības instruktāžu. Pēc nodarbības sākuma, zālē apmeklētāji vairs netiek ielaisti drošības apsvērumu dēļ! Lūdzam ierasties BOXBOX zālē ne vēlāk kā norādītajā nodarbības sākuma laikā.
Yoga (12:00 - 13:15) Laura Beķere- Puisīte Studio Bolero
Yoga (12:00 - 13:15) Laura Beķere- Puisīte Studio Bolero   
 
Total places: 23 Registered: 35

Read more about the training

Burn X (12:00 - 13:00) Sandija Freimane Studio X Alfa
Burn X (12:00 - 13:00) Sandija Freimane Studio X Alfa   
 
Total places: 16 Registered: 16
Power, Balance & Stretching (12:30 - 13:30) Ineta Miškūna Studio 2 Matīss
Power, Balance & Stretching (12:30 - 13:30) Ineta Miškūna Studio 2 Matīss   
 
Total places: 20 Registered: 11

Read more about the training

Interval Training (12:30 - 13:30) Irina Troščenkova Studio 1 Galleria Rīga
Interval Training (12:30 - 13:30) Irina Troščenkova Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 30 Registered: 20

Read more about the training

Dance (12:00 - 13:00) Laura Ivanova Studio Alfa
Dance (12:00 - 13:00) Laura Ivanova Studio Alfa   
 
Total places: 30 Registered: 23
Gym ABC (12:00 - 13:00) Lana Lāce Gym Sky & More
Gym ABC (12:00 - 13:00) Lana Lāce Gym Sky & More   
 
Total places: 5 Registered: 0
Interval Training (12:00 - 13:00) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta
Interval Training (12:00 - 13:00) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta   
 
Total places: 30 Registered: 33

Read more about the training

BODYART (12:00 - 13:00) Viktorija Podoprigora Studio 2 Imanta
BODYART (12:00 - 13:00) Viktorija Podoprigora Studio 2 Imanta   
 
Total places: 20 Registered: 32

Read more about the training

Interval Training (12:00 - 13:00) Ilze Matīsa Studio 1 Aleja
Interval Training (12:00 - 13:00) Ilze Matīsa Studio 1 Aleja   
 
Total places: 30 Registered: 17

Read more about the training

Interval Training (12:00 - 13:00) Aleksejs Ērglis Studio 1 Upītis
Interval Training (12:00 - 13:00) Aleksejs Ērglis Studio 1 Upītis   
 
Total places: 30 Registered: 16

Read more about the training

Brazilian Butt (12:00 - 12:45) Līga Dziļuma Studio Dzelzava
Brazilian Butt (12:00 - 12:45) Līga Dziļuma Studio Dzelzava   
 
Total places: 30 Registered: 36

Read more about the training

BOXBOX (12:00 - 12:50) Alīna Silicka BOXBOX Sāga
BOXBOX (12:00 - 12:50) Alīna Silicka BOXBOX Sāga   
 
Total places: 20 Registered: 7 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Lūdzam ņemt vērā, ka uz nodarbību jāierodas laicīgi, lai sagatavotu ekipējumu un iepazītos ar drošības instruktāžu. Pēc nodarbības sākuma, zālē apmeklētāji vairs netiek ielaisti drošības apsvērumu dēļ! Lūdzam ierasties BOXBOX zālē ne vēlāk kā norādītajā nodarbības sākuma laikā.
CrossTraining (12:00 - 13:00) Ilze Līne Gym Galleria Rīga
CrossTraining (12:00 - 13:00) Ilze Līne Gym Galleria Rīga   
 
Total places: 12 Registered: 18

Read more about the training

Abs, Back & Legs + Stretching (12:30 - 13:30) Anastasija Domņina Studio Sāga
Abs, Back & Legs + Stretching (12:30 - 13:30) Anastasija Domņina Studio Sāga   
 
Total places: 25 Registered: 12

Read more about the training

Interval Spinning + Core (12:10 - 13:10) Nataļja Špikova Spinning Imanta
Interval Spinning + Core (12:10 - 13:10) Nataļja Špikova Spinning Imanta   
 
Total places: 14 Registered: 24

Read more about the training

Body Toning (12:15 - 13:15) Ineta Miškūna Studio Dzelzava
Body Toning (12:15 - 13:15) Ineta Miškūna Studio Dzelzava   
 
Total places: 30 Registered: 47

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (12:00 - 13:00) Ineta Miškūna Studio Dzelzava
Power, Balance & Stretching (12:00 - 13:00) Ineta Miškūna Studio Dzelzava   
 
Total places: 30 Registered: 38

Read more about the training

Interval Spinning 30 (12:10 - 12:40) Nataļja Špikova Spinning Imanta
Interval Spinning 30 (12:10 - 12:40) Nataļja Špikova Spinning Imanta   
 
Total places: 14 Registered: 27

Read more about the training

Interval Training (12:10 - 13:10) Edgars Gorjačko Studio 1 Aleja
Interval Training (12:10 - 13:10) Edgars Gorjačko Studio 1 Aleja   
 
Total places: 30 Registered: 17

Read more about the training

MyFit abs (12:40 - 13:10) Nataļja Špikova Studio 2 Imanta
MyFit abs (12:40 - 13:10) Nataļja Špikova Studio 2 Imanta   
 
Total places: 20 Registered: 28

Read more about the training

13:00
Fatburner (13:00 - 14:00) Jūlija Vegnere Studio Sky & More
Fatburner (13:00 - 14:00) Jūlija Vegnere Studio Sky & More   
 
Total places: 30 Registered: 16
Pilates (13:00 - 14:00) Inga Velmere Studio 2 Aleja
Pilates (13:00 - 14:00) Inga Velmere Studio 2 Aleja   
 
Total places: 20 Registered: 18

Read more about the training

Gym ABC (13:00 - 14:00) Artis Bebris Gym Domina
Gym ABC (13:00 - 14:00) Artis Bebris Gym Domina   
 
Total places: 5 Registered: 1
GRIP (13:00 - 14:00) Viktorija Siļventoinena Studio Zolitūde
GRIP (13:00 - 14:00) Viktorija Siļventoinena Studio Zolitūde   
 
Total places: 20 Registered: 14

Read more about the training

StrongBody (13:00 - 14:00) Dāvis Zaikovskis Gym Matīss
StrongBody (13:00 - 14:00) Dāvis Zaikovskis Gym Matīss   
 
Total places: 12 Registered: 8

Read more about the training

Interval Training (13:00 - 14:00) Irina Troščenkova Studio Dzelzava
Interval Training (13:00 - 14:00) Irina Troščenkova Studio Dzelzava   
 
Total places: 30 Registered: 13

Read more about the training

Brazilian Butt (13:00 - 13:45) Ignats Taraņenko Studio 1 Galleria Rīga
Brazilian Butt (13:00 - 13:45) Ignats Taraņenko Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 30 Registered: 29

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (13:00 - 14:00) Anna Vasiļjeva Studio Bolero
Power, Balance & Stretching (13:00 - 14:00) Anna Vasiļjeva Studio Bolero   
 
Total places: 23 Registered: 19

Read more about the training

MyFit abs (13:00 - 13:30) Baiba Ceļmalniece Studio Alfa
MyFit abs (13:00 - 13:30) Baiba Ceļmalniece Studio Alfa   
 
Total places: 30 Registered: 9

Read more about the training

Yoga (13:30 - 14:30) Ineta Miškūna Studio Sāga
Yoga (13:30 - 14:30) Ineta Miškūna Studio Sāga   
 
Total places: 25 Registered: 8

Read more about the training

Senior Fitness (13:30 - 14:30) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta
Senior Fitness (13:30 - 14:30) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta   
 
Total places: 30 Registered: 12

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (13:45 - 14:45) Ignats Taraņenko Studio 1 Galleria Rīga
Power, Balance & Stretching (13:45 - 14:45) Ignats Taraņenko Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 30 Registered: 26

Read more about the training

Pilates (13:00 - 14:00) Žanna Koževņikova Studio Sky & More
Pilates (13:00 - 14:00) Žanna Koževņikova Studio Sky & More   
 
Total places: 30 Registered: 23

Read more about the training

StrongBody (13:00 - 14:00) Sindija Rūmniece Funkcionālā zāle Sky & More
StrongBody (13:00 - 14:00) Sindija Rūmniece Funkcionālā zāle Sky & More   
 
Total places: 12 Registered: 3

Read more about the training

BIRTHDAY SPECIAL Tabata (13:00 - 14:00) Ilze Matīsa Studio 1 Barona Centrs
BIRTHDAY SPECIAL Tabata (13:00 - 14:00) Ilze Matīsa Studio 1 Barona Centrs   
 
Total places: 20 Registered: 20 Nodarbība sadarbībā ar Arctic Sport

Read more about the training

Pilates (13:00 - 14:00) Anastasija Tkačova Studio Dzelzava
Pilates (13:00 - 14:00) Anastasija Tkačova Studio Dzelzava   
 
Total places: 30 Registered: 24

Read more about the training

Gym ABC (13:00 - 14:00) Agate Tautiete Gym Sāga
Gym ABC (13:00 - 14:00) Agate Tautiete Gym Sāga   
 
Total places: 5 Registered: 0
Interval Training (13:00 - 14:00) Aleksejs Ērglis Studio 1 Galleria Rīga
Interval Training (13:00 - 14:00) Aleksejs Ērglis Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 30 Registered: 17

Read more about the training

Body Toning (13:00 - 14:00) Jūlija Vegnere Studio Sky & More
Body Toning (13:00 - 14:00) Jūlija Vegnere Studio Sky & More   
 
Total places: 30 Registered: 12

Read more about the training

CrossTraining (13:00 - 14:00) Madara Druķe Crosstraining Aleja
CrossTraining (13:00 - 14:00) Madara Druķe Crosstraining Aleja   
 
Total places: 12 Registered: 7

Read more about the training

Functional Training (13:00 - 14:00) Ilze Matīsa Studio 1 Aleja
Functional Training (13:00 - 14:00) Ilze Matīsa Studio 1 Aleja   
 
Total places: 30 Registered: 6

Read more about the training

Pilates (13:00 - 14:00) Anita Rezevska Studio 1 Matīss
Pilates (13:00 - 14:00) Anita Rezevska Studio 1 Matīss   
 
Total places: 30 Registered: 21

Read more about the training

StrongBody (13:00 - 14:00) Nazarii Soltys Gym Matīss
StrongBody (13:00 - 14:00) Nazarii Soltys Gym Matīss   
 
Total places: 12 Registered: 2 Nodarbību vada ārzemju treneris.

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (13:00 - 14:00) Līga Dziļuma Studio Bolero
Power, Balance & Stretching (13:00 - 14:00) Līga Dziļuma Studio Bolero   
 
Total places: 23 Registered: 11

Read more about the training

BOXBOX (13:10 - 14:00) Aleksejs Ērglis BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (13:10 - 14:00) Aleksejs Ērglis BOXBOX Galleria Rīga   
 
Total places: 20 Registered: 11 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Lūdzam ņemt vērā, ka uz nodarbību jāierodas laicīgi, lai sagatavotu ekipējumu un iepazītos ar drošības instruktāžu. Pēc nodarbības sākuma, zālē apmeklētāji vairs netiek ielaisti drošības apsvērumu dēļ! Lūdzam ierasties BOXBOX zālē ne vēlāk kā norādītajā nodarbības sākuma laikā.
Core (13:10 - 13:40) Ignats Taraņenko Studio Alfa
Core (13:10 - 13:40) Ignats Taraņenko Studio Alfa   
 
Total places: 30 Registered: 8

Read more about the training

Yoga (13:30 - 14:30) Elita Einika Studio Sāga
Yoga (13:30 - 14:30) Elita Einika Studio Sāga   
 
Total places: 25 Registered: 5

Read more about the training

Yoga (13:30 - 14:30) Irina Troščenkova Studio 2 Galleria Rīga
Yoga (13:30 - 14:30) Irina Troščenkova Studio 2 Galleria Rīga   
 
Total places: 20 Registered: 15

Read more about the training

MyFit abs (13:00 - 13:30) Rūta Dimanta Studio Alfa
MyFit abs (13:00 - 13:30) Rūta Dimanta Studio Alfa   
 
Total places: 30 Registered: 4

Read more about the training

Yoga (13:00 - 14:00) Žanna Koževņikova Studio Sky & More
Yoga (13:00 - 14:00) Žanna Koževņikova Studio Sky & More   
 
Total places: 30 Registered: 9

Read more about the training

StrongBody (13:00 - 14:00) Sindija Rūmniece Funkcionālā zāle Sky & More
StrongBody (13:00 - 14:00) Sindija Rūmniece Funkcionālā zāle Sky & More   
 
Total places: 12 Registered: 2

Read more about the training

StrongBody (13:00 - 14:00) Katrīna Bambīte Gym Matīss
StrongBody (13:00 - 14:00) Katrīna Bambīte Gym Matīss   
 
Total places: 12 Registered: 12

Read more about the training

Brazilian Butt (13:00 - 13:45) Ilze Matīsa Studio 1 Barona Centrs
Brazilian Butt (13:00 - 13:45) Ilze Matīsa Studio 1 Barona Centrs   
 
Total places: 20 Registered: 27

Read more about the training

Pilates (13:00 - 14:00) Anastasija Tkačova Studio Dzelzava
Pilates (13:00 - 14:00) Anastasija Tkačova Studio Dzelzava   
 
Total places: 30 Registered: 30

Read more about the training

StrongBody (13:00 - 14:00) Lana Lāce Gym Galleria Rīga
StrongBody (13:00 - 14:00) Lana Lāce Gym Galleria Rīga   
 
Total places: 12 Registered: 13

Read more about the training

Brazilian Butt (13:15 - 14:00) Anastasija Domņina Studio 1 Imanta
Brazilian Butt (13:15 - 14:00) Anastasija Domņina Studio 1 Imanta   
 
Total places: 30 Registered: 25

Read more about the training

Yoga (13:30 - 14:30) Irina Troščenkova Studio 2 Galleria Rīga
Yoga (13:30 - 14:30) Irina Troščenkova Studio 2 Galleria Rīga   
 
Total places: 20 Registered: 21

Read more about the training

CrossTraining (13:00 - 14:00) Sandis Savickis Crosstraining Alfa
CrossTraining (13:00 - 14:00) Sandis Savickis Crosstraining Alfa   
 
Total places: 12 Registered: 9

Read more about the training

Stretching (13:00 - 13:30) Laura Ivanova Studio Alfa
Stretching (13:00 - 13:30) Laura Ivanova Studio Alfa   
 
Total places: 30 Registered: 10

Read more about the training

CrossTraining (13:00 - 14:00) Dāvis Ābele Crosstraining Aleja
CrossTraining (13:00 - 14:00) Dāvis Ābele Crosstraining Aleja   
 
Total places: 12 Registered: 5

Read more about the training

Pilates (13:00 - 14:00) Ilze Matīsa Studio 2 Aleja
Pilates (13:00 - 14:00) Ilze Matīsa Studio 2 Aleja   
 
Total places: 20 Registered: 24

Read more about the training

Functional Training (13:00 - 14:00) Viktorija Siļventoinena Studio Zolitūde
Functional Training (13:00 - 14:00) Viktorija Siļventoinena Studio Zolitūde   
 
Total places: 20 Registered: 13

Read more about the training

GRIP (13:00 - 14:00) Jūlija Vegnere Studio 1 Matīss
GRIP (13:00 - 14:00) Jūlija Vegnere Studio 1 Matīss   
 
Total places: 30 Registered: 33

Read more about the training

Interval Training (13:00 - 14:00) Līga Dziļuma Studio Dzelzava
Interval Training (13:00 - 14:00) Līga Dziļuma Studio Dzelzava   
 
Total places: 30 Registered: 15

Read more about the training

Senior Fitness (13:10 - 14:10) Viktorija Podoprigora Studio 2 Imanta
Senior Fitness (13:10 - 14:10) Viktorija Podoprigora Studio 2 Imanta   
 
Total places: 20 Registered: 14

Read more about the training

BOXBOX (13:10 - 14:00) Ilze Līne BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (13:10 - 14:00) Ilze Līne BOXBOX Galleria Rīga   
 
Total places: 20 Registered: 25 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Lūdzam ņemt vērā, ka uz nodarbību jāierodas laicīgi, lai sagatavotu ekipējumu un iepazītos ar drošības instruktāžu. Pēc nodarbības sākuma, zālē apmeklētāji vairs netiek ielaisti drošības apsvērumu dēļ! Lūdzam ierasties BOXBOX zālē ne vēlāk kā norādītajā nodarbības sākuma laikā.
Pilates (13:30 - 14:30) Anastasija Domņina Studio Sāga
Pilates (13:30 - 14:30) Anastasija Domņina Studio Sāga   
 
Total places: 25 Registered: 10

Read more about the training

BOXBOX (13:00 - 13:50) Elizabete Zandberga- Jankovska BOXBOX Sāga
BOXBOX (13:00 - 13:50) Elizabete Zandberga- Jankovska BOXBOX Sāga   
 
Total places: 20 Registered: 14 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Lūdzam ņemt vērā, ka uz nodarbību jāierodas laicīgi, lai sagatavotu ekipējumu un iepazītos ar drošības instruktāžu. Pēc nodarbības sākuma, zālē apmeklētāji vairs netiek ielaisti drošības apsvērumu dēļ! Lūdzam ierasties BOXBOX zālē ne vēlāk kā norādītajā nodarbības sākuma laikā.
TRX (13:00 - 14:00) Līga Dziļuma TRX Studio Bolero
TRX (13:00 - 14:00) Līga Dziļuma TRX Studio Bolero   
 
Total places: 10 Registered: 16

Read more about the training

14:00
Yoga (14:00 - 15:00) Irina Troščenkova Studio Dzelzava
Yoga (14:00 - 15:00) Irina Troščenkova Studio Dzelzava   
 
Total places: 30 Registered: 11

Read more about the training

Stretching (14:10 - 15:10) Viktorija Siļventoinena Studio Zolitūde
Stretching (14:10 - 15:10) Viktorija Siļventoinena Studio Zolitūde   
 
Total places: 20 Registered: 12

Read more about the training

Pilates (14:00 - 15:00) Anita Rezevska Studio 2 Galleria Rīga
Pilates (14:00 - 15:00) Anita Rezevska Studio 2 Galleria Rīga   
 
Total places: 20 Registered: 20

Read more about the training

Mother To Be (14:30 - 15:30) Jūlija Vegnere Studio 1 Galleria Rīga
Mother To Be (14:30 - 15:30) Jūlija Vegnere Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 30 Registered: 2

Read more about the training

Gym ABC (14:00 - 15:00) Lana Lāce Gym Galleria Rīga
Gym ABC (14:00 - 15:00) Lana Lāce Gym Galleria Rīga   
 
Total places: 5 Registered: 3
Mother To Be (14:30 - 15:30) Jūlija Vegnere Studio 1 Galleria Rīga
Mother To Be (14:30 - 15:30) Jūlija Vegnere Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 30 Registered: 2

Read more about the training

Gym ABC (14:00 - 15:00) Sandis Savickis Gym Alfa
Gym ABC (14:00 - 15:00) Sandis Savickis Gym Alfa   
 
Total places: 5 Registered: 1
Gym ABC (14:00 - 15:00) Dāvis Ābele Gym Aleja
Gym ABC (14:00 - 15:00) Dāvis Ābele Gym Aleja   
 
Total places: 5 Registered: 1
Stretching (14:10 - 15:10) Viktorija Siļventoinena Studio Zolitūde
Stretching (14:10 - 15:10) Viktorija Siļventoinena Studio Zolitūde   
 
Total places: 20 Registered: 11

Read more about the training

Interval Training (14:00 - 15:00) Līga Dziļuma Studio Bolero
Interval Training (14:00 - 15:00) Līga Dziļuma Studio Bolero   
 
Total places: 23 Registered: 15

Read more about the training

BOXBOX (14:00 - 14:50) Elizabete Zandberga- Jankovska BOXBOX Sāga
BOXBOX (14:00 - 14:50) Elizabete Zandberga- Jankovska BOXBOX Sāga   
 
Total places: 20 Registered: 7 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Lūdzam ņemt vērā, ka uz nodarbību jāierodas laicīgi, lai sagatavotu ekipējumu un iepazītos ar drošības instruktāžu. Pēc nodarbības sākuma, zālē apmeklētāji vairs netiek ielaisti drošības apsvērumu dēļ! Lūdzam ierasties BOXBOX zālē ne vēlāk kā norādītajā nodarbības sākuma laikā.
BOXBOX (14:00 - 14:50) Alīna Silicka BOXBOX Sāga
BOXBOX (14:00 - 14:50) Alīna Silicka BOXBOX Sāga   
 
Total places: 20 Registered: 20 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Lūdzam ņemt vērā, ka uz nodarbību jāierodas laicīgi, lai sagatavotu ekipējumu un iepazītos ar drošības instruktāžu. Pēc nodarbības sākuma, zālē apmeklētāji vairs netiek ielaisti drošības apsvērumu dēļ! Lūdzam ierasties BOXBOX zālē ne vēlāk kā norādītajā nodarbības sākuma laikā.
Total Body X (14:30 - 15:30) Jūlija Vegnere Studio X Alfa
Total Body X (14:30 - 15:30) Jūlija Vegnere Studio X Alfa   
 
Total places: 16 Registered: 22
15:00
StrongBody (15:00 - 16:00) Lana Lāce Funkcionālā zāle Sky & More
StrongBody (15:00 - 16:00) Lana Lāce Funkcionālā zāle Sky & More   
 
Total places: 12 Registered: 1

Read more about the training

BOXBOX (15:00 - 15:50) Aleksejs Ērglis BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (15:00 - 15:50) Aleksejs Ērglis BOXBOX Galleria Rīga   
 
Total places: 20 Registered: 15 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Lūdzam ņemt vērā, ka uz nodarbību jāierodas laicīgi, lai sagatavotu ekipējumu un iepazītos ar drošības instruktāžu. Pēc nodarbības sākuma, zālē apmeklētāji vairs netiek ielaisti drošības apsvērumu dēļ! Lūdzam ierasties BOXBOX zālē ne vēlāk kā norādītajā nodarbības sākuma laikā.
BOXBOX (15:00 - 15:50) Alīna Silicka BOXBOX Sāga
BOXBOX (15:00 - 15:50) Alīna Silicka BOXBOX Sāga   
 
Total places: 20 Registered: 5 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Lūdzam ņemt vērā, ka uz nodarbību jāierodas laicīgi, lai sagatavotu ekipējumu un iepazītos ar drošības instruktāžu. Pēc nodarbības sākuma, zālē apmeklētāji vairs netiek ielaisti drošības apsvērumu dēļ! Lūdzam ierasties BOXBOX zālē ne vēlāk kā norādītajā nodarbības sākuma laikā.
Interval Training (15:50 - 16:50) Jūlija Vegnere Studio Alfa
Interval Training (15:50 - 16:50) Jūlija Vegnere Studio Alfa   
 
Total places: 30 Registered: 22

Read more about the training

16:00
CrossTraining (16:00 - 17:00) Sandija Freimane Crosstraining Alfa
CrossTraining (16:00 - 17:00) Sandija Freimane Crosstraining Alfa   
 
Total places: 12 Registered: 3

Read more about the training

Youth Training (16:30 - 17:30) Jesenija Zatjuļepina Studio 1 Aleja
Youth Training (16:30 - 17:30) Jesenija Zatjuļepina Studio 1 Aleja   
 
Total places: 30 Registered: 6
Youth Training (16:30 - 17:30) Santa Irbe Studio 1 Matīss
Youth Training (16:30 - 17:30) Santa Irbe Studio 1 Matīss   
 
Total places: 30 Registered: 14
Gym ABC (16:00 - 17:00) Mārtiņš Mellakauls Gym Bolero
Gym ABC (16:00 - 17:00) Mārtiņš Mellakauls Gym Bolero   
 
Total places: 5 Registered: 0
Youth Training (16:00 - 17:00) Santa Irbe Studio Alfa
Youth Training (16:00 - 17:00) Santa Irbe Studio Alfa   
 
Total places: 30 Registered: 2
Youth Training (16:30 - 17:30) Jesenija Zatjuļepina Studio 1 Aleja
Youth Training (16:30 - 17:30) Jesenija Zatjuļepina Studio 1 Aleja   
 
Total places: 30 Registered: 1
Interval Training (16:30 - 17:30) Ineta Miškūna Studio Alfa
Interval Training (16:30 - 17:30) Ineta Miškūna Studio Alfa   
 
Total places: 30 Registered: 16

Read more about the training

Youth Training (16:00 - 17:00) Santa Irbe Studio Alfa
Youth Training (16:00 - 17:00) Santa Irbe Studio Alfa   
 
Total places: 30 Registered: 0
Youth Training (16:30 - 17:30) Santa Irbe Studio 1 Matīss
Youth Training (16:30 - 17:30) Santa Irbe Studio 1 Matīss   
 
Total places: 30 Registered: 1
Tabata (16:00 - 17:00) Līga Dziļuma Studio Domina
Tabata (16:00 - 17:00) Līga Dziļuma Studio Domina   
 
Total places: 20 Registered: 21

Read more about the training

Brazilian Butt (16:15 - 17:00) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde
Brazilian Butt (16:15 - 17:00) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde   
 
Total places: 20 Registered: 23

Read more about the training

17:00
StrongBody (17:00 - 18:00) Lana Lāce Gym Galleria Rīga
StrongBody (17:00 - 18:00) Lana Lāce Gym Galleria Rīga   
 
Total places: 12 Registered: 6

Read more about the training

Body Toning (17:15 - 18:15) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde
Body Toning (17:15 - 18:15) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde   
 
Total places: 20 Registered: 18

Read more about the training

Brazilian Butt (17:15 - 18:00) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Upītis
Brazilian Butt (17:15 - 18:00) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Upītis   
 
Total places: 30 Registered: 10

Read more about the training

Lower Body X (17:15 - 18:15) Sandija Freimane Studio X Alfa
Lower Body X (17:15 - 18:15) Sandija Freimane Studio X Alfa   
 
Total places: 16 Registered: 8
Interval Training (17:15 - 18:15) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta
Interval Training (17:15 - 18:15) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta   
 
Total places: 30 Registered: 17

Read more about the training

Interval Training (17:20 - 18:20) Ineta Miškūna Studio Alfa
Interval Training (17:20 - 18:20) Ineta Miškūna Studio Alfa   
 
Total places: 30 Registered: 29

Read more about the training

Brazilian Butt (17:30 - 18:15) Jesenija Zatjuļepina Studio 2 Aleja
Brazilian Butt (17:30 - 18:15) Jesenija Zatjuļepina Studio 2 Aleja   
 
Total places: 20 Registered: 11

Read more about the training

Zumba (17:30 - 18:30) Iveta Pumpura Studio 1 Aleja
Zumba (17:30 - 18:30) Iveta Pumpura Studio 1 Aleja   
 
Total places: 30 Registered: 17

Read more about the training

Zumba (17:30 - 18:30) Elena Ilyushina Studio Domina
Zumba (17:30 - 18:30) Elena Ilyushina Studio Domina   
 
Total places: 20 Registered: 10 Nodarbību vada ārzemju treneris.

Read more about the training

StrongBody (17:30 - 18:30) Matīss Rieksts Gym Matīss
StrongBody (17:30 - 18:30) Matīss Rieksts Gym Matīss   
 
Total places: 12 Registered: 10

Read more about the training

ROCK'N'CORE (17:30 - 18:30) Santa Irbe Studio 1 Matīss
ROCK'N'CORE (17:30 - 18:30) Santa Irbe Studio 1 Matīss   
 
Total places: 30 Registered: 24

Read more about the training

Interval Training (17:30 - 18:30) Irina Maksimoviča Studio 1 Barona Centrs
Interval Training (17:30 - 18:30) Irina Maksimoviča Studio 1 Barona Centrs   
 
Total places: 20 Registered: 13

Read more about the training

Nike Training Club Endurance (17:30 - 18:30) Viktorija Plivča Studio Dzelzava
Nike Training Club Endurance (17:30 - 18:30) Viktorija Plivča Studio Dzelzava   
 
Total places: 30 Registered: 20

Read more about the training

BOXBOX (17:30 - 18:20) Dārta Vinovska BOXBOX Sāga
BOXBOX (17:30 - 18:20) Dārta Vinovska BOXBOX Sāga   
 
Total places: 20 Registered: 4 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Lūdzam ņemt vērā, ka uz nodarbību jāierodas laicīgi, lai sagatavotu ekipējumu un iepazītos ar drošības instruktāžu. Pēc nodarbības sākuma, zālē apmeklētāji vairs netiek ielaisti drošības apsvērumu dēļ! Lūdzam ierasties BOXBOX zālē ne vēlāk kā norādītajā nodarbības sākuma laikā.
Tabata (17:30 - 18:30) Inārs Ritmanis Studio 1 Galleria Rīga
Tabata (17:30 - 18:30) Inārs Ritmanis Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 30 Registered: 17

Read more about the training

Gym ABC (17:00 - 18:00) Linda Jakovele Gym Alfa
Gym ABC (17:00 - 18:00) Linda Jakovele Gym Alfa   
 
Total places: 5 Registered: 0
Power, Balance & Stretching (17:00 - 18:00) Aleksejs Ērglis Studio 2 Aleja
Power, Balance & Stretching (17:00 - 18:00) Aleksejs Ērglis Studio 2 Aleja   
 
Total places: 20 Registered: 9

Read more about the training

Youth Training (17:00 - 18:00) Anastasija Domņina Studio Dzelzava
Youth Training (17:00 - 18:00) Anastasija Domņina Studio Dzelzava   
 
Total places: 30 Registered: 14
StrongBody (17:00 - 18:00) Mārtiņš Mellakauls TRX Studio Bolero
StrongBody (17:00 - 18:00) Mārtiņš Mellakauls TRX Studio Bolero   
 
Total places: 8 Registered: 0

Read more about the training

GRIP (17:00 - 18:00) Santa Irbe Studio Alfa
GRIP (17:00 - 18:00) Santa Irbe Studio Alfa   
 
Total places: 30 Registered: 15

Read more about the training

Interval Training (17:20 - 18:20) Līga Dziļuma Studio Domina
Interval Training (17:20 - 18:20) Līga Dziļuma Studio Domina   
 
Total places: 20 Registered: 7

Read more about the training

Pilates (17:20 - 18:20) Santa Linga Studio Bolero
Pilates (17:20 - 18:20) Santa Linga Studio Bolero   
 
Total places: 23 Registered: 13

Read more about the training

Pilates (17:30 - 18:30) Nataļja Špikova Studio 2 Imanta
Pilates (17:30 - 18:30) Nataļja Špikova Studio 2 Imanta   
 
Total places: 20 Registered: 15

Read more about the training

Tabata (17:30 - 18:30) Anna Vasiļjeva Studio 1 Imanta
Tabata (17:30 - 18:30) Anna Vasiļjeva Studio 1 Imanta   
 
Total places: 30 Registered: 9

Read more about the training

Functional Training (17:30 - 18:30) Inārs Ritmanis Studio 1 Matīss
Functional Training (17:30 - 18:30) Inārs Ritmanis Studio 1 Matīss   
 
Total places: 30 Registered: 27

Read more about the training

Interval Training (17:30 - 18:30) Irina Maksimoviča Studio 1 Upītis
Interval Training (17:30 - 18:30) Irina Maksimoviča Studio 1 Upītis   
 
Total places: 30 Registered: 16

Read more about the training

BIRTHDAY SPECIAL Brazilian Butt (17:30 - 18:15) Rūta Dimanta Studio 1 Barona Centrs
BIRTHDAY SPECIAL Brazilian Butt (17:30 - 18:15) Rūta Dimanta Studio 1 Barona Centrs   
 
Total places: 20 Registered: 20 Nodarbība sadarbībā ar PULS Nutrition

Read more about the training

Interval Training (17:30 - 18:30) Elizabete Zandberga- Jankovska Studio Sāga
Interval Training (17:30 - 18:30) Elizabete Zandberga- Jankovska Studio Sāga   
 
Total places: 25 Registered: 13

Read more about the training

GRIP (17:30 - 18:30) Paula Pūpola Studio 1 Galleria Rīga
GRIP (17:30 - 18:30) Paula Pūpola Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 30 Registered: 25

Read more about the training

KamiBo (17:30 - 18:30) Alīna Silicka Studio 2 Galleria Rīga
KamiBo (17:30 - 18:30) Alīna Silicka Studio 2 Galleria Rīga   
 
Total places: 20 Registered: 17

Read more about the training

Burn X (17:30 - 18:30) Sandija Freimane Studio X Alfa
Burn X (17:30 - 18:30) Sandija Freimane Studio X Alfa   
 
Total places: 16 Registered: 5
Youth Training (17:00 - 18:00) Anastasija Domņina Studio 1 Imanta
Youth Training (17:00 - 18:00) Anastasija Domņina Studio 1 Imanta   
 
Total places: 30 Registered: 15
Gym ABC (17:00 - 18:00) Artis Bebris Gym Domina
Gym ABC (17:00 - 18:00) Artis Bebris Gym Domina   
 
Total places: 5 Registered: 0
Power, Balance & Stretching (17:00 - 18:00) Santa Irbe Studio 2 Matīss
Power, Balance & Stretching (17:00 - 18:00) Santa Irbe Studio 2 Matīss   
 
Total places: 20 Registered: 17

Read more about the training

Gym ABC (17:00 - 18:00) Dāvis Zaikovskis Gym Galleria Rīga
Gym ABC (17:00 - 18:00) Dāvis Zaikovskis Gym Galleria Rīga   
 
Total places: 5 Registered: 3
Abs, Back & Legs + Stretching (17:15 - 18:15) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde
Abs, Back & Legs + Stretching (17:15 - 18:15) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde   
 
Total places: 20 Registered: 25

Read more about the training

StrongBody (17:15 - 18:15) Katrīna Bambīte Gym Barona Centrs
StrongBody (17:15 - 18:15) Katrīna Bambīte Gym Barona Centrs   
 
Total places: 12 Registered: 14

Read more about the training

Pilates (17:20 - 18:20) Viktorija Plivča Studio Dzelzava
Pilates (17:20 - 18:20) Viktorija Plivča Studio Dzelzava   
 
Total places: 30 Registered: 29

Read more about the training

Nike Training Club Endurance (17:30 - 18:30) Aleksejs Ērglis Studio 1 Aleja
Nike Training Club Endurance (17:30 - 18:30) Aleksejs Ērglis Studio 1 Aleja   
 
Total places: 30 Registered: 10

Read more about the training

StrongBody (17:30 - 18:30) Matīss Rieksts Gym Matīss
StrongBody (17:30 - 18:30) Matīss Rieksts Gym Matīss   
 
Total places: 12 Registered: 9

Read more about the training

GRIP (17:30 - 18:30) Edgars Gorjačko Studio 1 Matīss
GRIP (17:30 - 18:30) Edgars Gorjačko Studio 1 Matīss   
 
Total places: 30 Registered: 18

Read more about the training

ATCELTS! Latino (17:30 - 18:30) Studio Sāga
ATCELTS! Latino (17:30 - 18:30) Studio Sāga   
 
Total places: 0 Registered: 0

Read more about the training

Functional Training (17:30 - 18:30) Elīna Dolge Studio 1 Galleria Rīga
Functional Training (17:30 - 18:30) Elīna Dolge Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 30 Registered: 16

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (17:30 - 18:30) Ineta Miškūna Studio Alfa
Power, Balance & Stretching (17:30 - 18:30) Ineta Miškūna Studio Alfa   
 
Total places: 30 Registered: 12

Read more about the training

VERVE (17:00 - 18:00) Santa Irbe Studio Alfa
VERVE (17:00 - 18:00) Santa Irbe Studio Alfa   
 
Total places: 30 Registered: 6

Read more about the training

Youth Training (17:00 - 18:00) Anastasija Domņina Studio Dzelzava
Youth Training (17:00 - 18:00) Anastasija Domņina Studio Dzelzava   
 
Total places: 30 Registered: 0
BIRTHDAY SPECIAL Step (17:15 - 18:15) Rūta Dimanta Studio 1 Barona Centrs
BIRTHDAY SPECIAL Step (17:15 - 18:15) Rūta Dimanta Studio 1 Barona Centrs   
 
Total places: 20 Registered: 17 Nodarbība sadarbībā ar LOHILO un NOCCO atbalstu

Read more about the training

Brazilian Butt (17:15 - 18:00) Alīna Silicka Studio 1 Galleria Rīga
Brazilian Butt (17:15 - 18:00) Alīna Silicka Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 30 Registered: 33

Read more about the training

Dance (17:20 - 18:20) Laura Ivanova Studio 1 Matīss
Dance (17:20 - 18:20) Laura Ivanova Studio 1 Matīss   
 
Total places: 30 Registered: 9
Brazilian Butt (17:20 - 18:05) Laura Beķere- Puisīte Studio Bolero
Brazilian Butt (17:20 - 18:05) Laura Beķere- Puisīte Studio Bolero   
 
Total places: 23 Registered: 24

Read more about the training

Body Toning (17:30 - 18:30) Līga Dziļuma Studio Domina
Body Toning (17:30 - 18:30) Līga Dziļuma Studio Domina   
 
Total places: 20 Registered: 14

Read more about the training

Total Body X (17:30 - 18:30) Inārs Ritmanis Studio X Matīss
Total Body X (17:30 - 18:30) Inārs Ritmanis Studio X Matīss   
 
Total places: 16 Registered: 12
Step (17:30 - 18:30) Irina Maksimoviča Studio 1 Upītis
Step (17:30 - 18:30) Irina Maksimoviča Studio 1 Upītis   
 
Total places: 30 Registered: 8

Read more about the training

Interval Training (17:30 - 18:30) Elizabete Zandberga- Jankovska Studio Sāga
Interval Training (17:30 - 18:30) Elizabete Zandberga- Jankovska Studio Sāga   
 
Total places: 25 Registered: 18

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (17:30 - 18:30) Paula Pūpola Studio 2 Galleria Rīga
Power, Balance & Stretching (17:30 - 18:30) Paula Pūpola Studio 2 Galleria Rīga   
 
Total places: 20 Registered: 24

Read more about the training

Youth Training (17:00 - 18:00) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta
Youth Training (17:00 - 18:00) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta   
 
Total places: 30 Registered: 14
Zumba (17:00 - 18:00) Dārta Vinovska Studio 1 Galleria Rīga
Zumba (17:00 - 18:00) Dārta Vinovska Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 30 Registered: 29

Read more about the training

GRIP (17:15 - 18:15) Rūta Dimanta Studio Alfa
GRIP (17:15 - 18:15) Rūta Dimanta Studio Alfa   
 
Total places: 30 Registered: 22

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (17:15 - 18:15) Aleksejs Ērglis Studio 2 Aleja
Power, Balance & Stretching (17:15 - 18:15) Aleksejs Ērglis Studio 2 Aleja   
 
Total places: 20 Registered: 22

Read more about the training

Body Toning (17:15 - 18:15) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde
Body Toning (17:15 - 18:15) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde   
 
Total places: 20 Registered: 28

Read more about the training

Body Toning (17:20 - 18:20) Santa Linga Studio Bolero
Body Toning (17:20 - 18:20) Santa Linga Studio Bolero   
 
Total places: 23 Registered: 29

Read more about the training

Nike Training Club Endurance (17:30 - 18:30) Santa Irbe Studio 1 Matīss
Nike Training Club Endurance (17:30 - 18:30) Santa Irbe Studio 1 Matīss   
 
Total places: 30 Registered: 24

Read more about the training

Step (17:30 - 18:30) Ilze Matīsa Studio 1 Barona Centrs
Step (17:30 - 18:30) Ilze Matīsa Studio 1 Barona Centrs   
 
Total places: 20 Registered: 19

Read more about the training

StrongBody (17:30 - 18:30) Aleksis Timofejevs Gym Dzelzava
StrongBody (17:30 - 18:30) Aleksis Timofejevs Gym Dzelzava   
 
Total places: 12 Registered: 12

Read more about the training

Functional Training (17:30 - 18:30) Ilona Grigjane Studio Sāga
Functional Training (17:30 - 18:30) Ilona Grigjane Studio Sāga   
 
Total places: 25 Registered: 16

Read more about the training

Pilates (17:00 - 18:00) Līga Dziļuma Studio Domina
Pilates (17:00 - 18:00) Līga Dziļuma Studio Domina   
 
Total places: 20 Registered: 26

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (17:00 - 18:00) Jūlija Vegnere Studio Alfa
Power, Balance & Stretching (17:00 - 18:00) Jūlija Vegnere Studio Alfa   
 
Total places: 30 Registered: 20

Read more about the training

Dance (17:00 - 18:00) Paula Pūpola Studio 1 Upītis
Dance (17:00 - 18:00) Paula Pūpola Studio 1 Upītis   
 
Total places: 30 Registered: 52
Total Body X (17:00 - 18:00) Dārta Vinovska Studio X Matīss
Total Body X (17:00 - 18:00) Dārta Vinovska Studio X Matīss   
 
Total places: 16 Registered: 27
Tabata (17:00 - 18:00) Ignats Taraņenko Studio 1 Galleria Rīga
Tabata (17:00 - 18:00) Ignats Taraņenko Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 30 Registered: 40

Read more about the training

Interval Training (17:10 - 18:10) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde
Interval Training (17:10 - 18:10) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde   
 
Total places: 20 Registered: 29

Read more about the training

18:00
Pilates (18:00 - 19:00) Jevgēnija Špigele Studio 2 Matīss
Pilates (18:00 - 19:00) Jevgēnija Špigele Studio 2 Matīss   
 
Total places: 20 Registered: 19

Read more about the training

Functional Training (18:00 - 19:00) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Upītis
Functional Training (18:00 - 19:00) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Upītis   
 
Total places: 30 Registered: 23

Read more about the training

CrossTraining (18:00 - 19:00) Dāvis Zaikovskis Gym Galleria Rīga
CrossTraining (18:00 - 19:00) Dāvis Zaikovskis Gym Galleria Rīga   
 
Total places: 12 Registered: 12

Read more about the training

Pilates (18:15 - 19:15) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde
Pilates (18:15 - 19:15) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde   
 
Total places: 20 Registered: 17

Read more about the training

Pilates (18:15 - 19:15) Nataļja Špikova Studio 2 Imanta
Pilates (18:15 - 19:15) Nataļja Špikova Studio 2 Imanta   
 
Total places: 20 Registered: 17

Read more about the training

Functional Training (18:20 - 19:20) Regīna Beinare Studio Bolero
Functional Training (18:20 - 19:20) Regīna Beinare Studio Bolero   
 
Total places: 23 Registered: 19

Read more about the training

Tabata (18:30 - 19:30) Elita Einika Studio Sky & More
Tabata (18:30 - 19:30) Elita Einika Studio Sky & More   
 
Total places: 30 Registered: 18

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (18:30 - 19:30) Karīna Svikle Studio 2 Aleja
Power, Balance & Stretching (18:30 - 19:30) Karīna Svikle Studio 2 Aleja   
 
Total places: 20 Registered: 16

Read more about the training

Interval Training (18:30 - 19:30) Jesenija Zatjuļepina Studio 1 Aleja
Interval Training (18:30 - 19:30) Jesenija Zatjuļepina Studio 1 Aleja   
 
Total places: 30 Registered: 13

Read more about the training

CrossTraining (18:30 - 19:30) Madara Druķe Gym Zolitūde
CrossTraining (18:30 - 19:30) Madara Druķe Gym Zolitūde   
 
Total places: 12 Registered: 12

Read more about the training

Gym ABC (18:30 - 19:30) Matīss Rieksts Gym Matīss
Gym ABC (18:30 - 19:30) Matīss Rieksts Gym Matīss   
 
Total places: 5 Registered: 3
Brazilian Butt (18:30 - 19:15) Santa Irbe Studio 1 Matīss
Brazilian Butt (18:30 - 19:15) Santa Irbe Studio 1 Matīss   
 
Total places: 30 Registered: 28

Read more about the training

BIRTHDAY SPECIAL Power, Balance & Stretching (18:30 - 19:30) Irina Maksimoviča Studio 1 Barona Centrs
BIRTHDAY SPECIAL Power, Balance & Stretching (18:30 - 19:30) Irina Maksimoviča Studio 1 Barona Centrs   
 
Total places: 20 Registered: 22 Nodarbība sadarbībā ar PULS Nutrition

Read more about the training

CrossTraining (18:30 - 19:30) Guntis Grubaums Crosstraining Sāga
CrossTraining (18:30 - 19:30) Guntis Grubaums Crosstraining Sāga   
 
Total places: 12 Registered: 11

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (18:30 - 19:30) Ignats Taraņenko Studio Dzelzava
Power, Balance & Stretching (18:30 - 19:30) Ignats Taraņenko Studio Dzelzava   
 
Total places: 30 Registered: 27

Read more about the training

TRX (18:30 - 19:30) Viktorija Plivča Gym Dzelzava
TRX (18:30 - 19:30) Viktorija Plivča Gym Dzelzava   
 
Total places: 11 Registered: 9

Read more about the training

Functional Training (18:30 - 19:30) Dārta Vinovska Studio Sāga
Functional Training (18:30 - 19:30) Dārta Vinovska Studio Sāga   
 
Total places: 25 Registered: 23

Read more about the training

Functional Training (18:30 - 19:30) Inārs Ritmanis Studio 1 Galleria Rīga
Functional Training (18:30 - 19:30) Inārs Ritmanis Studio 1 Galleria Rīga   
 
Total places: 30 Registered: 30

Read more about the training

Pilates (18:30 - 19:30) Ineta Miškūna Studio Alfa
Pilates (18:30 - 19:30) Ineta Miškūna Studio Alfa   
 
Total places: 30 Registered: 20

Read more about the training

Body Toning (18:30 - 19:30) Evelīna Semenoviča Studio 1 Imanta
Body Toning (18:30 - 19:30) Evelīna Semenoviča Studio 1 Imanta   
 
Total places: 30 Registered: 23

Read more about the training

Yoga (18:40 - 19:40) Žanna Koževņikova Studio Domina
Yoga (18:40 - 19:40) Žanna Koževņikova Studio Domina   
 
Total places: 20 Registered: 12

Read more about the training

StrongBody (18:00 - 19:00) Nazarii Soltys Funkcionālā zāle Sky & More
StrongBody (18:00 - 19:00) Nazarii Soltys Funkcionālā zāle Sky & More   
 
Total places: 12 Registered: 7 Nodarbību vada ārzemju treneris.

Read more about the training

StrongBody (18:00 - 19:00) Madara Druķe Crosstraining Aleja
StrongBody (18:00 - 19:00) Madara Druķe Crosstraining Aleja   
 
Total places: 12 Registered: 11

Read more about the training

CrossTraining (18:00 - 19:00) Linda Jakovele Crosstraining Alfa
CrossTraining (18:00 - 19:00) Linda Jakovele Crosstraining Alfa   
 
Total places: 12 Registered: 3

Read more about the training

Functional Training (18:00 - 19:00) Aleksejs Ērglis Studio 1 Aleja
Functional Training (18:00 - 19:00) Aleksejs Ērglis Studio 1 Aleja   
 
Total places: 30 Registered: 24

Read more about the training

StrongBody (18:00 - 19:00) Nelda Neilande Gym Zolitūde
StrongBody (18:00 - 19:00) Nelda Neilande Gym Zolitūde   
 
Total places: 12 Registered: 7

Read more about the training

Brazilian Butt (18:00 - 18:45) Ilze Līne Studio Zolitūde
Brazilian Butt (18:00 - 18:45) Ilze Līne Studio Zolitūde   
 
Total places: 20 Registered: 13

Read more about the training

GRIP (18:00 - 19:00) Anastasija Domņina Studio Dzelzava
GRIP (18:00 - 19:00) Anastasija Domņina Studio Dzelzava   
 
Total places: 30 Registered: 27

Read more about the training

Functional Training (18:00 - 19:00) Jevgēnija Špigele Studio Alfa
Functional Training (18:00 - 19:00) Jevgēnija Špigele Studio Alfa   
 
Total places: 30 Registered: 10

Read more about the training

Barre (18:15 - 19:00) Jūlija Ratobiļska Studio 2 Aleja
Barre (18:15 - 19:00) Jūlija Ratobiļska Studio 2 Aleja   
 
Total places: 20 Registered: 14
Interval Training (18:15 - 19:15) Nataļja Merķe Studio 1 Barona Centrs
Interval Training (18:15 - 19:15) Nataļja Merķe Studio 1 Barona Centrs   
 
Total places: 20 Registered: 10

Read more about the training

Power, Balance & Stretching (18:15 - 19:15) Rūta Dimanta Studio 2 Barona Centrs
Power, Balance & Stretching (18:15 - 19:15) Rūta Dimanta Studio 2 Barona Centrs   
 
Total places: 15 Registered: 12

Read more about the training

Pilates (18:20 - 19:20) Līga Dziļuma Studio Domina
Pilates (18:20 - 19:20) Līga Dziļuma Studio Domina   
 
Total places: 20 Registered: 18

Read more about the training

TRX (18:20 - 19:20) Inga Velmere TRX Studio Bolero
TRX (18:20 - 19:20) Inga Velmere TRX Studio Bolero   
 
Total places: 10 Registered: 12

Read more about the training

Body Toning (18:20 - 19:20) Santa Linga Studio Bolero
Body Toning (18:20 - 19:20) Santa Linga Studio Bolero   
 
Total places: 23 Registered: 18

Read more about the training

Yoga (18:25 - 19:25) Žanna Koževņikova Studio Sky & More
Yoga (18:25 - 19:25) Žanna Koževņikova Studio Sky & More   
 
Total places: 30 Registered: 17

Read more about the training

Body Toning (18:30 - 19:30) Anna Vasiļjeva Studio 1 Imanta
Body Toning (18:30 - 19:30) Anna Vasiļjeva Studio 1 Imanta   
 
Total places: 30 Registered: 22

Read more about the training

MyFit abs (18:30 - 19:00) Dārta Vinovska Studio 1 Matīss
MyFit abs (18:30 - 19:00) Dārta Vinovska Studio 1 Matīss   
 
Total places: 30 Registered: 26

Read more about the training

Yoga (18:30 - 19:30) Irina Maksimoviča Studio 1 Upītis
Yoga (18:30 - 19:30) Irina Maksimoviča Studio 1 Upītis   
 
Total places: 30 Registered: 10

Read more about the training

StrongBody (18:30 - 19:30) Sindija Rūmniece Gym Dzelzava
StrongBody (18:30 - 19:30) Sindija Rūmniece Gym Dzelzava   
 
Total places: 12 Registered: 12

Read more about the training

Functional Training (18:30 - 19:30) Ivans Šapošņikovs Studio Sāga
Functional Training (18:30 - 19:30) Ivans Šapošņikovs Studio Sāga   
 
Total places: 25 Registered: 9

Read more about the training