MyFitness

Laiks Pirmdiena 20.01.2020 Otrdiena 21.01.2020 Trešdiena 22.01.2020 Ceturtdiena 23.01.2020 Piektdiena 24.01.2020 Sestdiena 25.01.2020 Svētdiena 26.01.2020
07:00
Interval Training (07:00 - 08:00) Juris Varuškins Aerobika
Interval Training (07:00 - 08:00) Juris Varuškins Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 19
Power, Balance & Stretching (07:30 - 08:30) Karīna Svikle Aerobika
Power, Balance & Stretching (07:30 - 08:30) Karīna Svikle Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 8
Body Toning (07:00 - 08:00) Sandija Freimane Aerobika
Body Toning (07:00 - 08:00) Sandija Freimane Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 18
Apļa treniņš (07:15 - 08:15) Krišjānis Baltiņš Gym
Apļa treniņš (07:15 - 08:15) Krišjānis Baltiņš Gym  
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12
GRIP (07:30 - 08:30) Karīna Svikle Aerobika
GRIP (07:30 - 08:30) Karīna Svikle Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 14
Power, Balance & Stretching (07:00 - 08:00) Sandija Freimane Aerobika
Power, Balance & Stretching (07:00 - 08:00) Sandija Freimane Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 15
08:00
Brazilian Butt (08:45 - 09:30) Karīna Svikle Aerobika
Brazilian Butt (08:45 - 09:30) Karīna Svikle Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 17
Gym ABC (08:15 - 09:15) Krišjānis Baltiņš Gym
Gym ABC (08:15 - 09:15) Krišjānis Baltiņš Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 2
Interval Training (08:45 - 09:45) Karīna Svikle Aerobika
Interval Training (08:45 - 09:45) Karīna Svikle Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 17
10:00
Mother to be (10:00 - 11:00) Zinaida Seriševa Aerobika
Mother to be (10:00 - 11:00) Zinaida Seriševa Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 3
Mother to be (10:00 - 11:00) Sandija Freimane Aerobika
Mother to be (10:00 - 11:00) Sandija Freimane Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 3
Apļa treniņš (10:00 - 11:00) Aleksis Timofejevs Gym
Apļa treniņš (10:00 - 11:00) Aleksis Timofejevs Gym  
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 28
JAUNUMS! Nike Training Club Strength (10:00 - 11:00) Marta Kalēja - Irbe Aerobika
JAUNUMS! Nike Training Club Strength (10:00 - 11:00) Marta Kalēja - Irbe Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 51
11:00
Apļa treniņš (11:30 - 12:30) Artis Bebris Gym
Apļa treniņš (11:30 - 12:30) Artis Bebris Gym  
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12
Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Nataļja Grudiņina Aerobika
Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Nataļja Grudiņina Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 27
Pilates (11:00 - 12:00) Anastasija Tkačova Aerobika
Pilates (11:00 - 12:00) Anastasija Tkačova Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 35
Apļa treniņš (11:30 - 12:30) Aleksis Timofejevs Gym
Apļa treniņš (11:30 - 12:30) Aleksis Timofejevs Gym  
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12
Gym ABC (11:00 - 12:00) Aleksis Timofejevs Gym
Gym ABC (11:00 - 12:00) Aleksis Timofejevs Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 2
Pilates (11:30 - 12:30) Kristīne Volosņikova Aerobika
Pilates (11:30 - 12:30) Kristīne Volosņikova Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 46
Latino (11:00 - 12:00) Marta Kalēja - Irbe Aerobika
Latino (11:00 - 12:00) Marta Kalēja - Irbe Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 80
12:00
Senioru Fitness (12:00 - 13:00) Zinaida Seriševa Aerobika
Senioru Fitness (12:00 - 13:00) Zinaida Seriševa Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 18
GRIP (12:00 - 13:00) Viktorija Plivča Aerobika
GRIP (12:00 - 13:00) Viktorija Plivča Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 28
TRX (12:00 - 13:00) Nataļja Grudiņina Gym
TRX (12:00 - 13:00) Nataļja Grudiņina Gym  
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 11
Senioru Fitness (12:00 - 13:00) Zinaida Seriševa Aerobika
Senioru Fitness (12:00 - 13:00) Zinaida Seriševa Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 14
Gym ABC (12:30 - 13:30) Aleksis Timofejevs Gym
Gym ABC (12:30 - 13:30) Aleksis Timofejevs Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 3
Body Toning (12:30 - 13:30) Kristīne Volosņikova Aerobika
Body Toning (12:30 - 13:30) Kristīne Volosņikova Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 54
GRIP (12:00 - 13:00) Anastasija Domņina Aerobika
GRIP (12:00 - 13:00) Anastasija Domņina Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 39
13:00
Body Toning (13:00 - 14:00) Nataļja Grudiņina Aerobika
Body Toning (13:00 - 14:00) Nataļja Grudiņina Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 21
Brazilian Butt (13:00 - 13:45) Nataļja Grudiņina Aerobika
Brazilian Butt (13:00 - 13:45) Nataļja Grudiņina Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 31
Interval Training (13:00 - 14:00) Sandija Freimane Aerobika
Interval Training (13:00 - 14:00) Sandija Freimane Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 28
MyFit abs (13:00 - 13:30) Anastasija Domņina Aerobika
MyFit abs (13:00 - 13:30) Anastasija Domņina Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 51
Stretching (13:30 - 14:30) Anastasija Domņina Aerobika
Stretching (13:30 - 14:30) Anastasija Domņina Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 45
14:00
TRX (14:00 - 15:00) Nataļja Grudiņina Gym
TRX (14:00 - 15:00) Nataļja Grudiņina Gym  
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10
15:00
Youth Training (15:30 - 16:30) Nataļja Grudiņina Aerobika
Youth Training (15:30 - 16:30) Nataļja Grudiņina Aerobika  
Vietu skaits: 20 Reģistrētie cilvēki: 6
Youth Training (15:30 - 16:30) Sandija Freimane Aerobika
Youth Training (15:30 - 16:30) Sandija Freimane Aerobika  
Vietu skaits: 20 Reģistrētie cilvēki: 7
16:00
Klubu Tūre (16:30 - 17:00) Gym
Klubu Tūre (16:30 - 17:00) Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
Interval Boxing (16:00 - 17:00) Juris Varuškins Aerobika
Interval Boxing (16:00 - 17:00) Juris Varuškins Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 27
17:00
Nike Training Club Endurance (17:30 - 18:30) Viktorija Plivča Aerobika
Nike Training Club Endurance (17:30 - 18:30) Viktorija Plivča Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 23
Pilates (17:30 - 18:30) Karīna Svikle Aerobika
Pilates (17:30 - 18:30) Karīna Svikle Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 31
Gym ABC (17:00 - 18:00) Aleksis Timofejevs Gym
Gym ABC (17:00 - 18:00) Aleksis Timofejevs Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
18:00
MyFit Abs (18:30 - 19:00) Viktorija Plivča Aerobika
MyFit Abs (18:30 - 19:00) Viktorija Plivča Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 18
Apļa treniņš (18:00 - 19:00) Artis Bebris Gym
Apļa treniņš (18:00 - 19:00) Artis Bebris Gym  
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10
GRIP (18:00 - 19:00) Aleksejs Ērglis Aerobika
GRIP (18:00 - 19:00) Aleksejs Ērglis Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 16
Interval Training (18:30 - 19:30) Karīna Svikle Aerobika
Interval Training (18:30 - 19:30) Karīna Svikle Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 24
Zumba (18:00 - 19:00) Zinaida Seriševa Aerobika
Zumba (18:00 - 19:00) Zinaida Seriševa Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 13
Apļa treniņš (18:00 - 19:00) Aleksis Timofejevs Gym
Apļa treniņš (18:00 - 19:00) Aleksis Timofejevs Gym  
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 18
Nike Training Club Endurance (18:00 - 19:00) Karīna Svikle Aerobika
Nike Training Club Endurance (18:00 - 19:00) Karīna Svikle Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 13
Brazilian Butt (18:00 - 18:45) Olga Vladimirova Aerobika
Brazilian Butt (18:00 - 18:45) Olga Vladimirova Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 26
19:00
Power, Balance & Stretching (19:00 - 20:00) Karīna Svikle Aerobika
Power, Balance & Stretching (19:00 - 20:00) Karīna Svikle Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 35
Nike Training Club Endurance (19:00 - 20:00) Aleksejs Ērglis Aerobika
Nike Training Club Endurance (19:00 - 20:00) Aleksejs Ērglis Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 20
Brazilian Butt (19:30 - 20:15) Karīna Svikle Aerobika
Brazilian Butt (19:30 - 20:15) Karīna Svikle Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 40
GRIP (19:00 - 20:00) Ivans Šapošņikovs Aerobika
GRIP (19:00 - 20:00) Ivans Šapošņikovs Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 25
MyFit abs (19:00 - 19:30) Karīna Svikle Aerobika
MyFit abs (19:00 - 19:30) Karīna Svikle Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 23
TRX (19:30 - 20:30) Karīna Svikle Gym
TRX (19:30 - 20:30) Karīna Svikle Gym  
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 15
Zumba (19:00 - 20:00) Olga Vladimirova Aerobika
Zumba (19:00 - 20:00) Olga Vladimirova Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 28
20:00
GRIP (20:00 - 21:00) Karīna Svikle Aerobika
GRIP (20:00 - 21:00) Karīna Svikle Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 26
JAUNUMS! TRX (20:00 - 21:00) Aleksejs Ērglis Gym
JAUNUMS! TRX (20:00 - 21:00) Aleksejs Ērglis Gym  
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12
MyFit abs (20:15 - 20:45) Karīna Svikle Aerobika
MyFit abs (20:15 - 20:45) Karīna Svikle Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 29
Pilates (20:00 - 21:00) Ivans Šapošņikovs Aerobika
Pilates (20:00 - 21:00) Ivans Šapošņikovs Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 12

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?