MyFitness

Laiks Pirmdiena 17.02.2020 Otrdiena 18.02.2020 Trešdiena 19.02.2020 Ceturtdiena 20.02.2020 Piektdiena 21.02.2020 Sestdiena 22.02.2020 Svētdiena 23.02.2020
07:00
Apļa treniņš (07:30 - 08:30) Eduards Ševčenko Gym
Apļa treniņš (07:30 - 08:30) Eduards Ševčenko Gym  
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 1
Pilates (07:30 - 08:30) Ineta Miškūna Aerobika
Pilates (07:30 - 08:30) Ineta Miškūna Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 13
Interval Training (07:15 - 08:15) Ilze Matīsa Aerobika
Interval Training (07:15 - 08:15) Ilze Matīsa Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 18
Brazilian Butt (07:30 - 08:15) Laura Ivanova Aerobika
Brazilian Butt (07:30 - 08:15) Laura Ivanova Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 13
CrossTraining (07:30 - 08:30) Aleksandra Čuprika Crosstraining
CrossTraining (07:30 - 08:30) Aleksandra Čuprika Crosstraining  
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10
Power, Balance & Stretching (07:15 - 08:15) Ilze Matīsa Aerobika
Power, Balance & Stretching (07:15 - 08:15) Ilze Matīsa Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 7
Functional Training (07:30 - 08:30) Aerobika
Functional Training (07:30 - 08:30) Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 12
CrossTraining (07:30 - 08:30) Kārlis Kaidaks Crosstraining
CrossTraining (07:30 - 08:30) Kārlis Kaidaks Crosstraining  
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12
08:00
Gym ABC (08:30 - 09:30) Eduards Ševčenko Gym
Gym ABC (08:30 - 09:30) Eduards Ševčenko Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
Brazilian Butt (08:30 - 09:15) Ilze Matīsa Aerobika
Brazilian Butt (08:30 - 09:15) Ilze Matīsa Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 11
Interval Training (08:30 - 09:30) Ilze Matīsa Aerobika
Interval Training (08:30 - 09:30) Ilze Matīsa Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 14
Gym ABC (08:30 - 09:30) Kārlis Kaidaks Gym
Gym ABC (08:30 - 09:30) Kārlis Kaidaks Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 1
10:00
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Aerobika
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 34
Yoga (10:00 - 11:00) Žanna Koževņikova Aerobika
Yoga (10:00 - 11:00) Žanna Koževņikova Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 30
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Laura Ivanova Aerobika
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Laura Ivanova Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 20
Yoga (10:00 - 11:00) Žanna Koževņikova Aerobika
Yoga (10:00 - 11:00) Žanna Koževņikova Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 31
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Laura Ivanova Aerobika
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Laura Ivanova Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 29
Pilates (10:00 - 11:00) Agrita Spēlmane Aerobika
Pilates (10:00 - 11:00) Agrita Spēlmane Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 34
Apļa treniņš (10:00 - 11:00) Aleksandra Čuprika Gym
Apļa treniņš (10:00 - 11:00) Aleksandra Čuprika Gym  
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 17
11:00
Apļa treniņš (11:30 - 12:30) Sandis Savickis Gym
Apļa treniņš (11:30 - 12:30) Sandis Savickis Gym  
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 9
Gym ABC (11:00 - 12:00) Aleksandra Čuprika Gym
Gym ABC (11:00 - 12:00) Aleksandra Čuprika Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 4
Youth Training (11:30 - 12:30) Agrita Spēlmane Aerobika
Youth Training (11:30 - 12:30) Agrita Spēlmane Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 2
12:00
GRIP (12:00 - 13:00) Baiba Ceļmalniece Aerobika
GRIP (12:00 - 13:00) Baiba Ceļmalniece Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 26 Ar Lohilo atbalstu!
Latino (12:00 - 13:00) Laura Ivanova Aerobika
Latino (12:00 - 13:00) Laura Ivanova Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 19
Gym ABC (12:30 - 13:30) Sandis Savickis Gym
Gym ABC (12:30 - 13:30) Sandis Savickis Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 2
Interval Training (12:00 - 13:00) Baiba Ceļmalniece Aerobika
Interval Training (12:00 - 13:00) Baiba Ceļmalniece Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 33
Latino (12:00 - 13:00) Laura Ivanova Aerobika
Latino (12:00 - 13:00) Laura Ivanova Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 28
13:00
MyFit abs (13:00 - 13:30) Baiba Ceļmalniece Aerobika
MyFit abs (13:00 - 13:30) Baiba Ceļmalniece Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 18
Upper body X (13:00 - 14:00) Sandija Freimane Studio X
Upper body X (13:00 - 14:00) Sandija Freimane Studio X  
Vietu skaits: 24 Reģistrētie cilvēki: 8
MyFit abs (13:00 - 13:30) Baiba Ceļmalniece Aerobika
MyFit abs (13:00 - 13:30) Baiba Ceļmalniece Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 19
Squat and Run X (13:00 - 13:45) Sandija Freimane Studio X
Squat and Run X (13:00 - 13:45) Sandija Freimane Studio X  
Vietu skaits: 24 Reģistrētie cilvēki: 19
Stretching (13:00 - 13:30) Laura Ivanova Aerobika
Stretching (13:00 - 13:30) Laura Ivanova Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 17
14:00
Interval Boxing (14:00 - 15:00) Juris Varuškins Aerobika
Interval Boxing (14:00 - 15:00) Juris Varuškins Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 16
Total body X (14:30 - 15:30) Anna Vasiļjeva Studio X
Total body X (14:30 - 15:30) Anna Vasiļjeva Studio X  
Vietu skaits: 24 Reģistrētie cilvēki: 41
16:00
Youth Training (16:00 - 17:00) Judīte Žižkune Aerobika
Youth Training (16:00 - 17:00) Judīte Žižkune Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 3
Interval Training (16:30 - 17:30) Kristīne Volosņikova Aerobika
Interval Training (16:30 - 17:30) Kristīne Volosņikova Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 13
Nike Training Club Endurance (16:00 - 17:00) Anna Vasiļjeva Aerobika
Nike Training Club Endurance (16:00 - 17:00) Anna Vasiļjeva Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 17
17:00
Lower body X (17:15 - 18:15) Sandija Freimane Studio X
Lower body X (17:15 - 18:15) Sandija Freimane Studio X  
Vietu skaits: 24 Reģistrētie cilvēki: 6
Interval Training (17:30 - 18:30) Ineta Miškūna Aerobika
Interval Training (17:30 - 18:30) Ineta Miškūna Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 40
Burn X (17:15 - 18:15) Lauris Siliņš Studio X
Burn X (17:15 - 18:15) Lauris Siliņš Studio X  
Vietu skaits: 24 Reģistrētie cilvēki: 20
GRIP (17:30 - 18:30) Judīte Žižkune Aerobika
GRIP (17:30 - 18:30) Judīte Žižkune Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 17
Power, Balance & Stretching (17:30 - 18:30) Kristīne Volosņikova Aerobika
Power, Balance & Stretching (17:30 - 18:30) Kristīne Volosņikova Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 25
Upper body X (17:30 - 18:30) Aleksejs Ērglis Studio X
Upper body X (17:30 - 18:30) Aleksejs Ērglis Studio X  
Vietu skaits: 24 Reģistrētie cilvēki: 10
Abs X (17:15 - 18:15) Lauris Siliņš Studio X
Abs X (17:15 - 18:15) Lauris Siliņš Studio X  
Vietu skaits: 24 Reģistrētie cilvēki: 12
Brazilian Butt (17:30 - 18:15) Judīte Žižkune Aerobika
Brazilian Butt (17:30 - 18:15) Judīte Žižkune Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 22
MyFit abs (17:00 - 17:30) Rūta Dimanta Aerobika
MyFit abs (17:00 - 17:30) Rūta Dimanta Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 20
Burn X (17:30 - 18:30) Aleksejs Ērglis Studio X
Burn X (17:30 - 18:30) Aleksejs Ērglis Studio X  
Vietu skaits: 24 Reģistrētie cilvēki: 15
Step (17:30 - 18:30) Rūta Dimanta Aerobika
Step (17:30 - 18:30) Rūta Dimanta Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 23
Ķermeņa uzbūves analīze (17:00 - 17:15) Eduards Ševčenko Gym
Ķermeņa uzbūves analīze (17:00 - 17:15) Eduards Ševčenko Gym  
Vietu skaits: 1 Reģistrētie cilvēki: 0 Ķermeņa uzbūves analīzes cena 15 €
Power, Balance & Stretching (17:00 - 18:00) Anna Vasiļjeva Aerobika
Power, Balance & Stretching (17:00 - 18:00) Anna Vasiļjeva Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 41
Ķermeņa uzbūves analīze (17:15 - 17:30) Eduards Ševčenko Gym
Ķermeņa uzbūves analīze (17:15 - 17:30) Eduards Ševčenko Gym  
Vietu skaits: 1 Reģistrētie cilvēki: 0 Ķermeņa uzbūves analīzes cena 15 €
Ķermeņa uzbūves analīze (17:30 - 17:45) Eduards Ševčenko Gym
Ķermeņa uzbūves analīze (17:30 - 17:45) Eduards Ševčenko Gym  
Vietu skaits: 1 Reģistrētie cilvēki: 0 Ķermeņa uzbūves analīzes cena 15 €
Ķermeņa uzbūves analīze (17:45 - 18:00) Eduards Ševčenko Gym
Ķermeņa uzbūves analīze (17:45 - 18:00) Eduards Ševčenko Gym  
Vietu skaits: 1 Reģistrētie cilvēki: 0 Ķermeņa uzbūves analīzes cena 15 €
18:00
Pilates (18:30 - 19:30) Ineta Miškūna Aerobika
Pilates (18:30 - 19:30) Ineta Miškūna Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 27
VERVE (18:30 - 19:30) Judīte Žižkune Aerobika
VERVE (18:30 - 19:30) Judīte Žižkune Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 36
GRIP (18:30 - 19:30) Aleksejs Ērglis Aerobika
GRIP (18:30 - 19:30) Aleksejs Ērglis Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 13
VERVE (18:30 - 19:30) Judīte Žižkune Aerobika
VERVE (18:30 - 19:30) Judīte Žižkune Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 35
Nike Training Club Strength (18:30 - 19:30) Aleksejs Ērglis Aerobika
Nike Training Club Strength (18:30 - 19:30) Aleksejs Ērglis Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 10
Apļa treniņš (18:00 - 19:00) Eduards Ševčenko Gym
Apļa treniņš (18:00 - 19:00) Eduards Ševčenko Gym  
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 14
19:00
CrossTraining (19:00 - 20:00) Kārlis Kaidaks Crosstraining
CrossTraining (19:00 - 20:00) Kārlis Kaidaks Crosstraining  
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12
Brazilian Butt (19:30 - 20:15) Gundega Immere Aerobika
Brazilian Butt (19:30 - 20:15) Gundega Immere Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 33
Abs X (19:00 - 20:00) Lauris Siliņš Studio X
Abs X (19:00 - 20:00) Lauris Siliņš Studio X  
Vietu skaits: 24 Reģistrētie cilvēki: 16
Zumba (19:30 - 20:30) Jeļena Saļina Aerobika
Zumba (19:30 - 20:30) Jeļena Saļina Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 35
Brazilian Butt (19:30 - 20:15) Gundega Immere Aerobika
Brazilian Butt (19:30 - 20:15) Gundega Immere Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 28
Burn X (19:00 - 20:00) Lauris Siliņš Studio X
Burn X (19:00 - 20:00) Lauris Siliņš Studio X  
Vietu skaits: 24 Reģistrētie cilvēki: 22
CrossTraining (19:00 - 20:00) Sandis Savickis Crosstraining
CrossTraining (19:00 - 20:00) Sandis Savickis Crosstraining  
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 11
Zumba (19:30 - 20:30) Jeļena Saļina Aerobika
Zumba (19:30 - 20:30) Jeļena Saļina Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 34 Ar Lohilo atbalstu!
20:00
Gym ABC (20:00 - 21:00) Kārlis Kaidaks Gym
Gym ABC (20:00 - 21:00) Kārlis Kaidaks Gym  
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
MyFit abs (20:15 - 20:45) Gundega Immere Aerobika
MyFit abs (20:15 - 20:45) Gundega Immere Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 21
GRIP (20:30 - 21:30) Lauris Siliņš Aerobika
GRIP (20:30 - 21:30) Lauris Siliņš Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 15
MyFit abs (20:15 - 20:45) Gundega Immere Aerobika
MyFit abs (20:15 - 20:45) Gundega Immere Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 22
GRIP (20:30 - 21:30) Lauris Siliņš Aerobika
GRIP (20:30 - 21:30) Lauris Siliņš Aerobika  
Vietu skaits: 40 Reģistrētie cilvēki: 15

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?