MyFitness

Nodarbību saraksts
Filters
Klubs
Bolero
Sky & More
Domina
Matīss
Galleria Riga
Imanta
Zolitūde
Barona Centrs
Dzelzava
Alfa
Aleja
Upitis
Treneris
Treniņa stils
Treniņš
Laika josla

6:00

21:00

Pievienot jaunu laika intervālu
NÄITA TULEMUSI
Aleja
Iepriekšējā nedēļa

42 Nedēļa (18.10.2021 - 24.10.2021)

Nākošā nedēļa
Laiks Pirmdiena 18.10.2021 Otrdiena 19.10.2021 Trešdiena 20.10.2021 Ceturtdiena 21.10.2021 Piektdiena 22.10.2021 Sestdiena 23.10.2021 Svētdiena 24.10.2021
07:00
Functional Training (07:00 - 08:00) Inārs Ritmanis Studio 1 Matīss
Functional Training (07:00 - 08:00) Inārs Ritmanis Studio 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

TRX (07:00 - 08:00) Kristaps Škuts TRX Studio Bolero
TRX (07:00 - 08:00) Kristaps Škuts TRX Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Nike Training Club Endurance (07:00 - 08:00) Sandija Freimane Studio Dzelzava
Nike Training Club Endurance (07:00 - 08:00) Sandija Freimane Studio Dzelzava   
 
Vietu skaits: 17 Reģistrētie cilvēki: 17

Treniņa apraksts

BOXBOX (07:10 - 08:00) Santa Irbe BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (07:10 - 08:00) Santa Irbe BOXBOX Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 20 Reģistrētie cilvēki: 15 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Drīkstat izmantot arī savus boksa cimdus.
Yoga (07:15 - 08:15) Tatjana Novojevska Studio 2 Aleja
Yoga (07:15 - 08:15) Tatjana Novojevska Studio 2 Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

StrongBody (07:30 - 08:30) Dāvis Zaikovskis Funkcionālā zona Upītis
StrongBody (07:30 - 08:30) Dāvis Zaikovskis Funkcionālā zona Upītis   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

CrossTraining (07:30 - 08:30) Ilze Līne Gym Galleria Rīga
CrossTraining (07:30 - 08:30) Ilze Līne Gym Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

CrossTraining (07:30 - 08:30) Madara Druķe Crosstraining Aleja
CrossTraining (07:30 - 08:30) Madara Druķe Crosstraining Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

StrongBody (07:30 - 08:30) Matīss Rieksts Crosstraining Alfa
StrongBody (07:30 - 08:30) Matīss Rieksts Crosstraining Alfa   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Zumba (07:30 - 08:30) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde
Zumba (07:30 - 08:30) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 8
TRX (07:30 - 08:30) Anastasija Domņina Studio Domina
TRX (07:30 - 08:30) Anastasija Domņina Studio Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Pilates (07:30 - 08:30) Ineta Miškūna Studio Alfa
Pilates (07:30 - 08:30) Ineta Miškūna Studio Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 15

Treniņa apraksts

Nike Training Club Endurance (07:00 - 08:00) Ance Olte Studio 1 Matīss
Nike Training Club Endurance (07:00 - 08:00) Ance Olte Studio 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 20 Reģistrētie cilvēki: 23

Treniņa apraksts

Body Toning (07:00 - 08:00) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde
Body Toning (07:00 - 08:00) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Interval Training (07:00 - 08:00) Kristaps Celms Studio Bolero
Interval Training (07:00 - 08:00) Kristaps Celms Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

StrongBody (07:00 - 08:00) Signija Rancāne Gym Matīss
StrongBody (07:00 - 08:00) Signija Rancāne Gym Matīss   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Interval Training (07:15 - 08:15) Ilze Matīsa Studio 1 Aleja
Interval Training (07:15 - 08:15) Ilze Matīsa Studio 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Pilates (07:15 - 08:15) Daiga Otomere - Freiberga Studio Sky & More
Pilates (07:15 - 08:15) Daiga Otomere - Freiberga Studio Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

VERVE (07:15 - 08:15) Laura Melbārde Studio 1 Barona Centrs
VERVE (07:15 - 08:15) Laura Melbārde Studio 1 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 13 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Yoga (07:15 - 08:15) Elita Einika Studio Alfa
Yoga (07:15 - 08:15) Elita Einika Studio Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Tabata (07:15 - 08:15) Dārta Vinovska Studio 1 Galleria Rīga
Tabata (07:15 - 08:15) Dārta Vinovska Studio 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Tabata (07:30 - 08:30) Ilze Līne Studio 1 Imanta
Tabata (07:30 - 08:30) Ilze Līne Studio 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Functional Training (07:00 - 08:00) Ilze Līne Studio 1 Galleria Rīga
Functional Training (07:00 - 08:00) Ilze Līne Studio 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Interval Training (07:00 - 08:00) Inārs Ritmanis Studio 1 Matīss
Interval Training (07:00 - 08:00) Inārs Ritmanis Studio 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

TRX (07:00 - 08:00) Kristaps Škuts TRX Studio Bolero
TRX (07:00 - 08:00) Kristaps Škuts TRX Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Body Toning (07:00 - 08:00) Sandija Freimane Studio Dzelzava
Body Toning (07:00 - 08:00) Sandija Freimane Studio Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Interval Training (07:15 - 08:15) Dārta Vinovska Studio 1 Upītis
Interval Training (07:15 - 08:15) Dārta Vinovska Studio 1 Upītis   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

StrongBody (07:30 - 08:30) Matīss Rieksts Crosstraining Alfa
StrongBody (07:30 - 08:30) Matīss Rieksts Crosstraining Alfa   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

StrongBody (07:30 - 08:30) Madara Druķe Crosstraining Aleja
StrongBody (07:30 - 08:30) Madara Druķe Crosstraining Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Fatburner (07:30 - 08:30) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde
Fatburner (07:30 - 08:30) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Tabata (07:30 - 08:30) Jūlija Vegnere Studio Domina
Tabata (07:30 - 08:30) Jūlija Vegnere Studio Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (07:30 - 08:15) Ineta Miškūna Studio Alfa
Brazilian Butt (07:30 - 08:15) Ineta Miškūna Studio Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

08:00
Total Body X (08:00 - 09:00) Inārs Ritmanis Studio X Matīss
Total Body X (08:00 - 09:00) Inārs Ritmanis Studio X Matīss   
 
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 6
StrongBody (08:00 - 09:00) Jūlija Ezīte Gym Zolitūde
StrongBody (08:00 - 09:00) Jūlija Ezīte Gym Zolitūde   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 2

Treniņa apraksts

GymABC (08:30 - 09:30) Dāvis Zaikovskis Gym Upītis
GymABC (08:30 - 09:30) Dāvis Zaikovskis Gym Upītis   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 1
BODYART 75 (08:30 - 09:45) Arta Zaņuka Studio 2 Galleria Rīga
BODYART 75 (08:30 - 09:45) Arta Zaņuka Studio 2 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

MyFit abs (08:30 - 09:00) Jūlija Ratobiļska Studio 1 Aleja
MyFit abs (08:30 - 09:00) Jūlija Ratobiļska Studio 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Tabata (08:00 - 09:00) Inga Velmere Studio Bolero
Tabata (08:00 - 09:00) Inga Velmere Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

TRX (08:15 - 09:15) Daiga Otomere - Freiberga Funkcionālā zāle Sky & More
TRX (08:15 - 09:15) Daiga Otomere - Freiberga Funkcionālā zāle Sky & More   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (08:30 - 09:15) Ilze Matīsa Studio 1 Aleja
Brazilian Butt (08:30 - 09:15) Ilze Matīsa Studio 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (08:30 - 09:30) Ilze Līne Studio 2 Imanta
Power, Balance & Stretching (08:30 - 09:30) Ilze Līne Studio 2 Imanta   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

CrossTraining (08:30 - 09:30) Sandis Savickis Crosstraining Alfa
CrossTraining (08:30 - 09:30) Sandis Savickis Crosstraining Alfa   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (08:30 - 09:15) Elita Einika Studio Alfa
Brazilian Butt (08:30 - 09:15) Elita Einika Studio Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Tabata (08:45 - 09:45) Līga Dziļuma Studio Dzelzava
Tabata (08:45 - 09:45) Līga Dziļuma Studio Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

BODYART (08:00 - 09:15) Anita Rezevska Studio 2 Upītis
BODYART (08:00 - 09:15) Anita Rezevska Studio 2 Upītis   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Upper Body X (08:00 - 09:00) Inārs Ritmanis Studio X Matīss
Upper Body X (08:00 - 09:00) Inārs Ritmanis Studio X Matīss   
 
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 5
BODYART 75 (08:30 - 09:45) Arta Zaņuka Studio 2 Galleria Rīga
BODYART 75 (08:30 - 09:45) Arta Zaņuka Studio 2 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

BOXBOX (08:30 - 09:20) Ilze Līne BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (08:30 - 09:20) Ilze Līne BOXBOX Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 20 Reģistrētie cilvēki: 10 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Drīkstat izmantot arī savus boksa cimdus.
Functional Training (08:30 - 09:30) Jūlija Ratobiļska Studio 1 Aleja
Functional Training (08:30 - 09:30) Jūlija Ratobiļska Studio 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Gym ABC (08:30 - 09:30) Matīss Rieksts Gym Alfa
Gym ABC (08:30 - 09:30) Matīss Rieksts Gym Alfa   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 1
Gym ABC (08:30 - 09:30) Madara Druķe Gym Aleja
Gym ABC (08:30 - 09:30) Madara Druķe Gym Aleja   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 1
09:00
Yoga (09:00 - 10:00) Regīna Beinare Studio Bolero
Yoga (09:00 - 10:00) Regīna Beinare Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

GRIP (09:00 - 10:00) Anastasija Domņina Studio Domina
GRIP (09:00 - 10:00) Anastasija Domņina Studio Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Yoga (09:00 - 10:00) Irina Troščenkova Studio Dzelzava
Yoga (09:00 - 10:00) Irina Troščenkova Studio Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 15

Treniņa apraksts

StrongBody (09:00 - 10:00) Inārs Ritmanis Gym Matīss
StrongBody (09:00 - 10:00) Inārs Ritmanis Gym Matīss   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Total Body X (09:00 - 10:00) Jūlija Ratobiļska Studio X Aleja
Total Body X (09:00 - 10:00) Jūlija Ratobiļska Studio X Aleja   
 
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 5
Functional Training (09:30 - 10:30) Ilze Līne Studio 1 Imanta
Functional Training (09:30 - 10:30) Ilze Līne Studio 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Pilates (09:30 - 10:30) Viktorija Podoprigora Studio 2 Matīss
Pilates (09:30 - 10:30) Viktorija Podoprigora Studio 2 Matīss   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Pilates (09:45 - 10:45) Jevgēnija Špigele Studio Sky & More
Pilates (09:45 - 10:45) Jevgēnija Špigele Studio Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Pilates (09:00 - 10:00) Irina Savčenko Studio Zolitūde
Pilates (09:00 - 10:00) Irina Savčenko Studio Zolitūde   
 
Vietu skaits: 15 Reģistrētie cilvēki: 15

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (09:00 - 10:00) Inga Velmere Studio Bolero
Power, Balance & Stretching (09:00 - 10:00) Inga Velmere Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

StrongBody (09:00 - 10:00) Mārtiņš Mellakauls Gym Imanta
StrongBody (09:00 - 10:00) Mārtiņš Mellakauls Gym Imanta   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

StrongBody (09:00 - 10:00) Lana Lāce Gym Domina
StrongBody (09:00 - 10:00) Lana Lāce Gym Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Yoga 75 (09:45 - 11:00) Dana Sture Studio Sky & More
Yoga 75 (09:45 - 11:00) Dana Sture Studio Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Interval Training (09:00 - 10:00) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Upītis
Interval Training (09:00 - 10:00) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Upītis   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Yoga (09:00 - 10:00) Regīna Beinare Studio Bolero
Yoga (09:00 - 10:00) Regīna Beinare Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Abs, back & legs + stretching (09:00 - 10:00) Jūlija Vegnere Studio Domina
Abs, back & legs + stretching (09:00 - 10:00) Jūlija Vegnere Studio Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Yoga (09:00 - 10:00) Irina Troščenkova Studio Dzelzava
Yoga (09:00 - 10:00) Irina Troščenkova Studio Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Lower body X (09:30 - 10:30) Jūlija Ratobiļska Studio X Aleja
Lower body X (09:30 - 10:30) Jūlija Ratobiļska Studio X Aleja   
 
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 5
Interval Training (09:30 - 10:30) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta
Interval Training (09:30 - 10:30) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Pilates (09:30 - 10:30) Viktorija Podoprigora Studio 2 Matīss
Pilates (09:30 - 10:30) Viktorija Podoprigora Studio 2 Matīss   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Pilates (09:45 - 10:45) Jevgēnija Špigele Studio Sky & More
Pilates (09:45 - 10:45) Jevgēnija Špigele Studio Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

10:00
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Valentīna Narme Studio Zolitūde
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Valentīna Narme Studio Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Interval Training (10:00 - 11:00) Laura Beķere- Puisīte Studio Bolero
Interval Training (10:00 - 11:00) Laura Beķere- Puisīte Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Senior Fitness (10:00 - 11:00) Viktorija Siļventoinena Studio 1 Barona Centrs
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Viktorija Siļventoinena Studio 1 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 13 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Studio Alfa
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Studio Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

BOXBOX (10:00 - 10:50) Dārta Vinovska BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (10:00 - 10:50) Dārta Vinovska BOXBOX Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 20 Reģistrētie cilvēki: 15 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Drīkstat izmantot arī savus boksa cimdus.
VERVE (10:30 - 11:30) Ilze Līne Studio 1 Imanta
VERVE (10:30 - 11:30) Ilze Līne Studio 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

StrongBody (10:30 - 11:30) Edvīns Bušs TRX Studio Bolero
StrongBody (10:30 - 11:30) Edvīns Bušs TRX Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

TRX (10:00 - 11:00) Līga Dziļuma Gym Dzelzava
TRX (10:00 - 11:00) Līga Dziļuma Gym Dzelzava   
 
Vietu skaits: 11 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Tabata (10:00 - 11:00) Nataļja Špikova Studio 2 Imanta
Tabata (10:00 - 11:00) Nataļja Špikova Studio 2 Imanta   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Abs, Back & Legs + Stretching (10:00 - 11:00) Inga Velmere Studio Bolero
Abs, Back & Legs + Stretching (10:00 - 11:00) Inga Velmere Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Senioru Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Studio 1 Barona Centrs
Senioru Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Studio 1 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 13 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Pilates (10:00 - 11:00) Anastasija Tkačova Studio Domina
Pilates (10:00 - 11:00) Anastasija Tkačova Studio Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Yoga (10:00 - 11:00) Elita Einika Studio Alfa
Yoga (10:00 - 11:00) Elita Einika Studio Alfa   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (10:10 - 10:55) Irina Savčenko Studio Zolitūde
Brazilian Butt (10:10 - 10:55) Irina Savčenko Studio Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Senior Fitness (10:30 - 11:30) Anastasija Domņina Studio 1 Imanta
Senior Fitness (10:30 - 11:30) Anastasija Domņina Studio 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 15 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Interval Training (10:00 - 11:00) Laura Melbārde Studio 1 Galleria Rīga
Interval Training (10:00 - 11:00) Laura Melbārde Studio 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (10:00 - 10:45) Baiba Ceļmalniece Studio 2 Upītis
Brazilian Butt (10:00 - 10:45) Baiba Ceļmalniece Studio 2 Upītis   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

CrossTraining (10:00 - 11:00) Ilze Līne Gym Galleria Rīga
CrossTraining (10:00 - 11:00) Ilze Līne Gym Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Senior Fitness (10:00 - 11:00) Valentīna Narme Studio Zolitūde
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Valentīna Narme Studio Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Step + MyFit abs (10:00 - 11:00) Laura Beķere- Puisīte Studio Bolero
Step + MyFit abs (10:00 - 11:00) Laura Beķere- Puisīte Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

StrongBody (10:00 - 11:00) Dāvis Zaikovskis Gym Zolitūde
StrongBody (10:00 - 11:00) Dāvis Zaikovskis Gym Zolitūde   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

ATCELTS! Senior Fitness (10:00 - 11:00) Studio Alfa
ATCELTS! Senior Fitness (10:00 - 11:00) Studio Alfa   
 
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

StrongBody (10:30 - 11:30) Edvīns Bušs TRX Studio Bolero
StrongBody (10:30 - 11:30) Edvīns Bušs TRX Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

11:00
MyFit abs (11:00 - 11:30) Laura Beķere- Puisīte Studio Bolero
MyFit abs (11:00 - 11:30) Laura Beķere- Puisīte Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

StrongBody (11:00 - 12:00) Līga Dziļuma Funkcionālā zāle Sky & More
StrongBody (11:00 - 12:00) Līga Dziļuma Funkcionālā zāle Sky & More   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Functional Training (11:00 - 12:00) Ignats Taraņenko Studio 1 Galleria Rīga
Functional Training (11:00 - 12:00) Ignats Taraņenko Studio 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (11:15 - 12:15) Valentīna Narme Studio Zolitūde
Power, Balance & Stretching (11:15 - 12:15) Valentīna Narme Studio Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Pilates (11:00 - 12:00) Daiga Otomere - Freiberga Studio 2 Aleja
Pilates (11:00 - 12:00) Daiga Otomere - Freiberga Studio 2 Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

BODYART (11:00 - 12:00) Anita Rezevska Studio 2 Upītis
BODYART (11:00 - 12:00) Anita Rezevska Studio 2 Upītis   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Interval Spinning + Core (11:00 - 12:00) Nataļja Špikova Spinning Imanta
Interval Spinning + Core (11:00 - 12:00) Nataļja Špikova Spinning Imanta   
 
Vietu skaits: 15 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Gym ABC (11:00 - 12:00) Jekaterina Neteča Gym Bolero
Gym ABC (11:00 - 12:00) Jekaterina Neteča Gym Bolero   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
GRIP (11:30 - 12:30) Viktorija Siļventoinena Studio Zolitūde
GRIP (11:30 - 12:30) Viktorija Siļventoinena Studio Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (11:40 - 12:40) Anastasija Domņina Studio 1 Imanta
Power, Balance & Stretching (11:40 - 12:40) Anastasija Domņina Studio 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Gym ABC (11:00 - 12:00) Katrīna Bambīte Gym Barona Centrs
Gym ABC (11:00 - 12:00) Katrīna Bambīte Gym Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 1
Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Laura Melbārde Studio 1 Galleria Rīga
Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Laura Melbārde Studio 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Gym ABC (11:00 - 12:00) Dāvis Zaikovskis Gym Zolitūde
Gym ABC (11:00 - 12:00) Dāvis Zaikovskis Gym Zolitūde   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
MyFit abs (11:15 - 11:45) Valentīna Narme Studio Zolitūde
MyFit abs (11:15 - 11:45) Valentīna Narme Studio Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

12:00
StrongBody (12:00 - 13:00) Katrīna Bambīte Gym Barona Centrs
StrongBody (12:00 - 13:00) Katrīna Bambīte Gym Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (12:00 - 12:45) Līva Tihovska Studio 1 Aleja
Brazilian Butt (12:00 - 12:45) Līva Tihovska Studio 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Abs, Back & Legs +Stretching (12:00 - 13:00) Līga Dziļuma Studio Sky & More
Abs, Back & Legs +Stretching (12:00 - 13:00) Līga Dziļuma Studio Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Interval Training (12:00 - 13:00) Ilze Līne Studio 1 Imanta
Interval Training (12:00 - 13:00) Ilze Līne Studio 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (12:00 - 12:45) Anna Vasiļjeva Studio Bolero
Brazilian Butt (12:00 - 12:45) Anna Vasiļjeva Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Senior Fitness (12:00 - 13:00) Zinaida Veselova Studio Dzelzava
Senior Fitness (12:00 - 13:00) Zinaida Veselova Studio Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

StrongBody (12:00 - 13:00) Artis Bebris Gym Domina
StrongBody (12:00 - 13:00) Artis Bebris Gym Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

GRIP (12:00 - 13:00) Baiba Ceļmalniece Studio Alfa
GRIP (12:00 - 13:00) Baiba Ceļmalniece Studio Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Pilates (12:20 - 13:20) Nataļja Špikova Studio 2 Imanta
Pilates (12:20 - 13:20) Nataļja Špikova Studio 2 Imanta   
 
Vietu skaits: 15 Reģistrētie cilvēki: 15

Treniņa apraksts

BOXBOX (12:00 - 12:50) Inārs Ritmanis BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (12:00 - 12:50) Inārs Ritmanis BOXBOX Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 20 Reģistrētie cilvēki: 18 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Drīkstat izmantot arī savus boksa cimdus.
Fatburner (12:00 - 13:00) Daiga Otomere - Freiberga Studio 1 Aleja
Fatburner (12:00 - 13:00) Daiga Otomere - Freiberga Studio 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

StrongBody (12:00 - 13:00) Aleksis Timofejevs Funkcionālā zona Upītis
StrongBody (12:00 - 13:00) Aleksis Timofejevs Funkcionālā zona Upītis   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Interval Training (12:00 - 13:00) Līga Dziļuma Studio Sky & More
Interval Training (12:00 - 13:00) Līga Dziļuma Studio Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Yoga (12:00 - 13:15) Laura Beķere- Puisīte Studio Bolero
Yoga (12:00 - 13:15) Laura Beķere- Puisīte Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 17 Reģistrētie cilvēki: 17

Treniņa apraksts

Pilates (12:00 - 13:00) Ilze Matīsa Studio 1 Barona Centrs
Pilates (12:00 - 13:00) Ilze Matīsa Studio 1 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 13 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Interval Training (12:00 - 13:00) Dārta Vinovska Studio Domina
Interval Training (12:00 - 13:00) Dārta Vinovska Studio Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

GRIP (12:00 - 13:00) Viktorija Plivča Studio Dzelzava
GRIP (12:00 - 13:00) Viktorija Plivča Studio Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Dance (12:00 - 13:00) Zinaida Veselova Studio Alfa
Dance (12:00 - 13:00) Zinaida Veselova Studio Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Total body X (12:00 - 13:00) Sandija Freimane Studio X Alfa
Total body X (12:00 - 13:00) Sandija Freimane Studio X Alfa   
 
Vietu skaits: 7 Reģistrētie cilvēki: 5
VERVE (12:00 - 13:00) Una Pirktiņa Studio 1 Galleria Rīga
VERVE (12:00 - 13:00) Una Pirktiņa Studio 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

BODYART 75 (12:30 - 13:45) Arta Zaņuka Studio 2 Matīss
BODYART 75 (12:30 - 13:45) Arta Zaņuka Studio 2 Matīss   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Interval Training (12:30 - 13:30) Jūlija Ezīte Studio Zolitūde
Interval Training (12:30 - 13:30) Jūlija Ezīte Studio Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 1

Treniņa apraksts

StrongBody (12:00 - 13:00) Katrīna Bambīte Gym Barona Centrs
StrongBody (12:00 - 13:00) Katrīna Bambīte Gym Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Pilates (12:00 - 13:00) Ilze Matīsa Studio 2 Aleja
Pilates (12:00 - 13:00) Ilze Matīsa Studio 2 Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

StrongBody (12:00 - 13:00) Aleksis Timofejevs Funkcionālā zona Upītis
StrongBody (12:00 - 13:00) Aleksis Timofejevs Funkcionālā zona Upītis   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 1

Treniņa apraksts

Body Toning (12:00 - 13:00) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta
Body Toning (12:00 - 13:00) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 15

Treniņa apraksts

BODYART (12:00 - 13:00) Viktorija Podoprigora Studio 2 Imanta
BODYART (12:00 - 13:00) Viktorija Podoprigora Studio 2 Imanta   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 17

Treniņa apraksts

Functional Training (12:00 - 13:00) Inga Velmere Studio Bolero
Functional Training (12:00 - 13:00) Inga Velmere Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

TRX (12:00 - 13:00) Jūlija Vegnere Funkcionālā zāle Sky & More
TRX (12:00 - 13:00) Jūlija Vegnere Funkcionālā zāle Sky & More   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Senior Fitness (12:00 - 13:00) Zinaida Veselova Studio Dzelzava
Senior Fitness (12:00 - 13:00) Zinaida Veselova Studio Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Interval Training (12:00 - 13:00) Baiba Ceļmalniece Studio Alfa
Interval Training (12:00 - 13:00) Baiba Ceļmalniece Studio Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Gym ABC (12:00 - 13:00) Jānis Vītols Gym Matīss
Gym ABC (12:00 - 13:00) Jānis Vītols Gym Matīss   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
Interval Training (12:30 - 13:30) Irina Troščenkova Studio 1 Galleria Rīga
Interval Training (12:30 - 13:30) Irina Troščenkova Studio 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Tabata (12:30 - 13:30) Jūlija Ezīte Studio Zolitūde
Tabata (12:30 - 13:30) Jūlija Ezīte Studio Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

13:00
Pilates (13:00 - 14:00) Līva Tihovska Studio 2 Aleja
Pilates (13:00 - 14:00) Līva Tihovska Studio 2 Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Fatburner (13:00 - 14:00) Līga Dziļuma Studio Sky & More
Fatburner (13:00 - 14:00) Līga Dziļuma Studio Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

GRIP (13:00 - 14:00) Viktorija Siļventoinena Studio Zolitūde
GRIP (13:00 - 14:00) Viktorija Siļventoinena Studio Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (13:00 - 14:00) Anna Vasiļjeva Studio Bolero
Power, Balance & Stretching (13:00 - 14:00) Anna Vasiļjeva Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Interval Training (13:00 - 14:00) Irina Troščenkova Studio Dzelzava
Interval Training (13:00 - 14:00) Irina Troščenkova Studio Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Gym ABC (13:00 - 14:00) Artis Bebris Gym Domina
Gym ABC (13:00 - 14:00) Artis Bebris Gym Domina   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 1
MyFit abs (13:00 - 13:30) Baiba Ceļmalniece Studio Alfa
MyFit abs (13:00 - 13:30) Baiba Ceļmalniece Studio Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (13:00 - 13:45) Ignats Taraņenko Studio 1 Galleria Rīga
Brazilian Butt (13:00 - 13:45) Ignats Taraņenko Studio 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Senior Fitness (13:30 - 14:30) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta
Senior Fitness (13:30 - 14:30) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (13:45 - 14:45) Ignats Taraņenko Studio 1 Galleria Rīga
Power, Balance & Stretching (13:45 - 14:45) Ignats Taraņenko Studio 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 16

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (13:00 - 14:00) Līga Dziļuma Studio Sky & More
Power, Balance & Stretching (13:00 - 14:00) Līga Dziļuma Studio Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Tabata (13:00 - 14:00) Ilze Matīsa Studio 1 Barona Centrs
Tabata (13:00 - 14:00) Ilze Matīsa Studio 1 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 13 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Pilates (13:00 - 14:00) Anastasija Tkačova Studio Dzelzava
Pilates (13:00 - 14:00) Anastasija Tkačova Studio Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Interval Training (13:00 - 14:00) Una Pirktiņa Studio 1 Galleria Rīga
Interval Training (13:00 - 14:00) Una Pirktiņa Studio 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Functional Training (13:00 - 14:00) Ilze Matīsa Studio 1 Aleja
Functional Training (13:00 - 14:00) Ilze Matīsa Studio 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Body Toning (13:00 - 14:00) Jūlija Vegnere Studio Sky & More
Body Toning (13:00 - 14:00) Jūlija Vegnere Studio Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Pilates (13:00 - 14:00) Anita Rezevska Studio 1 Matīss
Pilates (13:00 - 14:00) Anita Rezevska Studio 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

CrossTraining (13:00 - 14:00) Madara Druķe Crosstraining Aleja
CrossTraining (13:00 - 14:00) Madara Druķe Crosstraining Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 2

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (13:00 - 14:00) Inga Velmere Studio Bolero
Power, Balance & Stretching (13:00 - 14:00) Inga Velmere Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

MyFit abs (13:00 - 13:30) Baiba Ceļmalniece Studio Alfa
MyFit abs (13:00 - 13:30) Baiba Ceļmalniece Studio Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

StrongBody (13:00 - 14:00) Jānis Vītols Gym Matīss
StrongBody (13:00 - 14:00) Jānis Vītols Gym Matīss   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

BOXBOX (13:10 - 14:00) Aleksejs Ērglis BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (13:10 - 14:00) Aleksejs Ērglis BOXBOX Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 20 Reģistrētie cilvēki: 14 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Drīkstat izmantot arī savus boksa cimdus.
Yoga (13:30 - 14:30) Irina Troščenkova Studio 2 Galleria Rīga
Yoga (13:30 - 14:30) Irina Troščenkova Studio 2 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 20

Treniņa apraksts

14:00
Yoga (14:00 - 15:00) Irina Troščenkova Studio Dzelzava
Yoga (14:00 - 15:00) Irina Troščenkova Studio Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Stretching (14:10 - 15:10) Viktorija Siļventoinena Studio Zolitūde
Stretching (14:10 - 15:10) Viktorija Siļventoinena Studio Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Pilates (14:00 - 15:00) Anita Rezevska Studio 2 Galleria Rīga
Pilates (14:00 - 15:00) Anita Rezevska Studio 2 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Mother To Be (14:30 - 15:30) Maryia Voinova Studio 1 Galleria Rīga
Mother To Be (14:30 - 15:30) Maryia Voinova Studio 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 1

Treniņa apraksts

15:00
StrongBody (15:00 - 16:00) Lana Lāce Gym Galleria Rīga
StrongBody (15:00 - 16:00) Lana Lāce Gym Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

BOXBOX (15:00 - 15:50) Aleksejs Ērglis BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (15:00 - 15:50) Aleksejs Ērglis BOXBOX Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 20 Reģistrētie cilvēki: 14 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Drīkstat izmantot arī savus boksa cimdus.
16:00
Youth Training (16:30 - 17:30) Daiga Otomere - Freiberga Studio 1 Aleja
Youth Training (16:30 - 17:30) Daiga Otomere - Freiberga Studio 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 3
Youth Training (16:30 - 17:30) Santa Irbe Studio 1 Matīss
Youth Training (16:30 - 17:30) Santa Irbe Studio 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 3
Youth Training (16:30 - 17:30) Anastasija Domņina Studio Dzelzava
Youth Training (16:30 - 17:30) Anastasija Domņina Studio Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 2
Youth Training (16:30 - 17:30) Daiga Otomere - Freiberga Studio 1 Aleja
Youth Training (16:30 - 17:30) Daiga Otomere - Freiberga Studio 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 1
Interval Training (16:30 - 17:30) Gunta Pīķe Studio Alfa
Interval Training (16:30 - 17:30) Gunta Pīķe Studio Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

17:00
StrongBody (17:15 - 18:15) Dāvis Zaikovskis Funkcionālā zona Upītis
StrongBody (17:15 - 18:15) Dāvis Zaikovskis Funkcionālā zona Upītis   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 1

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (17:15 - 18:00) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Upītis
Brazilian Butt (17:15 - 18:00) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Upītis   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Interval Training (17:15 - 18:15) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta
Interval Training (17:15 - 18:15) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Body Toning (17:15 - 18:15) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde
Body Toning (17:15 - 18:15) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Lower body X (17:15 - 18:15) Sandija Freimane Studio X Alfa
Lower body X (17:15 - 18:15) Sandija Freimane Studio X Alfa   
 
Vietu skaits: 7 Reģistrētie cilvēki: 7
Interval Training (17:20 - 18:20) Ignats Taraņenko Studio Dzelzava
Interval Training (17:20 - 18:20) Ignats Taraņenko Studio Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Interval Training (17:20 - 18:20) Ineta Miškūna Studio Alfa
Interval Training (17:20 - 18:20) Ineta Miškūna Studio Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 18

Treniņa apraksts

Interval Training (17:30 - 18:30) Santa Irbe Studio 1 Matīss
Interval Training (17:30 - 18:30) Santa Irbe Studio 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Interval Training (17:30 - 18:30) Anastasija Domņina Studio 1 Barona Centrs
Interval Training (17:30 - 18:30) Anastasija Domņina Studio 1 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 13 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

StrongBody (17:30 - 18:30) Matīss Rieksts Gym Matīss
StrongBody (17:30 - 18:30) Matīss Rieksts Gym Matīss   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Tabata (17:30 - 18:30) Inārs Ritmanis Studio 1 Galleria Rīga
Tabata (17:30 - 18:30) Inārs Ritmanis Studio 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (17:00 - 18:00) Aleksejs Ērglis Studio 2 Aleja
Power, Balance & Stretching (17:00 - 18:00) Aleksejs Ērglis Studio 2 Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Gym ABC (17:00 - 18:00) Linda Jakovele Gym Alfa
Gym ABC (17:00 - 18:00) Linda Jakovele Gym Alfa   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
StrongBody (17:00 - 18:00) Mārtiņš Mellakauls TRX Studio Bolero
StrongBody (17:00 - 18:00) Mārtiņš Mellakauls TRX Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

GRIP (17:00 - 18:00) Santa Irbe Studio Alfa
GRIP (17:00 - 18:00) Santa Irbe Studio Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

StrongBody (17:00 - 18:00) Vents Hugo Liepnieks Gym Matīss
StrongBody (17:00 - 18:00) Vents Hugo Liepnieks Gym Matīss   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Pilates (17:20 - 18:20) Solvita Ļeļeva Studio Bolero
Pilates (17:20 - 18:20) Solvita Ļeļeva Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Interval Training (17:20 - 18:20) Ivans Šapošņikovs Studio Domina
Interval Training (17:20 - 18:20) Ivans Šapošņikovs Studio Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

GRIP (17:30 - 18:30) Paula Pūpola Studio 1 Galleria Rīga
GRIP (17:30 - 18:30) Paula Pūpola Studio 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Interval Training (17:30 - 18:30) Ilona Ovlaščenko Studio 2 Galleria Rīga
Interval Training (17:30 - 18:30) Ilona Ovlaščenko Studio 2 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Tabata (17:30 - 18:30) Anna Vasiļjeva Studio 1 Imanta
Tabata (17:30 - 18:30) Anna Vasiļjeva Studio 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Functional Training (17:30 - 18:30) Inārs Ritmanis Studio 1 Matīss
Functional Training (17:30 - 18:30) Inārs Ritmanis Studio 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Burn X (17:30 - 18:30) Lauris Siliņš Studio X Alfa
Burn X (17:30 - 18:30) Lauris Siliņš Studio X Alfa   
 
Vietu skaits: 7 Reģistrētie cilvēki: 6
Youth Training (17:00 - 18:00) Anastasija Domņina Studio 1 Imanta
Youth Training (17:00 - 18:00) Anastasija Domņina Studio 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 2
Gym ABC (17:00 - 18:00) Artis Bebris Gym Domina
Gym ABC (17:00 - 18:00) Artis Bebris Gym Domina   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
Abs, Back & Legs + Stretching (17:15 - 18:15) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde
Abs, Back & Legs + Stretching (17:15 - 18:15) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Interval Training (17:20 - 18:20) Ilze Līne Studio Bolero
Interval Training (17:20 - 18:20) Ilze Līne Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Pilates (17:20 - 18:20) Ignats Taraņenko Studio Dzelzava
Pilates (17:20 - 18:20) Ignats Taraņenko Studio Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

GRIP (17:30 - 18:30) Jūlija Ezīte Studio 1 Galleria Rīga
GRIP (17:30 - 18:30) Jūlija Ezīte Studio 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Nike Training Club Endurance (17:30 - 18:30) Aleksejs Ērglis Studio 1 Aleja
Nike Training Club Endurance (17:30 - 18:30) Aleksejs Ērglis Studio 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 17

Treniņa apraksts

GRIP (17:30 - 18:30) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Matīss
GRIP (17:30 - 18:30) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

StrongBody (17:30 - 18:30) Dāvis Zaikovskis TRX Studio Bolero
StrongBody (17:30 - 18:30) Dāvis Zaikovskis TRX Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (17:30 - 18:30) Gunta Pīķe Studio Alfa
Power, Balance & Stretching (17:30 - 18:30) Gunta Pīķe Studio Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Upper body X (17:30 - 18:30) Lauris Siliņš Studio X Alfa
Upper body X (17:30 - 18:30) Lauris Siliņš Studio X Alfa   
 
Vietu skaits: 7 Reģistrētie cilvēki: 5
StrongBody (17:30 - 18:30) Matīss Rieksts Gym Matīss
StrongBody (17:30 - 18:30) Matīss Rieksts Gym Matīss   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

18:00
Zumba (18:00 - 19:00) Ilona Ovlaščenko Studio 1 Aleja
Zumba (18:00 - 19:00) Ilona Ovlaščenko Studio 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 16
Fatburner (18:00 - 19:00) Daiga Otomere - Freiberga Studio 2 Aleja
Fatburner (18:00 - 19:00) Daiga Otomere - Freiberga Studio 2 Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Functional Training (18:00 - 19:00) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Upītis
Functional Training (18:00 - 19:00) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Upītis   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

CrossTraining (18:00 - 19:00) Ilze Līne Gym Galleria Rīga
CrossTraining (18:00 - 19:00) Ilze Līne Gym Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Pilates (18:00 - 19:00) Jevgēnija Špigele Studio 2 Matīss
Pilates (18:00 - 19:00) Jevgēnija Špigele Studio 2 Matīss   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

StrongBody (18:00 - 19:00) Lana Lāce Funkcionālā zāle Sky & More
StrongBody (18:00 - 19:00) Lana Lāce Funkcionālā zāle Sky & More   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Pilates (18:15 - 19:15) Nataļja Špikova Studio 2 Imanta
Pilates (18:15 - 19:15) Nataļja Špikova Studio 2 Imanta   
 
Vietu skaits: 13 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Pilates (18:15 - 19:15) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde
Pilates (18:15 - 19:15) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Functional Training (18:20 - 19:20) Regīna Beinare Studio Bolero
Functional Training (18:20 - 19:20) Regīna Beinare Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 17

Treniņa apraksts

MyFit Abs (18:20 - 18:50) Ignats Taraņenko Studio Dzelzava
MyFit Abs (18:20 - 18:50) Ignats Taraņenko Studio Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Tabata (18:30 - 19:30) Elita Einika Studio Sky & More
Tabata (18:30 - 19:30) Elita Einika Studio Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Body Toning (18:30 - 19:30) Evelīna Semenoviča Studio 1 Imanta
Body Toning (18:30 - 19:30) Evelīna Semenoviča Studio 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (18:30 - 19:15) Santa Irbe Studio 1 Matīss
Brazilian Butt (18:30 - 19:15) Santa Irbe Studio 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Pilates (18:30 - 19:30) Anastasija Domņina Studio 1 Barona Centrs
Pilates (18:30 - 19:30) Anastasija Domņina Studio 1 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 13 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

BODYART (18:30 - 19:30) Ivans Šapošņikovs Studio Domina
BODYART (18:30 - 19:30) Ivans Šapošņikovs Studio Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

CrossTraining (18:30 - 19:30) Madara Druķe Gym Zolitūde
CrossTraining (18:30 - 19:30) Madara Druķe Gym Zolitūde   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Pilates (18:30 - 19:30) Ineta Miškūna Studio Alfa
Pilates (18:30 - 19:30) Ineta Miškūna Studio Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Gym ABC (18:30 - 19:30) Matīss Rieksts Gym Matīss
Gym ABC (18:30 - 19:30) Matīss Rieksts Gym Matīss   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 1
Functional Training (18:30 - 19:30) Inārs Ritmanis Studio 1 Galleria Rīga
Functional Training (18:30 - 19:30) Inārs Ritmanis Studio 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 16

Treniņa apraksts

Functional Training (18:00 - 19:00) Aleksejs Ērglis Studio 1 Aleja
Functional Training (18:00 - 19:00) Aleksejs Ērglis Studio 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Pilates (18:00 - 19:00) Nataļja Špikova Studio 2 Imanta
Pilates (18:00 - 19:00) Nataļja Špikova Studio 2 Imanta   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

CrossTraining (18:00 - 19:00) Linda Jakovele Crosstraining Alfa
CrossTraining (18:00 - 19:00) Linda Jakovele Crosstraining Alfa   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

StrongBody (18:00 - 19:00) Madara Druķe Gym Aleja
StrongBody (18:00 - 19:00) Madara Druķe Gym Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (18:00 - 18:45) Ilze Līne Studio Zolitūde
Brazilian Butt (18:00 - 18:45) Ilze Līne Studio Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

StrongBody (18:00 - 19:00) Guntis Grubaums Funkcionālā zāle Sky & More
StrongBody (18:00 - 19:00) Guntis Grubaums Funkcionālā zāle Sky & More   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

GRIP (18:00 - 19:00) Anastasija Domņina Studio Dzelzava
GRIP (18:00 - 19:00) Anastasija Domņina Studio Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

StrongBody (18:00 - 19:00) Jūlija Ezīte Gym Zolitūde
StrongBody (18:00 - 19:00) Jūlija Ezīte Gym Zolitūde   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Functional Training (18:00 - 19:00) Gunta Pīķe Studio Alfa
Functional Training (18:00 - 19:00) Gunta Pīķe Studio Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Barre (18:15 - 19:00) Jūlija Ratobiļska Studio 2 Aleja
Barre (18:15 - 19:00) Jūlija Ratobiļska Studio 2 Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Interval Training (18:15 - 19:15) Laura Melbārde Studio 1 Barona Centrs
Interval Training (18:15 - 19:15) Laura Melbārde Studio 1 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 13 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

TRX (18:20 - 19:20) Inga Velmere TRX Studio Bolero
TRX (18:20 - 19:20) Inga Velmere TRX Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 8 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Body Toning (18:20 - 19:20) Solvita Ļeļeva Studio Bolero
Body Toning (18:20 - 19:20) Solvita Ļeļeva Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

BODYART (18:20 - 19:20) Ivans Šapošņikovs Studio Domina
BODYART (18:20 - 19:20) Ivans Šapošņikovs Studio Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Yoga (18:25 - 19:25) Dana Sture Studio Sky & More
Yoga (18:25 - 19:25) Dana Sture Studio Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (18:30 - 19:15) Ilona Ovlaščenko Studio 1 Galleria Rīga
Brazilian Butt (18:30 - 19:15) Ilona Ovlaščenko Studio 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 22

Treniņa apraksts

MyFit abs (18:30 - 19:00) Dārta Vinovska Studio 1 Matīss
MyFit abs (18:30 - 19:00) Dārta Vinovska Studio 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 16

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (18:30 - 19:30) Kristaps Škuts Studio 2 Galleria Rīga
Power, Balance & Stretching (18:30 - 19:30) Kristaps Škuts Studio 2 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

BOXBOX (18:45 - 19:35) Paula Pūpola BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (18:45 - 19:35) Paula Pūpola BOXBOX Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 20 Reģistrētie cilvēki: 17 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Drīkstat izmantot arī savus boksa cimdus.
Body Toning (18:45 - 19:45) Una Pirktiņa Studio 1 Imanta
Body Toning (18:45 - 19:45) Una Pirktiņa Studio 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

BODYART 75 (18:45 - 20:00) Arta Zaņuka Studio 2 Matīss
BODYART 75 (18:45 - 20:00) Arta Zaņuka Studio 2 Matīss   
 
Vietu skaits: 15 Reģistrētie cilvēki: 19

Treniņa apraksts

Total Body X (18:45 - 19:45) Inārs Ritmanis Studio X Matīss
Total Body X (18:45 - 19:45) Inārs Ritmanis Studio X Matīss   
 
Vietu skaits: 7 Reģistrētie cilvēki: 7
Fatburner (18:00 - 19:00) Daiga Otomere - Freiberga Studio 2 Aleja
Fatburner (18:00 - 19:00) Daiga Otomere - Freiberga Studio 2 Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Dance (18:00 - 19:00) Paula Pūpola Studio 1 Upītis
Dance (18:00 - 19:00) Paula Pūpola Studio 1 Upītis   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 25

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (18:00 - 18:45) Una Pirktiņa Studio 1 Imanta
Brazilian Butt (18:00 - 18:45) Una Pirktiņa Studio 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Pilates (18:00 - 19:00) Anastasija Domņina Studio 2 Imanta
Pilates (18:00 - 19:00) Anastasija Domņina Studio 2 Imanta   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

StrongBody (18:00 - 19:00) Artis Bebris Gym Domina
StrongBody (18:00 - 19:00) Artis Bebris Gym Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

CrossTraining (18:15 - 19:15) Santa Irbe Gym Galleria Rīga
CrossTraining (18:15 - 19:15) Santa Irbe Gym Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Pilates (18:15 - 19:15) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde
Pilates (18:15 - 19:15) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde   
 
Vietu skaits: 11 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Functional Training (18:20 - 19:20) Regīna Beinare Studio Bolero
Functional Training (18:20 - 19:20) Regīna Beinare Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Functional Training (18:25 - 19:25) Ilona Grigjane Studio Sky & More
Functional Training (18:25 - 19:25) Ilona Grigjane Studio Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (18:30 - 19:30) Jūlija Ezīte Studio 2 Galleria Rīga
Power, Balance & Stretching (18:30 - 19:30) Jūlija Ezīte Studio 2 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Interval Training (18:30 - 19:30) Inārs Ritmanis Studio 1 Galleria Rīga
Interval Training (18:30 - 19:30) Inārs Ritmanis Studio 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 15

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (18:30 - 19:15) Karīna Svikle Studio 1 Aleja
Brazilian Butt (18:30 - 19:15) Karīna Svikle Studio 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Gym ABC (18:30 - 19:30) Dāvis Zaikovskis Gym Bolero
Gym ABC (18:30 - 19:30) Dāvis Zaikovskis Gym Bolero   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
Body Toning (18:30 - 19:30) Evelīna Semenoviča Studio 1 Barona Centrs
Body Toning (18:30 - 19:30) Evelīna Semenoviča Studio 1 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 13 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Yoga (18:30 - 19:30) Irina Troščenkova Studio Domina
Yoga (18:30 - 19:30) Irina Troščenkova Studio Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Interval Training (18:30 - 19:30) Ignats Taraņenko Studio Dzelzava
Interval Training (18:30 - 19:30) Ignats Taraņenko Studio Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 17

Treniņa apraksts

GRIP (18:30 - 19:30) Lauris Siliņš Studio Alfa
GRIP (18:30 - 19:30) Lauris Siliņš Studio Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 19

Treniņa apraksts

CrossTraining (18:40 - 19:40) Ilze Līne Gym Zolitūde
CrossTraining (18:40 - 19:40) Ilze Līne Gym Zolitūde   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Total Body X (18:45 - 19:45) Aleksejs Ērglis Studio X Aleja
Total Body X (18:45 - 19:45) Aleksejs Ērglis Studio X Aleja   
 
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 8
Interval Training (18:45 - 19:45) Una Pirktiņa Studio 1 Imanta
Interval Training (18:45 - 19:45) Una Pirktiņa Studio 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

19:00
Power, Balance & Stretching (19:00 - 20:00) Karīna Svikle Studio 2 Aleja
Power, Balance & Stretching (19:00 - 20:00) Karīna Svikle Studio 2 Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 15

Treniņa apraksts

Nike Training Club Endurance (19:00 - 20:00) Daiga Otomere - Freiberga Studio 1 Aleja
Nike Training Club Endurance (19:00 - 20:00) Daiga Otomere - Freiberga Studio 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 19

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (19:00 - 20:00) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Upītis
Power, Balance & Stretching (19:00 - 20:00) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Upītis   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Interval Spinning (19:00 - 20:00) Jūlija Homenko Spinning Hall Sky & More
Interval Spinning (19:00 - 20:00) Jūlija Homenko Spinning Hall Sky & More   
 
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (19:00 - 20:00) Ignats Taraņenko Studio Dzelzava
Power, Balance & Stretching (19:00 - 20:00) Ignats Taraņenko Studio Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 16

Treniņa apraksts

Total body X (19:00 - 20:00) Lauris Siliņš Studio X Alfa
Total body X (19:00 - 20:00) Lauris Siliņš Studio X Alfa   
 
Vietu skaits: 8 Reģistrētie cilvēki: 13
Zumba (19:15 - 20:15) Olga Ķerpe Studio 2 Imanta
Zumba (19:15 - 20:15) Olga Ķerpe Studio 2 Imanta   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12
Yoga (19:20 - 20:20) Regīna Beinare Studio Bolero
Yoga (19:20 - 20:20) Regīna Beinare Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 17

Treniņa apraksts

Yoga (19:30 - 20:30) Elita Einika Studio Sky & More
Yoga (19:30 - 20:30) Elita Einika Studio Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

GRIP (19:30 - 20:30) Una Pirktiņa Studio 1 Imanta
GRIP (19:30 - 20:30) Una Pirktiņa Studio 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 20 Reģistrētie cilvēki: 22

Treniņa apraksts

Interval Spinning (19:30 - 20:30) Evelīna Semenoviča Spinning Imanta
Interval Spinning (19:30 - 20:30) Evelīna Semenoviča Spinning Imanta   
 
Vietu skaits: 15 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

TRX (19:30 - 20:30) Ivans Šapošņikovs Studio Domina
TRX (19:30 - 20:30) Ivans Šapošņikovs Studio Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 15

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (19:30 - 20:15) Gundega Immere Studio Alfa
Brazilian Butt (19:30 - 20:15) Gundega Immere Studio Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Zumba (19:30 - 20:30) Diāna Strautiņa Studio 1 Galleria Rīga
Zumba (19:30 - 20:30) Diāna Strautiņa Studio 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 11
BOXBOX (19:30 - 20:20) Dārta Vinovska BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (19:30 - 20:20) Dārta Vinovska BOXBOX Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 20 Reģistrētie cilvēki: 16 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Drīkstat izmantot arī savus boksa cimdus.
Total Body X (19:00 - 20:00) Aleksejs Ērglis Studio X Aleja
Total Body X (19:00 - 20:00) Aleksejs Ērglis Studio X Aleja   
 
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 5
Zumba (19:00 - 20:00) Dārta Vinovska Studio 1 Matīss
Zumba (19:00 - 20:00) Dārta Vinovska Studio 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 18
GRIP (19:00 - 20:00) Ilze Līne Studio Zolitūde
GRIP (19:00 - 20:00) Ilze Līne Studio Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

StrongBody (19:00 - 20:00) Nataļja Špikova Gym Imanta
StrongBody (19:00 - 20:00) Nataļja Špikova Gym Imanta   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Gym ABC (19:00 - 20:00) Guntis Grubaums Funkcionālā zāle Sky & More
Gym ABC (19:00 - 20:00) Guntis Grubaums Funkcionālā zāle Sky & More   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 2
Tabata (19:00 - 20:00) Anastasija Domņina Studio Dzelzava
Tabata (19:00 - 20:00) Anastasija Domņina Studio Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Abs X (19:00 - 20:00) Lauris Siliņš Studio X Alfa
Abs X (19:00 - 20:00) Lauris Siliņš Studio X Alfa   
 
Vietu skaits: 7 Reģistrētie cilvēki: 5
Yoga (19:00 - 20:00) Gunta Pīķe Studio Alfa
Yoga (19:00 - 20:00) Gunta Pīķe Studio Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Step (19:15 - 20:15) Jūlija Ratobiļska Studio 1 Aleja
Step (19:15 - 20:15) Jūlija Ratobiļska Studio 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 16

Treniņa apraksts

GRIP (19:15 - 20:15) Laura Melbārde Studio 1 Barona Centrs
GRIP (19:15 - 20:15) Laura Melbārde Studio 1 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 13 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Functional Training (19:20 - 20:20) Līga Dziļuma Studio Domina
Functional Training (19:20 - 20:20) Līga Dziļuma Studio Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Body Toning (19:25 - 20:25) Dana Sture Studio Sky & More
Body Toning (19:25 - 20:25) Dana Sture Studio Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Interval Training (19:30 - 20:30) Inga Velmere Studio Bolero
Interval Training (19:30 - 20:30) Inga Velmere Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Pilates (19:30 - 20:30) Maryia Voinova Studio 2 Barona Centrs
Pilates (19:30 - 20:30) Maryia Voinova Studio 2 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Nike Training Club ENDURANCE (19:45 - 20:45) Una Pirktiņa Studio 1 Imanta
Nike Training Club ENDURANCE (19:45 - 20:45) Una Pirktiņa Studio 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 20 Reģistrētie cilvēki: 23

Treniņa apraksts

Body Toning (19:45 - 20:45) Kristaps Škuts Studio 1 Galleria Rīga
Body Toning (19:45 - 20:45) Kristaps Škuts Studio 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 16

Treniņa apraksts

Abs, Back & Legs + Stretching (19:00 - 20:00) Paula Pūpola Studio 1 Upītis
Abs, Back & Legs + Stretching (19:00 - 20:00) Paula Pūpola Studio 1 Upītis   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 15

Treniņa apraksts

Interval Spinning (19:00 - 20:00) Olga Ķerpe Spinning Imanta
Interval Spinning (19:00 - 20:00) Olga Ķerpe Spinning Imanta   
 
Vietu skaits: 15 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

VERVE (19:00 - 20:00) Baiba Ceļmalniece Studio 2 Matīss
VERVE (19:00 - 20:00) Baiba Ceļmalniece Studio 2 Matīss   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Interval Spinning (19:00 - 20:00) Jūlija Homenko Spinning Hall Sky & More
Interval Spinning (19:00 - 20:00) Jūlija Homenko Spinning Hall Sky & More   
 
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (19:15 - 20:15) Karīna Svikle Studio 2 Aleja
Power, Balance & Stretching (19:15 - 20:15) Karīna Svikle Studio 2 Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Interval Training (19:15 - 20:15) Daiga Otomere - Freiberga Studio 1 Aleja
Interval Training (19:15 - 20:15) Daiga Otomere - Freiberga Studio 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 16

Treniņa apraksts

Yoga (19:20 - 20:20) Regīna Beinare Studio Bolero
Yoga (19:20 - 20:20) Regīna Beinare Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 17

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (19:25 - 20:25) Ilona Grigjane Studio Sky & More
Power, Balance & Stretching (19:25 - 20:25) Ilona Grigjane Studio Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

VERVE (19:30 - 20:30) Inārs Ritmanis Studio 2 Galleria Rīga
VERVE (19:30 - 20:30) Inārs Ritmanis Studio 2 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

BOXBOX (19:30 - 20:20) Dārta Vinovska BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (19:30 - 20:20) Dārta Vinovska BOXBOX Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 20 Reģistrētie cilvēki: 13 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Drīkstat izmantot arī savus boksa cimdus.
Interval Spinning (19:30 - 20:30) Evelīna Semenoviča Studio 2 Barona Centrs
Interval Spinning (19:30 - 20:30) Evelīna Semenoviča Studio 2 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

TRX (19:30 - 20:30) Irina Troščenkova Studio Domina
TRX (19:30 - 20:30) Irina Troščenkova Studio Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Interval Training (19:30 - 20:30) Gundega Immere Studio Alfa
Interval Training (19:30 - 20:30) Gundega Immere Studio Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (19:40 - 20:25) Ignats Taraņenko Studio Dzelzava
Brazilian Butt (19:40 - 20:25) Ignats Taraņenko Studio Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 20

Treniņa apraksts

GRIP (19:45 - 20:45) Una Pirktiņa Studio 1 Imanta
GRIP (19:45 - 20:45) Una Pirktiņa Studio 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 20 Reģistrētie cilvēki: 20

Treniņa apraksts

20:00
ATCELTS! Functional Training (20:00 - 21:00) Studio 1 Aleja
ATCELTS! Functional Training (20:00 - 21:00) Studio 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

GRIP (20:10 - 21:00) Ignats Taraņenko Studio Dzelzava
GRIP (20:10 - 21:00) Ignats Taraņenko Studio Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 16

Treniņa apraksts

MyFit abs (20:15 - 20:45) Gundega Immere Studio Alfa
MyFit abs (20:15 - 20:45) Gundega Immere Studio Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

ATCELTS! VERVE (20:15 - 21:15) Studio 2 Imanta
ATCELTS! VERVE (20:15 - 21:15) Studio 2 Imanta   
 
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

ATCELTS! Brazilian Butt (20:20 - 21:05) Studio Domina
ATCELTS! Brazilian Butt (20:20 - 21:05) Studio Domina   
 
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

ATCELTS! Abs,Back & Legs +stretching (20:30 - 21:30) Studio Bolero
ATCELTS! Abs,Back & Legs +stretching (20:30 - 21:30) Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0
ATCELTS! VERVE (20:30 - 21:30) Studio Alfa
ATCELTS! VERVE (20:30 - 21:30) Studio Alfa   
 
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

ATCELTS! TRX (20:25 - 21:25) Gym Dzelzava
ATCELTS! TRX (20:25 - 21:25) Gym Dzelzava   
 
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

P 18
O 19
T 20
C 21
P 22
S 23
S 24
07:00
Functional Training (07:00 - 08:00) Inārs Ritmanis Studio 1 Matīss
Functional Training (07:00 - 08:00) Inārs Ritmanis Studio 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

TRX (07:00 - 08:00) Kristaps Škuts TRX Studio Bolero
TRX (07:00 - 08:00) Kristaps Škuts TRX Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Nike Training Club Endurance (07:00 - 08:00) Sandija Freimane Studio Dzelzava
Nike Training Club Endurance (07:00 - 08:00) Sandija Freimane Studio Dzelzava   
 
Vietu skaits: 17 Reģistrētie cilvēki: 17

Treniņa apraksts

BOXBOX (07:10 - 08:00) Santa Irbe BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (07:10 - 08:00) Santa Irbe BOXBOX Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 20 Reģistrētie cilvēki: 15 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Drīkstat izmantot arī savus boksa cimdus.
Yoga (07:15 - 08:15) Tatjana Novojevska Studio 2 Aleja
Yoga (07:15 - 08:15) Tatjana Novojevska Studio 2 Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

StrongBody (07:30 - 08:30) Dāvis Zaikovskis Funkcionālā zona Upītis
StrongBody (07:30 - 08:30) Dāvis Zaikovskis Funkcionālā zona Upītis   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

CrossTraining (07:30 - 08:30) Ilze Līne Gym Galleria Rīga
CrossTraining (07:30 - 08:30) Ilze Līne Gym Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

CrossTraining (07:30 - 08:30) Madara Druķe Crosstraining Aleja
CrossTraining (07:30 - 08:30) Madara Druķe Crosstraining Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

StrongBody (07:30 - 08:30) Matīss Rieksts Crosstraining Alfa
StrongBody (07:30 - 08:30) Matīss Rieksts Crosstraining Alfa   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Zumba (07:30 - 08:30) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde
Zumba (07:30 - 08:30) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 8
TRX (07:30 - 08:30) Anastasija Domņina Studio Domina
TRX (07:30 - 08:30) Anastasija Domņina Studio Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Pilates (07:30 - 08:30) Ineta Miškūna Studio Alfa
Pilates (07:30 - 08:30) Ineta Miškūna Studio Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 15

Treniņa apraksts

Nike Training Club Endurance (07:00 - 08:00) Ance Olte Studio 1 Matīss
Nike Training Club Endurance (07:00 - 08:00) Ance Olte Studio 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 20 Reģistrētie cilvēki: 23

Treniņa apraksts

Body Toning (07:00 - 08:00) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde
Body Toning (07:00 - 08:00) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Interval Training (07:00 - 08:00) Kristaps Celms Studio Bolero
Interval Training (07:00 - 08:00) Kristaps Celms Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

StrongBody (07:00 - 08:00) Signija Rancāne Gym Matīss
StrongBody (07:00 - 08:00) Signija Rancāne Gym Matīss   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Interval Training (07:15 - 08:15) Ilze Matīsa Studio 1 Aleja
Interval Training (07:15 - 08:15) Ilze Matīsa Studio 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Pilates (07:15 - 08:15) Daiga Otomere - Freiberga Studio Sky & More
Pilates (07:15 - 08:15) Daiga Otomere - Freiberga Studio Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

VERVE (07:15 - 08:15) Laura Melbārde Studio 1 Barona Centrs
VERVE (07:15 - 08:15) Laura Melbārde Studio 1 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 13 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Yoga (07:15 - 08:15) Elita Einika Studio Alfa
Yoga (07:15 - 08:15) Elita Einika Studio Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Tabata (07:15 - 08:15) Dārta Vinovska Studio 1 Galleria Rīga
Tabata (07:15 - 08:15) Dārta Vinovska Studio 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Tabata (07:30 - 08:30) Ilze Līne Studio 1 Imanta
Tabata (07:30 - 08:30) Ilze Līne Studio 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Functional Training (07:00 - 08:00) Ilze Līne Studio 1 Galleria Rīga
Functional Training (07:00 - 08:00) Ilze Līne Studio 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Interval Training (07:00 - 08:00) Inārs Ritmanis Studio 1 Matīss
Interval Training (07:00 - 08:00) Inārs Ritmanis Studio 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

TRX (07:00 - 08:00) Kristaps Škuts TRX Studio Bolero
TRX (07:00 - 08:00) Kristaps Škuts TRX Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Body Toning (07:00 - 08:00) Sandija Freimane Studio Dzelzava
Body Toning (07:00 - 08:00) Sandija Freimane Studio Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Interval Training (07:15 - 08:15) Dārta Vinovska Studio 1 Upītis
Interval Training (07:15 - 08:15) Dārta Vinovska Studio 1 Upītis   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

StrongBody (07:30 - 08:30) Matīss Rieksts Crosstraining Alfa
StrongBody (07:30 - 08:30) Matīss Rieksts Crosstraining Alfa   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

StrongBody (07:30 - 08:30) Madara Druķe Crosstraining Aleja
StrongBody (07:30 - 08:30) Madara Druķe Crosstraining Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Fatburner (07:30 - 08:30) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde
Fatburner (07:30 - 08:30) Ilona Ovlaščenko Studio Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Tabata (07:30 - 08:30) Jūlija Vegnere Studio Domina
Tabata (07:30 - 08:30) Jūlija Vegnere Studio Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (07:30 - 08:15) Ineta Miškūna Studio Alfa
Brazilian Butt (07:30 - 08:15) Ineta Miškūna Studio Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

08:00
Total Body X (08:00 - 09:00) Inārs Ritmanis Studio X Matīss
Total Body X (08:00 - 09:00) Inārs Ritmanis Studio X Matīss   
 
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 6
StrongBody (08:00 - 09:00) Jūlija Ezīte Gym Zolitūde
StrongBody (08:00 - 09:00) Jūlija Ezīte Gym Zolitūde   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 2

Treniņa apraksts

GymABC (08:30 - 09:30) Dāvis Zaikovskis Gym Upītis
GymABC (08:30 - 09:30) Dāvis Zaikovskis Gym Upītis   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 1
BODYART 75 (08:30 - 09:45) Arta Zaņuka Studio 2 Galleria Rīga
BODYART 75 (08:30 - 09:45) Arta Zaņuka Studio 2 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

MyFit abs (08:30 - 09:00) Jūlija Ratobiļska Studio 1 Aleja
MyFit abs (08:30 - 09:00) Jūlija Ratobiļska Studio 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Tabata (08:00 - 09:00) Inga Velmere Studio Bolero
Tabata (08:00 - 09:00) Inga Velmere Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

TRX (08:15 - 09:15) Daiga Otomere - Freiberga Funkcionālā zāle Sky & More
TRX (08:15 - 09:15) Daiga Otomere - Freiberga Funkcionālā zāle Sky & More   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (08:30 - 09:15) Ilze Matīsa Studio 1 Aleja
Brazilian Butt (08:30 - 09:15) Ilze Matīsa Studio 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (08:30 - 09:30) Ilze Līne Studio 2 Imanta
Power, Balance & Stretching (08:30 - 09:30) Ilze Līne Studio 2 Imanta   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

CrossTraining (08:30 - 09:30) Sandis Savickis Crosstraining Alfa
CrossTraining (08:30 - 09:30) Sandis Savickis Crosstraining Alfa   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (08:30 - 09:15) Elita Einika Studio Alfa
Brazilian Butt (08:30 - 09:15) Elita Einika Studio Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Tabata (08:45 - 09:45) Līga Dziļuma Studio Dzelzava
Tabata (08:45 - 09:45) Līga Dziļuma Studio Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

BODYART (08:00 - 09:15) Anita Rezevska Studio 2 Upītis
BODYART (08:00 - 09:15) Anita Rezevska Studio 2 Upītis   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Upper Body X (08:00 - 09:00) Inārs Ritmanis Studio X Matīss
Upper Body X (08:00 - 09:00) Inārs Ritmanis Studio X Matīss   
 
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 5
BODYART 75 (08:30 - 09:45) Arta Zaņuka Studio 2 Galleria Rīga
BODYART 75 (08:30 - 09:45) Arta Zaņuka Studio 2 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

BOXBOX (08:30 - 09:20) Ilze Līne BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (08:30 - 09:20) Ilze Līne BOXBOX Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 20 Reģistrētie cilvēki: 10 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Drīkstat izmantot arī savus boksa cimdus.
Functional Training (08:30 - 09:30) Jūlija Ratobiļska Studio 1 Aleja
Functional Training (08:30 - 09:30) Jūlija Ratobiļska Studio 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Gym ABC (08:30 - 09:30) Matīss Rieksts Gym Alfa
Gym ABC (08:30 - 09:30) Matīss Rieksts Gym Alfa   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 1
Gym ABC (08:30 - 09:30) Madara Druķe Gym Aleja
Gym ABC (08:30 - 09:30) Madara Druķe Gym Aleja   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 1
09:00
Yoga (09:00 - 10:00) Regīna Beinare Studio Bolero
Yoga (09:00 - 10:00) Regīna Beinare Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

GRIP (09:00 - 10:00) Anastasija Domņina Studio Domina
GRIP (09:00 - 10:00) Anastasija Domņina Studio Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Yoga (09:00 - 10:00) Irina Troščenkova Studio Dzelzava
Yoga (09:00 - 10:00) Irina Troščenkova Studio Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 15

Treniņa apraksts

StrongBody (09:00 - 10:00) Inārs Ritmanis Gym Matīss
StrongBody (09:00 - 10:00) Inārs Ritmanis Gym Matīss   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Total Body X (09:00 - 10:00) Jūlija Ratobiļska Studio X Aleja
Total Body X (09:00 - 10:00) Jūlija Ratobiļska Studio X Aleja   
 
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 5
Functional Training (09:30 - 10:30) Ilze Līne Studio 1 Imanta
Functional Training (09:30 - 10:30) Ilze Līne Studio 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Pilates (09:30 - 10:30) Viktorija Podoprigora Studio 2 Matīss
Pilates (09:30 - 10:30) Viktorija Podoprigora Studio 2 Matīss   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Pilates (09:45 - 10:45) Jevgēnija Špigele Studio Sky & More
Pilates (09:45 - 10:45) Jevgēnija Špigele Studio Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Pilates (09:00 - 10:00) Irina Savčenko Studio Zolitūde
Pilates (09:00 - 10:00) Irina Savčenko Studio Zolitūde   
 
Vietu skaits: 15 Reģistrētie cilvēki: 15

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (09:00 - 10:00) Inga Velmere Studio Bolero
Power, Balance & Stretching (09:00 - 10:00) Inga Velmere Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

StrongBody (09:00 - 10:00) Mārtiņš Mellakauls Gym Imanta
StrongBody (09:00 - 10:00) Mārtiņš Mellakauls Gym Imanta   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

StrongBody (09:00 - 10:00) Lana Lāce Gym Domina
StrongBody (09:00 - 10:00) Lana Lāce Gym Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Yoga 75 (09:45 - 11:00) Dana Sture Studio Sky & More
Yoga 75 (09:45 - 11:00) Dana Sture Studio Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Interval Training (09:00 - 10:00) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Upītis
Interval Training (09:00 - 10:00) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Upītis   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Yoga (09:00 - 10:00) Regīna Beinare Studio Bolero
Yoga (09:00 - 10:00) Regīna Beinare Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Abs, back & legs + stretching (09:00 - 10:00) Jūlija Vegnere Studio Domina
Abs, back & legs + stretching (09:00 - 10:00) Jūlija Vegnere Studio Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Yoga (09:00 - 10:00) Irina Troščenkova Studio Dzelzava
Yoga (09:00 - 10:00) Irina Troščenkova Studio Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Lower body X (09:30 - 10:30) Jūlija Ratobiļska Studio X Aleja
Lower body X (09:30 - 10:30) Jūlija Ratobiļska Studio X Aleja   
 
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 5
Interval Training (09:30 - 10:30) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta
Interval Training (09:30 - 10:30) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Pilates (09:30 - 10:30) Viktorija Podoprigora Studio 2 Matīss
Pilates (09:30 - 10:30) Viktorija Podoprigora Studio 2 Matīss   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Pilates (09:45 - 10:45) Jevgēnija Špigele Studio Sky & More
Pilates (09:45 - 10:45) Jevgēnija Špigele Studio Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

10:00
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Valentīna Narme Studio Zolitūde
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Valentīna Narme Studio Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Interval Training (10:00 - 11:00) Laura Beķere- Puisīte Studio Bolero
Interval Training (10:00 - 11:00) Laura Beķere- Puisīte Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Senior Fitness (10:00 - 11:00) Viktorija Siļventoinena Studio 1 Barona Centrs
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Viktorija Siļventoinena Studio 1 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 13 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Studio Alfa
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Studio Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

BOXBOX (10:00 - 10:50) Dārta Vinovska BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (10:00 - 10:50) Dārta Vinovska BOXBOX Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 20 Reģistrētie cilvēki: 15 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Drīkstat izmantot arī savus boksa cimdus.
VERVE (10:30 - 11:30) Ilze Līne Studio 1 Imanta
VERVE (10:30 - 11:30) Ilze Līne Studio 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

StrongBody (10:30 - 11:30) Edvīns Bušs TRX Studio Bolero
StrongBody (10:30 - 11:30) Edvīns Bušs TRX Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

TRX (10:00 - 11:00) Līga Dziļuma Gym Dzelzava
TRX (10:00 - 11:00) Līga Dziļuma Gym Dzelzava   
 
Vietu skaits: 11 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Tabata (10:00 - 11:00) Nataļja Špikova Studio 2 Imanta
Tabata (10:00 - 11:00) Nataļja Špikova Studio 2 Imanta   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Abs, Back & Legs + Stretching (10:00 - 11:00) Inga Velmere Studio Bolero
Abs, Back & Legs + Stretching (10:00 - 11:00) Inga Velmere Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Senioru Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Studio 1 Barona Centrs
Senioru Fitness (10:00 - 11:00) Ineta Miškūna Studio 1 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 13 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Pilates (10:00 - 11:00) Anastasija Tkačova Studio Domina
Pilates (10:00 - 11:00) Anastasija Tkačova Studio Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Yoga (10:00 - 11:00) Elita Einika Studio Alfa
Yoga (10:00 - 11:00) Elita Einika Studio Alfa   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (10:10 - 10:55) Irina Savčenko Studio Zolitūde
Brazilian Butt (10:10 - 10:55) Irina Savčenko Studio Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Senior Fitness (10:30 - 11:30) Anastasija Domņina Studio 1 Imanta
Senior Fitness (10:30 - 11:30) Anastasija Domņina Studio 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 15 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Interval Training (10:00 - 11:00) Laura Melbārde Studio 1 Galleria Rīga
Interval Training (10:00 - 11:00) Laura Melbārde Studio 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (10:00 - 10:45) Baiba Ceļmalniece Studio 2 Upītis
Brazilian Butt (10:00 - 10:45) Baiba Ceļmalniece Studio 2 Upītis   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

CrossTraining (10:00 - 11:00) Ilze Līne Gym Galleria Rīga
CrossTraining (10:00 - 11:00) Ilze Līne Gym Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Senior Fitness (10:00 - 11:00) Valentīna Narme Studio Zolitūde
Senior Fitness (10:00 - 11:00) Valentīna Narme Studio Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Step + MyFit abs (10:00 - 11:00) Laura Beķere- Puisīte Studio Bolero
Step + MyFit abs (10:00 - 11:00) Laura Beķere- Puisīte Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

StrongBody (10:00 - 11:00) Dāvis Zaikovskis Gym Zolitūde
StrongBody (10:00 - 11:00) Dāvis Zaikovskis Gym Zolitūde   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

ATCELTS! Senior Fitness (10:00 - 11:00) Studio Alfa
ATCELTS! Senior Fitness (10:00 - 11:00) Studio Alfa   
 
Vietu skaits: 0 Reģistrētie cilvēki: 0

Treniņa apraksts

StrongBody (10:30 - 11:30) Edvīns Bušs TRX Studio Bolero
StrongBody (10:30 - 11:30) Edvīns Bušs TRX Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

11:00
MyFit abs (11:00 - 11:30) Laura Beķere- Puisīte Studio Bolero
MyFit abs (11:00 - 11:30) Laura Beķere- Puisīte Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

StrongBody (11:00 - 12:00) Līga Dziļuma Funkcionālā zāle Sky & More
StrongBody (11:00 - 12:00) Līga Dziļuma Funkcionālā zāle Sky & More   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Functional Training (11:00 - 12:00) Ignats Taraņenko Studio 1 Galleria Rīga
Functional Training (11:00 - 12:00) Ignats Taraņenko Studio 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (11:15 - 12:15) Valentīna Narme Studio Zolitūde
Power, Balance & Stretching (11:15 - 12:15) Valentīna Narme Studio Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Pilates (11:00 - 12:00) Daiga Otomere - Freiberga Studio 2 Aleja
Pilates (11:00 - 12:00) Daiga Otomere - Freiberga Studio 2 Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

BODYART (11:00 - 12:00) Anita Rezevska Studio 2 Upītis
BODYART (11:00 - 12:00) Anita Rezevska Studio 2 Upītis   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Interval Spinning + Core (11:00 - 12:00) Nataļja Špikova Spinning Imanta
Interval Spinning + Core (11:00 - 12:00) Nataļja Špikova Spinning Imanta   
 
Vietu skaits: 15 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Gym ABC (11:00 - 12:00) Jekaterina Neteča Gym Bolero
Gym ABC (11:00 - 12:00) Jekaterina Neteča Gym Bolero   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
GRIP (11:30 - 12:30) Viktorija Siļventoinena Studio Zolitūde
GRIP (11:30 - 12:30) Viktorija Siļventoinena Studio Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (11:40 - 12:40) Anastasija Domņina Studio 1 Imanta
Power, Balance & Stretching (11:40 - 12:40) Anastasija Domņina Studio 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Gym ABC (11:00 - 12:00) Katrīna Bambīte Gym Barona Centrs
Gym ABC (11:00 - 12:00) Katrīna Bambīte Gym Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 1
Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Laura Melbārde Studio 1 Galleria Rīga
Power, Balance & Stretching (11:00 - 12:00) Laura Melbārde Studio 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Gym ABC (11:00 - 12:00) Dāvis Zaikovskis Gym Zolitūde
Gym ABC (11:00 - 12:00) Dāvis Zaikovskis Gym Zolitūde   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
MyFit abs (11:15 - 11:45) Valentīna Narme Studio Zolitūde
MyFit abs (11:15 - 11:45) Valentīna Narme Studio Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

12:00
StrongBody (12:00 - 13:00) Katrīna Bambīte Gym Barona Centrs
StrongBody (12:00 - 13:00) Katrīna Bambīte Gym Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (12:00 - 12:45) Līva Tihovska Studio 1 Aleja
Brazilian Butt (12:00 - 12:45) Līva Tihovska Studio 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Abs, Back & Legs +Stretching (12:00 - 13:00) Līga Dziļuma Studio Sky & More
Abs, Back & Legs +Stretching (12:00 - 13:00) Līga Dziļuma Studio Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Interval Training (12:00 - 13:00) Ilze Līne Studio 1 Imanta
Interval Training (12:00 - 13:00) Ilze Līne Studio 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (12:00 - 12:45) Anna Vasiļjeva Studio Bolero
Brazilian Butt (12:00 - 12:45) Anna Vasiļjeva Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Senior Fitness (12:00 - 13:00) Zinaida Veselova Studio Dzelzava
Senior Fitness (12:00 - 13:00) Zinaida Veselova Studio Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

StrongBody (12:00 - 13:00) Artis Bebris Gym Domina
StrongBody (12:00 - 13:00) Artis Bebris Gym Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

GRIP (12:00 - 13:00) Baiba Ceļmalniece Studio Alfa
GRIP (12:00 - 13:00) Baiba Ceļmalniece Studio Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Pilates (12:20 - 13:20) Nataļja Špikova Studio 2 Imanta
Pilates (12:20 - 13:20) Nataļja Špikova Studio 2 Imanta   
 
Vietu skaits: 15 Reģistrētie cilvēki: 15

Treniņa apraksts

BOXBOX (12:00 - 12:50) Inārs Ritmanis BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (12:00 - 12:50) Inārs Ritmanis BOXBOX Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 20 Reģistrētie cilvēki: 18 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Drīkstat izmantot arī savus boksa cimdus.
Fatburner (12:00 - 13:00) Daiga Otomere - Freiberga Studio 1 Aleja
Fatburner (12:00 - 13:00) Daiga Otomere - Freiberga Studio 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

StrongBody (12:00 - 13:00) Aleksis Timofejevs Funkcionālā zona Upītis
StrongBody (12:00 - 13:00) Aleksis Timofejevs Funkcionālā zona Upītis   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

Interval Training (12:00 - 13:00) Līga Dziļuma Studio Sky & More
Interval Training (12:00 - 13:00) Līga Dziļuma Studio Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Yoga (12:00 - 13:15) Laura Beķere- Puisīte Studio Bolero
Yoga (12:00 - 13:15) Laura Beķere- Puisīte Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 17 Reģistrētie cilvēki: 17

Treniņa apraksts

Pilates (12:00 - 13:00) Ilze Matīsa Studio 1 Barona Centrs
Pilates (12:00 - 13:00) Ilze Matīsa Studio 1 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 13 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Interval Training (12:00 - 13:00) Dārta Vinovska Studio Domina
Interval Training (12:00 - 13:00) Dārta Vinovska Studio Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

GRIP (12:00 - 13:00) Viktorija Plivča Studio Dzelzava
GRIP (12:00 - 13:00) Viktorija Plivča Studio Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Dance (12:00 - 13:00) Zinaida Veselova Studio Alfa
Dance (12:00 - 13:00) Zinaida Veselova Studio Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Total body X (12:00 - 13:00) Sandija Freimane Studio X Alfa
Total body X (12:00 - 13:00) Sandija Freimane Studio X Alfa   
 
Vietu skaits: 7 Reģistrētie cilvēki: 5
VERVE (12:00 - 13:00) Una Pirktiņa Studio 1 Galleria Rīga
VERVE (12:00 - 13:00) Una Pirktiņa Studio 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

BODYART 75 (12:30 - 13:45) Arta Zaņuka Studio 2 Matīss
BODYART 75 (12:30 - 13:45) Arta Zaņuka Studio 2 Matīss   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Interval Training (12:30 - 13:30) Jūlija Ezīte Studio Zolitūde
Interval Training (12:30 - 13:30) Jūlija Ezīte Studio Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 1

Treniņa apraksts

StrongBody (12:00 - 13:00) Katrīna Bambīte Gym Barona Centrs
StrongBody (12:00 - 13:00) Katrīna Bambīte Gym Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Pilates (12:00 - 13:00) Ilze Matīsa Studio 2 Aleja
Pilates (12:00 - 13:00) Ilze Matīsa Studio 2 Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

StrongBody (12:00 - 13:00) Aleksis Timofejevs Funkcionālā zona Upītis
StrongBody (12:00 - 13:00) Aleksis Timofejevs Funkcionālā zona Upītis   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 1

Treniņa apraksts

Body Toning (12:00 - 13:00) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta
Body Toning (12:00 - 13:00) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 15

Treniņa apraksts

BODYART (12:00 - 13:00) Viktorija Podoprigora Studio 2 Imanta
BODYART (12:00 - 13:00) Viktorija Podoprigora Studio 2 Imanta   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 17

Treniņa apraksts

Functional Training (12:00 - 13:00) Inga Velmere Studio Bolero
Functional Training (12:00 - 13:00) Inga Velmere Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

TRX (12:00 - 13:00) Jūlija Vegnere Funkcionālā zāle Sky & More
TRX (12:00 - 13:00) Jūlija Vegnere Funkcionālā zāle Sky & More   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Senior Fitness (12:00 - 13:00) Zinaida Veselova Studio Dzelzava
Senior Fitness (12:00 - 13:00) Zinaida Veselova Studio Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Interval Training (12:00 - 13:00) Baiba Ceļmalniece Studio Alfa
Interval Training (12:00 - 13:00) Baiba Ceļmalniece Studio Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Gym ABC (12:00 - 13:00) Jānis Vītols Gym Matīss
Gym ABC (12:00 - 13:00) Jānis Vītols Gym Matīss   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
Interval Training (12:30 - 13:30) Irina Troščenkova Studio 1 Galleria Rīga
Interval Training (12:30 - 13:30) Irina Troščenkova Studio 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Tabata (12:30 - 13:30) Jūlija Ezīte Studio Zolitūde
Tabata (12:30 - 13:30) Jūlija Ezīte Studio Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

13:00
Pilates (13:00 - 14:00) Līva Tihovska Studio 2 Aleja
Pilates (13:00 - 14:00) Līva Tihovska Studio 2 Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Fatburner (13:00 - 14:00) Līga Dziļuma Studio Sky & More
Fatburner (13:00 - 14:00) Līga Dziļuma Studio Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

GRIP (13:00 - 14:00) Viktorija Siļventoinena Studio Zolitūde
GRIP (13:00 - 14:00) Viktorija Siļventoinena Studio Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (13:00 - 14:00) Anna Vasiļjeva Studio Bolero
Power, Balance & Stretching (13:00 - 14:00) Anna Vasiļjeva Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Interval Training (13:00 - 14:00) Irina Troščenkova Studio Dzelzava
Interval Training (13:00 - 14:00) Irina Troščenkova Studio Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Gym ABC (13:00 - 14:00) Artis Bebris Gym Domina
Gym ABC (13:00 - 14:00) Artis Bebris Gym Domina   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 1
MyFit abs (13:00 - 13:30) Baiba Ceļmalniece Studio Alfa
MyFit abs (13:00 - 13:30) Baiba Ceļmalniece Studio Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (13:00 - 13:45) Ignats Taraņenko Studio 1 Galleria Rīga
Brazilian Butt (13:00 - 13:45) Ignats Taraņenko Studio 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Senior Fitness (13:30 - 14:30) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta
Senior Fitness (13:30 - 14:30) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (13:45 - 14:45) Ignats Taraņenko Studio 1 Galleria Rīga
Power, Balance & Stretching (13:45 - 14:45) Ignats Taraņenko Studio 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 16

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (13:00 - 14:00) Līga Dziļuma Studio Sky & More
Power, Balance & Stretching (13:00 - 14:00) Līga Dziļuma Studio Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Tabata (13:00 - 14:00) Ilze Matīsa Studio 1 Barona Centrs
Tabata (13:00 - 14:00) Ilze Matīsa Studio 1 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 13 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Pilates (13:00 - 14:00) Anastasija Tkačova Studio Dzelzava
Pilates (13:00 - 14:00) Anastasija Tkačova Studio Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Interval Training (13:00 - 14:00) Una Pirktiņa Studio 1 Galleria Rīga
Interval Training (13:00 - 14:00) Una Pirktiņa Studio 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Functional Training (13:00 - 14:00) Ilze Matīsa Studio 1 Aleja
Functional Training (13:00 - 14:00) Ilze Matīsa Studio 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

Body Toning (13:00 - 14:00) Jūlija Vegnere Studio Sky & More
Body Toning (13:00 - 14:00) Jūlija Vegnere Studio Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Pilates (13:00 - 14:00) Anita Rezevska Studio 1 Matīss
Pilates (13:00 - 14:00) Anita Rezevska Studio 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

CrossTraining (13:00 - 14:00) Madara Druķe Crosstraining Aleja
CrossTraining (13:00 - 14:00) Madara Druķe Crosstraining Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 2

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (13:00 - 14:00) Inga Velmere Studio Bolero
Power, Balance & Stretching (13:00 - 14:00) Inga Velmere Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

MyFit abs (13:00 - 13:30) Baiba Ceļmalniece Studio Alfa
MyFit abs (13:00 - 13:30) Baiba Ceļmalniece Studio Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

StrongBody (13:00 - 14:00) Jānis Vītols Gym Matīss
StrongBody (13:00 - 14:00) Jānis Vītols Gym Matīss   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

BOXBOX (13:10 - 14:00) Aleksejs Ērglis BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (13:10 - 14:00) Aleksejs Ērglis BOXBOX Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 20 Reģistrētie cilvēki: 14 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Drīkstat izmantot arī savus boksa cimdus.
Yoga (13:30 - 14:30) Irina Troščenkova Studio 2 Galleria Rīga
Yoga (13:30 - 14:30) Irina Troščenkova Studio 2 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 20

Treniņa apraksts

14:00
Yoga (14:00 - 15:00) Irina Troščenkova Studio Dzelzava
Yoga (14:00 - 15:00) Irina Troščenkova Studio Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Stretching (14:10 - 15:10) Viktorija Siļventoinena Studio Zolitūde
Stretching (14:10 - 15:10) Viktorija Siļventoinena Studio Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Pilates (14:00 - 15:00) Anita Rezevska Studio 2 Galleria Rīga
Pilates (14:00 - 15:00) Anita Rezevska Studio 2 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Mother To Be (14:30 - 15:30) Maryia Voinova Studio 1 Galleria Rīga
Mother To Be (14:30 - 15:30) Maryia Voinova Studio 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 1

Treniņa apraksts

15:00
StrongBody (15:00 - 16:00) Lana Lāce Gym Galleria Rīga
StrongBody (15:00 - 16:00) Lana Lāce Gym Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

BOXBOX (15:00 - 15:50) Aleksejs Ērglis BOXBOX Galleria Rīga
BOXBOX (15:00 - 15:50) Aleksejs Ērglis BOXBOX Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 20 Reģistrētie cilvēki: 14 Nodarbībā obligāti jāizmanto boksa cimdi un iekšējie cimdi. Iekšējos cimdus varat iegādāties recepcijā par 5 eur, boksa cimdi ir pieejami bez maksas pie zāles. Drīkstat izmantot arī savus boksa cimdus.
16:00
Youth Training (16:30 - 17:30) Daiga Otomere - Freiberga Studio 1 Aleja
Youth Training (16:30 - 17:30) Daiga Otomere - Freiberga Studio 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 3
Youth Training (16:30 - 17:30) Santa Irbe Studio 1 Matīss
Youth Training (16:30 - 17:30) Santa Irbe Studio 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 3
Youth Training (16:30 - 17:30) Anastasija Domņina Studio Dzelzava
Youth Training (16:30 - 17:30) Anastasija Domņina Studio Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 2
Youth Training (16:30 - 17:30) Daiga Otomere - Freiberga Studio 1 Aleja
Youth Training (16:30 - 17:30) Daiga Otomere - Freiberga Studio 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 1
Interval Training (16:30 - 17:30) Gunta Pīķe Studio Alfa
Interval Training (16:30 - 17:30) Gunta Pīķe Studio Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

17:00
StrongBody (17:15 - 18:15) Dāvis Zaikovskis Funkcionālā zona Upītis
StrongBody (17:15 - 18:15) Dāvis Zaikovskis Funkcionālā zona Upītis   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 1

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (17:15 - 18:00) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Upītis
Brazilian Butt (17:15 - 18:00) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Upītis   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Interval Training (17:15 - 18:15) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta
Interval Training (17:15 - 18:15) Nataļja Špikova Studio 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Body Toning (17:15 - 18:15) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde
Body Toning (17:15 - 18:15) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Lower body X (17:15 - 18:15) Sandija Freimane Studio X Alfa
Lower body X (17:15 - 18:15) Sandija Freimane Studio X Alfa   
 
Vietu skaits: 7 Reģistrētie cilvēki: 7
Interval Training (17:20 - 18:20) Ignats Taraņenko Studio Dzelzava
Interval Training (17:20 - 18:20) Ignats Taraņenko Studio Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Interval Training (17:20 - 18:20) Ineta Miškūna Studio Alfa
Interval Training (17:20 - 18:20) Ineta Miškūna Studio Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 18

Treniņa apraksts

Interval Training (17:30 - 18:30) Santa Irbe Studio 1 Matīss
Interval Training (17:30 - 18:30) Santa Irbe Studio 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Interval Training (17:30 - 18:30) Anastasija Domņina Studio 1 Barona Centrs
Interval Training (17:30 - 18:30) Anastasija Domņina Studio 1 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 13 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

StrongBody (17:30 - 18:30) Matīss Rieksts Gym Matīss
StrongBody (17:30 - 18:30) Matīss Rieksts Gym Matīss   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

Tabata (17:30 - 18:30) Inārs Ritmanis Studio 1 Galleria Rīga
Tabata (17:30 - 18:30) Inārs Ritmanis Studio 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (17:00 - 18:00) Aleksejs Ērglis Studio 2 Aleja
Power, Balance & Stretching (17:00 - 18:00) Aleksejs Ērglis Studio 2 Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Gym ABC (17:00 - 18:00) Linda Jakovele Gym Alfa
Gym ABC (17:00 - 18:00) Linda Jakovele Gym Alfa   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
StrongBody (17:00 - 18:00) Mārtiņš Mellakauls TRX Studio Bolero
StrongBody (17:00 - 18:00) Mārtiņš Mellakauls TRX Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

GRIP (17:00 - 18:00) Santa Irbe Studio Alfa
GRIP (17:00 - 18:00) Santa Irbe Studio Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

StrongBody (17:00 - 18:00) Vents Hugo Liepnieks Gym Matīss
StrongBody (17:00 - 18:00) Vents Hugo Liepnieks Gym Matīss   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Pilates (17:20 - 18:20) Solvita Ļeļeva Studio Bolero
Pilates (17:20 - 18:20) Solvita Ļeļeva Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Interval Training (17:20 - 18:20) Ivans Šapošņikovs Studio Domina
Interval Training (17:20 - 18:20) Ivans Šapošņikovs Studio Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

GRIP (17:30 - 18:30) Paula Pūpola Studio 1 Galleria Rīga
GRIP (17:30 - 18:30) Paula Pūpola Studio 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Interval Training (17:30 - 18:30) Ilona Ovlaščenko Studio 2 Galleria Rīga
Interval Training (17:30 - 18:30) Ilona Ovlaščenko Studio 2 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Tabata (17:30 - 18:30) Anna Vasiļjeva Studio 1 Imanta
Tabata (17:30 - 18:30) Anna Vasiļjeva Studio 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Functional Training (17:30 - 18:30) Inārs Ritmanis Studio 1 Matīss
Functional Training (17:30 - 18:30) Inārs Ritmanis Studio 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Burn X (17:30 - 18:30) Lauris Siliņš Studio X Alfa
Burn X (17:30 - 18:30) Lauris Siliņš Studio X Alfa   
 
Vietu skaits: 7 Reģistrētie cilvēki: 6
Youth Training (17:00 - 18:00) Anastasija Domņina Studio 1 Imanta
Youth Training (17:00 - 18:00) Anastasija Domņina Studio 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 2
Gym ABC (17:00 - 18:00) Artis Bebris Gym Domina
Gym ABC (17:00 - 18:00) Artis Bebris Gym Domina   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 0
Abs, Back & Legs + Stretching (17:15 - 18:15) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde
Abs, Back & Legs + Stretching (17:15 - 18:15) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Interval Training (17:20 - 18:20) Ilze Līne Studio Bolero
Interval Training (17:20 - 18:20) Ilze Līne Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Pilates (17:20 - 18:20) Ignats Taraņenko Studio Dzelzava
Pilates (17:20 - 18:20) Ignats Taraņenko Studio Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

GRIP (17:30 - 18:30) Jūlija Ezīte Studio 1 Galleria Rīga
GRIP (17:30 - 18:30) Jūlija Ezīte Studio 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Nike Training Club Endurance (17:30 - 18:30) Aleksejs Ērglis Studio 1 Aleja
Nike Training Club Endurance (17:30 - 18:30) Aleksejs Ērglis Studio 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 17

Treniņa apraksts

GRIP (17:30 - 18:30) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Matīss
GRIP (17:30 - 18:30) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

StrongBody (17:30 - 18:30) Dāvis Zaikovskis TRX Studio Bolero
StrongBody (17:30 - 18:30) Dāvis Zaikovskis TRX Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 6 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (17:30 - 18:30) Gunta Pīķe Studio Alfa
Power, Balance & Stretching (17:30 - 18:30) Gunta Pīķe Studio Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Upper body X (17:30 - 18:30) Lauris Siliņš Studio X Alfa
Upper body X (17:30 - 18:30) Lauris Siliņš Studio X Alfa   
 
Vietu skaits: 7 Reģistrētie cilvēki: 5
StrongBody (17:30 - 18:30) Matīss Rieksts Gym Matīss
StrongBody (17:30 - 18:30) Matīss Rieksts Gym Matīss   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 3

Treniņa apraksts

18:00
Zumba (18:00 - 19:00) Ilona Ovlaščenko Studio 1 Aleja
Zumba (18:00 - 19:00) Ilona Ovlaščenko Studio 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 16
Fatburner (18:00 - 19:00) Daiga Otomere - Freiberga Studio 2 Aleja
Fatburner (18:00 - 19:00) Daiga Otomere - Freiberga Studio 2 Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Functional Training (18:00 - 19:00) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Upītis
Functional Training (18:00 - 19:00) Baiba Ceļmalniece Studio 1 Upītis   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

CrossTraining (18:00 - 19:00) Ilze Līne Gym Galleria Rīga
CrossTraining (18:00 - 19:00) Ilze Līne Gym Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Pilates (18:00 - 19:00) Jevgēnija Špigele Studio 2 Matīss
Pilates (18:00 - 19:00) Jevgēnija Špigele Studio 2 Matīss   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

StrongBody (18:00 - 19:00) Lana Lāce Funkcionālā zāle Sky & More
StrongBody (18:00 - 19:00) Lana Lāce Funkcionālā zāle Sky & More   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Pilates (18:15 - 19:15) Nataļja Špikova Studio 2 Imanta
Pilates (18:15 - 19:15) Nataļja Špikova Studio 2 Imanta   
 
Vietu skaits: 13 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Pilates (18:15 - 19:15) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde
Pilates (18:15 - 19:15) Solvita Ļeļeva Studio Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Functional Training (18:20 - 19:20) Regīna Beinare Studio Bolero
Functional Training (18:20 - 19:20) Regīna Beinare Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 17

Treniņa apraksts

MyFit Abs (18:20 - 18:50) Ignats Taraņenko Studio Dzelzava
MyFit Abs (18:20 - 18:50) Ignats Taraņenko Studio Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Tabata (18:30 - 19:30) Elita Einika Studio Sky & More
Tabata (18:30 - 19:30) Elita Einika Studio Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Body Toning (18:30 - 19:30) Evelīna Semenoviča Studio 1 Imanta
Body Toning (18:30 - 19:30) Evelīna Semenoviča Studio 1 Imanta   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (18:30 - 19:15) Santa Irbe Studio 1 Matīss
Brazilian Butt (18:30 - 19:15) Santa Irbe Studio 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Pilates (18:30 - 19:30) Anastasija Domņina Studio 1 Barona Centrs
Pilates (18:30 - 19:30) Anastasija Domņina Studio 1 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 13 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

BODYART (18:30 - 19:30) Ivans Šapošņikovs Studio Domina
BODYART (18:30 - 19:30) Ivans Šapošņikovs Studio Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

CrossTraining (18:30 - 19:30) Madara Druķe Gym Zolitūde
CrossTraining (18:30 - 19:30) Madara Druķe Gym Zolitūde   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Pilates (18:30 - 19:30) Ineta Miškūna Studio Alfa
Pilates (18:30 - 19:30) Ineta Miškūna Studio Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Gym ABC (18:30 - 19:30) Matīss Rieksts Gym Matīss
Gym ABC (18:30 - 19:30) Matīss Rieksts Gym Matīss   
 
Vietu skaits: 5 Reģistrētie cilvēki: 1
Functional Training (18:30 - 19:30) Inārs Ritmanis Studio 1 Galleria Rīga
Functional Training (18:30 - 19:30) Inārs Ritmanis Studio 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 16

Treniņa apraksts

Functional Training (18:00 - 19:00) Aleksejs Ērglis Studio 1 Aleja
Functional Training (18:00 - 19:00) Aleksejs Ērglis Studio 1 Aleja   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

Pilates (18:00 - 19:00) Nataļja Špikova Studio 2 Imanta
Pilates (18:00 - 19:00) Nataļja Špikova Studio 2 Imanta   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 12

Treniņa apraksts

CrossTraining (18:00 - 19:00) Linda Jakovele Crosstraining Alfa
CrossTraining (18:00 - 19:00) Linda Jakovele Crosstraining Alfa   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

StrongBody (18:00 - 19:00) Madara Druķe Gym Aleja
StrongBody (18:00 - 19:00) Madara Druķe Gym Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (18:00 - 18:45) Ilze Līne Studio Zolitūde
Brazilian Butt (18:00 - 18:45) Ilze Līne Studio Zolitūde   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 8

Treniņa apraksts

StrongBody (18:00 - 19:00) Guntis Grubaums Funkcionālā zāle Sky & More
StrongBody (18:00 - 19:00) Guntis Grubaums Funkcionālā zāle Sky & More   
 
Vietu skaits: 10 Reģistrētie cilvēki: 6

Treniņa apraksts

GRIP (18:00 - 19:00) Anastasija Domņina Studio Dzelzava
GRIP (18:00 - 19:00) Anastasija Domņina Studio Dzelzava   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 11

Treniņa apraksts

StrongBody (18:00 - 19:00) Jūlija Ezīte Gym Zolitūde
StrongBody (18:00 - 19:00) Jūlija Ezīte Gym Zolitūde   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 7

Treniņa apraksts

Functional Training (18:00 - 19:00) Gunta Pīķe Studio Alfa
Functional Training (18:00 - 19:00) Gunta Pīķe Studio Alfa   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 14

Treniņa apraksts

Barre (18:15 - 19:00) Jūlija Ratobiļska Studio 2 Aleja
Barre (18:15 - 19:00) Jūlija Ratobiļska Studio 2 Aleja   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

Interval Training (18:15 - 19:15) Laura Melbārde Studio 1 Barona Centrs
Interval Training (18:15 - 19:15) Laura Melbārde Studio 1 Barona Centrs   
 
Vietu skaits: 13 Reģistrētie cilvēki: 9

Treniņa apraksts

TRX (18:20 - 19:20) Inga Velmere TRX Studio Bolero
TRX (18:20 - 19:20) Inga Velmere TRX Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 8 Reģistrētie cilvēki: 5

Treniņa apraksts

Body Toning (18:20 - 19:20) Solvita Ļeļeva Studio Bolero
Body Toning (18:20 - 19:20) Solvita Ļeļeva Studio Bolero   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

BODYART (18:20 - 19:20) Ivans Šapošņikovs Studio Domina
BODYART (18:20 - 19:20) Ivans Šapošņikovs Studio Domina   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 4

Treniņa apraksts

Yoga (18:25 - 19:25) Dana Sture Studio Sky & More
Yoga (18:25 - 19:25) Dana Sture Studio Sky & More   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 13

Treniņa apraksts

Brazilian Butt (18:30 - 19:15) Ilona Ovlaščenko Studio 1 Galleria Rīga
Brazilian Butt (18:30 - 19:15) Ilona Ovlaščenko Studio 1 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 14 Reģistrētie cilvēki: 22

Treniņa apraksts

MyFit abs (18:30 - 19:00) Dārta Vinovska Studio 1 Matīss
MyFit abs (18:30 - 19:00) Dārta Vinovska Studio 1 Matīss   
 
Vietu skaits: 16 Reģistrētie cilvēki: 16

Treniņa apraksts

Power, Balance & Stretching (18:30 - 19:30) Kristaps Škuts Studio 2 Galleria Rīga
Power, Balance & Stretching (18:30 - 19:30) Kristaps Škuts Studio 2 Galleria Rīga   
 
Vietu skaits: 12 Reģistrētie cilvēki: 10

Treniņa apraksts

BOXBOX (18:45 - 19:35)