MyFitness

Bored of Borders dibinātājs Kārlis Bardelis MyFitness uzrunāja vēl 2016.gada nogalē, kad apkārt valdīja Ziemassvētku trakums. Šoreiz tas nekādā ziņā netraucēja uzsākt lielisku sadarbību, jo par Kārli un viņa projektiem bijām dzirdējuši jau iepriekš – ļoti daudzpusīgs, talantīgs, gudrs un varētu pat teikt, ka pavisam traks cilvēks, jo kurš gan no brīva prāta kāptu laivā bez motora, bez burām un mērotu  8300 km, šķērsojot Atlantijas okeānu!

Foto: Ingus Bajars

Foto: Ingus Bajārs

Kārlis: “Bored of Borders tika izveidots, kad vēl strādāju ofisā par otrreizējo izejvielu projektu vadītāju. Patika darbs, bet vienmēr pēc atvaļināumiem bija tā visiem zināmā sajūta – Nav taču godīgi, ka 11 mēnešus strādājam un 1 mēnesi atļaujam savām sirdīm gavilēt. Pirmais publiskais projekts bija 2013. gadā īstenotais apvidus skrituļslidu braucienu pāri Eiropai. Katru dienu braucu apmēram 100 km. Te uzreiz jāpiemin, ka neesmu atlēts, bet gan vienkārši entuziasts. Man ļoti patīk atrasties kustībā. Tā ir tāda maģiska sajūta, jo negribās apstāties un process pats uzlādē.

Man ļoti paveicies ar draugiem, kuri gan palīdz īstenot manas ieceres, gan arī aicina pievienoties savos projektos. Tāds bija arī labdarības velobrauciens no Rīgas uz Ziemas Olimpiskajām spēlēm Sočos. Paņēmām Bērnu slimnīcā zīmējumus un laba vēlējumus sportistiem un nogādājām to Sočos, kā velokurjeri tieši Latvijas izlasei. Mums bija prieks, ka ar šo akciju izdevās savākt 8000 eiro slimnīcas rekonstrukcijai. Toreiz tas bija pirmais mēģinājums piesaistīt ziedojumus ar publiska piedzīvojuma palīdzību. Bērnu zīmējumi palīdzēja sasniegt arī augstus sportiskos sasniegumus, jo tik daudz medaļu Latvijas komanda Ziemas Olimpiskajās spēlēs vēl nebija ieguvusi. Šim piedzīvojumam sekoja laikam visaukstākais pārgājiens kādā esmu devies. Kopā ar bērnības draugu veicām maršrutu uz polārā loka līnijas, ziemeļos apmēram 350 km garumā. Tur temperatūra noslīdēja līdz -27 grādiem. Bija pavēsi! Līdz šim lēnākais un ilglaicīgākais piedzīvojums tika realizēts 2016. gada vasarā, jeb precīzāk sakot tas sākās pavasarī 4. Maijā un noslēdzās jau rudenī, 23. Septembrī, kad kopā ar bijušo kolēģi devāmies pāri Atlantijas okeānam airu laivā. Bez burām, bez motora un bez pavadošā kutera. 142 dienās mums izdevās noairēt vairāk kā 8300 km un kļūt par pirmo komandu pasaulē, kura šķērsojusi Atlantijas okeāna dienvidu daļu. Iemācījāmies ko jaunu par okeānu un par sevi.

Foto: Ingus Bajars

Foto: Ingus Bajārs

Tagad kopā ar draudzeni Lindu Zuzi gatavojamies nākamajam piedzīvojumam – ar divriteņiem pāri Dienvidamerikai no Brazīlijas un Peru un pēc tam no Peru ar to pašu okeāna airu laivu dosimies pāri Klusajam okeānam. Lindai arī patīk piedzīvojumi, kopā jau esam pabijuši Himalaju kalnos, kur veicām pārgājienu uz Annapurans kalna bāzes nometni. Tā faktiski atrodās apmēram tādā augstumā, kur Alpos kalni daudzviet jau beigušies!

Mums prieks, ka varam gatavoties pateicoties MyFitness atbalstam. Visbiežāk trenējamies Radisson Blu Daugava un Bolero zālēs. Izmantojam arī baseinu. Bieži braucot uz velotrenažiera Radisson Blu Daugava zālē vēroju ūdeni, tieši tā pat kā okeānā, jo viss ūdens kādreiz agrāk vai vēlāk nonāks okeānā! Lielu daļu no mūsu treniņiem sastāda tieši vingrošana. Abiem kopā to veikt pie spoguļiem ir diezgan jautri, tāpēc, ja trenējies ar prieku – nogurt nav iespējams!”

Sekosim līdzi arī turpmāk Bored of Borders gaitām!

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?