MyFitness

Kāpēc gaidīt, ja vari savu dzīvi padarīt neaizmirstamu jau šodien? Nike Well Festival ir ceļojums uz pilnvērtīgāku dzīvesveidu, kur fitnesa spēks iemiesojas ikdienā un kur labbūtība jeb wellness nav tikai mērķis, bet dzīves stils! Sagatavojies iemantot enerģiju un piedzīvot neaizmirstamus brīžus 16. Martā H206 kvartālā, kur trīs zālēs visas dienas garumā no plkst. 11:00 līdz 16:00 Nike Well Festival ar pilnu jaudu piedāvās ne tikai fitnesa nodarības, bet arī gara un prāta treniņus, papildinājumā ar lielisku atmosfēru! 

Pasākumā marta vidū tava diena būs piepildīta ar neaizmirstamām, piedzīvojumu pilnām nodarbībām, piedāvājot citādu treniņu pieredzi! Tas nav tikai pasākums, tas ir ceļojums uz pilnvērtīgāku dzīvesveidu, kur rūpēsimies ne tikai par tavu ķermeni, bet arī prātu, uzlabojot kopējo labsajūtu. 

Ne tikai fiziskie treniņi, bet arī rūpes par savu garīgo veselību ir šī festivāla centrālais elements. Mēs aicinām rūpēties par sevi, sekojot moto – “Labsajūta nav konkrēts ieguvums, tas ir dzīvesveids!” (Wellness isn’t a win, it’s a way of living!). Veselība un labsajūta ir dzīvesveids, nevis mērķis, un mēs esam šeit, lai jūs iedvesmotu un atbalstītu šajā ceļojumā. 

Pasākums iedvesmos dalībniekus saskaņot ķermeni un prātu – no meditācijas līdz ikdienā izmantojamām tehnikām, Nike Well Festival rūpēsies par ķermeņa fizisko formu, prāta skaidrību, mieru un emocionālo labklājību.

Dzīvot veselīgāku, enerģiskāku, apzinātāku dzīvi

Nike Well Festival ir vairāk nekā tikai sporta pasākums – tas ir piedzīvojums, kurā iesaistīties, radīt saikni ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem un izbaudīt dienu veselīgā un aktīvā veidā. Iedvesmojies izmēģināt dažādus treniņu veidus, izjūtot prieku no kustībām un iepazīstot jaunus veidus, kā rūpēties par sevi.

Iedvesmojies no Latvijas labākajiem treneriem un atklāj savas robežas dažādās intensitātes fitnesa nodarbībās. Vai esi gatavs izaicināt savu ķermeni un iedzīvināt ikdienas treniņus jaunā līmenī? Šeit tas būs iespējams!

Viens no pasākuma augstāk vērtētajiem elementiem ir NTC nodarbības, kuras ir balstītas uz pasaules klases sportistu treniņu principiem. Tas ietver prasmes, vingrinājumus un treniņa principus, kas izmantoti profesionālā sporta līmenī, nostiprinot kardiovaskulāro sistēmu, attīstot spēku, koordināciju un līdzsvaru.

Izmanto iespēju labbūtības pasākumā trenēties ar pieredzējušiem un profesionāliem MyFitness sporta kluba treneriem, kuru pavadībā varēsi uzlabot ķermeņa funkcionalitāti un ikdienas kustības. Izbaudi treniņus motivējošas mūzikas pavadībā, kas papildinās un motivēs katru kustību, padarot treniņu pieredzi vēl baudāmāku.

Neparastas nodarbības sevis izaicināšanai

Kā iepriekš minēts, šajā festivālā uzsvars būs ne tikai uz ķermeniskām praksmēm. Viens no izcilajiem piedāvājumiem Nike Well Festival pasākumā ir Cigun nodarbība, kas piedāvās dalībniekiem iespēju pieredzēt seno ķīniešu praksi, kas balstīta uz plūdenu un harmonisku kustību, elpošanas tehnisku pilnveidošanu un enerģētisku līdzsvaru. 

Tāpat profesionālu instruktora vadībā tu varēsi izbaudīt gaisa jogas jeb Antigravity nodarbības vai kopā ar Sandru Sondori un Līnu Krastiņu izbaudīt īpašo Yin & Sound nodarbību, kurā apvienosies meditatīvās yin jogas prakses un dzīvās mūzikas skaņas, radot unikālu pieredzi gan ķermenim, gan prātam. 

Un tas nebūt nav viss, festivāla laikā piedalies arī citās prātu un ķermeni pilnveidojošās aktivitātēs, kas sniegs tev jaunu redzējumu par labbūtību un iedvesmos ikdienu padarīt aktīvāku un balansētāku. 

Tiekamies 16.martā Nike Well Festival H206 kvartālā jau no plkst. 11:00 vietā, kur fiziskā un garīgā veselība saplūst, veidojot neaizmirstamus brīžus un mainot tavu redzējumu par fitnesu.  Reģistrējies pasākumam šeit vai MyFitness kasēs.

 

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?