MyFitness

Janvārī norisinājās pirmā MyFitness aktīvāko biedru apbalvošana. Nominācijas tika pasniegtas, ņemot vērā statistikas datus par biežākajiem grupu nodarbību un trenažieru zāles apmeklētājiem MyFitness sporta klubos Rīgā.

Aktīvākie sporta klubu apmeklētāji tika ielūgti uz īpašu svinīgo pasākumu MyFitness Matīss telpās. Šoreiz ierasto sporta tērpu vietā biedri tika lūgti ierasties svinīgos tērpos, lai radītu svētku atmosfēru. Ieradušos biedrus sagaidīja uzkodas un dzirkstošais dzēriens, iespēja uzņemt momentfoto, kā arī gluži vienkārši labi pavadīt vakaru dīdžeja atskaņotās uzmundrinošas mūzikas pavadībā.

Apbalvošanu vadīja pozitīvā un enerģiskā Dārta Vinovska, kura ir viena no noslogotākajām MyFitness grupu nodarbību trenerēm. Pasākuma laikā viņa atzina, ka iepriekšējā gadā novadījusi gandrīz 1 000 treniņus. Arī aktīvākie klubu biedri pārsteidza ar iespaidīgiem treniņu apmeklējumu skaitļiem. Kā uzsvēra Dārta, treniņu vadīšana ir viņas darbs, tādēļ tas, ka tik daudzi MyFitness biedri paspēj apmeklēt vairākus simtus treniņus gadā, sportošanu savienojot ar darbu un visu pārējo, ir īpašas ievērības cienīgi. Tieši tādēļ tika rīkots šis pasākums – lai atskatītos uz paveikto, novērtētu savu un citu ieguldījumu veselīgākā dzīvē un paslavētu sevi par simtiem labo izvēļu doties uz sporta zāli.

Visbiežāk sporta zāli apmeklēja Jūlija Petrova – viņas rezultāts ir 511 treniņi gada laikā. Jūlija stāsta, ka sporta zālē pavada divas līdz trīs stundas katru dienu, vidēji aizvadot divus treniņus dienā. Viņa visbiežāk apmeklē MyFitness Galerijā Rīga, jo tas atrodas tuvu darbam, bet brīvdienās mēdz apmeklēt arī MyFitness Spice. Viņas motivācijas atslēga ir rutīna– vienmēr uzreiz pēc darba viņa dodas uz treniņu. Runājot par treniņiem, viņai patīk daudzveidība – gan kardio treniņi, gan grupu nodarbības, gan vingrinājumu veikšana sporta zālē. Sporta zāli viņa neapmeklē tika atvaļinājuma laikā divas vai trīs nedēļas gadā. Arī šis gads ir iesākts aktīvi – Jūlija jau 1. janvārī devās uz šī gada pirmo treniņu.

Pārējie TOP 10 sporta zāles biežākie viesi apmeklēja no 250 – 400 treniņiem gada laikā. Savukārt TOP 10 grupu nodarbību apmeklētāju starpā veikto treniņu skaits svārstījās no 264 līdz 459 treniņiem. Tā ir apbrīnojama motivācija, pašdisciplīna, konsistence un aizrautība, kas piemīt šiem sportotājiem. Tā ir arī iedvesma visiem pārējiem MyFitness apmeklētājiem, jo aktīvākie biedri nav profesionāli sportisti, bet gan cilvēku ar darbu, hobijiem, ģimeni, draugiem un visu pārējo, kas paņem laiku, bet viņi tāpat katru dienu atrod laiku, lai dotos uz sporta zāli. Galu galā, šīs sporta zālē pavadītās stundas ir neizmērojami vērtīgs ieguldījums savā labsajūtā un veselībā.

Aktīvākie sporta zāles un grupu nodarbību apmeklētāji saņēma dāvanā iespēju veikt ķermeņa uzbūves analīzi, kā arī ūdens pudeli kā trofeju ar uzdrukātu aizvadīto treniņu skaitu. Un, protams, vissvarīgāko – gandarījumu par paveikto un labo pašsajūtu, ko sniedz regulāri treniņi. Turklāt gada biedru apbalvošanā aktīvākos sportotājus sagaidīja īpašais pārsteigums – iluzionista Robija Trankaļa asprātīgais priekšnesums, kurā klātesošie gan pieredzēja burvju trikus, gan no visas sirds izsmējās.

MyFitness komanda saka īpašu paldies gada aktīvākajiem biedriem, kā arī visiem pārējiem regulārajiem apmeklētājiem un vēl treniņiem piepildītu gadu, lai atkal tiktos pozitīvi uzlādējošajā MyFitness gada biedru apbalvošanā!

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?