MyFitness

MyFitness Radisson BLU Daugava kluba 11.dzimšanas dienas svētku ietvaros sveicam mūsu aktīvākos kluba biedrus!

Poļina Naidenko gada laikā aizvadījis 292 treniņus!

Lūdzu, nedaudz raksturojiet sevi. Ar ko nodarbojaties, kādi ir Jūsu vaļasprieki, kā atpūšaties un, kādu vietu Jūsu dzīvē ieņem sportiskās aktivitātes?

Vadu starptautisko sakaru nodaļu augstskolā RISEBA. Tāpat vairākus gadus pasniedzu studentiem mārketingu un komunikāciju, ļoti daudz ceļoju un sportoju. Sports palīdz uzturēt sevi labā formā, un darbojas kā antistresa terapija pēc sasprindzinātas darba dienas vai komandējuma.

Vai vienmēr esat bijusi aktīva dzīvesveida piekritēja?

Vairākus gadus esmu veselīga un aktīva dzīvesveida piekritēja. Tas attiecas ne tikai uz sportu un pārtiku, bet arī uz manu attieksmi pret ikdienas dzīvi, ģimeni, darbu, atpūtu un, protams, savu veselību.

Cik ilgi jau apmeklējat MyFitness sporta klubus?

Radisson BLU Daugava klubu apmeklēju kopš XXI. gadsimta sākuma, vairākus gadus sportoju arī MyFitness Berga Bazars klubā. Tagad, pateicoties MyFitness tīklam, apmeklēju nodarbības Olimpia un Galleria Riga klubos.

Kurš ir Jūsu iecienītākais MyFitness klubs? Kāpēc?

Vienmēr esmu bijusi Radisson BLU Daugava fans ne tikai tādēļ, ka dzīvoju 5 minūšu attālumā no kluba… Šeit strādā manas mīļākās instruktores (Solvita, Daiga, Judīte), regulāri apmeklēju ūdens aerobikas nodarbības. Vasarā iespēja pasauļoties, savukārt ziemas mēnešos varu pastaigāties pa sniegu viesnīcas iekšējā dārzā.

Kāpēc izvēlaties tieši mūsu sporta klubu tīklu?

Citas alternatīvas MyFitness tīklam Rīgā īsti nav,  īpaši ja jums ir svarīgi tādi kritēriji kā klubu ģeogrāfija, nodarbību daudzveidība un instruktoru profesionalitāte.

Kā Jūs spējat apvienot treniņus ar citiem ikdienas darbiem un pienākumiem?

Vienmēr sāku savu darba dienu ar sportu, brīvdienās sporta zāli patīk apmeklēt arī vakara pusē. Esmu ļoti priecīga, ka MyFitness Radisson BLU Daugava piedāvā grupu nodarbības darba dienās agri no rīta, un brīvdienās vēlu vakarā.

Ar kādiem argumentiem Jūs pārliecinātu savu draugu – nesportistu – pievērsties fiziskām aktivitātēm?

Gribi dzīvot ilgi un veselīgi? Nāc un sporto kopā ar mani!
Mīli savu ķermeni un garu? Nāc un sporto kopā ar mani!


Paldies, Poļina, ka padalījāties savā stāstā ar mums! 🙂

Lepojamies ar mūsu biedriem!

Uz tikšanos treniņos!

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?