MyFitness

Kuram gan nepatīk izaicinājumi, vai ne?

Tad nu MyFitness kopā ar Nike marta mēnesī MyFitness Olimpia klubā realizēja Nike+Training Club izaicinājumu “NTC Challenge”!

Kāds bija izaicinājuma uzstādījums?

No 6.marta līdz 2.aprīlim dalībniekiem bija jāapmeklē vismaz 16 treniņi no 24 iespējamajiem, kas nozīmē, ka jāapmeklē vismaz 4 treniņi nedēļā, lai izaicinājums būtu ne tikai pieņemts, bet arī izpildīts.

Treniņu struktūra tika rūpīgi izstrādāta kopā ar MyFitness treneriem Daigu Otomeri un Kristapu Enci.

Trenere Daiga: “Kad uzzināju par to, ka MyFitness klubā būs NTC challenge, pirmā doma bija, ka atsaucība būs, bet es nebiju iedomājusies, ka atsaucība būs tik liela! Šo izaicinājumu bija gatavi pieņemt arī tādi MyFitness biedri, kas šāda veida nodarbības nekad nebija apmeklējuši! Uhh, tas tikai vēlreiz pierāda to, cik mēs  esam sportiski un aktīvi! Dažreiz nepieciešams tikai mazs stimuls, lai iesaistītos!

Treneris Kristaps:“Man ļoti patika šis NTC treniņu maratons, kas patiešām bija  pamatīgs izaicinājums visiem dalībniekiem. Katrs treniņš, ko vadījām bija labi izplānots, lai tas būtu grūts, izaicinošs, bet tajā pašā laikā izpildāms un, lai nezustu vēlme turpināt iesākto!”

Trenere Daiga: “Mums ar Kristapu šie treniņi bija 6x nedēļā, kas ir daudz. Bija prieks, ka bija tādi vingrotāji, kas apmeklēja gandrīz visus NTC treniņus un papildus vēl nāca pie manis uz citām nodarbībām. Plānojām ar Kristapu nodarbības tā, lai slodzes atšķirtos katru dienu, lai izaicinājumu pieņēmušie dalībnieki spētu izturēt līdz beigām!”

Ne tikai dalībiekiem bija ko pasvīst, bet arī treneriem!

Trenere Daiga: “Man pašai tas arī bija kā izaicinājums, it īpaši treniņi 7:00 no rīta. Nekad iepriekš nebiju tik agri vadījusi nodarbību. Esmu 100% pūce, un tos, kuri nāk trenēties tik agri, es vienmēr esmu apbrīnojusi. Bet, kad pienāca kārta manam rītam, ieejot zālē es skaļi iekliedzos – WOW, jo mani sagaidīja 17 agrie rīta putniņi, kas man bija milzīgs pārsteigums.”

Daļa NTC treniņi tika orientēti vairāk uz spēku, citi uz izturību, bet abos gadījumos treneru vadīšanas stils bija ļoti kreatīvs, lai izaicinājuma dalībniekiem būtu interesanti un katrs treniņš būtu kā nebijis piedzīvojums!

Trenere Daiga: “Jā, jāatzīst, ka arī man nācās mazliet saspringt un plānot treniņus tā, lai katrā būtu kaut kas jauns un interesants, lai vingrotājiem būtu jautri, lai visi saliedētos kā komanda, lai neapniktu, un, protams, lai gūtu arī fizisku tonusu. Liku lietā visu savu kreativitāti un izdomu – spēlējām gan stafetes, gan strādājām pa pāriem, uzticējāmies viens otram un pat dejojām disco!”

Jo vairāk treniņi tika apmeklēti, jo vairāk bonusus dalībnieki saņēma, bet tie, kas izturēja visus 16 treniņus tie saņēma unikālo uzvaras T-kreklu no Nike “Earned. Not given.” Nosaukums jau pats visu pasaka priekšā, ka tas ir caur sviedriem, smiekliem un asarām iegūts, nevis vienkārši nopirkts. Un spēku, ko šis krekls dos turpmākiem treniņiem, ir neaprakstāms!

Trenere Daiga: “Manuprāt, mūsu vingrotājiem tas bija vajadzīgs! Viņi ir ļoti  sadraudzējušies savā starpā! Pēc NTC visi kopīgi fotogrāfējāmies, parunājāmies, pasmējāmies, domājām interesantas foto idejas utt. 4 nedēļu laikā kļuvām par lielu, sportisku ģimeni. Visi jau gaida nākamo challenge! Arī es! J Esmu lepna par savu komandu!”

Treneris Kristaps:“Sākumā jau ielikām pamatus komandas darbā, noskaņā, lai visi justos kā viena komanda, atbalstītu cits citu, motivētu gan sevi gan pārējos izturēt, neapstāties un turpināt, lai spētu noslēgt šo maratonu visi kopā! Jā, pašā sākumā vēl tā komandas sajūta nebija, sportotāji bija tādi sakautrējušies, nedaudz ieslēgušies sevī, bet tas bija tikai pirmajos treniņos! Jau ātri visi apradām ar sajūtu un domu, ka esam komanda un beigu beigās bijām jau kas vairāk!

Trenere Daiga: “Bija pat tādi vingrotāji, kas apmeklēja challenge 2x dienā, gan 7:00 no rīta, gan vakarā! Īsti fani! Viens no dalībniekiem Jevgēnijs, kas nekad iepriekš nebija apmeklējis tik aktīvas nodarbības, bet viņš pieņēma izaicinājumu uz visiem 100%, un tagad atzīst, ka fiziskā sagatavotība ir manāmi augusi, viņš redz pozitīvas izmaiņas arī savā ķermenī un muskuļu reljefā. Patiess prieks!

Treneris Kristaps:“Manai komandai gāja patiešām labi, un rezultāts neizpalika! Kāds zaudēja kādu kg, cits ieguva lielāku spēku, cits izturību, vēl kāds visu kopā! Katrā treniņā es redzēju dalībnieku acīs grūtības, spēka izsīkumu, bet pēc treniņa smaidi un “paldies” lika saprast, ka viss ir tā kā tam jābūt,  ka esam uz pareizā ceļa un, protams, šīs grūtības katram no mums deva gandarījumu pēc tam, kas esam tās pārvarējuši kopā! Challenge noslēgumā mums bija viens no smagākajiem treniņiem, treniņš, kurš būtu paredzēts pieredzējušiem sportistiem! Visi treniņa dalībnieki izturēja godam šo treniņu, kas pierādīja to, ka mūsu pūles visa mēneša garumā atmaksājās! Citējot no dalībniekiem: “Pirms mēnēša mēs neko tādu nebūtu izturējuši! Katrs no mums ir divkārši motivēts”!

Arī mūsu ilggadējais MyFitness biedrs Jevgēnijs padalījās savās emocijās un pieredzē par NTC izaicinājumu!

Jevgēnijs: “Es apmeklēju MyFitness klubus jau kādus 7 vai 8 gadus. Kad es pirmo reizi atnācu uz sporta klubu, es pat nevarēju iedomāties, cik stipri MyFitness un MyFitness treneri mainīs manu dzīvi!

 Sākumā viss bija lieliski, es sāku ar tādām nodarbībām kā pilates, joga, fitness-joga un jau pavisam drīz parādījās pirmie pozitīvie rezultāti. Ar laiku man sāka kļūst nedaudz garlaicīgi, gribējās kaut ko pamainīt. Sāku apmeklēt spēka nodarbības ABL un ABS, bet tas tomēr nebija priekš manis. Ar gadiem Body&Mind nodarbības kļuva priekš manis par rutīnu, kā rezultātā pat paņēmu pauzi no MyFitness. Pauze ieilga uz veselu gadu, pēc kura atgriezos atpakaļ uz savu Radisson klubu un atsāku apmeklēt Body&Mind nodarbības, bet bez izteiktas degsmes.

Viss mainījās pagājušā gada beigās! Klubos, kurus es apmeklēju (Radisson un Olimpia) bija manāma liela rosība un pārmaiņas – dažādi uzlabojumi, jauns inventārs, jaunas nodarbības un jauni grupu nodarbību treneri. Kopā ar klubiem sāku mainīties arī es! Parādījās izteiktāka vēlme kaut ko mainīt sevī, bet saistībā ar veselības problēmām,  aizvien bija problēmas ar kardio un spēka nodarbību apmeklēšanas iespējām.

Februāra beigās sāka parādīties pirmā informācija par kādu Nike+Training Club izaicinājumu. Manas pirmās domas, redzot NTC nodarbības norisi – tas nav priekš manis un es to nevarēšu! Bet, tieši nedēļu pirms pirmā izaicinājuma treniņa, 27.februārī es atnācu uz savu pirmo NTC nodarbību pie Kristapa. Un man patika! Es sapratu, ka neskatoties uz grūtībām es gribu mēģināt. Bija vēlme apmeklēt visas 16 nodarbības, bet iekšējā balss sacīja, ka man spēka pietiks vien kādām 7 nodarbībām. Arī draugi un paziņas nebija nekādi lielie atbalstītāji šajā jautājumā un teica, ka nesaprot priekš kam sevi mocīt, jo T-kreklu, kas bija kā balva, var nopirkt tāpat! Bet es vairs nevarēju apstāties, tā enerģētika, motivācija un atbalsts, kuru saņēmu katras nodarbības laikā no Kristapa un Daigas, mani mudināja turpināt trenēties līdz pēdējam spēka pilienam un nepadoties, jo padoties bija aizliegts!

 Es nevaru izteikt vārdos visas savas emocijas, kuras es pārdzīvoju šī mēneša laikā! Pēc katras nodarbības es gāju ārā no zāles sviedros izmircis, bet ar smaidu un prieku par paveikto! Izaicinājuma vidū priekš manis par motivātoru kļuva nevis T-krekls, bet vēlme izturēt līdz galam un nepadoties, bet T-krekls kļuva tikai par patīkamu bonusu – pierādījumu par izdarīto!

Kopā es apmeklēju pat 19 NTC nodarbības obligāto16 nodarbību vietā!

Tuvāk izaicinājuma beigām es sāku pamanīt rezultātu. Rezultātu, par kādu es vispār nebūtu varējis sapņot pirms NTC izaicinājuma! Un pats galvenais – acīs ir degsme un vēlme neapstāties pie sasniegtā. Man ir atvērusies otrā elpa! Paldies treneriem Kristapam un Daigai! Šis priekš manis bija jauks, izaicinošs un emociju pilns piedzīvojums!

Ar nepacietību gaidu jaunus izaicinājumus, jo tagad es zinu, ka es tam esmu gatavs!”

Paldies visiem, kas piedalījās un pieņēma izaicinājumu! Ja arī neizdevās apmeklēt visus 16 treniņus, tad ticam, ka katrs ir kaut ko ieguvis no šī izaicinājumu, vai tā ir lielāka pārliecība par sevi, vairāk spēks ikdienas darbiem, pozitīvāks skats uz dzīvi vai arī garderobes papildinājums – Nike krekls “Earned. Not given.”

 

 

 

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?