MyFitness

1.posms 05.02.2022, MyFitness Aleja

8 apļi.

  • ROW – Airēšana uz trenažiera ar jebkādu pretestības līmeni. Tiesnesis trenažieri katrā piegājenā atiestatīs.
  • Alternating Snatches – Hanteles raušana virs galvas. Vingrinājums sākas ar hanteles atcelšanu no grīdas un beidzas ar raušanas kustību pacelšanu virs galvas. Lai ieskaitītu vienu pilnu atkārtojumu, rokai virs galvas jābūt pilnīgi iztaisnotai un, nolaižot hanteli, tai jāpieskaras pie grīdas.
  • Box jump overs– Lēciens pāri kastei. Lai ieskaitītu vienu pilnu atkārtojumu, lēcienam jābūt veiktam ar abām kājām un abām pēdām ir jāpiezemējas uz kastes augšējās virsmas. Dalībniekam nav pilnībā jāiztaisno kājas esot uz kastes. Dalībnieks lejā var gan lekt, gan nokāpt – galvenais noteikums, ka abas pēdas atrodas uz grīdas  kastes otrā pusē.
  • Goblet squats – Pietupieni ar hanteli. Hanteli tur ar abām rokām pie krūškurvja. Pietupiena dziļums ir gurnus nolaižot nedaudz zemāk kā ceļgalu augstums un augšā dalībniekam ir pilnībā jāiztaisnojas.
  • Chest to Burpees over the rowing machine – Burpees lēciens pāri airēšanas trenažierim. Lēciens var tikt izpildīts gan ar skatu, gan ar sānu pret trenažieri un ir jābūt veiktam ar abām pēdām vienlaicīgi. Burpees laikā dalībnieka krūšukurvim ir jāskar grīda.

 

 

VĪRIEŠI

SIEVIETES

Advanced Intermediate Advanced Intermediate
Snatches 24kg 16kg 15kg 10kg
Box Jump Over 60cm augstums 60cm augstums 50cm augstums 50cm augstums
Goblet squats 24kg 16kg 15kg 10kg

 

 

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?