MyFitness

Atjaunināts 20.07.2022.

3 CrossTraining kaujas priekšpēdējās kārtās tika izvēlēti labākie CrossTraining sportisti no Igaunijas un Latvijas. LIELAIS FINĀLS notiks 13.08 uz Ülemiste City autostāvvietas ēkas jumta! Slepeno sacensību trasi atklās tikai sacensību dienas rītā, kad uzzināsim, kuri ir labākie no labākajiem Igaunijā un Latvijā! Nāc un atbalsti labākos CrossTraining sportistus! Varat sekot aktuālajai informācijai par notikumu Facebook pasākuma lapā!

 

MyFitness CrossTraining battle FITTEST in Baltics

MyFitness CrossTraining battle FITTEST in Baltics aicina visus CrossTraining draugus piedalīties! Jaunā un vēl neredzētā sacensību sērija vienlaikus norisināsies Igaunijā un Latvijā. Mērķis ir noskaidrot spēcīgākos “CrossTraining” sportistus Baltijā! Vienkopus notiks 3 battle Igaunijā un Latvijā, noslēgumā lielais fināls Igaunijā, kurā iekļūs visu TRĪS BATTLE kopvērtējuma TOP25 LABĀKIE!

SACENSĪBU NORISES VIETA

 Trīs atlases battle notiks “MyFitness” sporta klubos Latvijā un Igaunijā vienlaicīgi. Gala fināls Igaunijas sporta klubā, kur pulcēsies labāki no abām valstīm.

POSMU (Battle) NORIŠU DATUMI UN VIETAS

  • 05.02.2022 – Battle 1 – noslēdzies.
  • 09.04.2022 – Battle 2 – noslēdzies.
  • 11.06.2022 – Battle 3 – noslēdzies.
  • 13.08.2022 – Fināls, MyFitness Rocca al Mare, Igaunija.

 

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?

MyFitness