MyFitness

Valodas: LV, RUS, ENG. Izglītība:
Rīgas Stradiņa Universitāte, Veselības sporta speciālistu studiju programma, fitnesa trenera kvalifikācija
Kursi:
TRX sertifikāts un dažādi citi semināri, konvencijas
Pasniedzu Fitness jogu.

Moto:
Atdeve un precizitāte būs Tavu panākumu atslēga!

Fitnesa jogas nodarbībās ne tikai stiprināsim dziļo muskulatūru, kura nodrošina kustību un balsta sistēmas stabilitāti, bet arī pārbaudīs mūsu pacietību, jo tā ir tik kardināli pretēja ierastajai ikdienas steigai, kas liek mums uz brīdi apstāties, nomierināties un ieklausīties savā ķermenī. Jo īpaši vēlos uzsvērt stiepšanās vingrinājumu nozīmi nodarbībā, kas veicinās lokanību un pilnvērtīgu kustību amplitūdu locītavās, kas tik ļoti šodien nepieciešams cilvēkiem.
Tā kā turpinu izglītoties Rīgas Stradiņa universitātē, veselības sporta studiju programmā, nodarbībās cenšos uzsvērt pareizu vingrinājumu izpildi, kas ir ļoti būtiski mūsu veselības uzturēšanā.
Daudzi domā, ka esmu “lēnais tips”, jo vadu fitnesa jogas nodarbības, bet tā nemaz nav! Dotajā brīdī tā ir sanācis, ka daru to, kas man ļoti patīk un varu apvienot arī ar administratīvajiem darba pienākumiem.
Bija laiks, kad strādāju arī ar grūtniecēm un ar bērniem bērnudārzos.
Brīvo laiku labprāt pavadu skrituļojot vai braucot ar velosipēdu un to noslēdzu ar lielisku peldi. Mīlu dabu, cilvēkus un dzīvi vispār.
Kuriozi un pamācoši – kāds klients, kad nodarbības beigās ir īsa relaksācijas daļa, telpā klusums, sāk pildīt dažādus spēka vingrinājumus, jo kamēr pārējie atpūšas, tikmēr kaut kas lietderīgāks jāpadara! Un tas ir stāsts par to pacietību, apstāšanos kaut uz brīdi, jo mūsu ikdiena ir spriedzes pārpildīta.

Uz tikšanos treniņos!

67280140

Vadītājs

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?