MyFitness

Vienā burvīgā dienā, Tu attapsies regulāri sportojot. Jo MyFitness sporta klubi atrodas Tev pa ceļam. Jo MyFitness treneris neļauj Tev izlaist treniņu. Jo MyFitness kļūst par Tavu dzīvesveidu.

SĀKT ŠODIEN

TEV PA CEĻAM

MyFitness sporta klubi atrodas tirdzniecības centros vai to tuvumā, lai sportošana Tev vienmēr būtu pa ceļam. Ar MyFitness abonementu Tev ir iespēja trenēties visos 11 sporta klubos, kas nozīmē, ka no rītiem  vari iet uz to sporta klubu, kas ir pie mājām, vakarā – uz to, kas tuvāk darbam, bet brīvdienās  – aizbraukt uz kādu citu un pamēģināt ko jaunu.

Turklāt gada laikā Tavam abonementam tiks pievienoti vēl 3 sporta klubi – “Alfā“, Purvciemā un Ziepniekkalnā.

TAVS TRENERIS

Neatkarīgi no tā vai izvēlies grupu nodarbību, individuālu privāto treniņu, treniņu ar draugu vai trenažieru zāles apmeklējumu, Tev palīdzēs profesionāls treneris, kurš zina, ko dara un zina, kā to iemācīt citiem.  Tikai izmēģinot dažādas lietas sapratīsi, kāda veida sportošana vislabāk patīk tieši Tev. Ja neesi drošs, kas sporta klubā darāms – sāc ar šo.

MYFITNESS DZĪVESVEIDS

MyFitness apvieno cilvēkus, kuri grib skaistu ķermeni un to pacilājošo sajūta pēc smaga treniņa. Tie ir cilvēki, kas pa nedēļu trenējas pie sava mīļākā trenera vai savā mīļākajā MyFitness trenažieru zālē, atpūšas MyFitness SPA zonā, bet brīvdienās nostaigā 15 000 soļus, noskrien 10 km vai ar draugiem uzspēlē skvošu. MyFitness biedri ir cilvēki, kurus vieno veselīgs dzīvesveids.

ABONEMENTS

Lai uzsāktu treniņus MyFitness, jāreģistrējas mājas lapā (20 EUR) vai sporta klubā (30 EUR). Pēc reģistrēšanās Tu kļūsti par MyFitness biedru ar beztermiņa līgumu un katru mēnesi e-pastā saņem rēķinu.

Abonementa cena ir atkarīga no dienas laika, kurā gribi sportot un no tā, vai vēlies apmeklēt MyFitness Radisson klubu ar baseinu. Dienas abonements maksā 29 EUR (MyFitness Radisson nav iekļauts), pilna laika abonements 44 EUR (MyFitness Radisson nav iekļauts). Grupu nodarbības ir iekļautas abonementa cenā.

Ja nekad neesi bijis MyFitness, vari katru no MyFitness klubiem vienu reizi izmēģināt par 3 EUR, lai saprastu, kā jūties konkrētajā sporta zālē.

REĢISTRĒTIES

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?