MyFitness

KRISTIĀNA ŠŅEPSTE

3.vieta sieviešu konkurencē

2015.gadā aizvadījusi 319 treniņus MyFitness klubos!

Lūdzu, raksturojiet sevi!

Pašlaik esmu pēdējā kursa studente Latvijas Universitātes Ekonomikas un Vadības fakultātē. Mācos Vadības zinības un mārketingu. Tā kā studijas ir jau gandrīz galā un lekcijas nav jāapmeklē, paralēli strādāju par mārketinga vadītāju Valtera restorānā un darbojos ar sociālo tīklu mārketingu, kā arī dažādu sociālo aktivitāšu realizāciju restorānā Raw Garden. Ikdienā cenšos darīt tikai to, kas man patīk, līdz ar to sajūtas, ka strādāju- man nav… gluži kā teicienā „Ja darīsi to, kas tev patīk- tev nekad nebūs jāstrādā”. Brīvajā laikā fotogrāfēju, ik pa laikam zīmēju, dodos pastaigās un sportoju. Patīk ceļot, it īpaši tur, kur ir silts.. kā nekā esmu Lauva un man vajag saulīti.

Vai vienmēr esat bijusi aktīva dzīvesveida piekritēja?
Jā! Kad gāju pamatskolā, deviņus gadus nodarbojos ar peldēšanu, kam sekoja hip-hop deju nodarbības vidusskolas vecumā. Man vienmēr patīk izmēģināt dažādas jaunas sportiskas aktivitātes. Esmu apmeklējusi arī bikram yogu, kādu brīdi aktīvi skrēju, lai gan līdz maratonam vēl tālu.

Cik ilgi jau apmeklējat MyFitness sporta klubus?
Īsti neatceros, bet man šķiet, ka aptuveni 5 gadus, kopš atvērās Olimpia klubs.

Kurš ir Jūsu iecienītākais MyFitness klubs? Kāpēc?
Man nav viena iecienītākā MyFitness kluba, jo katrā ir kaut kas, kas man patīk labāk kā citos klubos. Ikdienā mainu klubus, atkarībā no dienas grafika. Darba dienu rītos dodos uz Berga Bazāru, jo tas atrodas centrā, un pēc rīta treniņa varu doties tālākajās dienas gaitās. Kad ir uznācis ‘’lielais slinkums’’ dodos uz piemāju klubu Olimpijā, lai gan sākotnēji šo klubu apmeklēju visvairāk. Brīvdienās, kad gribas ilgāk pasēdēt pirtī vai papeldēt, dodos uz Radisonu, Bowlero vai Sky and More. Varētu teikt, ka paralēli apmeklēju visus MyFitness klubus… bet tā jau ir, ja sporta zāli apmeklē gandrīz katru dienu, tad prasās kādas pārmaiņas, lai neapniktu un neiestātos rutīna. 

Kāpēc izvēlaties tieši mūsu sporta klubu tīklu?
Sākotnēji izvēlējos CityFitness, jo sporta klubs Olimpijā bija vistuvāk mājām, bet laika gaitā sapratu, ka man patīk kopējais „tīkla” koncepts. Man patīk, ka man ir izvēles iespējas apmeklēt vairākus sporta klubus, kas krietni atvieglo ikdienas plānošanu.

Kā Jums izdodas apvienot treniņus ar citiem ikdienas darbiem un pienākumiem?
Viens atslēgas vārds- PRIORITĀTES. Tā kā sports ir neatņemama manas dzīves sastāvdaļa un man ļoti rūp sava veselība, es izvēlos pakārtot dienu pēc treniņiem. Godīgi sakot, man svarīgāk ir nodarboties ar sevi un darbi tiek nolikti otrajā vietā, jo ticu tam, ka tie nekur nepazudīs. Daudz svarīgāk ir parūpēties par sevi, tādēļ pilnībā nepiekrītu cilvēkiem ,kas atrunājas, ka sportot nav laika… muļķības!!! Ja grib, tad var visu!!

Pēdējā laikā izvēlos treniņus apeklēt no rītiem. Zālē esmu jau 8:00, un pēc treniņa visa diena ir brīva. Jūtos pozitīvi uzlādēta, enerģijas pilna un gatava dienas gaitām.

Ar kādiem argumentiem Jūs pārliecinātu savu draugu – nesportistu pievērsties fiziskām aktivitātēm?
Es teiktu pavisam īsi: „Mīli sevi un UZ PRIEKŠU!”

Man ir ļoti žēl cilvēku, kas ir neapmierināti ar sevi un sprēgā, ka izskatās vai jūtas slikti, bet neko nedara lietas labā. Vajag tikai gribēt un iespējams ir viss. Sportot taču ir tik forši!

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?