MyFitness

Ilzei, piedaloties MyFitness Madnee Race, bija jāpārvar vairāk šķēršļu kā citiejm dalībniekiem! Ilze ir nedzirdīga kopš dzimšanas, bet tas nebija šķērslis, lai piedalītos un galu galā pieveiktu 4km distanci 1.vietā!

 

Spītējot pērkona negaisam, stipram vējam un lietusgāzēm, nedēļas izskaņā, 12.augustā, Lucavsalā tika aizvadīts pirmais MyFitness Madness Race škēršļu skrējiens. Notikums pulcēja vairākus simtus dalībnieku, kuri bija gatavi parādīt savu drosmi, neatlaidību un gribasspēku. Dalībnieku vidū bija arī Ilze.

 

Ilze, lūdzu, nedaudz pastāstiet par sevi – kur esat uzaugusi, kur esat aizvadījusi skolas gaitas?

Uzaugusi esmu Salaspilī. Mācījos Rīgas internātvidusskolā bērniem ar dzirdes traucējumiem, pēc tam mācījos  Rīgas Raiņa 8.vakara(maiņu) vidusskola. Jā, esmu nedzirdīga no dzimšanas,nāku no nedzirdīgas ģimenes.

 

Kā izdomājāt piedalīties MyFitness Madness Race?

Ieraudzīju Facebook, ka ir iespēja piedalīties šajās sacensībās. Tas bija tieši tas, ka sman vajdzīgs, jo esmu aktīva sportiste,daudz piedalos dažādās skriešanas sacensibās un maratonos.  Piemēram, šogad piedalījos arī  ” Stipro skrējienā”, kur kopā ar komandu pievarējām  10km distanci!

 

Vai MyFitness Madness Race šķēršļu skrējienā ņēmāt dalību ar mērķi iegūt 1.vietu?

Skējiena laikā galīgi nedomāju par 1.vietu! Skrēju, cik labi vien pratu! Noskrēju līdz finišam un biju pārsteigta, ka esmu ieguvusi 1.vietu! Biju priecīga, pārsteigta un savilņota. Pierādīju un lepojos, ka arī Nedzirdīgie (es) var uzvarēt starp dzirdīgiem. Arī mana ģimene ļoti priecājās par manu sasniegumu un uzvaru.

 

Kādu lomu sports ieņem Jūsu dzīvē?

No bērnības esmu aktīva sportiste! Kad mācījos skolā, apmeklēju vieglatlētikas un basketbola treniņus. Pēc skolas sāku apmeklēt MyFitness sporta klubu un paralēli trenējos basketbolā. Sports ir mana kaislība un vaļasprieks. Sports uzlabo garastāvokli un sniedz laimes sajūtu!

 

Vai ir bijis posms, kad šķitis, ka  apnicis sportot, jāmet miers?

Jā, ir bijuši arī tādi posmi! Bet sāpīgāk ir tad, ja vēlies sportot, bet kādu iemeslu dēļ to nevari darīt.  Tāds bija laiks, kad ieguvu muguras un ceļgala savainojumu profesionālajā sportā –  vieglatlētikas disciplīnā augstlēkšanā. Pat pusgadu nedrīkstēju sportot vai veikt kādas fiziskās aktivitātes, bija ļoti grūti bez sporta. Apzinājos, ka, ja pildīšu un ievērošu visus ārsta norādījumus, tad atkal varēšu atgriezties sportā! Atsāku ar baseina apmeklējumiem un tad jau arī atgriezos aktīvajā sportā! Bez pacietības tas nebūtu gājis cauri!

 

Vai ar sporto nodarbojāties profesionāli?

Jā, esmu bijusī vieglatlēte, ieguvu vicečempionu un 3.vietu vieglatlētikā Eiropas nedzirdīgo junioru čempionātā! Kā arī piedalījos Olimpiskajās spēlēs Nedzirdīgajiem, kas notika Bulgārijā. Iepriekš minētās sacensības uzskatu par visnozīmīgākajām, bet esmu ņēmusi dalības arī neskaitāmās vietējā mēroga sacensībās.

 

Vai arī nākošgad plānojat piedalīties MyFitness Madness Race?

Jā, protams! MyFitness Madness Race pievarēja arī mans tēvs un draugs! Mums visiem ļoti patika šīs sacensības!

Pateicamies Ilzei, ka piekrita atbildēt uz jautājumiem, kā arī, vēlreiz apsveicam ar iegūto 1.vietu 4km distancē!

Tiekamies MyFitness Madness Race 2019, 8.septembrī Lucavsalā!

 

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?