MyFitness

Līdz pasākumam

Puse vīriešu Latvijā nekad nav apmeklējuši urologu, secināts pēdējajā Veselības indeksa aptaujā. Pie ārsta diemžēl laikus nevēršas arī liels īpatsvars sieviešu, īpaši tas redzams datos par valsts apmaksātajām vēža skrīninga programmām. Taču tik un tā vīriešu īpatsvars, kuri neapmeklē ārstus ir lielāks. Tāpēc rodas loģisks jautājums – kāpēc cilvēki neapmeklē ārstu vai apmeklē to ļoti reti un tikai tad, ja ir parādījušās kādas sūdzības par veselību. Kāpēc statistiski vīrieši ārstu apmeklē mazāk kā sievietes? 

Mēģinot rast atbildes, ieslīkstam dažādās pārdomās par vīrieša lomu ikdienas dzīvē, ģimenē, darba vietā. Par spiedienu, ko izdara apkārtējā sabiedrība, par standartiem, ko veido kultūra. Vīrietis nemeklē sevī, kas viņā ir saplīsis. Un pat, ja viņš zina, kas nav kārtībā, viņš par to nerunā. Jo vīriem ir jābūt stipriem, tāpēc paši sev neļauj redzēt potenciālas veselības problēma. Vīrieši risina problēmas, tāpēc negrib sevi redzēt kā problēmu. Kungi, mēs saprotam un mums ir ko Jums tekt!

Aicinām uz īpašu semināru TIKAI VĪRIEŠIEM.

Seminārs par vīriešu veselības nozīmi un veidiem, kā veicināt atvērtu dialogu par savu emocionālo un fizisko labklājību. Normalizēsim “īsta vīrieša” jēdzienu. Ar to domājot, ka “īsts vīrietis” nav pārdabisks vīrietis.

Kur: MyFitness Upītis, STUDIO 2

Kad: 28.novembris

Cikos: 18:30-20:00

Semināra dalībnieki:

  • Kārlis Matisāns – sertificēts MyFitness privātais treneris ar vairāk kā 7 gadu pieredzi;
  • Andris Ābele – sertificēts urologs, prakse uroloģijā kopš 2008.gada.

Seminārā sniegsim atbildes uz augstāk minētiem jautājumiem, praktiski piemēri pašsajūtas uzlabošanai, kā nepakļauties stereotiem. Runāsim par proaktīvu pieeju emocionālajai veselībai un par svarīgajiem simptomiem un agrīnās diagnostikas priekšrocībām, kā arī atvērta diskusija individuāliem jautājumiem – pievienojies, būsim stipri un veseli kopā!

*Semināra dalībniekiem pārsteigumi no Gillette, Old Spice un MyFitness.

📸 Pasākums var tikt fotografēts un filmēts, tādēļ, ievērojot GDPR, mums ir pienākums paziņot, ka materiāls var tikt izmantots reklāmas nolūkos MyFitness sociālajos tīklos, mājas lapā un citur. Apmeklējot pasākumu, Tu piekrīti foto un video uzņemšanai pasākuma laikā un publiskai izvietošanai reklāmas nolūkos. Ja nevēlies, lai Tevi pasākuma laikā filmē vai fotogrāfē, lūdzu, paziņo par to mūsu fotogrāfam vai operatoram, kā arī, ja pēc pasākuma vēlies, lai kāda no publicētajām bildēm tiktu izņemta, lūdzu, sazinies ar mums.

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?

MyFitness