MyFitness

MyFitness Domina sporta kluba 6.dzimšanas dienas svētku ietvaros sveicam mūsu aktīvākos kluba biedrus!

Aldis Ošs gada laikā aizvadījis 290 treniņus!

Lūdzu, nedaudz raksturojiet sevi. Ar ko nodarbojaties, kādi ir Jūsu vaļasprieki, kā atpūšaties un, kādu vietu Jūsu dzīvē ieņem sportiskās aktivitātes?

Strādāju finanšu sfērā saistībā ar datiem, to iegūšanu, analīzi un tālāku pielietošanu dažādu jautājumu risināšanā. Savā brīvajā laikā labprāt apmeklēju kultūras pasākumus, iepazīstu jaunas vietas, kā arī daudz laika pavadu ar dzīvniekiem. Sportiskās aktivitātes ir neatņemama manas ikdienas sastāvdaļa. Tā ir sava veida meditācija, kas ļauj izvēdināt galvu un sakārtot domas pēc garas darba dienas.

Vai vienmēr esat bijis aktīva dzīvesveida piekritējs?

Lielākoties jā. Pāris gadus atpakaļ, dažādu apstākļu dēļ, aktīvs dzīvesveids bija ierobežots. Tomēr vienmēr savā ikdienā esmu centies iekļaut sportiskas aktivitātes, un savu brīvo laiku pavadīt aktīvi.

Kurš ir Jūsu iecienītākais MyFitness sporta klubs? Kāpēc?

MyFitness Domina – klubs ir tuvu pašreizējai dzīvesvietai, kā arī tajā strādā ļoti jauks personāls.

Kāpēc izvēlaties tieši mūsu sporta klubu tīklu?

MyFitness ieteica tuvs draugs, kā rezultātā sāku apmeklēt tieši šo klubu tīklu. Šobrīd turpinu apmeklēt MyFitness divu izcilu treneru dēļ, kuri piedāvā man interesējošas nodarbības, kā arī, pie kuriem vienmēr iespēja sevi izaicināt no jauna.

Kā Jūs spējat apvienot treniņus ar citiem ikdienas darbiem un pienākumiem?

Atminos, ka, mācoties ekonomiku vidusskolā, pedagogs padalījās ar interesantu ideju, ka nav tāds jēdziens kā “laika trūkums”, ir tikai prioritātes, ko sev izvirzām. Šo atziņu ievēroju vēl šodien, un viena no manām prioritātēm – laiks treniņiem.

Ar kādiem argumentiem Jūs pārliecinātu savu draugu – nesportistu – pievērsties fiziskām aktivitātēm?

Galvenais arguments, ko esmu izmantojis līdz šim – fiziskās aktivitātes dod iespēja veltīt laiku sev un atslēgties no visa apkārt notiekošā. Cilvēki bieži sūdzas, ka viņiem nav laika pabūt ar sevi. Ziniet? Aktīvi treniņi sniegs Jums šo sajūtu. Pamēģiniet!


Lepojamies ar mūsu biedriem. Paldies, Aldi, ka padalījāties savā stāstā ar mums!

Uz tikšanos treniņos!

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?

MyFitness

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?