MyFitness

Lūdzu, nedaudz raksturojiet sevi. Ar ko nodarbojaties, kādi ir Jūsu vaļasprieki, kā atpūšaties un, kādu vietu Jūsu dzīvē ieņem sportiskās aktivitātes?

Ikdienā nodarbošanās ir saistīta ar jurisprudenci, savukart atpūta, kas saistīta ar vaļasprieku ir ceļošana, pastaigas gar jūru gan nūjojot gan braucot ar riteni, kā arī apgūstu jaunu sportisku veidu– kroketu. Pēc konsultacijām ar specialistiem man vispiemērotākā sportiskā aktivitāte ir ūdens aerobika, līdz ar to šobrīd regulāri pēc darba man ir kļuvusi šīs nodarbības apmeklēšana.

Vai vienmēr esat bijusi aktīva dzīvesveida piekritējs?

Jāsaka gan, ka neuzskatu ka mans dzīvesveids būtu aktīvs, jo mans darbs pārsvarā ir sēdošs un atpūšoties sevi cenšos nepārslgot.

Cik ilgi jau apmeklējat MyFitness sporta klubus?

Regulāri sporta klubu apmeklēju kopš 2014.gada, bet iemesls kādēļ sāku apmeklēt sporta klubu ir diezgan bēdīgs, jo bija sākušās veselības problēmas, pastāvēja draudi 2.pakāpes diabētam, augsts asinspiediens, kā arī pastiprinājās mugura sāpes mugurkaula deformācijas dēļ, līdz ar to speciālisti norādīja, ka nepieciešamas sporta aktivitates veselības uzlabošanai.

Kurš ir Jūsu iecienītākais MyFitness klubs? Kāpēc?

Apmeklēju vienīgi Radisson klubu, tādēļ, ka tikai šajā klubā ir pieejamas ūdens aerobikas nodarbības.

Kāpēc izvēlaties tieši mūsu sporta klubu tīklu?

Man ļoti apmierina abonomenta piedāvājums.

Kā Jūs spējat apvienot treniņus ar citiem ikdienas darbiem un pienākumiem?

Kā citi no rītiem vai vakariem regulāri skrien, kas man veselības dēļ nav piemērots, man šobrīd ūdens aerobikas nodarbības ir kā rituāls pēc darba.

Ar kādiem argumentiem Jūs pārliecinātu savu draugu – nesportistu pievērsties fiziskām aktivitātēm?

Esmu gandarīta, ka esmu atradusi sev piemērotu sportisku nodarbi, kas uzlabo manu fizisko formu un veselību, līdz ar to ieteiktu citiem būt fiziski aktīviem, lai uzturētu labu veselību un fizisko formu, negaidot, kad sāks parādīties veselības problēmas mazkustīga dzīvesveida dēļ. Mans secinājums ir, ka ikdienas fiziskās aktivitates ir norma un dzīve kustībā ļauj cilvēkam būt veselīgam.

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?