MyFitness

Vai jau sen esi vēlējies uzsākt treniņus, taču līdz šim sava sapņa īstenošanā sporta kluba apmeklējums tā arī palicis otrā plāna lomā? Laiks rīkoties! Sakārto treniņa somu, jo šonedēļ MyFitness sporta kluba apmeklējums ir bezmaksas.

Viss, kas Tev jādara:

  • Dodies uz savu Facebook profilu;
  • Veic Check-In vienā no MyFitness sporta klubiem;
  • Pievieno komentāru “Dodos sasniegt savus sportiskos mērķus @MyFitnessMatīss (izvēlies vienu no 11 MyFitness sporta klubiem, kurā vēlies izmantot bezmaksas apmeklējuma iespēju) sporta klubā;
  • Uzrādot šo ierakstu MyFitness sporta kluba administratoram, saņem bezmaksas apmeklējumu savam treniņam. Ierakstam jābūt publiskam.


Svarīgākais par kampaņu:

  • Lai MyFitness sporta kluba administrācijā apliecinātu savu identitāti, uzrādot Facebook ierakstu, nepieciešams uzrādīt personas apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti);
  • Bezmaksas sporta kluba apmeklējumu var izmantot dienā, kad Facebook profilā veikts Check-In, tādēļ atceries – ja esi izvēlējies apmeklēt kādu no MyFitness nodarbībām, ierodies sporta klubā laicīgi, lai bez steigas varam Tevi piereģistrēt treniņam;
  • MyFitness sporta kluba apmeklējums kampaņas laikā ir neierobežots. Apmeklē MyFitness sporta klubus vienu, vai vairākas reizes dienā!
  • Kampaņas ietvaros (1. – 7. oktobris) vienu un to pašu sporta klubu var apmeklēt, uzrādot vienu un to pašu ierakstu (atceries, Tavam Facebook ierakstam jābūt publiskam). Ja kampaņas ietvaros vēlies apmeklēt dažādus MyFitness sporta klubus, nepieciešams izveidot jaunu ierakstu ar attiecīgo MyFitness sporta kluba pieminējumu komentārā.

Kampaņas periods: 01.10 – 07.10.2018

Uz tikšanos treniņos!

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?