MyFitness

Mīļais, sportotāj!

Motivācija vēl nekad nav bijusi tik ļoti izaicināta kā šajā laikā, tāpēc mūsu uzdevums ir iedrošināt vienam otru, nepazaudēt kustību prieku un saglabāt veselīgu dzīvesveidu!

 

// STAY ACTIVE

Turpini būt aktīvs kopā ar MyFitness treneriem, trenējoties tiešsaistē. MyFitness Latvia Facebook lapā atradīsi vairāk kā 80 treniņus 33 treneru vadībā. Katru dienu pieejamo treniņu skaits palielinās. Tu vari trenēties sekojot līdzi tiešraidēm, vai arī izvēlēties kādu no jau aizvadītajiem treniņiem un vingrot sev ērtā laikā.

 

// STAY HEALTHY

Tikpat svarīgi kā kustība, svarīgs ir arī mūsu uzturs. Jaunākajos MOVE bloga rakstos atradīsi informāciju, kas palīdzēs saglabāt līdzsvarotas attiecības ne tikai ar tuviniekiem, bet arī ar ledusskapi.

Kā piemēram: Kā saplānot produktus nedēļai?,  Kā, ejot uz veikalu retāk, ēst pietiekami daudz dārzeņu un augļu?

 

// STAY POSITIVE

Mūsu domas un garastāvoklis ietekmē to, kas notiek ar mums un ap mums. Tāpēc, jo īpaši šajā laikā, piedāvājam dažāda veida saturu, kas ievirza mūsu domas pozitīvākā vīzē. Kā piemēram, LU profesora Mārča Auziņa 30 min video lekcija: “Meditācija lielpilsētas iedzīvotājam“.

 

 

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?