MyFitness

 

Apstiprinām, ka MyFitness sporta klubi Latvijā turpina savu darbību ierastajā kārtībā.

MyFitness Biedru veselība un labklājība mums ir ārkārtīgi svarīga, ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, mēs esam nolēmuši saglabāt klubu darba laiku nemainīgu, bet veikt šādas izmaiņas MyFitness sporta klubu darba kārtībā:

 • Periodā no 13.03.2020 – 14.04.2020 Jauniešu līgums tiek pasludināts par neaktīvu un Jauniešu nodarbības tiek atceltas (precīza informācija tiks izsūtīta uz norādītajām elektroniskā pasta adresēm līdz 16.03.2020.)
 • Sākot ar 14.03.2020 visos sporta klubos tiek pārtraukta saunu un SPA zonas darbība
 • Sākot ar 14.03.2020 visos sporta klubos ir aizliegts norēķināties skaidrā naudā
 • Sākot ar 14.03.2020 visos sporta klubos tiek samazināta grupu nodarbību kapacitāte
 • Sākot ar 14.03.2020 tiek aizvērta bērnu istaba sporta klubā Matīss
 • Informējam, ka no 13.03.2020 – 14.04.2020 Privātie treniņi netiks pārdoti personām, kuras nesen ieceļojušas Latvijā no ārvalstīm

MyFitness klubi ir aprīkoti ar dezinfekcijas līdzekļiem, un mūsu klubu tīrīšanas darbu nosacījumi paredz regulāru visu virsmu tīrīšanu ikdienā un rūpīgu kluba tīrīšanu naktī. Klubā izmantotie tīrīšanas līdzekļi atbilst nepieciešamajām prasībām un standartiem. Ja vēlaties nodrošināt sev papildus aizsardzību, mēs iesakām vienmēr izmantot lielo vingrošanas dvieli gan grupu treniņiem, gan sporta zālē.

Ikviens MyFitness Biedrs, kurš vēlas pārtraukt treniņus pasludinātajā ārkārtas situācijas laikā, var izmantot abonementa apturēšanas iespēju – apturot to nekavējoties, informējot par to savu mājas klubu (sūtot pieteikumu uz kluba elektronisko pasta adresi vai klātienē, klubā). Abonementa apturēšana ir bez maksas un to ir iespējams pārtraukt jebkurā laikā, periodā no 13.03.2020 –  14.04.2020.

Mēs lūdzam katru biedru, pirms kluba apmeklēšanas, pievērst īpašu uzmanību savai veselībai un attiecīgi izvēlēties savu treniņu grafiku:

 • Lūdzu, neapmeklējiet klubu, ja jūtaties slikti, ir klepus, drudzis vai citi saslimšanas simptomi.
 • Pirms un pēc treniņa rūpīgi notīriet visu trenažieri un/vai inventāru.
 • Rūpīgi nomazgājiet rokas ar ziepēm un ūdeni.
 • Vienmēr izmantojiet treniņu dvieli gan grupu nodarbībās, gan sporta zālē.
 • Izvairieties no cieša kontakta ar treniņu biedriem.
 • Dzeriet pietiekami daudz ūdens, ēdiet veselīgu pārtiku un labi guliet!
 • Palieciet mierīgs!

Augstāk minētie lēmumi tika pieņemti 13.03.2020 plkst. 17:00, un mēs nepārtraukti sekojam līdzi aktuālajai informācijai. Nepieciešamības gadījumā esam gatavi nekavējoties rīkoties, par ko informēsim savus Biedrus.

Katru dienu mūsu MyFitness komanda cenšas nodrošināt, lai mūsu biedri varētu turpināt ikdienas treniņus un pēc iespējas drošāk rūpēties par savu veselību.

Paliksim veseli! Uz tikšanos treniņos!

MyFitness

 


 

Informējam, ka šobrīd visi MyFitness Latvija sporta klubi ir atvērti un darbojas ierastajā kārtībā.

MyFitness seko līdzi visai aktuālajai informācijai, Latvijas Republikas Veselības ministrijas norādēm un ievieš visus nepieciešamos preventīvos drošības pasākumus sporta klubos.

Iespējams šobrīd mums nav visas atbildes uz Jūsu jautājumiem, taču tiklīdz sekos jauna informācija un/vai tiks veiktas izmaiņas sporta klubu darbībā, mēs Jūs informēsim, izsūtot informāciju uz Jūsu norādīto elektroniskā pasta adresi, kā arī tā tiks publicēta mūsu mājas lapā myfitness.lv.

Visi pieprasījumi un iesūtītās elektroniskā pasta vēstules tiek apstrādātas rindas kārtībā, mēs sniegsim atbildes pēc iespējas ātrākā laika periodā.

*Informācija tiks atjaunota 13.03.2020 

 

 

 

 

 

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?