MyFitness

Baltijas vadošais fitnesa klubu operators My Fitness atvēris Eiropā pirmo sporta zāli, kas atrodas Tallinas lidostas pasažieru zonā.

Saskaņā ar My Fitness valdes priekšsēdētāja Erki Torna (Erkki Torn) teikto, bezmaksas sporta zāle tieši blakus lidostas iekāpšanas vārtiem ir unikāls koncepts. “Šāda Pop Up sporta zāle noteikti ir lieliska iespēja  pasažieriem izkustēties laikā, kamēr jāgaida savs lidojums. Ja laika nav daudz, tā var būt vien 10 minūšu pastaiga uz mehāniskā skrejceliņa vai pāris piegājieni uz trenažiera,” saka Torns. Viņš piebilst, ka lidostas arvien vairāk līdzekļu iegulda tieši pasažieru izklaidei, tāpēc drīzumā līdzīgas sporta zāles visticamāk tiks atvērtas arī citu Eiropas lielāko pilsētu lidostās.

“Jau no šodienas ikviens, kurš gaida savu lidojumu, var izmantot moderno sporta zāles aprīkojumu un izpildīt dažādus vingrinājumus, taču drīzumā My Fitness plāno piesaistīt sporta zālei arī treneri, kurš pastāstīs, kā labāk izmantot katru no trenažieriem, parādīs atbilstošākos vingrinājumus gariem lidojumiem un sniegs padomus par treniņiem un uzturu,” Torns papildina.

My Fitness sporta zāle atrodas pie Tallinas lidostas sestajiem vārtiem. Tajā ir pieejami tādi trenažieri kā mehāniskais skrejceliņš, eliptiskais trenažieris, airēšanas trenažieris, velotrenažieris un kāpņu trenažieris. Visi trenažieri ir aprīkoti ar ekrānu un interneta savienojumu. Tāpat ir pieejami četri trenažieri, kas paredzēti pēdu, plecu, krūškurvja un muguras vingrinājumiem.

My Fitness ir dibināts 2008. gadā un šobrīd tā sastāvā ir 18 fitnesa klubi Igaunijā un 8 klubi Latvijā ar vairāk nekā 40 000 biedriem; kopējais gada apmeklējumu skaits ir vairāk nekā 2,5 miljoni. 2018.gadā My Fitness plāno atvērt pirmo fitnesa klubu Lietuvā. “MyFitness” komandā ir gandrīz 500 cilvēki.

Pielikumā pievienotas fotogrāfijas, kurās redzama Tallinas lidostā atvērtā My Fitness sporta zāle (Fotos: Ardo Kaljuvee)

 

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?