MyFitness

12 TRENIŅI = DĀVANA!

Pieņem MyFitness izaicinājumu ACTION CHALLENGE un saglabā motivāciju sportot arī pavasarī! Esi gatavs visiem vasaras piedzīvojumiem spēcīgā ķermenī ar MyFitness koncepta nodarbībām.

Piedalies MyFitness zīmodziņu izaicinājumā ACTION CHALLENGE. Tavs uzdevums ir apmeklēt vismaz 12 MyFitness koncepta grupu nodarbības viena mēneša laikā. Apmeklējot 12 MyFitness koncepta grupu nodarbības, saņemsi garantēto balvu – MyFitness garās sporta zeķes. Kā arī piedalīsies izspēlē par Apple Watch pulksteni no iDeal.

Izaicinājuma periods no 15.04.2024. līdz 15.05.2024. Izaicinājumu vari uzsākt jebkurā brīdī izaicinājuma perioda ietvaros.

Kur saņemt zīmogu kartīti? Jautā to MyFitness koncepta grupu nodarbības trenerim. Pēc nodarbības apmeklējuma pie trenera saņem zīmogu par apmeklējumu.

MyFitness koncepta grupu nodarbības, kas tiek iekļautas izaicinājumā: BOXBOX, MyPump, Total Body X, Fast X Strong X, Lower Body X, Abs X, Burn X.

Noteikumi:

 1. ACTION CHALLENGE ir zīmogu izaicinājums, kurā var iesaistīties ikviens MyFitness biedrs, kam ir aktīvs biedra līgums par kādu no abonementa veidiem, vai arī izmanto sporta klubu uz Perioda kartes pamata. Kampaņas periods: 15.04.2024. līdz 15.05.2024. (30 dienas).
 2. Nodarbību apmeklējums tiek fiksēts manuāli – pēc katras nodarbības pie trenera.
 3. Izaicinājuma zīmogu kartītes iespējams saņemt pēc treniņa pie trenera. Pēc treniņa treneris uzliek zīmodziņu uz kartiņas. Dalība izaicinājumā nav obligāta.
 4. Iekļautie treniņi: BOXBOX, MyPump, Total Body X, Fast X Strong X, Lower Body X, Abs X, Burn X.
 5. MyFitness sporta klubi, kuros notiek konkrētās nodarbības: MyFitness Matīss, Rīga Plaza, Aleja, Sāga, Alfa, Upītis, Galleria Riga, Spice.
 6. Izaicinājumā nevar iesaistīties biedri, kuriem ir jauniešu abonements.
 7. Izaicinājuma ietvaros dalībniekiem ir jāapmeklē vismaz 12 MyFitness koncepta grupu nodarbības.
 8. Izpildot izaicinājumu, dāvanā saņemsi MyFitness garās sporta zeķes. Balvu jāizņem līdz 31.05.2024.
 9. Lai saņemtu balvu, aizpildītu izaicinājuma kartīti ir jānodot sporta klubā administratoram. Balvu iespējams saņemt klubos, kuros notiek koncepta nodarbības.
 10. Izaicinājumā var piedalīties tikai vienu reizi. Periodā no 15.04.2024. līdz 15.05.2024.
 11. Dāvanu nav iespējams apmainīt pret naudu vai citu preci.
 12. Dāvanu skaits ir ierobežots. Dāvanas veids var mainīties.
 13. Klubam ir tiesības neizsniegt dāvanu, ja tiek konstatēts, ka dalībnieks nav apmeklējis konkrētās nodarbības vai izaicinājums nav veikts godprātīgi.
 14. MyFitness biedrs, piedaloties šajā kampaņā, piekrīt, ka viņa dati tiks apstrādāti izspēles nodrošināšanai.
 15. Apple Watch izspēles rezultāti tiks publicēti 03.06.2024. mājas lapā, kā arī veiksminieks tiks informēts caur e-pastu.
 16. MyFitness darbinieki nedrīkst piedalīties izaicinājumā.

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?