MyFitness

Šogad aprit MyFitness Radisson BLU Daugava 14.gads. Šo gadu laikā klubā sasniegti neskaitāmi personīgie mērķi, iegūti domubiedri un pat draugi, kā arī, daudziem klubs jau kļuvis kā otrās mājas.

Informējam, ka diemžēl MyFitness ir pieņēmis lēmumu nepagarināt nomas līgumu un pārtraukt MyFitness Radisson BLU Daugava darbību ar 01.05.2021.

Lēmums par kluba slēgšanu nav bijis viegls, bet, ņemot vērā esošo situāciju un citus faktorus, mums nav iespēja nodrošināt augstāko kvalitāti un patīkamu treniņa pieredzi, kas ir viena no MyFitness pamatvērtībām.

Šobrīd Rīgā ir 13 MyFitness sporta klubi, kuros Jūs varēsiet turpināt sportot par labāku cenu! ❤

Mūsu biedru ērtībai, esam veikuši visas nepieciešamās izmaiņas, lai sportiskās aktivitātes varētu turpināties citos MyFitness sporta klubos. MyFitness Radisson abonementi tiks automātiski mainīti uz atbilstošo pilna laika 45 € vai dienas laika 29 € abonementu, sākot ar 01.05.2021.

MĒS TURPINĀM AUGT UN ATTĪSTĪTIES

Mēs ticam, ka MyFitness sporta klubu durvis pavisam drīz atkal būs atvērtas visiem sportot gribētājiem. Šobrīd mūsu komanda turpina aktīvi strādāt, lai atgriešanās klubos būtu droša un patīkama. Mēs neapstājamies, bet turpinām attīstīties. Mūsu Galleria Riga klubs piedzīvos jaudīgu paplašināšanos un, ne mazāk svarīgi, drīzumā Jūs informēsim arī par jaunām MyFitness klubu lokācijām Rīgā!

Šobrīd aicinām turpināt būt aktīvam kopā ar NETFIT online treniņiem un tiekamies drīz MyFitness sporta klubos.

Paldies, ka esat kopā ar mums! ❤

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?