MyFitness

Pateicoties MyFitness Galleria Riga kluba popularitātei, klubs piedzīvo jau otro paplašināšanos. No 1800 kvadrātmetriem, tagad sportotājiem iespēja vingrot 2300 kvadrātmetros!

Tagad klubā ir vēl plašākas ģērbtuves, ierīkota CrossTraining zona un pilnīgs jaunums Latvijā – RELAXONE un BOXBOX studija. MyFitness klubs izpletīsies gan 6.stāvā, gan iekaros 7.stāvu, gan plašāka jumta terase.

 

BOXBOX

Steidzies izmēģināt MyFitness koncepta boksa studiju – BOXBOX.  Lieliska mūzika un boksa sitieni garantēs lielu kaloriju patēriņu un daudzveidos tavu treniņu procesu. Nodarbībā nav nepieciešamas boksa priekšzināšanas. Nodarbība notiek boksa cimdos, kuri ir pieejami klubā bez maksas, bet, ņem vērā, ka šajos cimdos ir jābūt personīgajiem iekšējiem cimdiem vai saitēm. Iekšējos cimdus var iegādāties sporta kluba administrācijā, cena 5 EUR. Rezervē sev vietu nodarbību sarakstā. Nodarbību skaits drīzumā tiks papildināts.

Nelaid garām šo vēsturisko notikumu, piesakies nodarbībai jau tagad, jo starp visiem, kas augustā apmeklēs BOXBOX studijas nodarbības izlozēsim unikālo MyFitness BOXBOX cimdu pāri! 🥊🥊

Veiksmīgais laimētājs – Guntars Veidemanis! Cimdus varat saņemt MyFitness Galleria Riga recepcijā līdz 12.09.2021, uzrādot personas apliecinošu dokumentu. Apsveicam!

CROSSTRAINING

Ja neesi vēl apmeklējis CrossTraining treniņus, tad ļaujies jaunai pieredzei! Vispusīgs treniņš visam ķermenim, kas ar daudzpusīgu vingrinājumu palīdzību attīsta spēku, izturību un veiklību.  Treniņš sniedz pastāvīgu izaicinājumu Tavām spējām, ļaujot ātri un neatlaidīgi uzlabot savu fizisko formu un izturību. Rezervē sev vietu nodarbību sarakstā. Nodarbību skaits drīzumā tiks papildināts.

RELAXONE

Pēc jaudīga treniņa izbaudi hidromasāžu un ruļļu masāžas sniegtās priekšrocības MyFitness relaksācijas zonā – RELAXONEHydroMassage ™ masāžas gultas priekšrocība ir, ka masāža tiek veikta augstākajā līmenī bez nepieciešamības izģērbties! Masāžai izmanto tikai siltu ūdeni, kas tiek cirkulēts gultas iekšpusē. Viss, kas Tev ir jādara – jāatpūšās un jāizbauda! RollShaper masāžas ruļļi palīdz mazināt muskuļu sasprindzinājumu pēc treniņa. Tāpat tas ir arī efektīvs veids kā stimulēt limfātisko sistēmu, palīdzot izvadīt toksīnus no ķermeņa un tādējādi uzlabot vielmaiņu. Masējoties uz RollShaper, vari ieslēgt arī infrasarkano gaismu, kas iekļūst dziļākajos ādas slāņos un palīdz atbrīvot tur nogulsnētos toksīnus. Ievērojot limfas masāžas principus, ir izvēlēta īpaša pozīciju secība.

Augustā ikvienam MyFitness biedram bezmaksas!

 

MyFitness Galleria Riga sporta klubs tika atklāts 2017. gada 24. jūlijā. Neraugoties uz to, ka Galleria Riga tuvākajā apkaimē ir vairāki sporta klubi, tas ierindojies visapmeklētāko MyFitness sporta klubu topa augšgalā.

MyFitness Galleria Riga klubā pieejams:

/ Plaša trenažieru zāle

/ Divas grupu nodarbību studijas

/ Trenera kabinets, kurā veikt ķermeņa uzbūves analīzi

/ Privāto treneru pakalpojumi

/ Funcionālā zona

/ Stiepšanās zona

/ CrossTraining zona

/ RELAXONE

/ BOXBOX studija

/ Jumta terase āra treniņiem

/ Sauna

Uz tikšanos treniņos!

 

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?