MyFitness

Pašā Rīgas sirdī atrodas viens no mūsu sporta klubiem – MyFitness Barona Centrs. Astoņu gadu garumā šis klubs ir sirsnīgi uzņēmis aktīvos sportotājus, palīdzējis sasniegt neskaitāmus personīgos fitnesa mērķus, kā arī tajā aizvadīti neskaitāmi lieliski pasākumi, piedzīvotas neaizmirstamas emocijas. 2022. gads ir bijis izaicinājumiem pilns, taču īsti sporta entuziasti zina, ka katrs izaicinājums padara mūs visus tikai stiprākus.💪

Lai sniegtu augstākās kvalitātes treniņu pieredzi un pakalpojumus, MyFitness Barona Centrs klubam ir nepieciešama pilna telpu renovācija. Sakarā ar to informējam, ka MyFitness ir pieņēmis lēmumu neturpināt MyFitness Barona Centrs kluba darbību sākot ar 01.01.2023. Tā vietā, 2023. gada otrajā pusē, šajās telpās durvis vērs renovēts budžeta līnijas 24/7 sporta klubs – Gym!.

SATRAUKUMAM NAV PAMATA!

JUMS RĪGĀ AIZVIEN PIEEJAMI 13 JAUDĪGI MYFITNESS SPORTA KLUBI!

MyFitness Barona Centrs Biedra abonementi turpina būt aktīvi visos Rīgas MyFitness sporta klubos. Par jautājumiem, kas saistīti ar MyFitness Barona Centrs slēgšanu, lūdzam sazināties ar Barona Centrs sporta kluba vadītāju Ivetu Šķinču iveta.skinca@myfitness.lv.

Uz tikšanos treniņos! 

 

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?