MyFitness

Meistarklase KamiBo® 2.0 & Follow Your Heart
My Fitness Matīss sporta klubā
13.oktobrī plkst 19:30

Michael dela Cruz – īstens cīnītājs ar vairāk nekā 22 gadu pieredzi uz starptautiskās fitnesa skatuves, strādājot par prezentētāju Eiropā un Āzijā, ko lieliski papildina dziļā mīlestība pret kikboksu, lai sekmīgi īstenotu KamiBo® Martial Art Training jeb cīņas mākslas un Shadowboxer Performance Training jeb boksa simulācijas treniņus.

Ar aizraujošo KamiBo® 2.0 un Shadowboxer Performance Training treniņu sertificētais fitnesa treneris izdzīvo savu aizraušanos un profesiju, un to var sajust no pirmās līdz pēdējai viņa vadītas nodarbības sekundei. Turklāt viņš liek uzsvaru gan uz garīgiem elementiem, gan eksplozīviem cīņas mākslas paņēmieniem, kas vienu treniņu spēj padarīt par aizraujošu kustību uguņošanu un aizraus ikvienu viņa nodarbību apmeklētāju!

KamiBo® 2.0

KamiBo® 2.0 paver jaunas iespējas grupu treniņnodarbībās, atklājot Tālo austrumu cīņas mākslas jaunā un atlētiskā dimensijā!

Ļauj, lai tevi caurstrāvo un vada pozitīvā enerģija – iņ un jan plūsma! Sasniedz fizisko un garīgo spēju virsotnes ar unikālo cīņas mākslas treniņu, lai atklātu sev nepiedzīvotu iekšēja līdzsvara sajūtu. Trenē savas reakcijas spējas, mācies valdīt pār savu ķermeni un stiprini pašapziņu!

KamiBo® 2.0 ietver četru posmu attīstību, kas tevī atmodinās dažādus emocionālos impulsus! Sākot no ķermeņa un gara mobilizēšanas pirmajā, “Qi posmā”, sviedrējošā un eksplozīvā “Cīnītāja posma”, patīkamā “Showdown” jeb atslodzes posma līdz noslēdzošajam refleksijas posmam, kas ļaus tev atgūt iekšēju mieru un smelties papildu enerģiju. Šis unikālais treniņš ļaus tev pilnīgi citādāk uztvert savu ķermeni un garu, ievērojot Āzijas cīņas mākslas principus.

 

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?