MyFitness

Š. g. 1., 2. jūnijā Jūrmalā notiks 1. Starptautiskais funkcionālo treniņu, pilates un pašizaugsmes lekciju pasākums  “Sirdspuksti / Heartbeat”!

Pasākuma vadmotīvs “Sajūti savus sirdspukstus – atrodi savu līdzsvaru!”

Pasākuma ietvaros notiks 16 meistarklases un 4 lekcijas, kuras paredzētas ikvienam, kas praktizē vai vēlas uzsākt veselīgu dzīvesveidu, meklē sev piemērotu treniņu veidu.

Meistarklases un lekcijas vadīs 18 starptautiski atzīti treneri un lektori  no 7 valstīm.

Dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar dažādiem funkcionālo treniņu veidiem: Eiropā un ASV populārajām Roberta Štainbahera funkcionālo treniņu programmām bodyART, deepWORK, BAXross.

Kā arī  pasaulsslaveniem Pilates virzieniem, ko pārstāvēs 5 starptautiskās skolas no ASV un Lielbritānijas (Alan Herdman Pilates, Michael King Pilates, Lolita’s Legacy Pilates, Balanced body Pilates un Polestar Pilates).

Tāpat būs iespēja apmeklēt pašizaugsmes lekcijas par uzturu, ķermeņa veselību, personības veidošanu un izdegšanas risku novēršanu.

Šī pasākuma organizatore (Latvijas bodyART skolas vadītāja, MyFitness trenere) Anita Rezevska laipni aicina ikvienu piedalīties pasākumā:

“Mūsdienās, aizņemtības laikmetā par galveno vērtību ir kļuvis laiks. Mēs vēlamies, lai, apmeklējot HEARTBEAT katrs dalībnieks paņem tieši sev nepieciešamo – kādam tā būs iespēja izrauties no ikdienas darbu virpuļa, lai atpūstos domubiedru vidū lieliskā viesnīcā un jūras tuvumā, kādam tā būs profesionālās kvalifikācijas celšana, meklējot jaunas idejas un iedvesmu pie leģendāriem, pasaulsslaveniem treneriem, kāds ar prieku apmeklēs pašizaugsmes lekcijas par mums visiem aktuālām tēmām, lai gūtu jaunu skatījumu un atbildes, bet kādam tā būs iespēja 2 dienu laikā izmēģināt tik daudz ko dažādu, lai, iespējams, beidzot atrastu to treniņu veidu, kas aizrauj un iedvesmo! Laiks apstāties ikdienas skrējienā un uzdāvināt sev HEARTBEAT pauzi, lai Jūs spējat sadzirdēt savu sirdi!”

Reģistrācija līdz 15. maijam vietnē www.heartbeat.lv

UZMANĪBU! MyFitness biedriem  īpašā dalības maksa līdz 14.04.2019.

Reģistrējoties, iekavās aiz sava vārda norādi atlaides kodu: MyFitness biedrs

2 pasākuma dienas 249 EUR, 1 pasākuma diena 199 EUR.

No 15.04.19. dalības maksa 2 dienas 280 EUR, 1 pasākuma diena 220 EUR.

Pasteidzieties, jo vietu skaits ir ierobežots!

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Aizmirsāt paroli?

MyFitness

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?