MyFitness

Latvijas fitnesa klubu tirgus dalībnieks Atlētika pārtrauc savu 12 gadu ilgo pastāvēšanu. Turpmāk bijušajās Atlētika telpās Rīgā: Imantā (Anniņmuižas bulvārī 40A), Zolitūdē (Anniņmuižas ielā 17) un Barona Centrā (Krišjāņa Barona ielā 46) sporta klubu pakalpojumus nodrošinās MyFitnessŠovasar MyFitness jau ir atvēris 2 plašus sporta klubus, un, pievienojot šīs 3 minētās adreses, līdz 2017. gada decembrim MyFitness Rīgā kopā būs 11 klubi.

 

“Mēs esam ļoti priecīgi par iespēju turpināt savu attīstību un izaugsmi Latvijā. Nesen veiksmīgi tika parakstīti ilgtermiņa nomas līgumi ar iznomātājiem, kur līdz šim darbojās Atlētika. Mūsu vēlme ir uzlabot MyFitness klubu pieejamību Rīgas rajonos, tāpēc mēs neapstāsimies pie sasniegtā un turpmākajos 2 gados atvērsim vēl vismaz 5 jaunus klubus Rīgā. Mūsu komanda cītīgi strādā, lai uzlabotu standartus, ieviestu jaunākās tendences fitnesā un motivētu vairāk cilvēkus pievērsties veselīgam dzīvesveidam. Novērojumi liecina, ka fitnesa klubi gūst aizvien lielāku popularitāti sabiedrībā, tāpēc mūsu uzdevums ir nodrošināt pieejamību, profesionālitāti un kvalitāti,”MyFitness Valdes priekšsēdētājs Erkki Torn.

“Tā kā MyFitness klubi atradīsies priekš mums jaunos Rīgas dzīvojamos rajonos, klubu biedriem būs pieejama lielāka izvēles brīvība. Novembrī mēs uzsāksim zīmola maiņu un veiksim nepieciešamos uzlabojumus klubos, tādēļ jau no 1.. decembra visi 3 klubi sāks darboties zem nosaukuma MyFitness. Mēs papildināsim grupu treniņu grafiku ar jaunām grupu nodarbībām un nodarbību konceptiem, aizvietosim sporta aprīkojumu un ieviesīsim jaunus pakalpojumus. Ceram, ka mūsu biedri novērtēs gaidāmās izmaiņas. Turklāt mums ir arī īpašs piedāvājums tiem, kuri novembrī pievienosies mūsu jaunajiem klubiem,” stāsta MyFitness Latvia vadītājs Ēriks Nadziņš.

“Tirgus mainās un nostiprinās.  MyFitness ir tirgus līderis Baltijā, tādēļ es uzskatu, ka šīs pārmaiņas ir dabiska notikumu gaita ”, komentē Atlētika direktors Valērijs Komarovs.

MyFitness uzsāka darbību 2008. gadā. Tagad uzņēmuma pārvaldībā ir 29 fitnesa klubi: 18 Igaunijā un 11 Latvijā, kuros strādā 500 entuziastisku darbinieku komanda. Jau vismaz 40 000 biedru apmeklē klubus vairāk nekā 2,5 miljonus reižu gadā. MyFitness nodrošina labi aprīkotas trenažieru zāles, tiek piedāvātas daudzveidīgas grupu nodarbības, individuālie treniņi un konsultācijas. Atsevišķos klubos ir pieejami arī peldbaseini un spa zonas. MyFitness AS apgrozījums 2016. gadā sasniedza 14 miljonus eiro, un 2017. gadā tiek prognozēts pieagums ar vairāk nekā 18 miljoniem eiro.

 

 

 

 

Lai iegūtu papildu informāciju, sazinieties ar myfitness@myfitness.lv

 

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?