MyFitness

Sporta klubos MyFitness notiks NTC izaicinājums no 22.10.- 07.12.2018astoņu profesionālu treneru vadībā – Ance Olte, Kristaps Ence, Daiga Otomere, Evita Tomanoviča, Madara Treimane, Una Pirktiņa, Viktorija Plivča un Aleksejs Ērglis.

Šajā periodā (7 nedēļas) būs pieejami 132 NTC izaicinājuma treniņi 8 klubos, lai izietu visu izaicinājumu jāpiedalās 33 treniņos.

Nike Training Club motivētie treneri un sportiskā kopiena palīdzēs Tev atrast iedvesmu virzīties tuvāk savam mērķim un pieveikt lūzuma punktu. Kā gan Tu varētu izlaist treniņu, ja pilna sporta zāle ar motivētiem atlētiem Tevi tur gaida?

Par konkrēta skaita treniņiem, dalībniekiem būs arī patīkami bonusi:

  • Apmeklē 10 treniņus un saņem 20% atlaidi Nike veikalos un 10 % atlaidi vienam MyFitness produktam MyFitness sporta klubos, kas piedalās izaicinājumā.
  • Apmeklē 15 treniņus un saņem 30% atlaidi Nike veikalos un 20 % atlaidi vienam MyFitness produktam MyFitness sporta klubos, kas piedalās izaicinājumā.
  • Apmeklē 20 treniņus un saņem 40% atlaidi Nike veikalos un 30 % atlaidi vienam MyFitness produktam MyFitness sporta klubos, kas piedalās izaicinājumā.
  • Apmeklē 33 treniņus un saņem 50% atlaidi Nike veikalos un 40 % atlaidi vienam MyFitness produktam MyFitness sporta klubos, kas piedalās izaicinājumā. Kā arī iegūsti biļeti uz Nike Training Day pasākumu, Arēna Rīga 16.03.2019.

Nike Training Day biļeti varēs saņemt noslēguma treniņā 7.12. vai sākot ar 8.12. MyFitness klubos, kuros notika izaicinājums.

Atlaidi jāizmanto līdz 31.12.2018

Piedalīties izaicinājumā ir pavisam vienkārši – iepazīsties ar NTC nodarbību grafiku un sāc apmeklēt treniņus, pēc katras nodarbības treneris uzliks zīmodziņu uz Tavas NTC kartiņas, ko arī varēsi saņemt pie trenera!

 Nodarbību saraksts:

 Sākt reģistrēties nodarbībām>>>

NODARBĪBU APRAKSTS

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?