MyFitness

Līdz pasākumam

MyFitness rīko trīsstāvīgu piedzīvojumu MyFitness Berga Bazāra klubā, 28.februārī.

Tas būs treninš ārpus rāmjiem! Netipiski uzdevumi, kur būs jāpielieto gan kardio, gan fizisks spēks, gan domu spēks, un citas muskuļu grupas. Tai skaitā arī muskuļi, kas atbild par smaidu.

  • Treniņš notiks četru treneru pavadībā;
  • Trīs stāvos;
  • Ar izaicinājumiem;
  • Netipiskiem uzdevumiem;
  • Noslēgumā motivācijas lekcijas ar aizraujošu stāstu, ko vadīs velobraucējs Krišjānis Jansons Ratiniks. Cilvēks, kurš 12 diennaktīs 11 stundās un 44 minūtēs nobrauca 4000km, izbraucot cauri Beļģijai – Vācijai – Itālija – Slovākija – Rumānijai – Grieķijai.

Pasākuma kopējais ilgums no plkst.18.00 – 21.00

*Vietu skaits ierobežots – 60 dalības vietas.

Reģistrējies ŠEIT

📸 Pasākums var tikt fotografēts un filmēts, tādēļ, ievērojot GDPR, mums ir pienākums paziņot, ka materiāls var tikt izmantots reklāmas nolūkos MyFitness sociālajos tīklos, mājas lapā un citur. Apmeklējot pasākumu, Tu piekrīti foto un video uzņemšanai pasākuma laikā un publiskai izvietošanai reklāmas nolūkos. Ja nevēlies, lai Tevi pasākuma laikā filmē vai fotogrāfē, lūdzu, paziņo par to mūsu fotogrāfam vai operatoram, kā arī, ja pēc pasākuma vēlies, lai kāda no publicētajām bildēm tiktu izņemta, lūdzu, sazinies ar mums.

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?

MyFitness