MyFitness

Latvijas piekrastes daļas kopējais garums ir 497 km, no tiem atklātas Baltijas jūras piekrastē no Lietuvas robežas līdz Ovīšu ragam 183 km, Irbes šauruma piekrastē no Ovīšu raga līdz Kolkas ragam 70 km, Rīgas līča piekrastē no Kolkas raga līdz Igaunijas robežai 234 km. Jautājums cik mēs kopīgiem spēkiem spēsim noairēt 9.decembrī MyFitness Rowing sacensībās, un cik ilgā laikā?

MyFitness organizē iekštelpu Rowing (airēšanas) sacensības!

KAD: 09.12.2023.

KUR: MyFitness Aleja sporta klubā.

CIKOS: Sākot no plkst.11:00 – 14:00 (noslēgums atkarīgs no dalībnieku skaita).

REĢISTRĒ SAVU DALĪBU ŠEIT

Galvenais tiesnesis: Mārtiņš Mellakauls

Tiesnesis: Kristaps Igars 

 

Sacensības atbalsta Latvijas Airēšanas Federācija (LAF).

📸 Pasākums var tikt fotografēts un filmēts, tādēļ, ievērojot GDPR, mums ir pienākums paziņot, ka materiāls var tikt izmantots reklāmas nolūkos MyFitness sociālajos tīklos un mājas lapā. Apmeklējot pasākumu, Tu piekrīti foto un video uzņemšanai pasākuma laikā un publiskai izvietošanai reklāmas nolūkos. Ja nevēlies, lai Tevi pasākuma laikā filmē vai fotogrāfē, lūdzu, paziņo par to mūsu fotogrāfam vai operatoram, kā arī, ja pēc pasākuma vēlies, lai kāda no publicētajām bildēm tiktu izņemta, lūdzu, sazinies ar mums.

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?

MyFitness