MyFitness

Līdz pasākumam

12. septembrī svinam Gym Day, kas ir starptautiski reģistrēta sporta klubu diena, ko iniciējusi MyFitness sporta klubu ķēde Latvijā un Igaunijā.

Sporta klubu diena ir paredzēta ikvienam, kas aizraujas ar regulārām fiziskām aktivitātēm un apmeklē sporta zāli, kā arī tiem, kas vēlētos būt aktīvāki savā ikdienā. Šis ir īstas laiks, kad svinēt un priecāties par motivāciju un disciplīnu, kas piemīt ikvienam, kas ikdienā integrē fiziskas aktivitātes. Tāpat arī šis ir laiks, kad pievērst to cilvēku uzmanību, kas ir domājuši par sporta klubu apmeklējumu, bet nav to realizējuši.

Kad: 12.09.2023.

Kur: Latvijas Nacionālā mākslas muzeja pagalms, Jāņa Rozentāla laukums 1, Rīga.

Cikos: 6:30-8:00

Sagaidīsim 12. septembra saullēktu kopā ar enerģisku treniņu trīs treneru pavadībā un DJ mūzikas ritmos pašā Rīgas centrā. Pēc tam, kad saule būs mūs sveicinājusi, kad ķermenis būs modies, mēs parūpēsimies par jaudīgu startu atlikušajai dienai kopā ar Rimi, Everest Up, NIKE,PŪRE.

Baidies, ka rīta treniņi nav domāti Tev? Met aizpriedumus pie malas! Ir īstais laiks jaunam izaicinājumam!

Pasākums ir BEZ MAKSAS! Lai apzinātu cilvēku skaitu un nodrošinātu balvas, reģistrēšanās pasākumam ir obligāta!

REĢISTRĒŠANĀS PASĀKUMAM

Par godu šim notikumam VISI 13 MyFitness klubi 12.septembrī būs pieejami bez maksas. Ikviens ir aicināts pievienoties GymDay (Sporta klubu dienā) un dalīties ar savu pieredzi sociālajos tīklos, izmantojot #GymDay #MyFitness.

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?