MyFitness

MyFitness Matīss plkst.16:00

Seminārs par ēdiena iepriekšēju sagatavošanu jeb “foodprepošanu” palīdzēs saprast, kā organizēt ēšanu tā, lai arī ikdienas steigā apēstais būtu veselīgs, svaigs un pilnvērtīgs.

Semināru vadīs  Klinta no foodprep.lv, daloties ar savu praktisko un emociālo pieredzi attiecībās ar ēdienu. Klinta ar praktiskiem piemēriem pastāstīs, kas jāņem vērā sagatavojot maltītes iepriekš, piemēram, līdzņemšanai uz darbu.

Seminārs pieejams gan tiem, kas jau MyFitness biedri, gan tiem, kas vēl ne. MyFitness biedriem ieeja bez maksas – rezervācija nodarbību sarakstā. Pārējiem –  rezervācija rakstot uz e-pastu matiss@myfitness.lv, ieejas maksa – 3 EUR, maksājot uz vietas pirms pasākuma.

 

📸 Pasākums var tikt fotografēts un filmēts, tādēļ, ievērojot GDPR, mums ir pienākums paziņot, ka materiāls var tikt izmantots reklāmas nolūkos MyFitness sociālajos tīklos, mājas lapā un citur. Apmeklējot pasākumu, Tu piekrīti foto un video uzņemšanai pasākuma laikā un publiskai izvietošanai reklāmas nolūkos. Ja nevēlies, lai Tevi pasākuma laikā filmē vai fotogrāfē, lūdzu, paziņo par to mūsu fotogrāfam vai operatoram, kā arī, ja pēc pasākuma vēlies, lai kāda no publicētajām bildēm tiktu izņemta, lūdzu, sazinies ar mums.

Aizvērt

MyFitness jaunumi

Piesakies MyFitness jaunumiem un esi vienmēr informēts par jaunākajām treniņu iespējām, klubu aktivitātēm un piedāvājumiem!


Lūdzu pārskatiet mūsu privātuma politiku.

Aizvērt

Ieiet

Neesi MyFitness biedrs? Reģistrēties!

Aizmirsāt paroli?